Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Meggi to mam rozumiec,ze ty wychodzisz z założenia ze się moge depilowac? Nie wiem co to jest USG 3D,ale jak ja byłam we Włoszech to za USG płaciłam aby zobaczyc dzidzie,jej bijące serduszko,wymiary,sposób zadnieżdzenia to płaciłam 100euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj opieke medyczna w ciazy mam za darmo. Dzidzia pozniej do 6 tygodnia tez i chyba do 6 roku zycia nie placi sie za leki dla Dzidzi. Zalatwilam sobie taka medical card dzieki temu leczenie mam wogole za darmo nawet po ciazy, no i Maz tez. Jednak to usg 3D mozna zrobic tylko platnie. To jest to, ze zobaczysz cala Dzidzie. Buzke, po prostu wszystko i to tak jak na zdjeciu. Moze troche przesadzilam, ze tak jak na zdjeciu ale widzisz go z zewnatrz a nie przeswietla jak zwykle usg. Do depilacji jej nie wiem. Ja bym sie wstrzymala i zapytala najpierw lekarza. Ale jak juz sa tu doswiadczone ciezarne depilujace to moze one odpowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi u nas np: w Warszawie badanie USG 3D kosztuje 200 zł sama mam je zrobić za jakieś 2,5 tygodnia (to jest cena u prywatnych lekarzy a jak jest gdzie indziej to nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak duzo taniej niz tutaj. W grudniu bede w polsce to zafunduje sobie ta przyjemnosc. Jej Dziewczyny tak mnie bolaly dzisiaj krzyze i brzuch jakbym miala okres dostac. Chyba znowu cos sie powieksza i rosnie.Ostatnio moja gin. zaproponowala mi, zebym pojechala do rudy slaskiej, poniewaz tam otworzyli klinike wad serca. Robia badania juz Dzidzia w brzuszkach. Co Wy o tym myslicie? Jak dla mnie super. Czesto rodzice bardzo pozno dowiaduja sie, ze cos nie tak jest z serduszkiem Malca. Tu w razie czego mozna juz zaczac leczyc. Nie podejrzewam, ze cos grozi mojejemu Synkowi ale sadze jezeli tylko kogos stac to warto cos takiego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ❤️ wiesz czego Ci życzę?i że modlę się za Ciebie!! Boże proszę niech Ci się uda!!!!❤️ meggi w Łodzi koszt usg 3d tez coś koło 200 zł! Agula gratuluję!to pewnie niesamowite uczucie słyszeć bijace serduszko maleństwa?? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu jestem Ci bardzo,ale to bardzo wdzięczna za pamięc w modlitwie-j anaprawde licze na cud od Boga.Tyle porobiłam badan i przyczyny nie wykryłam-jeżeli on anadal we mnie tkwi?Boże nawet boje się myślec.Natomiast Ty Gabrysiu zapamiętaj sobie moje słowa: Ja teraz zajdziesz w ciąze to zobaczysz,że szczęśliwie urodzisz dzieciątko-wg. mnie przyczyna tragedii była ta którą wykryliście.Gabi ciężko jest mi w to uwierzyc,że w waszym przypadku jest więcej jak jeden powód strat dzieci-to jest nie możliwe,to by było nie sprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Potwierdzeniem tego co pisze są puste jaja płodowe które miałaś.W moim przypadku nie było pustych jaj bo ja serduszka bijące słyszalam:( Będzie dobrzeZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i wspomnisz moje slowa.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi- dzieki tobie kochanie przestałam sie martwic własnie tymi objawami bo ja myslałam że one są groźne a tu tym czasem okazuje sie ze praktycznie wszystkie je maja i to mnie uspokoiło tak wiec dziekuje ci ze poruszyłaś ten temat bo jak szukałam w internecie to nic tam na ten temat nie znalazłam;) Kochana nie miej wyrzutów sumienia, że wzięłaś apap bo moja siostra w ciąży miała bardzo silne bóle głowy (ona ma migrene) wiec apap brała niemal że codziennie ale lepszy od apapu jest paracetamol ja go brałam teraz codziennie na gorączke a meggi tez to napisała ze jest nie groźny dla dzidzi tak wiec mozesz go brac bez obaw;) a kawa mysle że ci nie zaszkodzi jesli czasem wypijesz i doskonale cie rozumiem ze ciezko jest przestac jej pic- osobiscie mam wiekszy problem bo mi jest ciezko przestac co innego ale nie chce sie tu wypowiadac na ten temat:) A swoja drogą to bardzo ciesze sie że i Tobie sie udało i poszeżyłas nasze grono👄 i zycze aby dzidzia rozwijała sie jak najlepiej i była zdrowa👄 nie bój sie że zapeszysz bo jesli masz sie z kims podzielic ta wspaniałą wiadomością to własnie tutaj na tym topiku swoim najlepszym przyjaciółką ktore cie zrozumieja zawsze w kazdej sytuacji. Jesli chodzi o obawy ze "bycie w ciąży to nie wszystko" to własnie te same słowa wypowiedziałam do siostry jak byłysmy na cmentarzu i tam własnie do mnie to dotarło, a dokładnie wypowiedziałam że "zajść w ciąże i urodzić to nie wszystko" ale my musimy myslec pozytywnie i zawsze mocno sie modlić o łaski od Pana Boga dla nas, naszej rodziny i przede wszystkim dla naszych pociech;) Co do depilacji to nie mam pojecia. Agula i meggi jeszcze raz gratuluje i tak jak marghi życze Wam zdrowych dzdziusiów aby sie dobrze rozwijały❤️ Jesli chodzi o usg 3D to nie słyszałam o takim tak ze nie wiem nic na ten temat:) Balbinka, Madusia, Lola, Gawit👄 przepraszam jesli którąś pominęłam👄 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odebrałam wyniki badań. hormony mam oki! nie chcę Was tu zanudzać normami, ale pani doktor powiedziała, że są dobre no i jak na nie popatrzyłam to wszystkie mieszczą się w normie! także po tylu zrobionych badaniach wykryte zostały tylko te bakterie w nasieniu męża. miejmy nadzieję, że to wszystko była ich wina i że już są wyleczone i że nam się teraz uda!!! Nie robiliśmy tylko kariotypu! nie wiem czy go robić czy nie? mam mętlik w głowie jezeli chodzi o to badanie :( Gosiu chyba masz rację z tą przyczyną!oby to była wina tych pieruńskich bakterii i teraz jak zaciąże to się nam uda!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko,a Ty uspokoilaś mnie.Pamiętam,że coś podobnego czułam przy drugiej ciąży-pytałam nawet o to siostre mężą/położną/ i ona mi powiedziała,że czegoś takiego nigdy nie miała-potem wnet poronilam i już tematu nie drążyłam,a teraz to mi potwierdziłaś podobne objawy Ty i Meggi -tz.,że nie wszystkie kobiety to mają,ale jest to normalne.Dzwoniłam do ginekologa-rozmawiałam z pielęgniarką,bo gin. miała pacjętke-zapisała mnie n a jutro na godz.22:00.Co za godzina powiecie?!-ja też byłam zdziwiona za pierwszym razem przy minionej ciąży,ale ta doktorka przyjmuje tylko 3xw tyg. prywatnie,a przez reszte jest w szpitalu.Pytałam też tej pielęgniarki o depilacje i powiedziała mi ,że gdyby to chodziło o nią to by w tak wczesnej ciąży nie ryzykowała.I co nie bede się depilowac:(-ogole na jutro nogu częścią golącą depilatora,a jutro jeszcze ten temat porusze z gin.Podczas minionych ciąz depilowalam się normalnie-pamiętam,że pytałam ginekologa Włocha i powiedzial,ze można,ale teraz cos mi się obiło o uszy ,że sie nie powinno i dlatego tak drąże ten temat.Co mi jutro powie gin. napisze jak wroce do domu. Agatko prosze Cię jak będziesz mogła to byc w piątek rano przy kompie,bo napewno mi jakieś lekarstwa da i coś pewno powie-chciałabym skonsultowacto z Tobą,czy lekarze myślą i robią podobnie czy zupełnie inaczej.Buziaczki dla Ciebie👄👄👄 Trzymaj się dzielnie i nie dopuszczaj złych myśli do siebie,bo zobaczysz,że wszystko będzie dobrze i w wakacje będziesz sobie spacerowac z wózeczkiem:D Lolu słonko co słychac u Ciebie?kurcze chociaż zamachaj łapką jak to robi Gabi👄 Gabrysiu❤️ Ciesze się bardzo,że wyniki badań masz dobre:D Mówie Ci ,że tym razem będzie dobrze,bo ja jakoś nie moge uwierzyc,że mielibyście jako para więcej chorób czy czegoś tam w organizmie jak jedną.Gabi staraj się o dzieciątko❤️ Prosze pamiętaj o mnie w modlitwie-ja pamiętam o Tobie no i o pozostałych siostrach też:) Ania i Sara❤️ Kochane wybaczcie,że rozmawiałam z Wami przez telefon tak tajemniczo,ale u mnie w domu nikt nie wie o ciąży i narazie nic nie chce mówic-chce odczekac to moje tragiczne +-10 tyg. Wiecie tylko Wy moje siostry.Dziękuje Wam ,że jesteście,że moge z Wami podzielic moje smutki i radości,dziękuje ,że moge n aWas liczyc❤️ Meggi jak się czujesz? dzisiaj coś mało się pokazywałaś na topikach-przyzwycziałam się do częstrzych Twoich odwiedzin-nawet na poczcie pusto:( Wiem co czujesz żyjąc pod jednym dachem z osobą zupełnie inną jakTy.Ja mam siostre chyba jeszcze gorszą,ale to opisze innym razem. Madusia👄 Ewa👄sloneczko odezwij się Przesyłam Ci buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi słońce skoro nie masz pewności co do depilacji to ten jeden raz zaryzykuj twardym zarostem i użyj jednorazowej maszynki do golenia aby ci głupio nie było przy lekarzu; ja osobiescie nie goliłabym sie bo mam to gdzies co pomysli sobie lekarz w grunt żeby sie podmyć i wybalsamowac nogi a bedzie oki;) w piatek potaram sie być rano na kompie i bede czekała na ciebie albo dla pewnosci jakbym zapomniała to przesle ci mój nr telefonu na GG i mi zapingujez na tel. i ja wejde na komp i pogadamy jesli chcesz. A tym czasem nie zamartwiaj sie niczym zobaczysz że wszystko bedzie dobrze. Ps. jak byłam przedostatnim razem na kontroli prywatnie u ginka (jest ordynatorem u nas w szpitalu i to on mnie łuyżeczkował) to czekałam w kolejce do niego od godz 15:00 do 21:00 wiec sama widzisz jak to jest z lekarzami, oni maja mało czasu a dużo pacjentek- zreszta pieniedzy przez to tez maja dużo:D Jesli moge zapytac to czy wiesz albo podejrzewasz w którym jestes tygodniu? Nie musisz odpowiadać bo ja to zrozumie;) Pozdrawiam i dobrej nocy zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelke, jeśli któras bedzie chciała wprowadzic zmiany to zachęcam a ja jeszcze ze swoimi poczekam bo jakos boje sie jeszcze:P STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław Agatha2007...29-32.....31.10.....październik2006...ok.Kr osna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole lola u........28-31.....ok15.10.......wrzesień2006......ok. Rzeszowa Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....17tc..........0.03.2008........cykl....... ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......lolau@gazeta.pl. .......991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi niestety w tabelce nie ma podanego twojego nr GG wiec nie wiem jak inaczej sie mam skontaktowac z Tobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko zostawiaim Ci wiadomośc na gg ale odpowiadaj już tylko na kom bo mnie nie będzie już jutro rano jadę do Tarnowa w domu będe tylko czekała na wiadomośc od mamy Anielki że przekroczyła granicę, bo się martwię a potem wyjeżdżam. Mam nadzieję, ze jakoś się zobaczymy i będę Ci mogła osobiście pogratulować, nie wiem dlaczgo, ale straszniesię o Ciebię martwię, jak o żadną inną z naszych dziewczyn.. ale może to dlatego że jednak Ciebie najlepiej znam i się najbardziej przywiązałam i tak strasznie mi zależy żebyś w końcu miała maleństwo!!! Nie wiem czy Wam pisałam (Wam poza Madusią bo z Madusią gadałam na gg), ale jestem po zabiegu i w końcu zaczęłam krwawić, troszkę się przestarszyłam jak zobaczyła \"jak\" krwiwe ale nie ważne o nieprzyjemnych rzeczach nie będe pisała. Szukałam pozytywnej strony tego i stwierdziłam , że w końcu mi brzuch zejdzie... a nie ważne... Troche długo to0 trwało bo byłam na zabiegu w czwartek... a dopiero w poniedziałek się wszystkoz aczęło ale co tam... Aha Gosieńko, napisz też Ani jak te kropelki się odkręa bo przecież nie będę non stop jeździła do Rudy żeby jej to odkręać ! (chociaż mi to się przez przypadek udało chyba). Co do rękawiczk to już mam :) bo dałam Ani kropelki. Nawt się załapałam na ponoszenie Michałka :) No i jutro z aTarnowa wyruszma na podbój Nowego Sącza w końcu musi się tam coś zacząć dziać bo ostatnio jestem tam częściej niż w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie melduje kochane. Meggi nie jestes wriatka z tym porzadkiem a jesli ty jetes to ja tez szalu dostaje jak mlody zelu nie zamyka , jak umywalka wiecznie urabana,jak w kuchni pelno okruchow,kurtka ciuchy porzrzucane itp. juz troszke sprzata po sobie ,ale i tak to nie jest to co trzeba. Gosia👄 bedzie kochanie wszystko dobrze juz ja pogadam z moim aniolkiem zeby cioteczke chronil. Gawit starajcie sie o dzidzieja gdziesz czytalam o tym ze jak sa bakterie w nasieniu to sa puste jaja plodowe wiec to na bank jest przyczyna. Agula witam i gratuluje kopniakow to takie super uczucie. Aniu ucaluj Michalka Ciebie tez caluje i zrob mu nowe fotki dla ciotek. Lola pomachaj lapka. Sara👄. A jeszcze jezeli chodzi o USg trojwymiarowe to lekarze w szpitalu mi mowili ze ono jest bardziej po to zeby zobaczyc dokladnie nosek buzke itp.Jezeli chodzi o sprawdzenie czy dziaciatko ma w porzadku nerki ,watrobe, serducho to u nas jest takie specjalistyczne usg robione.Ale na normalnym lekarz tez widzial ze u Miska w serduszku jest oki widzial nerki i inne rzeczy. Ja dalej chodze lekko nietomna wczoraj sie niewyspalam bo moj maz chrapal i od rana nad notatkami siedzialam.Dzis na 16 do pracy a jutro do szkoly.Mlody mnie do sewskiej pasji doprowadza swoimi chumorami jak tak dalej pojdzie to sie dzieciak doigra. Ale ogolnie nastroj mam w miare dobry i to mnie cieszy. Caluje Was wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam że mnie troszke nie bylo... Margi modle się i tzrymam kciuki wiesz za co.... co do bulu jajników to ja takiego nie mialam ale mialam klócie w macicy i nadal raz na jakiś czas mam.... Gabrysiu powiem Ci DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEZY!!!! Zaczynaj staranka bo napewno ci sie uda i urodzisz zdrową sliczna dzidzie.... Ja czuje sie nie za dobrze- pobolewa mnie brzuch mam nudności i wymioty (wczoraj dopadlo mnie o 23!) jestem slaba i nie mam sil na nic a na dodatek mój M wczoraj ze szczęscia przesadzil z alkoholem.... Pozdrawiam STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław Agatha2007...29-32.....31.10.....październik2006...ok.Kr osna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć od OM Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....17tc..........0.03.2008........cykl....... ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa lola u.............8..........23czerwiec\'08....13cykli.........ok.Rzeszowa MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......lolau@gazeta.pl. .......991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław Agatha2007...29-32.....31.10.....październik2006...ok.Kr osna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole lola u........28-31.....ok15.10.......wrzesień2006......ok. Rzeszowa Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....24tc..........0.03.2008........cykl....... ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......lolau@gazeta.pl. .......991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Poprawilam tylko swoj tydzien. Dziewczynki ostatnio mam duzo spraw do zalatwienia i tak gonie. A jak juz wroce to klade sie. Ide sie drzemnąć, bo cala noc prawie nie spalam. Moj Mezus cos chory bidulek i chrapal jak niedzwiedz. Buziaczki!!! P.S. dzieki za wiadomosci o usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 5 kropelek masz dac Misiowi.Coś mi też nadmieniala Sara,że masz problemy z odkręceniem ich,ale to naprawde jest bardzo proste-dociśnij mocno nakrętke do butelki i przekręc. Jak tylko wyczaisz,że jest coś nie ok,to daj mu zaraz,a zobaczysz,że Mu pomogą-Celinka mówiła,że są nawet dobre w smaku:P Buziaczki dla Misia i Jego mamy👄👄👄 Dziewczynki Kochane dziękuje Wam Bardzo,że jesteście ze mną i wspieracie mnie duchowo- JESTEŚCIE KOCHANE❤️❤️❤️ Boje się bardzo,ale staram sobie tłumaczyc ,że co ma byc to i tak będzie i jakoś jeszcze łudze się snem który mialam podczas drugiej ciązy..................Gosia drugie jeszcze nie ,dopiero trzecie Ci się urodzi.Ja Wam napewno o tym śnie wspominałam-powiedziała mi te słowa moja koleżanka Włoszka.Po tym śnie faktycznie za jakiś miesiąc straciłam dzidzie:( Dzisiaj jade do ginekologa-zobaczymy co mi powie.Nie wiem,ale chyba nie pozwole sobie zrobic USG dopochwowo,bo wg. mnie nie jestem nawet miesiąc w ciąży-tak czy inaczej guzik dzisiaj zobaczy.Ide tylko po to,aby mi doradziła co robic,czy brac jakies lekarstwa.W Krakowie jak byłam w klinice to gin. mi powiedział,że jak nawet mi wyjdą badania antyfosfolipidowe dobrze to mimowszystko zaraz jak się dowiem,ze jestem w ciąży mam brac polowe aspiryny.Wg. niego lepiej aspirynke niż sie kłuc codziennie w brzuch podając sobie fraxiparine.W ostatnich 2 tyg. drugiej ciązy brałam fraxiparine,ale....może było za póżno.Jest dziewczyna którą znacie-pisała tutaj,ale może nie podam imienia ,bo niechce aby mi to miała może za złe.Meggi powinna wiedziec o kogo chodzi.Do czego zmierzam,że ta dziewczyna serduszko dla Niej jak by czytała❤️ pisałami,że jej lekarz powiedział,że jeżeli zajdzie w ciąze to musi kluc się w brzuch i oprócz tego brac acard i połowe aspiryny,a wyniki badan ma dobre. Agatko Ty nie masz kontaktu ze mną,ale zaraz go nawiążemy.Zostawie Ci wiadomośc na gg. i napisze Ci maila.Wiesz co plany się troche pozmienialy ponieważ dzisiaj od ginekologa pojade prosto do teściowej.Ja jestem z Nowego Sącz a gin. mam w Krynicy.Będe jutro u tesciowej i niewiem czy będe mogła sobie isc na kompa zaraz rano,ale napewno się odezwie. Pozdrawiam Cię i przesyłam buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko!!! Nie obawiaj sie usg dopochwowego, bo tylko w ten sposob lekarz cos zobaczy dokladnie. Ja bylam i gina. dwa dni po tym jak spoznila mi sie miesiaczka. Od razu zobaczyl, ze macica przygotowuje sie do ciazy. Wiadomo, ze pewnie byl to jakis drugi lub trzeci tydzien ciazy. Kazala mi wrocic za tydzien, zeby sprawdzic czy serduszko bije. Serduszko bilo ale w dalaszym ciagu nie mogla okreslic ktory to tydzien ciazy. Antos byl tak malusi, ze nie mozna bylo go zmierzyc. Powiedziala, ze bardzo dobrze, ze tak wczesnie wiemy o ciazy. Skarbie zycze powodzenia, bedzie dobrze!!!!!!!!! P.S. Buziaczki dla wszystkich Kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko pamiętaj Sakrbie tylko spokojnie! \"relax!take it easy!\" nie denerwuj się! Tłumacz sobie, że co ma być to i tak się stanie! a teraz to będzie tylko dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ ❤️ ❤️ ❤️ lolu fajnie, że źle się czujesz :D wiem okropna jestem, ale to złe samopoczucie świadczy o tym, że z ciążą wszystko gra :D Balbinko ❤️ Sara ❤️ - kochana ja chyba niedoczytałam, bo nie mam pojęcia o jakim zabiegu piszesz :( krwawienie po zabiegu kojarzy mi się tylko z jednym :( więc nie mów, że to to co myślę?????? Meggi ❤️ Agatha ❤️ Ewcia ❤️ kiedy do nas wrócisz??? Agula ❤️ Madusiu widzisz ja też bardzo dużo czytałam o pustym jaju płodowym!rozmaiwałam z dwoma lekarzami na żywca i z jednym e - mailowalam. powiedzieli mi, że te bakterie mogły być tego przyczyną, chociaż przyczyn mogło być miliony, albo zwykły pech, ale skoro u nas wyszły te bakterie, a wszystkie inne badania są ok, to pewnie to ich wina!a jakaś dziewczyna na kafeterii napisała mi, że bzdury wypisuje i żebym już przestała wkoło naokoło o tych bakteriach w nasieniu, bo one nie powoduja pustego jaja :( ona się rzekomo na tym zna! no i zrobiła mi mętlik w głowie :( widzisz?nie zastanowi się taka co pisze i miesza w głowie innych :( spowodowała tylko, że zaczęłam się znów bać! nie wiem czy taki był jej cel! nie miała czarnego nicku, ale mam jakieś wrażenie, że mnie zna i nie za bardzo lubi :( chociaz nie wiem dlaczego :( Uciekam moje drogie! miłej nocki! Gosiu Twoją wiadomość przeczytam dopiero jutro wieczorem i wiem, że będzie dobra :D Jeszcze raz całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Gawit!! Tu na forum sa jakies warjatki. Ja nie wiem co sie dzieje z tymi polakami ale glupota i zacofanie jest na kazdym kroku. Nie wiem czy madrzy ludzie juz wymarli? Ja juz nawet nie wchodze na inne topiki bo mnie kiedys do szalu doprowadzily. Byl kiedys topik na temat tego czy mozna zajsc w ciaze jezeli facet wczesniej wyciagnie. To nawet moj Maz wie, ze mozna. Jest na to nawet jakas fachowa nazwa. Po prostu przed wystryskiem wyplywa panu taki plyn ktory tez posiada w sobie plemniki. Ja to pamietam ze szkoly. A te warjatki naskoczyly na mnie, ze jestem jakas durna i gdyby to byla prawda to mialyby po sto dzieci. Kiedys tez puscilam topik typu jakie zabawy z dzidzia w brzuchu. Przeciez to logiczne o co pytam. Moj Maz np. puka do brzucha i czeka, az w tym miejscu Maly mu odda. W gazecie \"twoje dziecko\" byl kiedys na ten temat caly artykul. Pisali, ze mozna spiewac do brzusia, zaswiecac latarka i reka czuc gdzie teraz dzidzia jest. Jakies trzy kretynki napisaly mi, ze jestem \"zjebem\" i moze zaczne zabawki polykac. Dodaly jeszcze pare nie stosownych epitetow. Poziom jaki reprezentuja niektore dziewczyny jest tragiczny. A nie wiedza to juz dramat. Zadnych wiadomosci. Moja kolezanka miala dwa razy puste jajo. Okazalo sie, ze miala toxoplazmoze. Jak juz sie wyleczyla to zaszla w ciaze i wszystko bylo O.K.. I tez napisalam to na jakims topiku to jakis duren zjechal mnie, ze glupoty pisze bo toxo nie ma nic wspolnego z pustym jajem. Paranoja!!!! Juz nie mowie o tym jak jakas kretynka napisala mi, ze jak od poczatku nie widac plodu na usg to na pewno nie jestes w ciazy i nie mozliwe, zeby pozniej sie pojawil. Za przeproszeniem gowno prawda. To akurat mozna sprawdzic w ksiazce od biologii. Macica najpierw przygotowuje sie do ciazy, pecherzyk jest a plod na poczatku jest tak malusi, ze go nie widac. Dwa dni po oczekiwanej miesiaczce bylam u gin.Powiedziala, ze macica juz sie przygotowuje do ciazy ale musze wrocic za tydzien, zeby stwierdzic czy jest to ciaza zywa, bo na razie nic nie widac. Po tygodniu widzialysmy juz Antosia ale byl tak maly, ze nie mogla go zmierzyc. Mowie Wam kobitki to wszystko jest zenujaze. Przeraza mnie fakt, ze w polsce jest coraz wiecej takich durni. Wiadomo, ze nie trzeba daleko szukac wystarczy wlaczyc telewizje i np. posluchac naszego prezydenta. Ide juz, bo mnie tylko to wkurzylo. Buziaczki!!! P.S. Tak wiec Kochana nie przejmuj sie jakims durniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🖐️ Boże dziewczyny byłam wczoraj u gin. i tak: Nie robila mi USG-bo steierdziła,że jest to za wcześnie i napewno nie będzie jeszcz akcji serca,a robic USG za często też nie jest za dobrze.Powiedziała,abym przyszła na nastepną wizyte 3 grudnia,bo jak bym przyszla za 2 tyg. i nie bylo jeszcze akcji serca to się będe bez potrzeby stresowac,a za 4 tyg. akcja serca musi byc,bo jak jej nie będzie to wiadomo,że jest nie tak jak powinno byc.Nic sie nie da teraz zrobic-pozostalo mi cierpliwe czekanie i nadzieja,że może tym razem sie uda.Dostalam duphaston 2x dziennie i pół aspiryny dziennie.Dziewczyny boje się tej aspiryny-bardzo sie boje-pytałam gin. i powiedziala,że aspiryna dziecku nie zaszkodzi.Czy to prawda? boje się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ta aspiryna to jes tna rozrzadzenie krwi-tak na wszelki wypadek-to chodzi o przeciwciala antyfosfolipidowe mimo to ,że mi wyszly dobrze. Gabrysiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pytałam gin.czy w naszym przypadku jak 3 razy zaszłam w ciąze w ciągu połtora miesiąca może miec coś nie tędy mąz z nasieniem i ona mi powiedziala,że prawdopodobieństwo jest bardzo małe.Powiedziala abysmy sobie teraz tym glowy nie zawracali bo ja jestem już w ciąży,ale gdyby nie daj Bog znowu ciąża mi obumarła to mąż będzie musiał zrobic badanie nasienia,aby stwierdzic czy nie ma wadliwej budowy plemnika.Robiliście takie badanie?Ja żałuje ,że nie zrobiliśmy tego ,no ale tak widocznie mialo byc.....U Was napewno napewno jest w porządku!!!!!!!!!! Staraj się i Ty o dzidzie,a zobaczysz,że tym razem będzie dobrze.Buziaczki dla Ciebie👄👄👄 no i trzymam kciuki,abyś wnet gołączyla do grona zaciążonych. Agatko i Lolu Wy piszecie ,że sie żle czujecie,a mi nic się nie dzieje-dzisiaj nawet mnie nie boli głowa mimo to,że nie pilam kawy-czuje się bardzo dobrze.Jestemu teściowej aż do niedzieli-czuje się tutaj tak troche nie swojo,o kompa musiałam zapytac, isc i wyłożyc sie na łożeczko się wstydze-ufffffffffff nie ma jak to u siebie w domu.Buzoilki dla Was👄👄👄 Madusia 👄 Ewka trzymam mocno kciuki za ciebie-zobaczysz ,ze lada dzien i Ty zagościsz w gronie zaciążonych-główka go góry:) Meggi 👄 Balbinka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi!!!!! Co do tego usg- U mnie bylo juz chyba z siedem. Lekarka odpowiedziala mi, ze to wcale nie szkodzi a lepiej ze wiemy co jest z Malym. W koncu po dwoch poronieniach musimy chuchac na zimne. Aspiryna- nie wiem. Duphaston na poczatku bralam 3 razy dziennie. Trzymaj sie i przestan o wszystkim myslec, bo skopie tylek. Teraz najwazniejsza jest Dzidzia, wiec spokojnie Slonce. Idz ogladnij jakas komedie i rozpieszczaj swoja Kruszynke!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oj wezme sie za Ciebie jak juz bede w kraju, masz to jak w banku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi!!!! Wracaj w tej chwili na Nasz topik, bo mnie do szalu doprowadzaja te madrale. Wlasnie o tym pisze, ze niektorzy nie doczytaja, nie maja wiedzy na dany temat a rzucaja sie jak pchla na uwiezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi Kochanie jestem już na naszym topiku.Musze sie skonsultowac z innym ginekologiem dla upewnienia.Myslisz,że jak zadzwonie do Twojej gin. to mi udzieli informacji,czy mnie potraktuje jak dziewczy na innych topikach?Boje sie tej aspiryny jak ognia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moze ja jej nie potrzebuje? Jak tutaj się nie denerwowac???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem ale zadzwon do niej. Powiedz, ze masz numer od kolezanki i przedstaw swoja historie. Pewnie zaproponuje Ci, zebys do niej przyjechala. Naprawde goraco polecam Ci ja, to bardzo dobry ginekolog i wspanialy czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi wyslalam Ci numer na poczte. Ide polezec, bo mi sie spac strasznie chce. Do pozniej Dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi nie dodzwoniłam się. Gawit a czy Tobie mowili,że masz brac aspiryne ,albo acard jak zajdziesz w ciąze?Mi kazali aspiryne tą bayer,ale ja sie jakoś boje ją brac.ufffffffffff co ja mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi!!! Ona pracuje na pelnych obrotach. Jest albo w szpitalu albo w gabinecie. Czasem trzeba dlugo dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi ano niektóre osoby są \"mądrzejsze\" od tabunu lekarzy i nic na to nie poradzisz, chociaż z drugiej strony co lekarz to opinia! Po drugiej stracie pan profesor, ordynator w szpitalu stwierdził, że trzeba zrobić badania na tokso, bo być może to jej wina! a jak psytałam o to badanie mojego lekarza to powiedział, że tokso nie ma tu nic do rzeczy :( i komu wierzyć? już zmieniłam tego lekarza!między innymi też dlatego, że był wogóle anty tabletkowy! Gosiu no właśnie mój lekarz nie chciał mi dać żadnych leków! a ja wolałabym brać chociażby duphaston! zresztą na tamtym drugim topiku jedna z dziewczyn, mimo niewykrytego zespołu antyfos. brała duphaston, zastrzyki z heparyny i coś jeszcze (nie pamiętam co) tak profilaktycznie!ma obecnie córeczkę, a też 2x poroniła! Ja uważam, że żaden z tych leków nie zaszkodzi, a może pomóc, chociaż podobno nie jest to udowodnione! ale ja mam w dupie badania na udowodnienie skuteczności tych leków! ja poprostu wiem, że jeżeli dostanę duphaston, to będę się lepiej czuła psychicznie!!! a więc Gosiu moje zdanie na temat brania leków znasz! ja bym brała gdyby ktoś mi dał! no i absolutnie się nie denerwuj!!! spokój, spokój i jeszcze raz spokój! zobaczysz spełni się Twój sen!!! urodzisz teraz to dziecko!!!zdrowe, piękne, pulchniutkie, różowiutkie :D :D :D :D no poprostu ja to wiem!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×