Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość do,do... quaiet!
Pożegnałaś się z chomikami na twarzy? - a co oddałaś te biedactwa do ZOO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaiet
po 40? lol z pewnością je miałam ;-), a robilam accent ultra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto!
Ten przyrząd jeżeli wogóle działa korzystnie w co nie wierzę, to powinien usuwać tłuszcz czyli teraz zamiast zoo masz dwie wiszące skórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustalmy to w koncu
nie ma opcji ny RF pomagalo niewazny producent nie wazny sprzet jesli RF nie zaszkodzi to juz dobrze dziewczyny nie badzcie naiwne nie badzcie prozne tak jak ja bylam gotowa wywalic niemal 10 tys dzisiaj zastrzyki wypelniacze to dla mnie obowiazek bo inaczej zbieram skore z podlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaiet
mi nic nie wisi :-), jestem mile zaskoczona, pisałam juz, ale np. wiem że absolutnie nie mogę robic żadnych laserów, nawet depilacji, ze względu na to że przez lata brałam doustnie pigułki, przebarwienia pojawiają się natychmiast, więc do ujędraniania pozostają mi ultradźwięki lub fale radiowe,lub rzecz jasna mezo (wzięłam na uda i też fajnie działa).. ten sprzęt akurat należy do klasy medycznych i wiem że był nowy (nie wiem czy nowatorski), zabieg wykonywała pani doktor, nie kosmetyczka i jeden raz naprawdę wystarczył, zresztą ona nie zaleca powtórzeń, ale dla porządku pytałam o te niepochlebne opinie, dowiedziałam się tylko tyle, że na naszym rynku jest tego zatrzesienie, nie ma szkoleń, nie ma "ogólnych zasad" stosowania, zabiegi nie są proste, kazdy z aparatów/systemów ma mnóstwo mozliwości i parametrów do ustawienia, a to trzeba naprawdę umieć, żeby wywołać efekt i nie zaszkdzic ... sądzę że skoro to takie ryzyko, to pozostaje nie robić !lub jesli robic to wyłącznie w sprawdzonym miejscu przez sprawdzonego fachowca i już, albo poczekać aż się rynek takich zabiegów ustabilizuje.. żeby wszystko było jasne, tak jak dziś z operacjami plastycznymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do quaiet- prośba
Jest pewna nieścisłość w Twojej wypowiedzi. Mianowicie po jednym zabiegu RF nie jest możliwe usunięcie chomików. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ladne kwiatki
mi zabiegi na medycznym sprzecie wykonywaly dziewczyny studentki zatrudnione w tej firmie i przyuczone przez wlascicielke sama wlascicielka nie byla lekarzem wczesniej pracowala w korpo ale rzucila to zainwestowala w sprzet przeszla szkolenie u producenta i potem sama szkolila te dziewczyny zastanawiam sie czy to nie podchodzi pod paragraf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaiet
mozliwe, I nie wprowadzam, tylko wiem z autopsji kiedy slysze o 10 zabiegach, to po pierwsze nie wiem po co mialabym sie tak katować, po drugie, na tym sprzecie chyba nawet nie można tyle, więc nie ma dylematu. a propos szkoleń, słyszałam dokładnie to samo, że szkolą przedstawiciele producentów, a serwis jest do sprzętu nie do niedouczonych obsługujących .. więc fakt, ryzykowne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś
zupełnie niewiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horkruks
ja wykupiłam serię w firmie SLIMGROUP i zdecydowanie ODRADZAM ! partactwo i nieprofesjonalizm, działaja na jakimś chińskim badziewiu, porażka. sprzęt maja nastawiony na tak wysoką temperature, ze co minute trzeba dokładac zelu, paprac się, bo inaczej mozna sie poparzyc. W sumie pod każdym względem są lewi, nawet porządnie ludzi nie umieją zapisac, czasem prztchodza 3 osoby na ta samą godzine i muszą czekać. Żenada, myśle że długo tak nie pociągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popytnadeser
ja robiłam zabiegi endermologii na twarz w www.instytutgigi.pl , laski robiły m masaż urządzeniem co trzy dni, po 2 tygodniach widzę wyraźną poprawę gęstości skóry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha...
"laski", "gęstość skóry" same reklamy tutaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dodam coś od siebie!
Nigdy więcej thermage, laserów itp. Zniszczyłam sobie całkowicie tkanki miękkie i podporowe - tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja dodam coś od siebie!
wiem o czym mówisz, myślisz, że ipl też masakrują? miałam tydzień temu zabieg ipl i zauważyłam, że ubytki powstałe na skutek elosa i matrixa, a które od przeszło roku ostrzykiwałam, znowu mi wylazły.... myślałam, że ipl to na naczynka jest ok i nie będzie uszkadzał, ale dochodzę do tego, że wszystkie zabiegi z grzaniem do zabójstwo do skóry. ciekawa jestem jak jest z ipl, czekam na komentarze ale nie od dziewczyn reprezentujących kliniki i sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam 3 lata temu
Do poprzedniczki kobitko, co Ty mówiśz ?????????????? zdumiałam się, gdzie ty robiłas elas i matrix, ze masz ubytki , ło matko........... ja reobiłam matrix rok temu w wawie i ładnie mi polikwidował leciutkie zmarszczki zaznaczam leciutkie a elos robiłąm całą serię potem czyli 7 czy 6 nie pamietam, pieknie mi naciagnęły skórę, do tej pory trzyma i wybieram sie na zabieg przypominajacy. Nie jestem zadną osoba z kliniki, pisałam poprzednio tu o thermage, ze zrobił mi jedną dziure na szyi taki mały dołek, dobrze, ze na szyi a nie na twarzy. i do thermage się zraziłam ale zeby elos, przeciez to na innej jakiejs trekfencji czy polaryzacji jest robiony. Prosze, kobitki piszcie, która jeszcze doznałą uszczerbku po elosie lub matriksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosilam aby nikt powiazany
ze sprzetem nie odpisywal. Czy wy nigdy nie spicie trzeba trzymac reke na pulsie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam 3 lata temu
Nie obrażaj mnie. Czy jezeli komus zabieg posłuzył od razu jest reklamą jakiejs firmy. Co za głupoty piszesz , czy napisałąm gdzie robiłam w jakiej firmie lub na czyim sprzęcie. nie zachowuj sie jak moher- gdzie kazdy wietrzy podstęp. Mnie zabieg posłuzył, dlatego jestm zdziwiona i prosze o informacje poprzedniczki, bo moze i mnie coś takiego sie jeszcze zdarzyc! Thermage robiłam 3 razy i dopiero za REZECIM ZROBIŁO MI SIE WGĘBIENIE w szyi. myśl jak czytasz i nie posadzaj od razu niewinnych ludzi, czyli mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne!
Thermage robi sie raz,a nie kilkakrotnie np.na twarz. Ja miałam zabieg thermage około 18 miesięcy temu, zapłaciłam za twarz i szyję 6.500,- zł. No i totalna katastrofa,nie bedę więcej pisać,pozostawiam to,pod rozwage wszystkich zainteresowanych tym zabiegiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jasne!
ok temat ciężki dla Ciebie, dla mnie też, nie ma co rozkminiać, powiedz jak ratujesz twarz, co pomaga, jakiego kuracje polecasz, kontaktowałaś się z lekarzami? ja zaczynam rozważać ostrzyknięcie twarzy własnym tłuszczem, probowałam niemal wszystkiego, jestem zrezygnowana, jak to naprawić, te straty w skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślicie, że ipl
też szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ratować twarz
Dziękuję, a więc wszystko jasne, mam nadzieję ze utrata łuszczu nie jest procesem, który trwa w nieskończoność, można to zatrzymać i zastymulować własne tkanki do obrony, proszę napisz gdzie ratowałaś swoją skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne!
do,jasne! Tego procesu niestety,już nie zatrzymasz,może dojść do całkowitego zaniku twarzy (tkanek miękkich). Tak,ja ratowałam twarz po przez rózne zabiegi,medycyny estetycznej ze wstrzykiwanie włącznie różnych preparatów,miałam,roller medyczny i lampy IPL - na nic to sie zdało,degradacja tkanek miękkich sukcesywnie postępowała. Nie mając innego wyjścia poddałam sie bardzo rozleglej operacji facelift z połączony a zabiegiem policzkowo skroniowym - operacja trwała 4 godziny i była bardzo rozległa.Operację przeprowadziłam w bardzo renomowanej klilinice na południu Polski u prof.Kobusa i jestem zadowolona w końcu przestałam płakać.Z dnia na dzień widzę wyniki tego zabiegu,prof.zdziałał cuda i będzie coraz lepiej bo jestem po 2-ch tygodniach od zabiegu. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie,chętnie odpowiem na nurtujące Cię pytania. mbdk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do! Jak ratować twarz
Napisz proszę,jaką masz wiedzę na temat zatrzymania procesy niszczenia tkanki tłuszczowej. Bardzo mnie to interesuje,gdyż i ja jestem po zabiegu FR i mam zaniki tkanki tłuszczowj. Napisz wszystko co wiesz w tym temacie i jaki jest dla nas pokrzywdzonych kobiet ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie w google Intraceuticals Pabianice, pojawi Ci się salon na Piłsudskiego 6a. Tam wykonują ten zabieg, przy okazji kilka innych ciekawych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak!
INTRACEUTICALS - reklama następnego g.... na wszystko, czyli na nic, albo jak po thermage szukanie ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
Bzdury - IPL nie szkodzi. Szkodzi źle zrobiony IPL Własny tłuszcz??? Nie - to obumiera do 7 miesięcy i do tego niergularnie. Zrób sobie kilka zabiegów Sculptra u dobrego fachowca.. Termolifting jest ciekawą alternatywą, ale na okolice, które nie nadają się do zabiegu Sculptra... Są to powieki, szyja, podbródek Ale - ja, jako doświadczony lekarz wybrałem TITAN. Fale radiowe i ultradźwięki dają dużo powikłań ze strony tkanek okołogałkowych.... Więc - na twarz Sculptra Na szyję i powieki - TITAN i tyle A IPL musi być dobry i robiony przez fachowca. Większość gabinetów używa szmelcu wartości kilkunasty tys złotych. Dobry IPL to nawet 350 000 zł.......Które są dobre - I2PL Ellipse i VPL Energist Reszta to szmelc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ratować twarz
jest szansa dla pokrzywdzonych przez naciągaczy od RF i itp tzw wysokotechnologicznego sprzętu, osocze bogatopłytkowe, wybieram sie na ten zabieg, bede chciala ostrzyknac miejsca dziury, zniszczenia po tamtych zabiegach, obiecuje, ze napisze jak poszlo, pomogl mi radiesse, niestety po 4 miesiacacach wyparował, zgadnijcie czemu? poszlam na IPL, jednak moja głupota jest nieuleczalna, na szczescie tylko raz, i to byl ostatni raz tak wiec moja nowa nadzieja to osocze, ale nie regeneris, tylko GPS, Trzymajmy się, jak coś Wam pomogło prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. Napisanie proszę jak ratować twarz gdzie teraz mam cienka skore i to bardzo, pełno przebarwien i odbarwien, tradzik i po nim zostają blizny potradzikowe, mam opuchniecia po zabiegu na kosciach policzkowych z USG wyszło że są to wloknienia. Jeżeli mi obwisa teraz twarz top pewnie zanika mi tkanka tłuszczowa. Proszę o kontakt z osoba która sobie pomogła po nieudanym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy, trochę sie spieszylam. Chodzi mi o to jak sobie pomoc i komu zaufać jeżeli mam pełno skutków ubocznych. Jakie zabiegi są właściwie bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×