Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maltanka

metody odmładzania twarzy

Polecane posty

Gość Oliwka

Moim zdaniem mezoterapia i karboksyterapia  czynią cuda 🙂 trzeba tylko trafić w odpowiednie miejsce, sama wykonuję chodzę do loveskinclinic i jestem bardzo zadowolona z efektów, moja skóra stała się jędrniejsza, a zmarszczki powoli znikają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

U mnie lifting twarzy wyszedł bardzo dobrze za pomocą nici barb 4d. Mma ładnie napięta skórę i uniesiony kontur twarzy. Zabieg robiła mi dr Magdalena Tyc-Tyka w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia

Ja zabieg plastyki powieki górnej wykonałamw  klinice Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/  i bardzo jetsem zadowloan z obsługi, zabieg wyszedł bardzo dobrze bez komplikacji. Wygladam dużo młodziej i skóra nie opada mi na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Byłam ostatnio na rewitalizacji twarzy w Spa La Guel na Pelikanów i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie spodziewałam się nawet, że moja skóra aż tak bardzo potrzebowała regeneracji. Efekt widoczny niemal od razu, choć na pewno jeszcze tam wrócę, bo po rozmowach z kosmetyczką, obie stwierdziłyśmy, że warto się trochę skupić na odżywieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Byłam ostatnio na rewitalizacji twarzy w Spa La Guel na Pelikanów i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie spodziewałam się nawet, że moja skóra aż tak bardzo potrzebowała regeneracji. Efekt widoczny niemal od razu, choć na pewno jeszcze tam wrócę, bo po rozmowach z kosmetyczką, obie stwierdziłyśmy, że warto się trochę skupić na odżywieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti

Zabiegi odmładzające robię w Madame Art z Poznania. Bardzo mi odpowiada ten salon, w pełni profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty

Ja bardzo lubię wszelkie mezoterpie, a właściwie ich efekty ;) To chyba dla mnie taka podstawa, jeśli chodzi o zabiegi odmładzająco-regenerujące. Bardzo wszystkim polecam, zwłaszcza u dr Berlińskiej, lekarz z autentyczną pasją do tego, co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga44

Szczerze to najlepiej u mnie się sprawdził venus legacy. Zabieg nic mnie nie bolał, nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, a efety praktycznie zaraz po wyjsciu z gabinetu. Miałam 5 serii w gabinecie w Gdyni Powstania Styczniowego 22 i do tego darmową konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoKa

Na pewno rewitalizujące zabiegi. Korzystam z nich od jakiegoś czasu i zauważyłam znaczną różnice. Chodze do Spa La Guel, poleciła mi ich koleżanka z pracy i miała rację. Nie dość, że można się zrelaksować w pięknym miejscu, to jeszcze wychodzi sie od nich z cerą jędrniejszą o 100%. Ja od razu widziałam pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę same reklamy tutaj, zamiast kupować gotowe maseczki, zerknijcie proszę na te maseczki domowej roboty https://kobieco.pl/maseczka-z-siemienia-lnianego/ siemię lniane jest mega tanie a taka maseczka z siemienia lnianego jest w stanie naprawdę mocno odmłodzić twarz, sami zobaczcie!

 

 

Edytowano przez Kasia34534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujk

Miałam największe w życiu wrażenie odmłodzenia po stosowaniu https://proaktiv.pl/s/2-29-0-NIEJONOWE-NANO-ZLOTO-KOLOIDALNE-AU-200---z-atomizerem-100-ml.html. Nic chyba tak na mnie nie zadziałało, nawet wypełnianie kwasem hialuronowym. I jakby libido lepsze po smarowaniu, ale to może pewne złudzenie. Jak dbasz o siebie to nie zaszkodzi na pewno, a złoto jest coraz popularniejsze właśnie w odmładzaniu. Jeszcze niewiele kobiet ma świadomość zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka55

Według mnie z kolei takim rewelacyjnym zabiegiem, które mi mega pomogło, tzn mam super efekty,  po zabiegu wampirzego liftingu w Dzięgiekewsja Instytucie oka w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Mialam podobny problem z wyborem metody odmładzania skóry twarzy a z pomocą przyszła mi koleżanka, która zaproponowała skorzystanie z dość nowej metody zwanej nanobrazją. Jest to rodzaj mechanicznego złuszczania naskórka ( pilingu) po którym moja skóra stała się faktycznie gładsza i bardziej napięta. Po zabiegu w profesjonalnym gabinecie stosuję kosmetyki Nano Skin care, które wzmacniają efekt. Spróbuj sama zobaczysz ,że warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogüsia prosiecka-oślicka

tylko fotoszop i odsysanie podbródka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Łoś

Eee tam po co fotoszop. Jak potem wszystko widać na żywo jak się serio wygląda 😉  Ja tam wolałam zainwestować trochę w urodę, tym bardziej, ze niezbyt fajnie sie starzeję. W związku z czym wybrałam się na zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska instytucie Oka. Super efekt i w ogóle mega profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Mi w regeneracji i ujędrnieniu skóry bardzo pomógł zabieg z mezotarpii. Nawet nie myślałam , że tak dobre efekty uzyskam. Skóra jest delikatna w dotyku i wyglądam dużo młodziej. Dla mnie rewelacja i polecam taki zabieg każdemu. Mogę polecić klinikę gdzie robiłam Magnopere w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka5

Jak zależy Wam na nawilżeniu i ujędrnieniu skóry twarzy to moim zdaniem warto wziąć pod uwagę fotoodmładzanie. Zabieg jest wykonywany za pomoca lasera, nic nie boli a daje trwałe i dobre efekty, ja chodzę do Elite, tam pierwszy raz dowiedziałam się, ze w ogólne coś takiego istnieje. Po zabiegu skóra jest trochę zaczerwieniona, może pojawić się obrzęk, ale skóra szybko wraca do normy, najlepiej zdecydować się na 2-3 sesje wtedy efekty jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2019 o 09:50, Gość Karolina Łoś napisał:

Eee tam po co fotoszop. Jak potem wszystko widać na żywo jak się serio wygląda 😉  Ja tam wolałam zainwestować trochę w urodę, tym bardziej, ze niezbyt fajnie sie starzeję. W związku z czym wybrałam się na zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska instytucie Oka. Super efekt i w ogóle mega profesjonalizm.

byłam, nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka19845

Wcześniej nie słyszałam o tym zabiegu, a chętnie bym się zdecydowała na takie rozwiązanie. Jestem za mało inwazyjnymi metodami odmładzania. 

Dnia 11.10.2019 o 02:01, Gość miszka5 napisał:

Jak zależy Wam na nawilżeniu i ujędrnieniu skóry twarzy to moim zdaniem warto wziąć pod uwagę fotoodmładzanie. Zabieg jest wykonywany za pomoca lasera, nic nie boli a daje trwałe i dobre efekty, ja chodzę do Elite, tam pierwszy raz dowiedziałam się, ze w ogólne coś takiego istnieje. Po zabiegu skóra jest trochę zaczerwieniona, może pojawić się obrzęk, ale skóra szybko wraca do normy, najlepiej zdecydować się na 2-3 sesje wtedy efekty jest najlepszy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka7

Teraz zabiegi laserowe cieszą się największą popularnością i zastępują zabiegi chirurgiczne, wiadomo, że nikt nie chce iść pod nóż. Uważam, ze to super sprawa i warto korzysta, jak się ma odpowiedni budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

 

Jeśli ktoś szuka gabinetu na wykonanie Mesotherm to ja robiłam ten zabieg Klinice Medycyny Estetycznej Instytut Zdrowia w Oświęcimiu Boczarskiej-Jedynak :https://instytutboczarska.pl/. Jestem naprawdę zadowolona i polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agathha

Twarz to jedno, ale włosy! Wiecie ile dają włosy?  Mój mąz zrobił sobie ( za moją namową zresztą) przeszczep włosów bo przez zakola zaczął sie golic na łyso i wcale nie było mu z tym dobrze. Zaprowadziłam go do dr Osucha do kliniki bo z racji tego, że u nich powieki robiłam wiem że tam mozna liczyc na profesjonalizm. Tam mu zrobili przeszczep.Zakola "zarosły" , zapuścił włosy i twarz od razu odmłodniała z 10 lat. Wiem, że kobiety to co innego, nam potrzeba czegoś więcej bo włosy nam z reguły nie wypadają, choćby powieki włąśnie bo to teś odmładza. Ale jak chcecie odmłodzić swojego męża jak łysieje to przeszczep- świetna metoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsa81

Jeśli chodzi o o zmarszczki, to moim zdaniem świetną opcją jest botox. Sama zdecydowałam się za namową koleżanki, która robiła ten zabieg. Efekty u niej były tak ładne i naturalne, że się przekonałam. Jestem zachwycona skutkiem, skóra gładka, ale wszystko w granicach rozsądku, bardzo subtelnie i naturalnie. Zabieg robiłam u świetnego lekarza, dra Migały z Kliniki Sfera w Wawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja mam kilka metod, ktorymi co jakis czas odmładzam twarz. Moje ulubione to mezoterapia i radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna. Z obu tych zabiegow korzystam w Poznaniu w Beauty Premium. Czasem mają swietne promocje, wtedy zapisuje się na kilka zabiegow z gory www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Na pewno jakies zabiegi kosmetyczne. Kazdy jest inny myślę ze warto zaczac od kosmetyczki, jak sie nie uda probowac dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

A może lifting? Bardzo fajnym zabiegiem jest HIFU, czyli lifting bez skalpela. Bałam się bardzo cięcia, dlatego zdecydowałam się na to. Efekt jest bardzo fajnie widoczny i zadowala mnie w pełni. Do tego zabiegu wybrałam klinikę Esderm we Wrocławiu, bo pracują tam specjaliści, którzy nie zrobią ci krzywdy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senulka

Mój lekarz polecił mi zabieg na odświeżenie twarzy, zredukowanie zmarszczek. Polecił mi Restylane Skinbooster i wlasnie dzięki niemu mam bardzo ładnie wygładzoną i odmłodzoną buzię. Jest to super wygodny zabieg i daje fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałam na wlasnie Resytlane Skinnboster - chciałam skórę wygładzić i rozjaśnić. A takie zabiegi pomagają w tym żeby skóra dobrze i zdrowo wyglądała w wieku dorosłym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawkar

Nie odmładzaj twarzy! Należy zaakceptować jak się ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×