Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

ale tu pustki........ Byłam dzis u doktorki razem z mężem i naprzepisywała nam duzo lekow i antybiotykow na 100zł, mąż ma jeszcze zwolnienie z pracy a ja ze szkoły- ale musze isc na zajecia bo mamy teraz zaliczenia i referaty musze przedstawic na cwiczeniach:( jeszcze sobie baba umyslała ze w ramach zaliczenia przedmiotu mamy iśc na prządki i chodzic po górach :D no i musze iśc ale po górach chodziła nie bede z moim brzuszkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata powodzenia w przetrzymaniu \"chudych\" lat; ale wiesz, że potem nadejda tłuste :-) najważniejsze, że Dzidź zdrowy! a Tym, które nie wiedzą kto ma jutro urodziny to ja powiem: mój małżonek!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ale numer! w tym samym dniu! czyli na jutro przygotuję podwójnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, pisalam u Was ale cos ostatnio mi sie o Was zapomniało:) chcialam sie tylko pochwalić ze jestem w ciązy:) udało nam sie za pierwszym razem , dokladnie 3 miesiace po poronieniu:) boje sie jak cholera , codziennie o tym mysle, mysle zeby historia sie nie powtórzyłą, ciagle patrze czy nie ma krwi , czy nadal bolą mnie piersi , dziewczyny ja wpadam w paranoje , a co bedzie dalej??!!! powiedzcie mi prosze jak ja mam przejsc tą ciaze zeby nie zwariować??? bo kto wie o tym lepiej jak nie ktoś kto sam to przeszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka!!!!! bo zrobię Ci wielką czerwoną HEYAH na doopie za te Twoje myślenie Kamika ja poczułam ruchy tym razem bardzo szybko bo w połowie 16 tc ale z tego co wiem pierworódki rozpoznają ruchy znacznie później a z każdą kolejną ciążą wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam pytanie, jak rodzicie sobie z optymistycznym nastawieniem po kolejnej starcie przed nastepna ciążą???????????? Ja mam starszny z tym problem, jestem po dwóch stratach i z góry nastawiam się, ze bedzie coś nie tak. Kf26 bardzo Ci gratuluje, dziewczynka jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
kołderka*-najpierw Gratulacje!!Ja tez poroniłam i jeszcze nie jestem w ciazy drugi raz ale jak pomyśle to juz sie boję wieć doskonale cie rozumiem!! Ja narazie czekam na @ w czerwcu chce zobaczyć czy wszystko wróciło juz do normy.W poniedziałek idę do innego lekarza ciekawe czy zleci jakieś nowe badania czy tez powie tylko"tak wyszło i trzeba sie starać dalej"....zobaczymy A jak było u Ciebie?Robiliście jakies badania przed 1 ciąza i zaraz po poronieniu jakieś inne moze zeby zbadac dalczego poroniłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
uszatka-widzisz tak jak pisałam wczesniej jeszcze nie jestem 2 raz w ciazy i juz sie boje ze syatuacja sie potwórzy...powiedz mi kochana czy starałas sie w jakiś sposób dociec przyczyny poronień?buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait oczywiście wpadłam w wir badań chodziłam od lekarza do lekarza, przyczyny mimo zrobienia mnóstwa badań nie znalazłam, za to strasznie mnie zmęczyły i kosztowały dużo kasy i energii. Jestem teraz po drugim poronieniu i mam zrobić genetykę. Nie zważając na moje nastawienie psychiczne postanowiłam drugi raz spróbować, jak się udało, to zapłaciłam za to dużym stresem, nie mogłam sobie wbić do głowy, ze wszystko będzie dobrze, z góry nastawiłam się,że będzie źle. Teraz wiem odżałowania poprzedniej straty i optymistycznego nastawienia lepiej nie próbować. No i tu jest problem jak sobie z tym poradzić, jak się pozytywnie nastawić i zamiast zagrożen widziec szczęśliwy koniec. Przykład kf jest bardzo budujący jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agatha ciesze się że u Was wszystko ok :D Kamilko ja pierwsze ruchy poczulam tak jak Ania w 18tc SARA WSZSTKIEGO NAJ NAJ NAJ... ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA, SPENIENIA MARZEŃ, DUZO DUŻO MIOŚCI I CZEGO TYLKO SAMA SOBIE ŻYCZYSZ :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kolderko moje gratulacje:D Nie powiem Ci nic innego niż dziewczyny- ja też jak zaszlam drugi raz w ciąze ciągle sie balam, ciągle wyszukiwalam czegoś co mnie martwilo, ciągle zaglągadam za plamieniami ale z czasem mi to przeszlo Podstawa to ginek któremu ufasz i który potrafi cię uspokoić i wytlumaczyć, poprostu porozmawiać no i oczywiście my na tym forum bo zawsze slóżymy pomocą, rada i wsparciem.... Ja mam dziś wizyte i strasznie jestem cikawa jak tam moje maleństwo, ile waży, jak sie ma itd Odezwę się albo po wizycie albo jutro :p Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Kochana🌼 Saruniu🌼 Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie - moc uścisków masz ode mnie. Najserdeczniejsze zyczenia w Dniu Urodzin Kochanej Solenizantce składa Gosia i Piotr🌼🌼🌼🌼🌼 Także Najserdeczniejsze Życzenia Urodzinowe składam na ręce Lidki dla Jej 🌼Mężulka🌼 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🌼 Kołderka potwierdzam to co pisały dziewczyny wyżej.....ciężko jest nie myśleć i nie bać się,bo ten strach w głębi nas pozostał po poronieniach,ale staraj się być dobrych myśli. Ja sobie tłumacze ,że co ma być to i tak będzie. Uważaj na siebie,jeżeli jeszcze nie byłaś to idz do ginekologa,nie po to,aby Cię zbadał,czy zrobił USG,ale może Ci coś da.... Ja od 2tc brałam acard i duphaston. Jeszcze raz Cię uczulam staraj się nie denerwować,bo ja żyłam strachem wielkim,aby się znowu nie okazało,że nie ma akcji serca,a teraz znowu chodze i becze ,bo się boje aby moje nerwy nie odbiły się na dziecku. Zycze Ci powodzenia👄 Lolu 👄napisz jak będziesz po wizycie-ja też mam dzisiaj wizyte Agatko👄 Balbinka👄żal mi Cię,a tym bardziej Michałka:( to jest straszne co się z tym oczkiem dzieje,ale żyje nadzieją i życzw Wam z całego serca,aby wczorajsza wizyta u okulisty była OSTATNIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Madusia👄 Dorcia👄 Gabrysia👄 fluidki dla Ciebie🌼🌼🌼🌼🌼 Meggi a co z Tobą?👄 Mika👄 Ty to zawsze milczysz:( Pozdrawiam nowe dziewczyny i życze Wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro kochana nasza: 🌼🌼🌼 Urodziny-dzien radosny pelen kwiatow zapach wiosny. Wszyscy zlozyc chca zyczenia zdrowia, szczescia, powodzenia. Niech Ci slonce zawsze swieci i niech czas radosnie leci. Niech odejda smutki, zlosci i nastanie czas radosci. Te zyczenia, choc z daleka, plyna jak wzburzona rzeka I choc skromnie ulozone, sa dla Ciebie przeznaczone! 🌼🌼🌼 Ja poczułam ruchy wczesniej ok. 16-17 tc ale na 100% byłam pewna ze to one jak byłam w 18 tyg. ciązy- wtedy były one juz wyraźne;) A jestem pierworódka;) Lidziu i ja równiez proszę abys złozyła najserdeczniejesze zyczenia swojemu mężowi👄 Ania ma racje, trzeba \"jakos\" przejśc przez te pierwsze miesiace ciązy, ja dokładnie pamietam jak przeżywałam to wszystko i bałam sie aż do 4 mies bo potem to juz ten strach jest mniejszy;) Trzeba znależć sobie jakies zajęcie i nie myslec o tym aby nie oszalec❤️ Co sie dzieje z Madusią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to co własciwie jest Michałkowi w tym oczku? Czy znasz powód dlaczego to cholerstwo nie chce sie wyleczyc i skąd sie to wzięło? Wiem, że dzieci mojej siostry tez czesto miały zaropiałe oczka ale jak ona przemywała to po jakims czasie to przechodziło, a z tego co widze to Michałkowi nie chce to dac spokoju:( Ucałuj go ode mnie MOCNO!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro kochana przyjmij i odemnie najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. życze Ci dużo zdrówka, samych słonecznych i pogodnych dni i spełnienie wszystkich marzeń nawet tych naskrytszych. Gorące buziaki 😘 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Lidziu ode mnie też złóż życzenia swojemu mężowi 🌼 🌼 🌼 Ja właśnie byłam złożyć życzenia imieninowe swojej Babci Zosi :) Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my właśnie odpoczywamy w domku; całe przedppołudnie na ogrodzie... kołderka skąd ja to znam (sprawdzanie czy nadal bolą piersi) uszatka podaje odpowiedź: po to właśnie jest ten topik; wydaje mi się, że \"zwykłe\" ciążówki mają inne problemy; my jesteśmy już inne... ja trafiłam tutaj nie po stracie ale właśnie w czwartej juz ciąży; i duzo pomogła mi obecność tutaj lola u, Marghi, Agatka, Gawit, Dorcia, Kough, Balbinka i wszystkie inne niewymienione buziaki w ten piękny dzień Michałek chyba z tobą pogadam poważnie, bo Olek mnie z oczkiem posłuchał, a Ty widze uparciuszek jesteś! pa, pa Powtórne najserdeczniejsze dla Sary 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Saro przesyłam najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim spełnienia marzeń oraz zdrowia 🌼 Widzę, że dzisiejszy dzień to całkiem sporo osób sobie wybrało na urodziny bo wśród moich znajomych też się kilka znalazło :) A teraz co do tych ruchów maluszków, to ja bym już chciała je poczuć żeby wiedzieć, że moje maleństwo żyje bo nie chcę znowu się dowiedzieć, że moje maleństwo umarło we mnie :( Ale wiem, że muszę jeszcze trochę poczekać i poczekam i mam nadzieje, że wkrótce się doczekam tak jak my wszystkie :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj byłam u ginekologa. USG wychodzi,że malutki rozwija się prawidłowo i jest dość duży jak na 31tc,bo waży aż 2400 i jest prawdopodobieństwo,że go urodze wcześniej.Termin licząc od ostatniej @ wychodził na 21 lipca a z USG na 5 lipca.Boje się,aby się coś nie podziało,bo do wczoraj brałam duphaston 2x1,a gin mi kazała jeszcze przez tydzien brac po jednej i odstawic i podobnie jest z fenoterolem,powiedziała,ze jeszcze 3 tyg. i tez mi go odstawi.A jak dostane skurczy ?boje się najbardziej,aby zdążyć dojechać do szpitala-ja musze liczyć godzine na dojazd. Lola❤️ co u Ciebie? Ania❤️ co z Misia oczkiem? kurde mam nadzieje,że ta kalwaria dobiegła już końca!!! Agatka❤️ ile waży Twój tuptuś?no i napisz także z którego tc. jest waga. Co się dzieje z Sarą?Balbinka nie wiesz nic?zaczynam się o Nią martwić:( mam nadzieję,że Jej dziadziu czuje się lepiej. Sara skrobnij coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, poradźcie coś bo oszaleję: jestem w ciąży (Bhcg - 148) - jakiś początek 3 tygodnia, lekarz przepisał mi duphaston bo za mną już 2 poronienia. Jeszcze wczoraj czułam się ciążowo tzn bolały mnie piersi i miałam takie lekkie napięcie w brzuchu, co chwilkę chodziłam siusiać. Dzisiaj piersi wogóle nie czuję i zaczynam panikować. Mój ginekolog dzisiaj nie przyjmuje więc nie mam się z nim jak kontaktować. Powiedzcie mi: czy gdyby coś było nie tak to w tak wczesnej ciąży było by krwawienie? Przy pierwszym poronieniu krwawiłam , ale przy drugim prawie 3 tygodnie nosiłam martwe dziecko i zero krwi. Dlatego teraz moje wątpliwości.... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanowo-ruda Głowa do góry!ja też prawie wogóle nie miałam objawów ciążowych.Tez wpadłam w` panike,że pewno dziecko nie zyje,ale na szczęście było wszystko w porządku.Brałam duphaston 2x1 od 2tyg. ciąży.Kontroluj bete czy nie opada,a jak rosnie tz. ze płód jest zywy,ALE JEST I BEDZIE ZYWY!!!ZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!W 7tc idz sobie do ginekologa,wtedy juz powinna byc widoczna akcja serca.Bierz tez folik i ja brałam dodatkowo od 2 do 7tc acard 0,75mg 1x1. Pozdrawiam Cię i życze powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanowo ruda Własnie Balbinka ma racje!!!!Jak tylko odkryłam,że jestem w ciąży pobiegłam do gin.to był 28dc,przepisała mi te leki o których pisałam Ci wyżej i kazała się oszczędzać,dużo polegiwać,nic ciężkiego nie podnosić i czekać cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi - kochana, kolejną wizytę mam we wtorek i wtedy gin chce dać mi L4. Duphaston birę 2 x dziennie 1 tabletkę, folik też biorę...po co ten acard? Boję się brać cokolwiek na własną rękę. Jetsem przeziębiona i nawet rutinoscorbinu nie wykupiłam tylko leczę się gorącym mlekiem z czosnkiem i miodem - okropieństwo... Kołderka pisała, że jak tylko poczuła wilgoć to biegła do toalety sprawdzać czy to nie krew - mam tak samo. Jestem przerażona...myślę tylko o jednym: czy dziecko żyje... Myślę czy nie iść do psychologa albo do psychiatry bo czuję ze dłużej tak nie pociągnę... Wiem, że moje nerwy gorzej wpywają na ciąże ale nie umiem nad tym zapanować. Margi - to uważasz że gdyby było coś nie tak to bym krwawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie! Kasztanowo ruda nie tylko ty biegasz do toalety ja tez tak mam, że co chwilę sprawdzam czy to czasem nie krew i to jest okropne, ale myślę że jak by się coś działo to jednak pojawiłaby się krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kasztanowo ruda na początku ciąży miałam objawy, potem ich nie miałam, jak zaczęłam czuć ruchy to oczywiście raz je miałam potem znów nie miałam i panika; a Oli ma juz ponad miesiąc :-) wiem, że teraz łatwo mi to mówić ale przyjmijcie, ze wszystko musi byc dobrze nawet jeśli po drodze będą jakieś komplikacje a te wszystkie nerwy to po prostu nasze \"schizowania\"; mój gin kiedys mi powiedział: jak pani nie ma powodu do zmartwienia to to tez jest dla pani powód ku temu ;-) ;-) ;-) wtedy strasznie mnie wkurzył a dzis już się z tego śmieję Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanowo ruda Acard jest na rozzadzenie krwi,mi to dali tak profilaktycznie, i brałam go do 7tc.Nie chce pisac niku,ale jest miedzy nami dziewczyna ktora jest w zaawansowanej ciazy i akard bierze dalej.Moze sama jak to przeczyta Ci to potwierdzi.Zapytaj Twojej gin.. Co do krwawienia to jest różnie-tym się nie sugeruj,ale i nie zakładaj,że znowu będzie zle.Ja rozumię Twój strach bo przechodziłam przez to,ale naprawde staraj się podejsc do tego,że co ma być to i tak będzie.Powtórz bete,może to Cię uspokoi jak zobaczysz,że nie spada a ROŚNIE,BO TAK BĘDZIE!!!ZOBACZYSZ!!!NIE MOŻE BYĆ ZAWSZE ZLE!!! Pamiętaj,że nerwy i stres to zły doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Przyszłam podpisać listę obecności :) Wklejam Wam stopkę mojego malucha-niezbyt to ostre i widoczne ale to komórką robiłam http://images27.fotosik.pl/213/e4777e9d491f0 1femed.jpg Maluch waży 503g ma 16,5 cm ale nie rozkraczył się przed panem doktorem więc nadal nie wiemy jaka jest płeć ;) Pozdrawiam cieplutko,mamusie brzuszki i starające się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Przepraszam że wcześniej sie nie odezwalam ale byla u nas burza i wczoraj 3/4dnia spędzilam bez prądu a pomyśleć że to XXI wiek... No wiec ja już mam odstawione wszystkie leki, moge już normalnie funkcjonować ale nie przemęczać się Dzidzia waży 2,7kg i ma poożenie miednicowe Na 23czerwca mam umówioną cesarke chyba że samo zacznie sie szybciej to szybciej mnie pokroją bo ginek daje tylko 5% szans na to że mala sie jeszcze obróci!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×