Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Agula ja na odparzenia pupy robie tak że na przemian raz smaruje kremem sudocrem a za drugim razem pudruje niveą i tak w k.ółko. No i oczywiście pupę myje w umywalce a nie nawilżonymi husteczkami bo one sa do kitu;) i nie zmywają bakterii z siku lub kupy dokładnie;) Kurcze nie mam na nic czasu taka zabiegana jestem; po papiery do urzędów i w domu cokolwiek do roboty i klientki na tipsy a jutro na wesele idziemy więć jest co robić. A w poniedziałek znowu jazda do ZUSu i na uczelnie a we wtorek prawdopodobnie do Krakowa- może zabierzemy Gabrysia ze sobą to odrazu zaliczymy długo planowana wycieczka do Krakowa:D Caly ten tydzien miałam "wycieczki" do urzed.ow bo zbieram papiery do stypendium socjalnego- może cos mi skrobną kasy:P:P:P Zmykam 🖐️ odezwe sie moze po niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Tęskno mi za Wami,czasem coś w'' odskoku'' przeczytam co u Was słychać i na tym tyle,ale obiecuje się poprawić;) Agatko pytasz o próchnice Kubusia,a więc: zaczeły mu się kruszyć tak po troszeczkę,troszeczkę to z boku brakowało ząbka,to gdzieś na środku.Poszłam do dentysty i okazało się ,że ma próchnicę na 2 przednich jedynkach.Było to dla mnie szokiem!!!:(😭 Kazałam mi je natychmiast zalapisować/jezdziliśmy do lapisowania 3 razy/ i teraz po tym lapisowaniu nie kruszą mu się dalej ale są brązowe,wyglądają jak zgnite:( Pani doktor powiedziała mi także ,że nawet jakby te ząbki się miały skruszyć do końca to i tak trzeba je zalapisować,aby następne ząbki się od nich nie psuły. Aguś piszesz,że robisz tipsy,mam rozumieć paznokcie żelowe? Pozdrawiam Cię serdecznie i moooooooocno całuję Gabusia:D👄👄👄 Pozdrawiam WSZYSTKIE dziewczynki i życzę zdrówka dla małych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ale tu ciszaaaaaaaaaa:) Bylismy z Wikusia w niedziele u lekarza prywatnie. Facetka przepisała jej antybiotyk i zmieniła całkowicie wszystkie jej leki i widzę już znaczną poprawe:) za wizyte zapłaciliśmy 130 zł. A u nas śnieg pada jak szalony:) Wikusia jak go zobaczyła to była wniebowzieta:D szkoda że nie mozemy wychodzic na dwór bo dopiero by szalała:D Jutro Wiki kończy 16 miesiąc i zaczynamy już tak na bank naukę nocnikowania:) Agatko jak tam Gabryś?? Kamilko a Damianek jak sie ma?? Aniu jak Michałek?? Uciekam odgrzac sobie kopytka:)Pozdrowienia:) a to od Wikusi:) vvgggcsxxxxx c fd1 uj v c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,no cisza tutaj na całego-gdzie jesteście? Nie wiem czy wiecie czy nie,ale ja dzisiaj odkryłam nowinke:) NASZA MALAWRONKA WCZORAJ WZIEŁA ŚLUB KOŚCIELNY,FOTKI SĄ NA NK. EWCIA I ANTOSIU :)WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Agula2121🖐️ Piszesz,że masz zamiar naukę nocnikowania,wiesz ja też już o tym myślałam,ale nie wiem jak to zrobić,bo jak położe Kubusia na nocniku,to nie chce na nim siedzieć,nosi go w ręce i wlewa wode ,aby pozytywka grała a kupe robi do pampersa:( Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marghi50
"Kochana mamo, wiem, że mnie nie widzisz, nie słyszysz i nie możesz dotknąć. Ale ja jestem...istnieję ...w Twoim życiu, snach, Twoim sercu...Istnieję. Kidy byłem tam na dole ,w Twoim ciepłym brzuchu godzinami zastanawiałem się, jak to będzie kiedy będę już przy Tobie, w tym miejscu o którym powiadałaś gładząc się po brzuchu wieczorami kiedy chyba nie mogłaś zasnąć. Ja wsłuchany w Twoje opowieści i kojący głos chłonąłem każde słowo ,każdą informację, a potem cichutko, że by Cię nie obudzić, kiedy wreszcie zasypiałaś...marzyłem. Wyobrażałem sobie te wszystkie cudowne miejsca i Ciebie ,jak wyglądasz... Patrzyłem na swoje dziwne nóżki i rączki u których nie wiem czemu było po dziesięć palców i zastanawiałem się czy jestem do Ciebie podobny. Chyba nie – myślałem – bo Ty pewnie jesteś piękna, a ja taki dziwny.. pomarszczony...no i po co mi te dziesięć palców? A potem się wszystko jednego dnia zmieniło. Płakałaś głośno głaszcząc brzuch i już nie było opowieści. "To nie może być prawda" -mówiłaś godzinami. Słuchałem teraz jak płaczesz, krzyczysz, prosisz i błagasz.. A ja nie wiedziałem o co i dlaczego? Chciałem Cię bardzo pocieszyć więc wywracałem fikołki, żebyś poczuła, że ja tu jestem i Cię kocham. Ale wtedy ty płakałaś jeszcze bardziej. A potem nadszedł tez straszny dzień. Zobaczyłem, że ktoś świeci mi po oczach, straszne światło wpadło w głąb Ciebie. I nagłe wszystko zrobiło się czarne. A mnie coś wyciągnęło. I zrobiło się cicho. Ktoś trzymał mnie na rękach, ale to nie byłaś Ty. A potem usnąłem i kiedy otworzyłem oczy, wszystko wokoło mnie zalewał błękit we wszystkich odcieniach. Byłem ten sam, mały pomarszczony, z dziesięcioma palcami u rąk. Ale Ciebie nigdzie nie było. Obok mnie siedział mały rudy chłopczyk. Witaj – powiedział i uśmiechnął się do mnie. Gdzie moja mama? - zapytałem. On wtedy opowiedział mi wszystko. Że nie każde dziecko trafia do swoich rodziców. Że to nie ma związku z tym jak bardzo mnie chcieli i kochali, że teraz tu jest moje miejsce, pośród innych małych Aniołków. Że będzie mi teraz Ciebie Mamo, brakowało, ale musimy oboje nauczyć się żyć bez siebie. I musiałem nauczyć się tak żyć. Nie, nie było mi łatwo. Płakałem tak jak Ty. I cierpiałem tak jak Ty. Ale jest mi tu naprawdę dobrze. Mam tu wielu przyjaciół, wiele zabawy i radości. Ale nie szalejemy całymi dniami na łące, mamo. Pomagamy starszym ludziom przeprowadzić ich na spotkanie tu w niebie. Znajdujemy ich rodziny, mężów, dzieci, żeby mogli się spotkać tu w niebie. Możesz być ze mnie dumna, mamo. Jestem grzecznym Aniołkiem, naprawdę. No...czasami tylko robimy sobie psikusy i troszkę rozrabiamy.. Wiesz kiedy się tu znalazłem jeden Aniołek ,mój Przyjaciel wytłumaczył mi że nie mogę się skontaktować z Tobą osobiście. Czasem tylko wolno mi pojawić się w Twoich snach ...nic więcej. Ostatnio jednak zacząłem się robić przeźroczysty. I skrzydełka mi nie działają tak jak kiedyś. Mój Przyjaciel popatrzył na mnie smutny i...zabrał mnie na ziemię. Usiedliśmy na białym krzyżu i nagle Cię zobaczyłem. Wiedziałem że to Ty. Poznałem Twój głos. Stałaś tam w deszczu i płakałaś. Powtarzałaś ze bardzo cierpisz...tęsknisz... Przyjaciel popatrzył na moje skrzydełka i powiedział że musimy coś z tym zrobić, bo nie możesz tak dalej cierpieć. Musisz żyć, bo wobec Ciebie jest jeszcze wiele planów. Bo są gdzieś dzieci którym musisz pomóc przejść przez życie i otoczyć je miłością tak wielką, jak tą która powoduje teraz Twój wielki ból. Więc piszę, mamo ten list. Pierwszy i ostatni. Musisz wziąć się w garść, uśmiechać ,żyć. Ja Cię bardzo mocno kocham i wiem że to z mojego powodu płaczesz ale tak nie można. Każda Twoja łza powoduje, że moje skrzydełka znikają. Kiedy Ty się poddasz, ja też zniknę. Tu na górze istnieję dzięki tobie i Twoim myślom o mnie. Ale tylko tym dobrym myślom. Mamo uśmiechaj się częściej. Każdy Twój uśmiech to dla mnie radosna chwila. Dzięki Tobie mogę jeszcze zrobić tyle dobrego. Proszę, mamo, żyj dalej. Nie jesteś sama ...pamiętaj o tym. Nie smuć się bo smutek powoduje, że znikam. Pamiętaj, że ja jestem cały czas przy tobie. Kocham Cię mamo..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ten wiersz na jednym z topików i czytając pomyślałam o moich Kochanych dwóch dzieciątkach które są w niebie.....chciałabym bardzo ,aby było tak jak jest w tym wierszu....widzą mnie słyszą ,kochają i przedewszystkim,że są szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gosiu piękny list!!!!!!!!!! Nie wiem co naisac, aż dech zapiera❤️ Agula czyli jednak rozebrała choroba Wikusię? Oj kochane duzo zdrówka życze. Apropo sniegu to Gabrys tez sie z niego cieszył i dmuchał do okna na snieg:D miał się:P Dziś złozyłam papiery o stypendium więc już mam to za sobą, za papierami jezdziłam cały tydzien!!!!!!!!!!! mam dośc tych urzędów:) W sobote byliśmy na weselu kolezanki, Gabryś zaliczył dość duzego guza z tyłu głowy bo go dziewczynka nie chcący popchnęła, ale juz jest OK:) Ogólnie to nie przepadamy za weselami tak więc i na to jakoś specjalnie nie chciało nam sie iść (głównie dlatego, że ja nie mam wyczucia rytmu i nie umię tanczyc) a głupio tak tylko siedziec i sie nudzic:D Ku naszemu zdziwieniu TANCZYLISMY całą noc, wybawilismy sie za wsze czasy i Pani młoda stwierdziła ze ogrmonie ją zaskoczyłam bo bawiłam sie i tanczyłam że hoho! sama jestem zdziwiona:D Wyszło na to ze umię tanczyc ale sie wstydze:D:P:P:P Acha Gosiu kochana wspomnialam o Tobie na lipcówkach i dziewczyny proszą abys sie i tam wpisała, napisała co u Was, jak Kubus rosnie;) Wpisz sie tam do nas kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo halo :) jestem i ja :) Damianek biega i broi :D dziś właśnie zbił swojej cioci lusterko :) a poza tym ma katarek ale to u niego chyba normalne tak jak i u mnie :) niestety dziś nie był na podwórku no bo widać co za oknem :( wieje jak nie powiem co :( Co do wiersza to początek piękny ale do końca nie doczytałam bo za bardzo łzy mi się cisną na oczy a w pokoju siedzi mąż i nie chcę, żeby widział, że płaczę :( bo dziś jeszcze cały dzień myślę o swoim aniołku bo dokładnie 2 lata temu dowiedzieliśmy się, że jest źle a 2 dni później poroniłam :( tyle ze wspomnień ❤️ Ja niestety czasem mało zaglądam na forum bo mąż ma urlop i do tego robimy trochę porządku przed przeprowadzką :( a jeszcze chcę uszyć kołdrę z piór żeby swojej ciągle nie wozić ale nie wiem czy mi się uda bo to cały dzień walki z piórami a gdzie ja dziecko ostawię :( No to się rozpisałam :) życzę miłego wieczorku :) Już jutro znowu jedziemy na weekend do teściowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej:( tak myślałam,aby nie zapomnieć i zapomniałam😭 ❤️M❤️I❤️C❤️H❤️A❤️Ł❤️K❤️U❤️ spóznione ale szczere najserdeczniejsze życzenia z okazji Twoich drugich urodzinek:D Życzymy Ci dużo zdrówka,wspaniałego dzieciństwa a w przyszłości ,abyś był kimś wielkim i dumą rodziców:) Ściska mocno i całuje Kubuś z mamą i tatą🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-bardzo Wam współczuję Waszych strat.Nauczyłyście się jakoś z tym żyć,radzić sobie z bólem. Piszę do Was bo tylko Wy jesteście w stanie zrozumieć ten ból i możecie mi powiedzieć jak rozmawiać z matką,która traci nienarodzone dziecko.Problem dotyczy mojej szwagierki.Jest w 8m.ciąży.Miała robione ostatnio usg(któreś z rzędu)i wykryto u dziecka wodę w płucach i brak jednej półkuli mózgowej.Lekarze powiedzieli,że dopóki dziecko jest w łonie matki to jest bezpieczne.Nic nie mogą zrobić.Dziecko po porodzie umrze.Nawet nie jestem wstanie wyobrazić sobie jej cierpienia.Czuje ruchy dziecka i wie,że ono umrze.Nie wiem jaką decyzję podjęli lekarze,czy wywołają przedwczesny poród czy każą jej donosić.Nie wiem jak z Nią o tym rozmawiać,czy coś Jej doradzić a jeżeli tak to co?Przecież Jej nie powiem,że Bóg tak chciał,że może mieć jeszcze dzieci.Wiem,że może mieć ale nie będzie miała właśnie tego,które teraz nosi pod sercem.Jak Jej pomóc i czy w ogóle można pomóc matce w takiej sytuacji?Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-bardzo Wam współczuję Waszych strat.Nauczyłyście się jakoś z tym żyć,radzić sobie z bólem. Piszę do Was bo tylko Wy jesteście w stanie zrozumieć ten ból i możecie mi powiedzieć jak rozmawiać z matką,która traci nienarodzone dziecko.Problem dotyczy mojej szwagierki.Jest w 8m.ciąży.Miała robione ostatnio usg(któreś z rzędu)i wykryto u dziecka wodę w płucach i brak jednej półkuli mózgowej.Lekarze powiedzieli,że dopóki dziecko jest w łonie matki to jest bezpieczne.Nic nie mogą zrobić.Dziecko po porodzie umrze.Nawet nie jestem wstanie wyobrazić sobie jej cierpienia.Czuje ruchy dziecka i wie,że ono umrze.Nie wiem jaką decyzję podjęli lekarze,czy wywołają przedwczesny poród czy każą jej donosić.Nie wiem jak z Nią o tym rozmawiać,czy coś Jej doradzić a jeżeli tak to co?Przecież Jej nie powiem,że Bóg tak chciał,że może mieć jeszcze dzieci.Wiem,że może mieć ale nie będzie miała właśnie tego,które teraz nosi pod sercem.Jak Jej pomóc i czy w ogóle można pomóc matce w takiej sytuacji?Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) malawronka Gratuluję🌼 Kamika współczuję Ci tej przeprowadzki, ja jestem jędzą i pewnie na bij zabij ale bym sie na to nie zgodzila a jak urodzinki???? Nic nie piszesz? Jaki będziecie mieli torcik? hmmm juz pytałam no ale może już masz jakieś plany;) A ilu gości sie spodziewacie? Czarna żmija w kropki bordo- no więc tak: pół dnia myslę co Ci napisac i nic mi do głowy nie przychodzi...... To jest tak ciężka sytuacja, że delikatność rozmowy dla Twojej szwagierki może i tak być za twarda;) Jedynie co moge doradzić i co jest bardzo trudne to to abyś zachowywała jakby nic się nie stało ale czy to nie zrani jej? No nie znam jej charakteru. Druga opcja to taka, że może przyjdz do niej i prosto z mostu zapytaj, czy chciała by szczerze porozmawiać z Tobą o tym co ją (ich) spotkało??? I czy nie miałaby za zle gdybys była jej oparciem w trudnych chwilach? No co innego mozna zrobić:o W tym momencie slowa: "bedzie dobrze" mogły by pogorszyc sytuacje i napewno nie poprawią jej samopoczucia, więc takich zdań, słów poprostu unikaj;) Dzis jest Dzień Dziecka Utraconego, dla jednych to głupota a dla innych dzień ważny. Z tej okazji wszystkim mamusiom Aniołków chciałam życzyc duzo miłości w życiu oraz wytrwałości, zero smutku a za to multum radości!!! 🌼 Zabraliśmy dziś Gabcia do mojej siostry żeby sie pobawił z jej dziećmi, bo i im się nudzi i Gabciowi sie nudzi. Zabawa udana, po drodze do domu Gabrys juz zasnął:D:D:D A i ja się z mężem troszkę odprężyłam:) Gosiu napisz więcej co u Was? Kiedy Kubus postawił swoje pierwsze kroczki? Ogladałam zdjęcia na NK. No Kubulek bardzo się zmienił, ma bardzo piękne oczka i kręcone włoski👄 Aniu ja równiez sie spoznilam ale wysłałam mms-em życzenia dla Michałka, czy mms z animacją wtedy doszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! co do urodzin to przygotowania idą żółwim tempem bo nic specjalnego nie robimy. Co do tortu to dziś chcieliśmy wejść do cukierni zamówić no ale z nawału pakowania zapomnieliśmy :( jak znajdę nr tel to może jutro zamówię ale jeszcze nie wiem jak to bedzie :( Czarna Zmijka niestety w tej sytuacji ciężko pocieszyć bo każda też inaczej to przeżywa :( U mnie w rodzinie wszyscy właśnie zachowywali się tak jakby nic się nie stało i mi było bardzo przykro z tego powodu, że wyglądało to tak jakby nic się nie stało :( Ja osobiście podpisałabym się pod drugą opcją Agaty bo jak powiesz wprost to będzie wiedzała, że chcesz pomóc i może na Ciebie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nareszcie mam normalny internet!!!!!!1 więc znów będę z Wami :D u nas póki co bez zmian! malutka sobie kopie, czekamy na ten wielki dzień :D już mamy skończony 36 tc :) ależ to zleciało :D 27 października mam usg to się okaże czy będę mogła rodzić sn (bo na razie mała cały czas jest ułożona główką do góry :( ) Czarna Zmijka nie mam pojęcia co Ci doradzić :( u mnie też wszyscy zachowywali się tak, jakby się nic nie stało, a ja miałam wielką potrzebę rozmiawiac o tym! ale, np. moja najbliższa przyjaciółka, która też straciła dzieciątko, w ogóle o tym nie chciała mówić! więc faktycznie zapytaj ją wprost! a w ogóle to straszna tragedia :( nie wyobrażam sobie co ona/oni teraz czują :( bardzo wspołóczuję! malawronka gratuluję 🌻 jak się czujesz? Resztę serdecznie ściskam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit czuje sie dobrze. bol placków naj bardziej mi przeszkadza. moj Filipek do 28 tygodnia był obrocony główką na dół a teraz sie przekręcił główką do gory. bardzo nie chcem rodzić przez cc. ale zobaczymy co lekarz powie ide w 34 tygodniu do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Czarna Zmija w Kropki Bordo dziewczyny mają racje naplepiej zapytać w prost ale też w szkole miałam trochę o śmierci i jak pomagać bliskim z nią sobie radzić tak więc najlepszym sposobem na pomoc w takiej sytuacji(jeżeli ta osoba nie chce rozmawiać) najlepiej jest poprostu pomilczeć razem z nią, nawet jak by miała płakać, ryczeć, klnąć na Boga i wszystkich wkoło to trzeba być z nią. Ja pamietam jak kolezanki ze szkoły mnie chciały pocieszyć że jestem jeszcze młoda, że całe życie przede mną, że bede miec jeszcze dzieci i ze dobrze ze "tamto" sie nie urodziło bo pewnie by miało jakąś wade itp. doprowadzały mnie do złości i skrętu jelit! A pamiętam jak z mamą rozmawiałam(ja chciałam o tym pogadać) no to mowiła to samo co kolezanki ale jak jej odpowiedziałam że ona nie straciła dziecka to nie wie co ja czuje to zamilkła i juz nie wiedziała co ma powiedzieć i na tym się skonczyła nasza rozmowa. Potem jak już się Wiki urodziła a ja byłam w łazience słyszałam rozmowę mamy z przyszłą bratową to wtedy zaczełam ryczeć jak bobr a powiedziała że po tym co przezyłam to mam teraz zasłużoną nagrodę zdrową i śliczną córeczke:D to były łzy szczęścia a zarazem żalu za to co sie stało. U nas Wiki juz lepiej do środy daje jej anntybiotyk i koniec, uff. Tylko teraz mam nadzieje że nie złapała ospy od dziewczynki co była na urodzinach u męza siostrzenic:( no wiecie co puszczac dziecko na urodziny do dzieci z ospą to już jest paranoja!! a Wiki z tą dziewczynką najbardziej się całowały. O tym że ona z ospą była dowiedzieliśmy się na drugi dzien, my nic nie widzielismy po tej dziewczynce zeby miała jakies krosty czy coś w tym stylu ale wygadała sie kolezanka mamy tej małej. Przeciez nie bede kazdego dziecka oglądac na takich przyjęciach czy jest zdrowe.No zobaczymy do piątku czy cos się wyklaruje bo akurat miną dwa tygodnie od tamtego czasu. Nocnikowanie u nas idzie w żółwim tempie ale szybszego się nie spodziewam:)Wczoraj Wiki zrobiła kupke na podłoge a tesciowa krzyknęła "o matko ona robi kupe" no i Wiki sie przestraszyła odrazu w płacz i nie było mowy żeby już usiadła na nocnik:( Musze w tabelce poprawic wiek Wiki ale no juz miałam tylko błąd na stronie wyskoczył i mi wszystko szlag trafił dobrze ze sobie kopiowałam to co pisałam:) Pozdrowienia dla Wasz wszystkich:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...25tc..............10.12.2009......22 cykle....Wrocław... gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...5tc..............16.03.2010......2cykle ......Aachen..... Justynka27...23tc............22.02.2010.....za pierwszym podejściem..toruń MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r9m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.3m-ce.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........11 m...... kamila220579............................................ .................... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a> e IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie kamila kamila Aachen Niemcy Jejku aż 10tyg się nie odzywałam:( aż wstyd U mnie wszystko dobrze.Pod serduszkę noszę mała księżniczkę. Zaczęłam 23tc.. Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...34tc..............10.12.2009......22 cykle....Wrocław... gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...5tc..............16.03.2010......2cykle ......Aachen..... Justynka27...23tc...........22.02.2010.....za pierwszym podejściem..toruń MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r9m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.3m-ce.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........11 m...... kamila220579............................................ .................... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a> e IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie kamila kamila Aachen Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam tabelke jutro zaczynam 34 tydzień. w piątek ide na USG nie mogę sie doczekac kiedy zobacze Filipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Justynka i pozostałe zaciążone życzę dużo zdrówka dla dzieciaczków i dla Was :) A ja może trochę nasmęcę ale muszę bo ciągle o tym myślę no i w końcu trochę porozmawiałam z mężem o naszej stracie :( bo niedawno minęły 2 lata no i wszystkie te wspomnienia wracają :( z mężem nigdy nie rozmawiałam o poronieniu bo on raczej nie chce o tym mówić ale teraz wiem, że też pamięta :) Co prawda język mu się rozwiązał po kilku drinkach ale dobre i to. No i se trochę razem popłakaliśmy ale co się dziwić :( i tak już mi lepiej jak wiem, że i on pamięta o naszym straconym dziecku. Dobra muszę kończyć bo jak nawet piszę o tym to łzy się cisną w oczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...34tc..............10.12.2009......22 cykle....Wrocław... gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...5tc..............16.03.2010......2cykle ......Aachen..... Justynka27...23tc...........22.02.2010.....za pierwszym podejściem..toruń MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r9m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.3m-ce.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian....11m 3tyg 3dni.. kamila220579............................................ .................... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a> e IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie kamila kamila Aachen Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...34tc..............10.12.2009......22 cykle....Wrocław... gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...5tc..............16.03.2010......2cykle ......Aachen..... Justynka27...23tc...........22.02.2010.....za pierwszym podejściem..toruń MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r9m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.4m-ce.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian....11m 3tyg 3dni.. kamila220579............................................ .................... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a> e IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie kamila kamila Aachen Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Agula no ja też bym sie wkurzyla na tę sytuacje z ospą!!! Rozumie że chcieli zabrac dziecko na te urodziny ale jeśli jest chore to trudno urodziny przepadają i koniec. Z drugiej str moze lepiej jak byscie mieli juz za soba ospe i spokuj;) Nie zamartwiaj sie bedzie dobrze👄 Kamika👄 ciężka rozmowa ale byla Wam potrzebna;) Justynko witaj!!! 🌼 Jutro mamy zamiar iśc z Gabciem na badania krew, mocz. Mam 2 woreczki wiec mam nadzieje z uda mi sie rano zebrac troche siuśków:D Byłam na zjeździe i było ok. Miałam byc w szkole od 8 do 21 ale cos sie stało i drugi 7h wykład zostal przerwany i nasza pani dr musiala migiem wyjśc. Raczej nie da sie juz odrobic tych zajęć (bo to jest nauka na odległość) wiec dokonczymy je poprzez kontakt internetowy (nie wiem jak sie to nazywa). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My się ostro przygotowujemy na narodziny małej :) dziś skręcaliśmy łóżeczko :) nawet jest fajne :) kupowałam w ciemno na allegro, widziałam tylko na zdjęciach, ale w sumie mi się podoba :) muszę tylko uprasować pościel, ubrać łóżeczko i zostanie nam już tylko czekanie na małą. z jednej strony nie mogę się jej doczekać! z drugiej, wiem, domyślam się, że różowo nie będzie :o poza tym wkurza mnie to, że jeszcze nie wiem czy będę miała cc czy sn! dowiem się najwcześniej za tydzień! nie wiem na co się nastawić :( boję się porodu jak jasna cholera, jednego i drugiego! poza tym wczoraj dwie moje koleżanki z terminem na 7 listopad miały cesarkę! o jednej w sumie wiem tylko, że urodziła synka, a druga ma córeczkę, ale chorą :( z wadą przełyku (nie wiem jaką) i małą czeka w najbliższych dniach operacja :( zmartwiłam się tym, chociaż u niej było podejrzenie jakiejś wady u małej, ale miałam nadzieję, że jednak będzie dobrze! mam nadzieję, że zrobią tą operację i wszystko się ułoży! wyjdą do domu i zapomną o tym co złe! ta dziewczyna już tyle w życiu przeszła :( no po prostu nie wyobrażam sobie, jakby straciła kolejne dziecko :( Dobra uciekam, bo nasmuciłam tu dziś :( Buziolki i pozdrowienia dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutkaa2200
jejku dziewczyny to dla mnie wielkie szczescie ze stworzylyscie taki temat. Przeczytalam pierwsze strony kiedy jesdzcze staralyscie sie o malenstwa potem przeszlam do ostatnich i prawie sie poplakalam jak zobaczylam ze prawie wszystkie macie juz dzieciaczki! moja wrazliwosc wziela sie chyba stad ze prawie 2 tyg temu stracilam moje szczescie w 7tc. Mam 20 lat ciaza byla nieplanowana ale bylusmy szczesliwi, slub zostal zaplanowany a okazalo sie ze progesteron spada i maly moze nie przezyc. "maly" stad ze czulam zeto chlopczyk. Za 2 mies slub a ja juz bede tylko szczesliwa mezatka ale nie mama:( Chce sie starac o dziecko napewno to nie jest marzeniem dziewczyn w moim wieku, ja juz bede mezatka i chce miec maluszka. Teraz widze ze jest to mozliwe i nie boje sie tego az tak bardzo. Dziekuje dziewczyny ze jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka przykro, że i Ciebie to dotknęło :( Wiem, że jest ciężko ale trzymaj się i bądź dobrej myśli i dbaj o siebie a i Ty wkrótce doczekasz się swojego kochanego szkaraba :) ❤️ Gawit ❤️🌻 A teraz jeden z pomysłów teściowej jak u niej byliśmy :) młody nie chciał spać a my mieliśmy jechać odebrać opony więc kurtka i czapka i chcemy go zabrać a ona mi proponuje żeby dawać jakieś ziółka mu na spanie co się dziecko wyśpi. Wiem, że chciała dobrze ale przecież nie zmuszę dziecka do spania bo widocznie tego nie potrzebował a po drugie jak coś to w samochodzie moment śpi :) Albo niedzielę miał kiepską i prawie całą marudził i jęczał a ona ciągle do męża żeby go przytulił i cyckał To ja na to, że jak trochę pojęczy to mu się krzywda nie stanie bo jak za każdym jęknięciem będzie tulony to dopiero mami synek wyrośnie A ona mówi, że jej się wydaje, że mu się krzywda dzieje :( No szok cały dzień go widziała i widziała, że go nie bijemy ani nie maltretujemy więc jaka krzywda by mu się działa? że nie zwracamy uwagi na jego wybuch jak się coś zabroni to chyba nie jest krzywdzenie dziecka Musiałam to wyrzucić z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×