Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Madusia- oglądałam wasze fotki i są superowe Podobała mi sie twoja fryzurka i taka mała delikatna grzyweczka (mnie fryzjerka uwaliła taką konską grzywe) :D Jeśli chodzi o suknie to ładny kolor wybrałaś (taki kobiecy) a poza tym to lubie ciuchy z takich śliskich materiałow. Ale nic sie nie równa ze szczęściem i promyczkami radości na twojej buźce aż sie cieplutko robi na serduchu ❤️ malawronka! Ja jestem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie swietnie oprocz tego ze nie nauczyłam sie na egz wiec zaczełam pisac ściągi i nie moge dokonczyc ich pisania bo mi sie nie chce :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest samotność tylko zmęczenie. w tej chwili stak naprawde siedzę sama w domu ale nie czuje się samotna , mój mąż pojechał na ryby miaolam znim jechać ale jutro idę na 10 godzin do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha bo bałam sie że złapałas jakiegoś dołka i sie zamartwiasz Tak szczerze to ja na twoim miejscu pojechałabym na ryby poniewaz nie lubie byc sama w domu zwłaszcza wieczorami (bałabym sie :D :D :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja tez lubie burze ale od okien trzymam sie z daleka i najczesciej wbijam sie w męża i z daleka patrze na błyskawice mam wtedy fajne i różne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej Agatko nie pisz jakie masz odczucia kiedy leżysz koło swojego męża bo ja jeszcze za bardzo za tęsknie za Swojim.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronko ale mnie rozbawiłas hihihi widze ze masz poczucie humorku odrazu mi weselej mordka sie cieszy hihi ale tak powaznie to nie takie mam odczucia podczas burzy jakie mi zasugerowałas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to zapewniam ze przy mężu odczucia są zawsze całkiem pozytywne wierze że u ciebie jest tak samo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko bardzo Ci współczuje z bólem. ale z dnia na dzień już bedzie lepiej tym bardziej że już go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz balbinko juz po wszystkim był krzyk i juz po krzyku. malawronka ja studiuje zaocznie pedagogike społ.-opiek. i nie pracuje moj mąż tez studiuje własnie jest w trakcie robienia magistra (polonistyka) a tak poza tym to nic nie robie oprocz zajmowania sie domem jeszcze Jestem tez ciekawa czym i ty sie zajmujesz na codzie prosze napisz Balbinko nie weszłas nam w dialog. Moze i ty napiszesz cos o sobie? [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w kwiaciarni i zajmuje sie domem. juz nie chodzę do szkoły. a mój mąż pracuje w pizzeri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze teraz dopiero pisze ale siostra dzwoniła ze boli ją po tym jak lekarz jej dzis robił jakies pomiary bo ona chce wkładke domaciczną aby nie miec wiecej dzieci bo ma juz trojke i w przyszłosci chce jeszcze adoptowac inne Z tej rozmowy wynikło ze lekarz cos jej narobił cos moze przebił jak mierzył tym szpikulcem bo siostra zwija sie z bolu a to ten sam lekarz co mnie prowadził RZEŹNIK!!! Tak wiec balbinko dzisiaj nie jestes sama jesli chodzi o boł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka hihi a ja lubie kwiatki jak mam we flakonie własnie dzis byłam u brata i narwałam sobie bukiecik i mi w domu ładnie pachnie Balbinko a co do książeczek to miałabys o czym rozmawiac z moim mężem bo on kocha książki a nawet teraz jest na stażu w bibliotece a moje zainteresowanie ksiażkami jest przecietne, albo przeczytam całe tomy i sagi na raz albo niczego nie bede przez jakis czas czytała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko to bardzo piekne ze lubisz swoja prace bo jesli sie lubi to i milej sie do niej chodzi a nie wszyscy mogą sie cieszyc ja osobiscie chciałabym miec prace taka jaka lubie a nie taka jaka mi oferuja. Siostra poszła do niego bo jej jeszcze nic nie zrobił a tak napowaznie to poszła bo stwierdziła ze nie idzie z ciążą (o ktora do niego sie bałaby pojsc) tylko poszła po antykonc. ja sie smieje z siostry że chce sie zakorkowaDziewczyny moze wy wiecie cos o tym innym kształcie macicy takim nietypowym nie pamietam jak to sie nazywa ale jakos tak: tyłomacica czy tyłozgięcie No nie pamietam ale jest cos takiego to co wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę wykąmpać się i spać śpiąca jestem a jutro do pracy na 8. jak wróce z łażienki jeszcze przyjde na chwilke do Was. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie szkodzi, bede musiała na necie tego poszukac. Ja juz spadam do snu jutro miałam isc do szkoły ale zrezygnuje bo bede sciągi robiła (na niedziele na egz), a potem jade do siostry bo ona robi pozegnanie brata bo ma jechac znowu do francji na zarobek , wszyscy bliscy wyjezdzaja za granice Mama tez pojechała ale do włoch przy jakiejs starej babci robi No to do jutra dziewczynki miło było Dobrej Nocki życze 👄 🌼 http://www.suwaczek.pl/cache/b910dc9f0f.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko musiałam jeszcze to naskrobac ,że dostałam Twoje zdjęcia i z wielką namiętnąścią smyram Twój brzuszek oczywiście w wiadomej sprawie!!!!bez żadnych podtekstów prosze mi tutaj...;))) no i jeszcze spadłam z krzesełka jak przeczytałam gdzie pracujesz ,bo ja tez pracuję w takiej dużej sieci ksiegarskiej waszej konkurencji -Matrasie i tez kocham ksiażki.... A Tobie Malawronka zazdroszczę pracy w kwiaciarni,dla mnie to coś magicznego tak wyczarowywać piękne bukiety,tworzyć coś z niczego ,ach rozmarzyłam się ,uciekam do łóżeczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie Swoją prace. masz racje Zlosna jest w tym coś magicznego ale uważam że jak ktoś lubi swoją prace to w każdym dni znajdzie magie. ja jutro bede przeżywał 10 godzin magie ciężkiej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×