Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pariskaaaaaaaa

Jutro Zaczynamy! start 07-05-2007. do wakacji 15kg mniej!

Polecane posty

Nogi stają się jędrniejsze, nie zaprzeczę. : ) Ale co do mięśni, to może jest to sprawa indywidualna... Ja jeździłam tylko przez miesiąc, też na stacjonarnym, godzinę dziennie i kiedy mierzyłam nogi, okazało się, że ni stąd, ni zowąd przybyło mi 2 cm w łydkach. Więc zaprzestałam, bo do grona kulturystów nie należę i nie chcę. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie zaszkodzi. : ) A macie jeszcze jakieś postanowienia, których chcecie dotrzymać przy okazji diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskra dla mnie wcale nie brzmi strasznie ze z własnego wyboru nie masz faceta - każdy ma przecież wolny wybór i nikomu nic do tego. Ja chciałam mieć męża (on chciał być moim mężem:)) - no i tak jest Ty nie chcesz mieć faceta - to nie masz - dla mnie to nic nadzwyczjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawka : ) kiedyś tam pewnie będę chciała kogoś mieć, ale teraz nie bardzo mam czas. Choć pewnie jeśli się zakocham, to moje podejście się zmieni. : ) Fisiowna, dasz radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Waga 70 kg, wzrost168.Cel 60-65 kg. Witam wszystlie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSTANAWIAM: 1. zero słodyczy 2. codziennie przynajmniej 45 minut ruchu - przynajmniej potańczę sobie jak na nic innego nie będę miała siły:) 3. duuuużo wody mineralnej 4. do pracy będę chodzić na pieszo 5. przynajmniej raz w tygodniu pojeżdżę na rowerze (nie zwracając uwagi jak to wpłynie na moje uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka, cześć : ) Masz straaaasznie apetyczny nick. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chodze pieszo do pracy...i 2 razy w tygodniu na silownie...niestety nie mam czasu na wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Przyłaczam się do Was, od jutra dieta plus ćwiczonka. Jutro stane na wagę i napiszę co i jak:) Bo nie mam pojecia jak to na dzien dzisiejszy wyglada:) Mam nadzieję, ze zawału nie dostanę;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz zabronił siłowni, bo mam dużą wadę wzroku i siatkówka może mi sie odkleić. Co proponujecie jeszcze zeby schudnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, cześć : ) Ja nie mam możliwości chodzenia do szkoły pieszo... Autobusem jadę 45 minut, nie chcę wiedzieć ile to na piechotę. Jednakże zawsze wysiadam przystanek przed tym odpowiednim i idę te 10 minut ;p strasznie forsowne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka ale to jest silownia dla kobiet...nie pakuje zeby wygladac jak pudzian:)rowerek, bieznia i takie inne...mozna powiedziec ze nie przemeczam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoki na skakance, hula-hop i bieganie. Bieganie w sumie jest najlepsze, bo to ćwiczenie, które nastawione jest (na początku) przede wszystkim na spalaniu tkanki tłuszczowej. I pracują wtedy mięśnie nóg, pośladków, brzucha, grzbietu i rąk : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
W SL i na stronie www.medigo.pl jest konkurs na odchudzanie.Wysłałam zgłoszenie.Trzeba w okresie 01.05.07 do 30.06.07 zgubić min. 3 kg. Może to mnie bardziej zmobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30 minut z buta...jezdzilam ale zimą...troche sie bałam po ciemku sama chodzic...ale teraz to luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna, domyślam sie że nie pakujesz na siłowni jak Pudzian:) ale rozmawiałam z moim lekarzem ogolnym i okulista i zalecali raczej aerobic pilates pływanie jazdę na rowerze, oczywiście wszystko w granicach rozsądku, ale siłownię raczej odradzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Ja jeżdzę na rowerze co drugi dzień 20 km na max.obiążeniu.Zajmuje mi to ok godziny.Piję dużo czerwonej herbaty a dzień rozpoczynam dużego kubka zielonej. W pracy jem 1 grahamkę bez niczego, 2 jabłka i mały jogurt owocowy.W domu miseczka płatków fitness albo kukurydzianych + coś co je rodzina.Generalnie ostatni posiłek zjadam o 17. Od 3 dni wspomagam się spalaczem tłuszczu z olimpu.Chyba zwiększę dawkę rowerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, ja uciekam. Na spacer :D Trzeba spalać kalorie po kopenhaskim obiedzie... Do jutra : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie moge przekonać się do zielonej herbaty, czerwona owszem- nawet polubiłam, a zielona zupełnie mi nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
OGLASZAM WIELKI KONKURS!!!!!!! KTO ZGUBI DO WAKACJI NAJWIECEJ KG TEN WYGRYWA, kto sie pisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
JA JA:D moja najwieksza nagroda bedzie zazdrosc ludzi ktorzy we mnie nie wierza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę udział w tym konkursie. tylko proszę o dokładny termin rozstrzygniecia, no i kto bedzie oceniał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
I ja. Najbardziej ucieszą się moje jeansy no i oczywiście mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
Czolem dziewczynki i jak mija dzionek ja narazie jestempelna wiary i optymizmu oby tak dalje:) trzymam za was i za siebie kciuki spootykamy sie wieczorem zeby pochwalic sie dzisiejszymi sukcesami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaka kawka
i ja się przyłączam do konkursu:) za mną już 30- minutowy bieg....więc może mam szanse;) w sumie też waga niby ok u mnie ale te nogi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×