Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość basiako
do gość - proszę napisz do mnie. Podać Ci maila? myślisz że lepiej na razie nic nie robić?... dać spokój?... przeczytałam posty z poprzedniej strony i nie za bardzo wiem o które Ci chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
veritas65@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
dzięki. Uspałam dzieci i zaraz do Ciebie napiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
...dodam jeszcze że "zabieg" robiłam 1,5 roku temu w Scanmedzie w Krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Co do zaffiro: Ja znalazłam artykuł na temat skutków działania promieni infra red na skórę. Podaję link: http://www.ciop.pl/6510.html Ktoś na innym wątku napisał że promienie emitowane przez urządzenie zaffiro czy titan nie uszkadzają tłuszczu w skórze bo docierają do 2-3 mm - więc właśnie do tkanki podskórnej... :( Skóra człowika ma grubość od 1,5-5 mm, średnio ok. 3mm... Czyli uszkadza komórki tłuszczowe... :(((( Nie róbcie tego typu zabiegów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
A tu o termoliftingu IR Aura: Duża absorpcja promieniowania podczerwonego IR (900-1800 nm) w ludzkiej tkance tłuszczowej (rys. 3) prowadzi do kurczenia się komórek tłuszczowych wskutek wydzielania płynnego tłuszczu w postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu do przestrzeni międzykomórkowej (lipoliza). Tam cząsteczki tłuszczu przyłączają się do albumin i transportowane są wraz z rozpuszczonym w wodzie glicerolem do wątroby lub innych komórek (mięśni) i wchodzą do przemian metabolicznych jako źródło energii. Zachodzące procesy wymuszają wykonanie drenażu limfatycznego i ćwiczeń fizycznych. Technologia thermoliftingu IR Aura pomaga wygładzić pojawiający się cellulit bez okaleczeń skóry poprzez natychmiastowe napinanie włókien istniejącego kolagenu, namnażanie nowych fibroblastów oraz proces lipolizy. Jak coś takiego zaaplikuje się na delikatną skórę twarzy i szyi..... to przerażenie w oczach! Wnioski wyciągnijcie same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświecona
Dzięki Ci" basiako" i Wam wszystkim dziewczyny, że dzielicie się swoimi doświadczeniami. No cóż definitywnie zrezygnowałam z "podsmażenia "swojej twarzy ...a tak mi pani doktor zachwalała....kusiła...oczywiście zdjęcia typu "przed i po" też mnie podkręciły...jak to dobrze ,że zdobyłam tutaj wiedzę jak się okazuje - bezcenną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Do Oświecona Ja też dałam się namówić lekarzowi (!!!!), choć wcześniej nie robiłam kompletnie żadnych zabiegów z medycyny estetycznej... Zaufałam, i co mam???? Dałam się zwieść, ale teraz przestrzegam wszystkie kobiety przed tymi "cudownymi" wynalazkami.... Nie warto!!!! Jak ktoś już koniecznie chce to radzę zrobić regeneris osoczem, ewentualnie mezoterapie kw. hialuronowym... ŻADNEGO PODGRZEWANIA!!!! TO ZABÓJSTWO DLA KOLAGENU I ELASTYNY I TKANEK PODSKÓRNYCH!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny!!!! Boże to niewiarygodne ,że tak łatwo może dojść do tak nieodwracalnego uszkodzenia. Zwykly,szybki zabieg,a stratyi powikłania jak po serii nieudanych operacji plastycznych. Robiłam jeden raz zafiro ,będąc niecałe 2 tyg po wypelnieniu bruzd nosowo wargowyych w bardzo znanej klinice w warszawie i mój koszmar zaczął się od tego momentu. Wyjezdzalam wtedy na wakacje.efekt jaki mi się okazał od razu to bardzo wychudzona,malutka twarz dziwne uczucie jakby skurczyla się w praniu. Rysy się wyostrzyly.wszyscy zaczęli pytać co jestem taka smutna lub zmęczona. Tak wygladalam.jedynie owal mi sie poprawił. Ok przez chwilę twarz choć wygladala na zmęczona i smutną to wydawała się młodsza.kilka razy ktoś skomentował mój wiek na 27 lata tak ok 30. Tak naprawde mam 40,ale nigdy przed tem biły mi tyle nie dawal. Jeden raz w roku robilam wypelnienie bruzd nosowo wargowyych i to wystarczało.Miałam piękną ,jedrna cere skórę i naturalnie zarysowane kośc***oliczkowe tak,że lekarz pytał czy ich nie robiłam Po zafiro wszystko się zmieniło. Nie mogoc przyzwyczaić się do tej chudej twarzy poszłam do tego doktorka z tym problemem. On na to,że dobrze wygladam lecz trochę schudlam na twarzy No właśnie!!!!!! O ci chodzi bo to obserwuję po zafiro Mam obawy czy to nie uszkodzilo mi tkanki tłuszczowej,a on że to niemożliwe,bo zafiro to łagodny zabieg.więc skąd to wychudzenie. Poprosilam zeby wypełnił mi te bruzdy znowu,a wczesniej po wypelnieniu kiedy nie minęły jeszcze 2tygodnie on polecił mi ten zabieg co było błędem gdyż wypelnienie się wchlonelo. Gdyby tylko to to chciałam zrobić drugie wypelnienie i po sprawie i tak myslalam. Po wypelnieniu nie było dużo lepiej,zresztą wszystko natychmiast się wchlanialo mosialam do niego chodzić i dostrzykiwac ale dalej efekt marny,gdyż gdzieniegdzie się wypełniło a w innych miejscach wchlonelo. Twarz i rysy się zmieniły. Wszyscy mówią,że mam ciągle smutek na twarzy i minę wiecznie cierpiącej kobiety. Wpadlam w mocną depresję Szkoda mi corki,bo ona nie wie co się zemna dzieje,a mąż mówi,że zwariowalam i nie wie dlaczego. Przeżywam koszmar,moja samoocena zero popadam w ataki paniki. Wypelniacze nic nie dajwszyscy myślą ,że coś mu się stało z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy i brak interpunkcji piszę z małego telefonu. Proszę o jakąś wskazówkę cenną,bo wpadam w obłęd Ostatnio tej mój doktorek nie widząc efektów ostrzykiwniem wypelniaczami zasugerował przeszczep tluszczu. Wydalam przez to bardzo dużo pieniędzy,które nic niedały a wyglądamy coraz gorzej. Co robić,może ktoś znalazł jakieś rozwiązanie,może jest jakiś lekarz co konsultuje takie przypadki,może wydać opinie,dr tkanka tluszczowa została uszkodzona na skutek tego zabiegu ,żebym mogła domagać się tego przeszczepu w ramach naprawienia tego bledu Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba szukać porady u chirurga plastycznego - niestety to chyba ostatnia deska ratunku...:( Przestań robić te zabiegi, ostrzykiwanie itp. - to nie pomoże. Zbieraj pieniądze na facelifting - i to u kogoś naprawdę dobrego!!!!! Ja juz nie mam złudzeń... Też dałam się oszukać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość  Adrianka
Współczuje CI, niestety jeśli chodzi o poprawienie kondycji tkanek miękkich i skóry to, nic Ci nie pomoże. Ja przeszłam przez to samo piekło po thermagi i mój lekarz też mi wmawiam; "nic się nie dzieje tylko ja panikuje, a przecież wyglądam ładnie" myślał że ja w te jego brednie uwierzę, pewnie zapomniał, że mam w domu lustro i przyjaciółki które wszystko zauważyły. Adrianko walcz o swoje i żądaj od lekarza pieniędzy na zabieg poprawkowy, porządny i uczciwy lekarz z pewnością zwróci C****eniądze, ja na takiego natrafiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Ja przez to przechodzę obecnie.... :-( Wyglądam źle, na zmęczoną i zabiedzoną.... I nie odżałuję chyba tego co zrobiłam przez swą naiwność i ufność w zawód lekarza....:-( Jestem przygotowana na najgorsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kropka
a czy laser IPL też jest taki negatywny? miałam robione kilka zabiegów żeby zlikwidować rumień... i teraz się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wszystkie zabiegi
które wykorzystują fale radiowe są szkodliwe? Nie pytam o twarz ale o zabiegi na ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka40
Pisałam juz wczesniej jako gosc, ale tych gosci tu troszke i nie wiadomo o kogo chodzi :) Przypominajac..mialam 2 razy zaffiro na twarz no i twarz wychudzona i wyglada gorzej niz przed..duuuzzzooo gorzej :( Basiako widze ze mocno przezywasz jak ja i wiesz co ...nie wiem czy juz cos postanowilas.......ja juz bylam u innego lekarza i jest lepiej tzn. jest tak jak przed zaffiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka40
A jeszcze do kolorowa kropka ....mialam robiony taki zabieg na rumień z rok temu i u mnie nic sie nie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
do Inka40 Jestem pod opieką bardzo dobrego lekarza- chirurga plastycznego! Nie robię juź absolutnie ŻADNYCH zabiegów z "medycyny" estetycznej. Mam kategoryczny zakaz! Skóry już nie da się przywrócić do stanu sprzed :-( A co Ty zrobiłaś Inko? Mi pojawiły się doły pod oczami! wyglądam jak bym była chora na nowotwór :-( Inko powiedz ile czasu jesteś po tym zaffiro?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka40
do Basiako Ale mnie przerazilas teraz Basiako ...to chyba musisz miec duzo gorzej niz ja bo powiem Ci ze o operacji plastycznej to nie pomyslalam nawet. Po zaffiro jestem prawie 6 miesiecy i wlasnie moja lekarz mowi ze do pol roku cos sie moze zmieniac (czyli na gorsze)a ja mam nadzieje ze juz gorzej nie bedzie . Wiesz Basiako zrobilam dwa zabiegi z wypelniaczami (nie bede moze pisac jakie konkretnie zeby nie bylo ze cos tam reklamuje :)jesli chcesz Tobie napisze :) i na razie jedna mezoterapie iglowa. Powiem Ci , ze na prawde widze efekty :) Kurcze Basiako ale sie zalatwilysmy... ja to nawet sama myslalam ze moze chora na jakis nowotwor jestem a nie tylko tak wygladalam,co prawda dolow pod oczami nie mam, ale za to dol twarzy mialam zapadniety. Basiako ale ten teraz Twoj lekarz juz cos Ci zaproponowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Inko - ja jestem 1,5 roku po. A negatywne zmiany zaczęły być zauważalne rok po ty p..nym zaffiro. I postępują bardzo szybko - w ciągu ostatnich 2 miesięcy mój wygląd istotnie się pogorszył ..., obawiam się, że to nie koniec - bo zniszczyło nam tkanki miękkie. Moje oczy też wyglądały ok, a teraz mam podkowy do połowy policzka. Nie mogę darować sobie że tak dałam się omamić (!). I radzę C****szukać chirurga - serio - i to jak najszybciej - może pomoże Ci choć trochę uratować skórę, zupełnie w inny sposób. Ja wyglądam fatalnie - wszyscy myślą że jestem poważnie chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka40
do Basiako No teraz to juz zalamka, az plakac mi sie chce :( po 1,5 roku mowisz !! masakra !! musze przemyslec co mam dalej robic :( Tez nie moge sobie darowac ze dalam sie namowic na ten zabieg .... jako ciekawostke C***owiem , ze ja nawet teraz slysze opinie , ze to nie jest jakis grozny zabieg, ze nawet kosmetyczki moga go robic !! no co dla kogo jest uwazane za grozne - faktycznie glowy nie urwalo ale to ma poprawiac wyglad a nie niszczyc !!!! Basiako a Ty cos juz postanowilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Zaufałam całkowicie mojemu chirurgowi - na razie próbujemy ratować skórę i to co się da..., a potem - nie wiem... Zdecyduje on. Ale jestem przygotowana nawet na operację - mówię Ci wokół oczu mam bardzo źle, a nie było tak wcześniej.... Skóra pergaminowa - delikatna, jak papier... Nie jestem w dobrej kondycji psychicznej - po uświadomieniu sobie jakie szkody wyrządziłam sobie, z własnej naiwności (bo to lekarz mi polecił!!!!!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Inko podaj mi swego maila - napiszę do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka40
inka2319@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Inko - napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 50
Witam , dziękuję dziewczyny że chce wam się dzielić z innymi ze swoich przeżyć. Właściwie byłam zdecydowana na zabieg Zaffiro , dzięki wam rezygnuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiako
Zrezygnuj!!! I trzymaj się z dala od wszelkiego typu podgrzewania - nieodwracalne straty i rozpacz - taki efekt końcowy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiako myślę że przesadzasz i sama nie wiesz czego chcesz.Ile ty masz lat ? Na pewno wyglądasz dużo lepiej .Prawie wszystkie są zadowolone ,tylko jaśnie pani nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×