Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matrakat

jaki materiał pasuje do satyny?

Polecane posty

Gość matrakat

mam spodnice koloru białego z satyny co do niej bbrac an góre? podobaja mi sie etz modne teraz satynowe bluzki co do nich pasuje? z jakiego materiału maja wtedy byc spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrakat
sorry za literowki, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Hm...jesli kupisz sobie bluzeczke satynowa...Ja mam i nosze ja do spodni jensowych...spodni z satyny,spodni na kancik z materialu...do spodniczki jensowej,szczerze bluzeczki z satyny pasuja do wiekszosci rzeczy...choc zalezy tez od kroju tej bluzki!A jesli chodzi o spodniczke ta biala co masz z satyny owszem satynowa bluzeczka takze bedzie pasowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrakat
a cos z innego materiału spasuje do nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrakat
a len?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Czy len pasuje..ciezko powiedziec..ale nie sadze!Najlepeij do spodniczki z satyny satynowa bluzeczka ladnie sie to prezentuje!Gdyz mam czarna satynowa spodniczke i do tego kremowa satynowa bluzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrakat
a co pasuje do lnu? mam zakiet z lnu koloru jasnozielonego taki pistacjowy, co moge ubrac pod spod i na dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrakat
i jakiego koloru by to miało być, jestem totalnym bezguściem i sama nie umie dobrac, pasuje mi brazowy jak dla mnie ale wolałabym jakis inny kolor, jaki? czarny, biały?jaki by mogł byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
satyna z satyną , koronką , gipiurą , atłasem :)) len i satyna ? mozna przeżyć to zestawienie ale pod warunkiem , iż zaraówno góra jak i dół są tego samego koloru:) Np :) czarne atłasow spodnie plus króciutki lniany żakiecik przepasany w talii atłasową wstążką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
przyszło mi jeszcze coś na myśl :)) do atłasu bardzo dobrze pasują delikatne , dziergane bluzeczki :) ażurowe z dodatkiem atłasowej nitki np . To zestawienie wyglada bardzo elegancko , do tego piekne korale czy inny rodzaj biżuterii i mamy całość . Do lnianego żakietu pasuje niemal wszystko nawet atłasowa spódnica< biała w zielone grochy > jeśli jestyeś odważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie w tym sezonie widzie mieszanie satyny ze wszystkim:) ja mam stalowa satynowa bluzkę i jest naprawdę cudowna. widzę satynowe wstawki w ażurkowych bolerkach satynowe paski do lnianych spodni, satynowe topy do dżinsów :) naprawdę wszelakie połączenia len do satyny pasuje ale zależy w jakiej kombinacji i w jakim kroju i od sylwetki także:) na przykład satynowa bluzka lub top będzie dobrze wyglądał z lnianymi spodniami ale nie koniecznie satynowa spódnica z lniana bluzka choć głównie zależy to od kroju i jeśli bluzka lub topik z lnu jest leciutki i delikatny wtedy pasuje:) właśnie do takiego pistacjowego żakietu ja ubrała bym satynowy top elegancko a zarazem lekko możesz taki iść do pracy jaki i na spacer czy na imprezę rodzinna i pasuje do wielu rzeczy to samo z satynowa bluzka już bardziej elegancka :) kolory: biały proponuje połączyć z białym:) a zaakcentować czarnymi dodatkami na przykład paskiem:) o spójrz tutaj: http://www.allegro.pl/item190195264_labla_italy_wysoki_stan_pencil_satyna_cudo_36.html albo jakąś kolorowa torebka czy apaszka:) do pistacjowego tez będzie pasowała biel, kremowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrakat
dzieki bardzo za rady!!! a powiedzcie skad bierzecie pomysły co z czym połaczc, tzn jakie materiały,kolory, kroje? moge sie tego nauczyc czy to juz trzeba miec we krwi?:) chciałabym fajnie wygladac alenie umie nic dobrze dobrac iuchy mam nawet fajne ale jakos jak sie ubiore to srednio to wyglada z czym moge nosic: czarny zakiecik z h%m bawełniany z krotkm rekawem zakiet sztruksowy koloru brazowego jasne dżinsy granatowe dzinsy białe dzinsy co z torebka, butami, to chyba dodatki sprawiaj ze fajnie wyglada stroj a ja takich nie mam i moze to jest ten problem prosze o jakies rady jak zestawiac kolory czy maja byc 3 czy wiecej czy mniej? no i moge chodzic tylko w spiodniach bo mam krzywe nogi wiec spodniczki, ktore tak mi sie podobaja odpaDAJA BO SIE ZLE CZUJE, MAM TA 1 SATYNOWA I WIECEJ JUZ NIEKUPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankhaaa
tez nie lubie spodnic bo mam krzywe nogi i wygladam koslawo a z czym mozna nosic modne teraz satynowe bluzeczki? chodzi mi o to co na dół zeby nie była to spodnica, do dzinsow pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeee
ciuchy z vero mody sa so kitu mała jakosc ceny wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×