Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pariskaaaaaaaa

Jutro Zaczynamy! start 07-05-2007. do wakacji 15kg mniej!

Polecane posty

Kurcze, dziwnie boli mnie głowa... Nie lubię tej diety. Co prawda robię ją pierwszy raz, ale świetnie wiem, że jej nie lubię. : ) A właśnie gotuje mi się mięso. Wiecie co jest najgorsze? Że to dopiero piąty dzień, a ja już nie potrafię patrzeć na sałatę i brokuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
no wiec ja 168 cm waga 80 wymarzona waga 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168 cm, waga początkowa - 67 kg, a będzie (bo musi być) 55 kg - na początek :p Wszystkie damy radę, a co! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Przegraniec
🌼 dla was cóż trzeba spróbować ja mam tylko jeden problem, w dzień nie jestem głodna a wieczorem... przez to przytyłam... myślę, że chciałabym zrzucić z 6cm z talii. I będzie git... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
nick---------------waga początkowa-------------cel---------wzrost pariskaaaa---------------82kg--------------------60kg---------175cm Wwooo--------------------80kg--------------------60kg---------168cm Jaskra--------------------67kg--------------------55kg----------168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss, zasada jest taka, że jeśli jesz w dzień regularlnie - nie jesteś głodna wieczorem. : ) Przyznam szczerze, że i ja miałam taki problem. Teraz jem w miarę regularnie, z uwagi na kopenhaską. Lunch jem o 12, a obiad o 18. I muszę przyznać, że między jednym a drugim posiłkiem nie jestem głodna. Mimo, iż byłam przyzwyczajona do tego, że po szkole jadłam obiad, wychodziłam, wrcałam ok. 22 i jadłam kolację... Jutro ostatni dzień mojego długiego weekendu. I zastanawiam się, jak to będzie, kiedy będę w szkole. Wychodzę bardzo wcześnie (zazwyczaj o 6:30), wracam o 16... I nie mam pojęcia, jak wytrzymam w szkole tyle godzin bez jedzenia, bo przecież nie zabiorę do szkoły grilowanego mięsa i miski sałaty ;p Tymbardziej, że fakt diety wolę zachować dla siebie, ażeby nie słyszeć zbędnych komentarzy. Rozpisałam się, przepraszam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
dzisiaj jest dzien walki z anoreksją i dzisiaj nie stosujemy diet. o takim swiecie uslyszalam w expresie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej zależy na odchudzeniu ud i pośladków. stosuję narazie krem wyszczuplający i antycellulitowy z Avonu- efekty takie sobie. Znacie może jakieś dobre sposoby an grube uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Przegraniec
Niee :/ Ja nawet nie stanę na wagę, bo pewnie się załamie W każdym razie mój rozmiar ubrań to 38bluzki 38-40spodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam na Samo Zdrowie - moja idealna waga 58kg. Więc zmieniam swoje dane:) nick truskawka wzrost 170cm waga obecna 69 kg waga wymarzona 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
MISS PRZEGRANIEC gdybym ja miala taki rozmiar ciuchow to nie myslalabymo zadnych dietach!!! chcesz zrobic z siebie wieszak?? kwestia gustu ale jesli zle sie z tym czujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie do wAS PRZYŁACZYC? MOJA WAGA TO 67 KG PRZY 1.68...EH TAK BARDZO BYM CHCIALA SCHUDNAC CHOCIAZ DO 60:) MAM WESELE POD KONIEC CZERWCA I SIE W SUKIENKE NIE MOGE ZMIESCIC...POMOZECIE??? BUDOWA?? TYPOWA GRUSZKA, GRUBE NOGI, ZWLASZCZA BUIODRA.OKROPIENSTWO. CHOC PRZY 58 KG WYGLADA SEXI PODOBNO. TAK BYM CHCIALA SCHUDNAC...JAKIE CWIECZENIA MOZNA ZASTOSOWAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Miss Przegraniec: ja tez myślę że rozmiar 38 jest super i chyba nie masz konieczności odchudzania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MIRKAT: Witamy!! Na pewno damy radę i Ty i wszystkie, bo niby dlaczego nie. Jesteśmy silne kobiety i będzie tak jak chcemy!!!! Proponuje nie wazyc sie zbyt często, bo to raczej nie pomaga, raz w tygodniu moim zdaniem - wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
truskawka zgadzam sie z toba najlepiej robic to w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednak któraś z Was poleci mi coś na grube uda, bo na prawdę mam z nimi problem. Bardzo lubie jeździć na rowerze, ale nie wiem czy to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
nick---------------waga początkowa-------------cel---------wzrost pariskaaaa---------------82kg--------------------60kg--- ------175cm Wwooo--------------------80kg--------------------60kg--- ------168cm Jaskra--------------------67kg--------------------55kg-- --------168cm Truskawka---------------69kg--------------------58kg-----------170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
niech kazda z nas napisze dlaczego sie odchudza, oczywiscie wiemy ze dla zdrowia ale chodzi mi o inne powody, typu, np. odchudzam sie dla Macka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę sie odchudzić bo nie mieszczę się w swoje ulubione ciuchy, a poza tym chciałabym wyglądać przynajmniej \"przyzwoicie\" :) latem na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja...hmmmm....za 4 tygodnie wreszczcie po 8 miesiacach przytule sie do mojego misia:D...od naszego ostatniego spotkania przybyło mi 2 kg wiec nie wygladam jakos inaczej...ale wiecie:) chce dobrze wypaść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
podobnie jak truskawka nie miesczze sie w moje ciuchy i nie mam w czym chodzic jak ide na zakupyto nie moge niestety kupic nic fajnego bo sa same male rozmiary:/ zalamac sie mozna dla facetow sie nie odchudzam nie jestem z tych pozatym mimo moich kg mam powodzenie nie chwalac sie ale jak widac facetom nie przeszkadza jak dziewczyna ma czymoddychac i na czym siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko, jeśli chcesz wyszczuplić nogi to rower nie jest dobrym pomysłem :D Miejsce tłuszczu od razu zastępuje masa mięśniowa i po jakimś czasie treningów ma się nogi jak atleta... Kilka lat temu miałam kontuzję nogi i żeby nie doszło do zaniku mięśni miałam, leżąc na plecach, podnosić nogę w górę, wyprostowaną. Fakt, że czworogłowy uda mi się nieco uwydatnił, ale ogólnie noga stała się smuklejsza i później musiłam nadrabiać z drugą. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
a ja sie odchudzam, zeby wskoczyc w rozmiar 38. to wtedy bedzie ok. odchudzam sie takze dla sexy figurki oczywiscie cwiczenia na porzadku dziennym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja absolutnie tez nie odchudzam sie dla mojego mężczyzny. On nawet zawsze mówi że lubi mnie raczej taką \"większą\":). Poza tym z mężem widuje się ostatnio raz na 8 tygodni to naprawdę nie zwraca uwagi na moje kg:), ale ciekawi mnie jak reagują na to inni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
ja niestety nie moge sie zgodzic do konca z ta opinia ze od roweru nogi robia sie masywniejsze! kiedys jezdzilam codziennie na rowerku stacjonarnymna najmnijeszym obciazeniu min 1 h i mi nogi zeszczuplaly ladnie i zrobily sie jedrniejsze po jakims czasie :) no ale neistety od tego czasu duzo minelo i znow trzeba zaczc walke od nowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie mieszczę się w swoje ciuchy, nie licząc tych sprzed kilku lat... Odchudzam się dla własnej satysfakcji i żeby udowodnić samej sobie, że potrafię wytrwać w swoich postanowieniach. Poza tym nie narzekam na jakieś głupie komentarze ze strony otoczenia; mój facet nic na to, bo nie mam faceta : ) gwoli ścisłości, nie ze względu na rozmiar ubrań : ) z własnego wyboru, choć brzmi to pewnie strasznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaskra: też tak sądziłam że jazda na rowerze to nie bardzo przy tych moich udach, ale chyba jak czasem sobie pojeżdżę trochę to nie zaszkodzi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×