Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Balbinka a ja tak tydzień temu myślałam o tym jego oczku; ale myślałam, że to ja na kafe przeoczyłam Superowo! agattkka na pocieszenie: mój mąż jest cały czas poza domem i wraca zazwyczaj tylko raz w miesiąc na tydzień; ale udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agattkka popieram zdanie Balbinki! Zwariujesz w końcu :( wiem, że łatwo powiedzieć! ja też jestem w trakcie starań! i na początku robiłam testy owu, liczyłam dni itd. a teraz odpuściłam! tzn. dni cyklu nadal licze, bo muszę (od 18 dc przez 10 dnia mam brać duphaston, coby , jak się uda, pomóc dzieciątku się zagnieździć) , ale nie robię testów owu, nie mierzę temp. teraz jak @ mi się spóźniał to dopiero po 2 dniach zrobiłam test (neatywny). nie wiem skąd u mnie teraz taki spokój ?? nie mam pojęcia, ale niech już tak zostanie! ja zostawiam sprawy własnemu biegowi! mimo, że mam stracha jak jasna cholerka, to bardzo, bardzo pragnę kolejnej ciąży! i wierzę, że tym razem mi się uda! Lola nie jesteś zła matką!!! Co Ty wygadujesz ?? przecież bakterie w moczu się zdarzają ! to nie jest Twoja wina! Balbinko cieszę się, że z oczkiem Michałka już dobrze! Resztę pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię Agattkko, jak czytam co piszesz to czuje się jakbym sama to pisała prawie roku temu, tak samo przechodziłam jak Ty oczekiwanie na Maluszka, testy (już później kupowałam w różnych aptekach testy bo się wstydziłam kupować w jednej i tej samej bo co chwila leciałam po test albo hurtowo kupowałam - MASAKRA to była) mierzenie tempki kilka razy dziennie i wsłuchiwanie się w swój organizm i nadzieja, nadzieja, nadzieja że to już teraz. Również nie rozumiałam swojego zachowania, nie umiałam go nikomu wytłumaczyć, nic się dla mnie nie liczyło tylko myśl czy to już. Wkońcu po dwóch razach odpuściłam i następnym razem się udało. Posłuchałam dziewczyn żebym odpuściła i się nie nakręcałam no i teraz mam prawie trzy miesięczną córeczke:) :) :) Wiem że Tobie jest trudno się wyluzować ale naprawdę to działa, zobaczysz że już niedługo będziesz także tulila swojego dzieciaczka w ramionach, trzymam kciuki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam serdecznie nowe koleżanki mimo, że nie są to najlepsze okoliczności ale zapewniam, że to forum jest pomocne i lepiej mieć wsparcie od osób które wiedzą o czym mówią :) I trzymam mocno kciuki za starające się bo na pewno się uda wszystkim tulić swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wiecie coś na temat mniejszej ilości płynów owodniowych? co to może powodować? bo ja mam wizytę dopiero 2 października i nie wiem czy powinnam się tym bardzo martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Allo :) Kamika-do Ciebie pierwszej piszę-jesteś już na finiszu i pamiętaj że z każdym dniem tego płynu owodniowego jest coraz to mniej.Z tego co wiem to norma wynosi od 5 do 30 cm,gdzie w ostatnich tygodniach wynosi od 5-8cm.Jeśli masz jakieś obawy zapytaj swojego lekarza prowadzącego.Ilosć płynu można określić podczas badania USG.Jeśli będzie go za mało lekarz albo kąze Ci uzupełniać płyny zwiększoną ilością dziennie albo bedzie chciał Cię częściej oglądać.Ja od 32tc chodziłam do swojego lekarza co tydzień więc może warto.Wiem że na 2 godziny przed porodem kiedy w szpitalu zrobili mi USG mój poziom AFI wynosił 0,5cm jak się potem okazało było małe ujście a mi siermiędze się wydawało ze te małe kropelki to nic innego jak \"popuszczanie\" Lepiej dla Ciebie i dla dziecka kiedy ten płyn owodniowy jest w odpowiedniej ilości jak najdłużej. Dla dziecka dlatego że braki płynu mogą spowodować odwapnianie się łożyska,przez co dziecko nie otrzymuje wystarczającej ilości tlenu i jedzenia a dla Ciebie bo łatwiej Ci bedzie urodzić kiedy dzidzia się po prostu prześlizgnie. Agatha-pisałam do Ciebie maila na adres podany w tabelce...ale chyba nieaktualny jest bo dostałam zwrot. Pozdrawiam wszystkie mamusie ich dzieciaczki,pozostałe dwupaki oraz te starające się jeszcze. Ślicznie dziękuję za wpisy na blogu mojej Emilki.Dodałam ostatnio zdjęcie,więc jeśli jeszcze ktoś ma ochotę zobaczyć-zapraszam Sara dla Ciebie ogromny buziak za bloga👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug dzięki za inf. W sumie to trochę dziwna sprawa z tymi płynami bo do szpitala poszłam we wtorek i USG robili mi w czwartek ale byłam u mojego gina wcześniej w piątek i robił mi USG żeby właśnie sprawdzić między innymi jak tam te płyny i nic nie mówił, że jest mniej a przecież aż tak dużo czasu nie minęło między tymi USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug właśnie jeszcze przejrzałam opis USG i tam jest napisane że ilość płynu mniejsza i wynosi 8 więc chyba nie jest aż tak źle Ale teraz nie wiem czy iść prędzej do gina bo w zaleceniach mam żeby po 2 tyg a mam umówiona wizytę 1,5 tyg później ale pewnie jutro spróbuję się dostać wcześniej mimo małych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug odres e-mail jest aktualny;) dla pewnosci podaje go jeszcze raz: AgathaJanas@interia.pl Czeakam na e-maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zapomniałam: bardzo sie ciesze, że problemy z ropką macie juz za sobą i naprawde z całego serducha życze aby juz tak pozostało i już nigdy więcej to okropieństwo nie dręczyło Michałka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattkka
Oj Dziewczyny nawet nie przypuszczalam,ze znajde na topiku takie wsparcie. Jak poczytalam Wasze odpowiedzi, to az mi sie lza w oku zakrecila. Mimo moich ogromnych przeczuc, nie wydaje mi sie,ze ejstem w ciazy, bo dzis zobaczylam u siebie plamienie. Ipewnie jutro albo pojutrze dostane @. Poza tym jestem chyba przeziebiona i czuje sie jakos tak ohydnie. Mam katar, lekka goraczke, bola mnie wsyztskie zeby, dwa jajnki, aj.... Postaram sie wyluzowac, chociaz na pewno przyjdzie mi to z trudem...Boze, mam 27 lat a zachowuje sie jak dzieciak. Ja poki co moge patrzec na malenstwa, moge ogladac pampersy, ale nie wiem jak to dlugo potrwa....(pamietam jak 3 tygodnie po poronieniu poszlam na impreze mikolajkowa do pracy, gdzie oprocz pracownikow byly dzieci. Niestye impreza byal obowiazkowa. Siedzialm ze scisnietym sercem, lzami w oczach,ale w sumie na dobre mi to wyszlo, bo przestalm wybuchac placzem, na przyklad na widok pampersow w telewizji) POz atym mam przeswiadzcenie,ze na pewno jestem ta kobieta, ktora nie bedzie mogla meic dzieci, ale z drugiej strony mam przeczucia,ze jesten w ciazy, a jak nie jetsem, to bede za miesiac. Dobra...usokajam sie:0 i zyzce wszsytkim dobrej nocki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agattkka Ja rowniez cie doskonale rozumiem. Ze mna bylo mpodobnie, a moze jeszcze gorzej ;) Tak jak wspominalam ja mialam termin na lipiec, a zabieg mialam 27 grudnia. W mojej glowie powstala glupia mysl, ze jesli szybko zajde w ciaze i uda mi sie urodzic dzieciatko jeszcze w tym samym roku, to ze to bedzie to samo malenstwo. Wlasciwie nie wiem skad mi sie to wzielo, ale uczepilam sie tego i wyliczalam do kiedy mam czas na poczecie aby jeszcze w grudniu moc urodzic. Starania zaczelam w marcu, wydawalo mi sie ze sie udalo, mialam objawy ;) , a TU NAGLE @ Bylam taka zla, taka bezradna i znow czekalo mnie tyle \"bezczynnych\" dni do nastepnej owulacji. Nadal wierzylam, zzzze w grudniu urodze, oczywiscie kolejna proba bezowocna i tu wielka juz rozpacz. Szanse na urodzenie w grudniu skonczyly sie, czulam sie jakbym znow stracila to dzieciatko. Dopiero potem pomalu zaczelam dochodzic do siebie. Probowalam wyluzowac, z roznym jednak skutkiem. Jednak udalo mi sie z biegiem czasu troche odposcic, czerpac wiecej przyjemnosci ze staran :) , a nie myslec o tym czy aby dobrze wyliczylam ten dzien. Sadze ze wiecie co mam na mysli. Choc w 100% nie udalo mi sie wyluzowac i odposcic, to czesciowe uspokojenie tez mi pomoglo i w sierpniu @ nie przyszla. Przepraszam ale ja chyba nie umiem krotko pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nieala nie pisz, że sobie głupio wymyśliłaś; najważniejsze jeśli to Ci pomagało; ja np. miałam wyrzuty sumienia, bo od dawna wiedziałam jak bedzie miał na imię mój synek (nawet gdy jeszcze nie miałam potencjalnego kandydata na ojca); gdy dowiedziałam się, że synek, który mieszkał juz w moim brzuchu zmarł wmówiłam sobie, ze to nie jest ten wyczekiwany długo Borysek; nawet dałam mu inne imię; taka teoria pomogła mi urodzić go, pochować i zacząć starania o kolejna ciążę; z czasem jak doszłam do siebie mogłam spojrzeć już trochę z dystansu i ... wiem, że akurat ja tak musiałam zrobić; bo nie dałabym psychicznie rady; kocham moje aniołki i te diabełki, które pozostały ze mna na ziemi; widać tak musiało być; życzę wszystkim dystansu i powodzenia w staraniach; Marghi coś się wyjaśniło u siostry? (ja też nie umiem krótko pisać) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!! widze ze tu dobre wiesci justynko27 ---gratuluje ciazy 👄 koug---gratuluje coreczki!!! 👄 ja jutro zaczynam 22tc i ide do lekarza , jak bedzie chcial zrobic mi usg to moze dowiem sie kto mieszka u mnie w brzuszku.. hehe zaczelam troszke szlec po sklepach internetowych i zamowilam juz posciel , kombinezonik itd za wszystkie starajace sie trzymam mocna kciuki 👄 Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................24.09........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........13.07..........MAJ 2008.. ............Torun kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ kalpek.........5.02.2007,02.09.2008.............3tc,9tc< br /> ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Mika23......33tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie kamika_25..33tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........22tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn Justynka27........7tc...........21.04.2009........3cyk le.......Toruń MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... Koug.........................23.08.2008................. .....Emilia........ DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... ........................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... .....Oliwia............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ ............................ Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck ie/łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja dziś czuję się okropnie, bo próbuję się dostać do jakiegoś diabetologa ale przy tym stresie to chyba tylko szybciej urodzę. Dziś zarejestrowałam się i na początek rzuciła mi termin na 6.10 to mówię kobiecie, że w październiku mam już rodzić a mam cukrzycę ciążową to jednak znalazła termin na 22.09 i teraz mi jeszcze zostaje dostać się cudem do mojej lekarki rodzinnej żeby wyłudzić skierowanie A do tego wszystkiego coraz bardziej zaczyna mnie boleć głowa od zatok(całą ciążę miałam spokój) i nie ma sensu brać żadnych tabletek bo APAP mi nie pomoże i na koniec to nie za bardzo mogę chodzić bo co prawda w samym kroczu mnie nie boli ale te kości z przodu są jakieś obolałe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................24.09........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........13.07..........MAJ 2008.. ............Torun kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ kalpek.........5.02.2007,02.09.2008.............3tc,9tc< br /> ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Mika23......33tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie kamika_25..35tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........22tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn Justynka27........7tc...........21.04.2009........3cyk le.......Toruń MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... Koug.........................23.08.2008................. .....Emilia........ DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... ........................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... .....Oliwia............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ ............................ Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck ie/łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika widze ze jeszcze 1 miesiac i bedzie dzidzius:D super!!! Agattkka masz racje kochjanie, nie zamartwiac sie, poddac sie, nie myslec o ciąży, mysl teraz np. jak wroci mąż to co razem bediecie robili np. zaplanuj jakas romantyczna kolacje...., proponuj zrobic ładne paznokcie albo kupic cos seksownego (bielizne) mysl o sobie i o mężu, o dziecku bedziesz myslała później. Ja przez to samo przechodziłam i teraz nie mam czasu myslec tylko o sobie a czasami bym chciała:D pamietam jak panikowałam przy kazdym @ wrrr. Głowa do góry:) A teraz \"ogłoszenia dusz pasterskich\" od Saruni: 1. Uprasza się wszystkie dziewczyny, które przysłały mi aktualne zdjęcia swoich maluchów czy aby na pewno ich zdjęcie jej pociechy jest zapisane we właściwej galerii. Mówiąc po polsku czy np. Kubuś nie wylądował przypadkiem w galerii Gabrysia, albo Gabryś w galerii Olka. 2. Póki mam wolne miejsce na blogu bardzo proszę o aktualne zdjęcia wszystkich dziewczyn i ewentualnie ich pociech jeśli już takowe posiadają. 3. Bardzo proszę o pisanie komentarzy do wszelkich zdjęć i wpisów na blogu, bo za to dostaję miejsce na kolejne zdjęcia. Jeśli odwiedzin i komentarzy jest mało za miejsce na blogu muszę płacić, a jakoś nie mam na to ochoty. 4. Nadal czekam na widomość, która z dziewczyn chciałaby się umówić na spotkanie i gdzie (proszę nie być samolubnym). Wiem, że Madusia i Lidzia są skłonne przyjechać do Poznania, ja z resztą też, więc bardzo proszę o podanie dogodnych terminów, zobaczymy co się da zrobić. 2 października jestem we Wrocławiu więc jeśli ktoś da rady tam dotrzeć też możemy się spotkać. No i Agatko u Ciebie 18-19 września, mamy być ja i Gosia, może Ania (Meggi) i Lola (choć tutaj raczej ciężka sprawa, bo niewiadomo kiedy ją z Julką ze szpitala wypuszczą) dałyby rady przyjechać. Ewentualnie ktoś jeszcze. Prosze sie słuchac Sary, bo bedziemy sie gniewac:P:P:P CIUMAKI dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika i lola---- GRATULACJE!!!!!!!! ta mała istotka to owoc miłości co niesie ze sobą tyle radości to ona buduje w nas dobroć i czułość i daje nam słońce gdy jest ponuro bo córcia taka to skarb jest malutki co jak promień słońca rozprasza Twe smutki!! wszystkiego najlepszego z okazji narodzin córeczki samych słonecznych dni i radosnych przeżyć z maleństwem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattkka
I ja przylaczam sie do gratulacji, dziewczynom, ktore wlasnie urodzily. Jezszce przed sekunda pamietalam niki, ale teraz zapomnialam. troche zcasu minie zanim Was zaczne na 100% rozrozniac :) Ludze sie jeszcze nadzieja, ze plamienie to implantacja (wiem,wiem rabnieta jestem :)) SCISKAM WAS MOCNO!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gratuluje Mika; Majka życzę zdrówka; zdrówka także dla Julki! mogę spojrzeć Sarze w oczy :-) weszłam na bloga i naprawdę się starałam!! narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja dzis mialam wizyte rano . chcial mi zrobic usg ale w trakcie stwierdzil ze jednak przelozymy na nastepna wizyte . ale tak czy siak usg trwalo 3 minutki i plec bylo widac --- bedzie synuś!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika Kochana nie masz pojęcia jak bardzo się ciesze,że jesteś już mamusią. Pamiętam jak raz pisałyśmy pół wieczoru razem na gg.-byłaś taka dobita,że możesz już nigdy nie doświadczyć co to znaczy macierzyństwo,a tu po krótkim czasie powiedziałaś mi ,że jesteś w ciąży.Teraz po fakcie to już moge chyba napisać oficjalnie,że wiedziałąm od pierwszych chwil o Twojej ciąży i szczególnie do 12 tyg. przeżywałam ją z Tobą jak własną ciąże. Dodam,że widziałam także film z USG Twojej córci nad którym płakałam. Mika tak bardzo chciałabym Cię przytulić i pogratulować Ci osobiście-TAK BARDZO SIĘ CIESZE-OGROMNIE:D:D:D:D 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E🌼 Twoja córcia jest jeszcze większa jak mój Kubuś 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Agatha będe się starała przyjechać do Krosna wtedy jak będzie u Ciebie Sara-tj. przyszły czwartek:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pisałam Wam także o mojej siostrze........-wczoraj szczepiła się na żółtaczke,10pazdziernika druga szczepionka a 5 listopada będzie miała zabieg. Onkolog powiedział ,że to jest na90% włókniak,ale 100% pewności będzie po badaniu histopatologicznym. A!Agatko nie będziesz miała nic przeciwko jak przyjade do Ciebie z siostrą? Co z Meggi? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wróciłam od endokrynologa.Dziś miałam kontrolę.TSH 3,78-norma do 5,0. Jak wiecie ten wynik to średni patrząc na to,że jestem w ciąży. Zwiększyła mi dawkę do 50mg,wcześniej miałam 0,25. Za miesiąc kontrola,a i mam jeszcze zrobić Ft4 i anty TPO Mika serdeczne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika świetnie! Gratuluje z całego sreca córeczki oraz życze duzo zdrówka👄 Jak Gosia pisala o tych przejsciach z ciążą to aż sie ciepło na sercu robiło;) Gosiu oczywiscie, że nie mam nic przeciwko jak przyjedziesz z siostrą, bedzie nam bardzo miło ją poznac🌼 olawd a więc poszerzysz grono chłopczyków:) ale najwazniejsze aby był zdrowy👄 Aniu i Lidziu Sara prosiła aby Wam przekazać abyście się jej nie bały bo ona nie gryzie:D:D:D:D:D Justynka27 nie znam sie na wynikach ale z tego co piszesz to nie jest tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbinka oszukałaś!! chyba, że te 152 całusy \"na górkę\" były od Michałka :-D !! u nas sytuacja w rozgrywce; Bubu nadal kicha (w końcu to niby 7 dni) a my w napięciu czekamy czy Oli nie chwyci zarazy; o niczym innym nie marzę jak o półroczniaku z zapchanym nochalkiem; Sara ja się niby nie obraziłam na to wczoraj; ale mnie to UBODŁO ;-) cały wieczór nad tym myślałam :-P wiele co prawda nie wymyśliłam, bo mój wniosek: wolę natrzeć za wczasu niż po nocach biegać do płaczącego Bubu (bo już to nie raz przechodziliśmy) :-) Agatha ja tam się Sary nie boję ale wolę.... :classic_cool: Justynka trzymam kciuki,żeby wszystko było OK Olawd witam w klubie :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ten komputer z którego do Was pisze jest mojego brata i tu nie mogę Was dodać do ulubionych, bo nie chcę, żeby to czytał, więc się Was wczoraj naszukałam :( tak szukałam, tak szukałam, że nie znalzłam 😠, no, ale dziś topik był na drugiej stronie, więc luzik! Mika jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję! Majeczka jest przecudowna! Balbinko hehe się uśmiałam jak napisałaś o tym, że jest zła jak K w ostatnim momencie wyskoczy! oj my kobiety to się musimy czasem natrudzić ;) żeby wyszło tak jak my chcemy ;)myślę, że świetnie dałabyś sobie radę mając drugie dziecko! wiele kobiet sobie w takiej sytuacji świetnie radzi! K może byłby i wkurzony, ale pewnie okazałby się tak samo super tatą jak teraz jest dla Misia! a jakby była dziewczynka ?? wiem, że ma już córkę, ale wiesz na punkcie takiej maleńkiej pewnie oszalałby ze szczęścia! życze powodzenia w starankach i niech szybko się wydarzy ta "kontrolowana wpadka" ;) Saro ja to na bloga zapomniałam nie tylko hasło, ale i adres :( oj wstyd się przyznać, ale ja nie pamiętam kiedy tam wchodziłam! co do spotkania to miałaś być we wrześniu w Łodzi ?? ja w poniedziałek na 2 tygodnie lece do Anglii! mam nadzieję, że dotrzesz jednak w niedługim czasie do Łodzi ?? Marghi jak Kubuś ?? Olawd gratuluję synka, czytałam, że będzie Tymoteuszek :) Ślicznie! Pozdrawiam resztę 😘 A co u mnie: wreszcie znalazłam lekarza godnego zaufania! babka jest fantastyczna! wogóle przyjęła mnie, mimo, że miała multum pacjentek i jeszcze siedziałam w jej gabinecie z pół godziny , a ona cierpliwie odpowiadała na moje pytania! Efekt jest taki, że wysłała mnie na mnóstwo badań! już robiłam AOA (przeciwciała jajnikowe), ACA (p-ciała kardiolipidowe), APTT. mam do zrobienia jeszcze hormony, ale to trzeba w odpowiednich dniach cyklu! no i zaleca mi i mężowi zrobienie kariotypu! robimy te badania prywatnie, bo: 1. nie mamy jeszcze w Polsce ubezpieczenia, 2. szkoda nam marnowac czasu na czekanie na terminy badań, gdyż na czas badań mamy zawiesić staranka! oprócz tego mam mieć monitoring cyklu! Myślę, że do listopada raczej się starać nie będziemy, bo na niektóre wyniki badań czeka się miesiąc! ale chcę zrobic te badania! nawet jeśli nic nie wykryją! chcę mieć pewność, że zrobiłam wszystko co mogłam, aby zapobiec kolejnemu poronieniu! jest to potrzebne mojej psychice! Pozdrawiam dziewczynki ! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 no Balbinki w całuskach nie pobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Gawit ja pierwsze poronilam, adrugie teraz nie dawno,diadnoza:ciaza obumarla:( i wlasnie nie wiem jakie teraz mam zrobic badanie,jakie musze tzn nie wiem o czym Ty pisalas o tych badaniach,ja teraz ponad tydz temu mialm zabieg,w pon jade na kontrole i po wynik histopatologiczny,ale napewno nie bedzie czego byla ta przyczyna,bo oni mowia\"tak sie zdarza\"ale drugi raz?nie chce po raz kolejny plakac i nie spac po nocach,trudny dla mnie jest teraz czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattkka
Czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×