Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się, że IPL nie szkodzi, jedynie ten źle wykonany. Można zauważyć, że IPL już jest dość znaną i starą metodą, a na rynku pojawia się coraz więcej nowych sprzętów, bardziej innowacyjnych. Nic dziwnego - technologia idzie do przodu - i dobrze. ;-) miałam doświadczenie z zabiegiem falami radiowymi accent elite, który właśnie wykorzystuje źródło fal o wysokiej częstotliwości i wspomaga w ten sposób remodelingu kolagenu, ujędrnia skórę i likwiduje cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja jestem po tym zabiegu prawie 15 miesiąca ,nigdy bym go nie powtórzyła ból niedowytrzymania a efektu żadego moze jeszcze za wcześnie ale widze to marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja jestem po zabiegu thermage prawie 15 miesiąca ,nigdy bym go nie powtórzyła ból niedowytrzymania a efektu żadego moze jeszcze za wcześnie ale widze to marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Ciesz się, że nie widzisz żadnego efektu, w przeciwnym razie widziałabyś inny efekt - powolną degradacje tłuszczu,aż do całkowitego zniszczenia. Poza ogromnym uszczupleniem w portfelu, uważam, że dobrze na tym wyszłaś.:) Więc ciesz się, gdyż w przeciwnym razie byś płakała do końca życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest osocze bogatoplytkowe i w jakim celu sie je stosuje? Proszę o odpowiedz osoby w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawgr1
Muszę Wam powiedzieć dziewczyny, że jestem szczerze zaszokowana Waszymi opiniami na temat tych zabiegów.Chciałam zrobić mamie prezent urodzinowy i wykupić jej pakiet 4 zabiegów Zaffiro, ale po tym co przeczytałam nie mam pojęcia co robić.Mama wygląda bardzo dobrze na 48lat, ale narzeka, że skóra straciła nieco na jędrności, wiec pomyślałam że dam jej w prezencie voucher na wyżej wspomniane Zaffiro.Nie chcę jej zaszkodzić, tym bardziej że wygląda dobrze.Botoxu mama nie lubi, więc mam dylemat.Myślałam jeszcze o Regeneris, czy któraś z Was to robiła? Będę wdzięczna za każdą opinię.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena333
Przyjaciółka poleciła mi nowy salon na Lubicz o nazwie Estiyo. Wybrałam się więc na rekonesans bo z natury zawsze muszę czegoś dotknąć zanim spróbuje i ofertę zabiegów mają bogatą. Co ważne, nowczesne urządzenia, a jedno szwajcarskie czy niemieckie cudo to nawet chyba jest jedyne takie w Polsce. Porozmawiałam trochę na miejscu i jestem pod dużym wrażeniem. Dodam tylko że dawno nie spotkałam się z tak fachowym instruktażem. Za tydzień zaczynam terapie regeneracyjną na skórę a potem poleci tłuszczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hodkiewiczowa
Ja jestem zachwycona focusem, robiłam go jakies 7 miesięcy temu w krakowie na rakowickiej salon Laime bodajże i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego zabiegu, znalazlam wczesniej o ich urzadzeniu duzo pozytywnych opinii na forach i uważam że to był najlepszy wybor jaki mogłam dokonać, a raczej staram się być ostrożna przy podejmowaniu takich decyzji. Zabiegi troche kosztują, chociaż w porównaniu do liftingu skalpelem to jest nic, do tego jak porownalam czas ktory trzeba odczekac na efekt i czas rekonewalestencji po operacji to mi wyszło na to samo, więc wole wydac mniej i odczekać bo efekt mam i to mogę potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego tak łatwo odrózniam reklamy od postów normalnych użytkowniczek........ech, te zwroty (jestem bardzo zadowolona) i przemycanie zachęt (jedyne w Polsce), i wiele, wiele innych.Musicie zmienić styl jakoś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze " salon Laime bodajże" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaskka
Ja tak sie zastanawiałam nad tym czy nie warto zdecydowac sie na botoks. Ale jednak pozostane przy mezoterapii, która w zupełności wystarcza mi jesli chodzi o zabieg przeciwzmarszczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axi1710
Powiem, co robilam i z jakimi efektami: endermologia- bzdura i wyciaganie kasy i chyba skore mam bardziej rosciagnieta Fale radiowe uda+twarz -efektow brak Regeneris 2x poprawa jedrnosci zabiegi typu booster kolo oczu kwasem hial. uwazam ,ze super Lip rrfresh-rowniez super,bez efektu kaczora Likwidacja podrodka(lipoliza iniekcyjna) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena63j
Witajcie, Około 5 miesięcy temu poddałam się zabiegowi thermage w jednej z warszawskich klinik. Długo sie zastanawiałam nad tym zabiegiem ,aż w końcu zdecydowałam się poddać. Jestem w pełni zadowolona z efekty. Zabieg jest bezbolesny trwa okolo 2 godzin i niestety jest dość kosztowny a na efekty trzeba czekać około 3-6 miesięcy jednak naprawde warto. Moja twarz pomimo wieku (63 lata) nabrała zupełnie innego wyglądu- jest znacznie młodsza, "wyprasowały" mi się zmarszczki, poprawił owal twarzy, zniknął również problem obwisłej skóry oraz opadających powiek i kącików ust. Zabieg miałam wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej w wilanowskim Boston clinic. gorąco polecam tę inwestycję w urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystalWater
Ja też robiłam thermage i to dwa razy, a w zasadzie raz, bo ten pierwszy okazał się oszustwem!!! Tak, dopiero dr Kaniowska mnie oświeciła, że to co miałam robione to wcale nie był thermage. Dopiero jak ona mi zrobiła ten zabieg, to zrozumiałam o co w tym chodzi!!! Moja skóra - szczególnie wokół oczu znacznie się poprawiła. Mam mniej o jakieś 10 lat. I wcale nie dlatego, ze zmarszczki sie spłyciły, tylko w ogole skora jest bardziej jedrna i sprezysta. Polecam robic ten zabieg tylko w sprwadzonych gabinetach dermatologii estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zakłamanie - reklama goni reklamę! Może poczytajcie sobie jak fale radiowe niszczą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniotki
ja wole zrobic cos takiego: wellderm.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/zabiegi/odm%C5%82adzanie-i-regeneracja-sk%C3%B3ry/zaffiro-thermolifting/ bo serio fale radiowe? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calllllineczka
kama.osowska@gmail.com Mam do polecenia najnowocześniejszy salon w Krakowie, wcześniej chodziłam do Odrodzenia ale go już nie polecam, teraz chodzę do Estiyo Clinique na ulicy Lubicz 22, pani kosmetolog Kamila Osowska jest bardzo miła i mądra, miałam wykonany zabieg SEYO TDA, który jest pierwszym takim użądzeniem w Polsce. Dlatego uważam że warto skożystać i nawet przyjść na takie bezpłatne konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobodywaswatchin
knotki - zgadzam się, tzn. akurat tego nie robiłam. zastanawiam się cały czas,ale wyglada i brzmi zupelnie lepiej. A Ty w tej klinice Wellderm cos robilas? Ja jestem z wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marant95
A ja jestem właśnie po serii zabiegów na brzuch i uda wspomnianego już przez kogoś, Reactiona, No dziewczyny muszę Wam powiedzieć że efekt super, nie spodziewałam się że tak mi ujędrni moje sadełko pociążowe. Ja jestem zadowolona i będę korzystać z niego pewnie jeszcze nie raz. Jak trochę finansowo się odkuję to idę na twarz bo nie jest już pierwszej młodości ha ha.A jeszcze zaznaczę że zabiegi są przyjemne, nic nie szczypie, piecze, czuć tylko takie przyjemne ciepełko i łaskotanie momentami jak zasysa skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Drogie dziewczyny! Jestem kolejną z pokrzywdzonych osób - ja 1,5 roku temu zrobiłam sobie Zaffiro - 2 zabiegi 1 tylko na twarz a drugi na twarz szyję i dekolt... Jestem załamana bo moja szyja zaczyna przypominać w wyglądzie szyję starej kobiety (mam 39 lat) - pojawiło się całe mnóstwo pionowych zmarszczek - jest mało elastyczna i wisi mi w całej linii na środku, pod brodą. Z twarzą jest nieco lepiej, ale zauważyłam siateczkę zmarszczek na policzkach i ogólnie słabo napiętą skórę na całej twarzy. cały proces degradacji mojej skóry dokonał się w ciągu ostatnich 5 miesięcy!!!! Jestem załamana!!!!! Czy Zaffiro też niszczy tłuszcz? Bo kolagen i elastynę na pewno- widzę to wyraźnie z dnia na dzień. Zabieg robiłam w Krakowie. Czasu już nie cofnę, ale proszę powiedzcie co robić by naprawić jakoś straty - myślałam o zabiegu regeneris... Proszę Was o radę. I przestrzegam wszystkie dziewczyny - z dala od wszelkich laserów i podgrzewania skóry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję uświadomić o tzw medycynie estetycznej , ale moje posty przechodzą bez echa lub są kasowane. Kursy to najczęściej kilkugodzinne szkolania dla wszystkich podkreślam dla wszystkich gdzie próbuje się wcisnąć sprzęt za ciężkie pieniądze .Za pare miesięcy będzie coś następnego i znowu kolejne szkolenia a za to wszystko płacicie Wy .Spróbujcie cofnąć się o parę miesięcy a zobaczycie co było wtedy proponowane jakie zachwyty różnych naciągaczy jakie ochy i achy.Uważam że jednak doświadczony dermatolog i chir.plastyk to jest rozwiązanie.Dzisiejsi adepci młodzi z chir.plastycznej w zakresie chir.estetycznej po w większości samoucy, w czsie specjalizacji nie mają do czynienia z pacjentem typowo estetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Do Gość. Czy wiesz jak naprawdę działa na skórę to nieszczęsne Zafiro? Czy niszczy tkankę tłuszczową?.... I czy jest jakiś sposób by zapobiec dalszej degeneracji skóry?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temperatura ok 65 0 C - a lipocyt czyli komórka fłuszczowa jest bardzo delikatna , uważa się się , ,ze delikatniejsza od komórki nerwowej.I masz odpowiedż, Miejsce po niej to tkanka bliznowata czyli kolagen i macie swoje odmłodzenie. Skrajny przypadek to blizna pooparzeniowa, tem też wytwarza się kolagen sic .Wszyscy się cieszą łącznie z naiwnym pacjentam bo on jest też odwirowany ale z kasy. Oby tylko z pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
to nieźle się urządziłam!!! o ja głupia inaiwna! teraz wiem dlaczego mam obwisłą skórę na szyi.. załamka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświecona
To pięknie...! z okazji urodzin pomyślałam sobie,że najlepszym prezentem byłoby odjąć kilka lat ....z twarzy jasna rzecz...no i może szyi. Ale jak przeczytałam wybrane losowo wypowiedzi na forum to zapał osłabł. Wasze relacje i doświadczenia uświadomiły ,że nie będzie to takie proste. No cóż też miałam ochotę na THERMAGE i nawet ból zniosłabym dzielnie ale z waszych relacji wieje grozą! Napiszcie co działa? (oprócz botoksu i skalpela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Broń Boże nie rób nic co wiąże sie z laserem falami i podgrzewaniem skóry!!!!! Ja raz (!) zrobiłam sobie zaffiro - i widzę opłakany skutek na szyi (twarz jest ok) - wyglądam jak kobieta 50 letnia! Szok! załamka! i nie wiem co jeszcze... Dla mnie teraz jedynym ratunkiem jest plastyka szyi - tak się urządziłam! z własnej niewiedzy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak potwierdzam !!! niestety....zrobiłam zaffiro 2 razy na twarz...zlecone miałam 3 ale nie widziałam efektu i na trzeci nie poszłam....no teraz byłabym szczęśliwa żeby to tylko nie było efektu, bo jest efekt, ale na gorsze....masakra....nic nie czytałam o tym zabiegu i nie miałam pojęcia co się dzieje...dobrze się odżywiam, ( jak zawsze), a tu na twarzy jakbym coraz chudsza była...zastanawiam się o co chodzi, że chudnę i to tylko na twarzy, a co za tym idzie gorzej wyglądam. Dolna część twarzy mi się zapada, jakieś linie pionowe się pojawiły na policzkach...no płakać tylko...po analizie doszłam do wniosku że to nic innego jak po tym zaffiro tak mi się stało. Teraz jak Was Kobietki poczytałam to jestem pewna że to dlatego.....ciekawe czy to jeszcze będzie gorzej czy już całe zniszczenie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
do gość - jeśli mogę spytać - ile masz lat? i kiedy robiłaś? Ja największe zmiany zauważyłam na szyi ale ostatnio i na twarzy - skóra stała się mało elastyczna, pergaminowa - zniszczyłam kolagen i elastynę... i nie wiem czy to koniec czy początek tych fatalnych skutków.... :-( nie mogę odżałować że tak naiwna byłam. Też zrobiłam 2 razy niestety.... Ciekawe czy można jeszcze jakoś przywrócić skórze jędrność... czy już kaplica?... Pomyślałam by zrobić serię zabiegów regeneris i pobudzić skórę do pracy... Ogólnie jestem zrozpaczona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój skórze na kilka miesięcy i odezwij się to może coś poradzę.Wejdżcie na poprzednią strone i przeczytajcie posty pod koniec.Zdrowia życzę i przemyślanych decyzjiNie bądżcie lemingami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Jestem nawet umówiona do chirurga plastyka na konsultację ale dopuero na marzec :-( Mam prośbè wielką - dziewczyny co robicie by jakoś te fatalne skutki "cudownych" zabiegów odwrócić? czy jest jakaś szansa na powrót do normalności???? piszcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×