Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Do Essemka: To nie mozliwe zeby po Focus RF skora wygladala gorzej niz przed zabiegiem. Z tego co mi wiadomo to wlokna kolagenowe sie obkurczaja i nie ma sie naciagnietej skory. Wiem to bo chodze do Kliniki Urody Laime w Krakowie i panie czesto opowiadaja o zabiegach. Robilam Velashape, jak ktos chce cos dowiedziec sie o tym zaobiegu to prosze smialo pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednak możliwe Skrzynka84
Nie wierzysz, to twoja sprawa,lecz ja po tych zabiegach fraxel miałam ich 5 wyglądam fatalnnie; skóra zniszczona rozciągnięta,pomarszczona i wygląda jak z wosku i,a najbardziej przerażające jest to,że cały czas tracę tkankę tłuszczową - której w żaden sposób nie da się zregenerować czy odbudować. Nie wiem czy fraxel a fokus to,to samo, lecz uważam,że działanie podobne. Kobiety zanim poddacie się zabiegowi z udziałem lasera czy FR,dobrze to przemyślcie,obyście później nie żałowały tego tak jak ja i wiele poszkodowanych kobiet. PS.Jednak uważam,że i w Polsce lekarz będzie ścigany z urzędu za oszpecenie twarzy - doczekamy się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Essemka: hmmm to fraxel mialas czy focus RF? Bo to zupelnie inne urzadzenia. Po fraxelu cala skora schodzi a focus RF dziala bezinwazyjnie i efekty podobno sa naprawde fajne, od razu po zabiegu mozna wyjsc normalnie na ulice. A Ty bylas u lekarza na tym fraxelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Skrzynka 84
Jeżeli nie byłaś na żadnym z zabiegów wogóle nie powinnaś wypowiadać się na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essemka
Tak jak pisałam - FOCUS RF - wydawało mi się że opisałam w miarę jasno ;) Po zabiegach, które miałam nie widze różnicy. Żadnych efektów nie zauważyłam i nie pisałam, że skóra wygląda gorzej ale że po tym co przeczytałam na rożnych forach (też poza PL) boje się, że po serii za pól roku BĘDZIE wyglądała gorzej. Byłam zdecydowana na serie 10 zabiegów, ale skłaniam się do regeneris lub powtórzenia mezoterapii igłowej w trzech seriach. Niestety nie wiem ile należy odczekać po zabiegach z użyciem Focusa RF. p.s. Faktycznie można po zabiegu wyjść na ulice bo nie widać że cokolwiek się działo i faktycznie zabieg jest miły jak ciepła głowica jeździ po ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essemka
Do Srzynka84: w moim poście nie ma ŻADNEJ wzmianki o frakselu.....?! więc nie wiem o co mnie pytasz, natomiast piszę o mezoterapii igłowej i że robił ją dr Mekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do, do ...! Skrzynka84
To ty raczej starasz się tu wciskać reklamę jakiegoś zakładu. Natomiast ja napisałam szczerze o swoim doświadczeniu na własnej skórze zabieg miałam wykonywany przez lekarza dermatologa laserem 'Fraxel" i nie straszę kobiet,raczej ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quiet
jestem po jednym zabiegu, 2 dni temu, z użyciem Accent Ultra, na owal, głownie linia żuchwy, chomiki, podbródek i... jestem zszokowana rezultatem, naprawdę! bardzo pozytywnie. Chomiki zniknęły praktycznie, wszystko się ładnie napięło, w ogóle nie sadziłam, że mogę na to liczyć :-) nie zamierzam powtarzać zabiegu, to mi w zupełności wystarczy, ale intensywnie myslę o innych partiach twarzy, i chyba udach, will see ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quiet
Reklama, reklama, reklama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quiet
Ale reklama czego? chyba mojego zadowolenia :-) bo jakoś nie mam poczucia że robię komuś reklamę lub odwrotnie, zwłaszcza że nie podaję szczegółów, miejsca, ceny itd. Dzielę się pierwszym wrażeniem z mojego pierwszego razu, tyle. Nie musisz czytać jak cię to razi. Na szczęście to mi nie psuje dobrego humoru, szczególnie kiedy patrzę w lusto ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quiet
ale rozumiem, że krytykanci mogą być bardziej wiarygodni lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przejsciach
naleze do sceptykow czas pokazal na mojej twarzy ze RF szkodzi mialam kilka zabiegow na sprzecie synerona jesli chcecie ratowac skore musicie znalezdz naprawde dobrego lekarza medycyny estetycznej ja mialam radiesse i mezoterapie iglowa teraz trzeba pobudzac skore do odnowy o jakimkolwiek podgrzewaniu radze zapomniec a na zniszczona skore nad ustami polecam restylane refresh niestety musicie sie zaprzyjaznic z zabiegami z uzyciem igly ja dzis moge powiedziec wygladam niemal ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaiet
własnie nurtowało mnie skąd tyle dramatów po zabiegach.. ponieważ jestem zdecydowana na te uda i posladki, a nie chcę niespodzianek, zapytałam lekarza o te historie i w ogóle jakie są ryzyka... otóż dowiedziałam się, że w przypadku zabiegów gdzie aparatura podnosi temp. skóry do 40C i tylko częściowo narusza stary kolagen pobudzającgo do budowy nowych struktur, mozna powtarzać zabiegi w odpowiednim rytmie i stosowac rózne techniki, pod kontrolą rzecz jasna, ale.. lekarz powiedział mi dosadnie, że jesli wykonuje się zabieg taki jak np. termage ktorym podnosi temperaturę skóry do 70C, i tu faktycznie kolagen jest degradowany, ale przez to wlaśnie badzo silnie pobudzony do odbudowy, to przez nastepne PÓŁ ROKU nie wolno wykonywać ŻADNYCH innych zabiegów, kolejnego termage, laserów itd. kompletny zakaz podobno, trzeba dać czas skórze na całkowitą odbudowę.. coś mi się wydaje, że poza niewiedzą, tj. nie najlepiej przygotowanymi lekarzami, którzy nie chcą sie szkolić w tym zakresie, wykonywanie wielu zabiegów w krótkim czasie to główny powód takich powikłań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quaiet
jestem przekonana ze masz rację ja wykonałam wiele zabiegów co 2 czy 3 tygodnie i to spowodowało szkody, z tym, że pytałam czy takie nasilenie zabiegów nie spowoduje problemów odpowiedz była ze nie, że tak jest zalecane i sam producent sprzetu tak zaleca, nigdy nie zapomnę moich powiek po tych wszystkich zabiegach, zwisy na maxa, a powiek nie robiłam, to czoło było w tak fatalnej kondycji!, że powieki opadły! i nie sposób było zrobić kresek, potem bruzdy, tu już był prawdziwy dramat, dziury mam do dziś, nawet jak się ostrzyknę wypełniaczem, nie wszystko daje się uzupełnić, oczywiście zawiniła moja próżność chciałam się odmłodzić, ale w głównej mierze nieprawdziwe informacje ze strony salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiłam thermage
na powieki i żadnych innych zabiegów i powieki zupełnie mi sflaczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do... quaiet
Wiesz dlaczego tyle kobiet cierpi z powodu tych drani którzy ich oszpecili? ano odpowiem ci,między innymi poprzez zachwalania i reklamy takich jak ty i wiele,wiele innych osób,które nigdy nie miały nic wspólnego z tymi zabiegami.. Oczywiście lekarze i kosmetolodzy reklamują te zabiegi jako rewelacyjne nowoczesne odmłodzenie skóry,a często fundują nam wręcz katastroficzne skutki. Przecież kobiety pytają o skutki uboczne tych zabiegów,a lekarze wręcz zapewniają,że nie ma absolutnie żadnych ubocznych skutków - a gdy się pojawiają to,dopatrują różnych przyczyn tylko NIE SWOJEJ - zwyczajne draństwo,chamstwo - Ale co się nie robi dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie
a co jesli zabieg nie przeprowadza lekarz tylko dziewczyna przeszkolona do tego, w salonie gdzie miałam zabieg nie było lekarzy, tylko właścicielka z uprawnieniami przeszła jakieś szkolenie i potem przyuczała młode laski do wykonywania tego typu zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaiet
mi robiła pani doktor, nie wiem czy to nie jest przypadkiem kategoria medycyna kosmetyczna, tak jak botox, wypełaniacze itd., a nie kosmetyka, wydaje się że tak, i to powinien przeprowadzać lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nezorientowana
witajcie, dojrzałam do tego, by zrobić coś z twarzą ( myślę już kilka lat :-) ) . Po przeczytaniu tego wątku wiem, ze thermage nie, ale... ....mam kłopot, bo nie rozróżniam zabiegów. Ostatnio zastanawiam się nad pelleve, który to zabieg jest łagodniejsza ponoć formą zabiegu radiage. Co to jest radiage, czy to samo, co thermage? Czy może mnie ktoś dokształcić w temacie? Czy ktoś robił radiage/pelleve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
odradzam ucz sie na bledach kolezanki: ELOS, MATRIX a dziewczyny z forum dopowiedza zapewne fraxel, thermage, itp itd skup sie na mezoterapii iglowej pilingach medycznych i botoksie oszczedzisz kase zyskasz mlody wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam sobie Focusa na twarz.Byłam sceptyczna co do takich zabiegów.Zacheciła mnie koleżanka.Mam 40 lat i oznaki starzenia.Pojawiły mi się zmarszczki pod oczami i obwisły mi policzki.W trakcie kosmetyczka pokazała mi efekt zabiegu.Byłam pod wrażeniem.Teraz jestem po trzecim zabiegu i widze znaczną poprawę.Cieszy mnie ,że wygląda to naturalnie,ale wszyscy pytaja co się dzieje ,że ostatno tak świetnie wyglądam.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne
ja do obwisłej skóry polecam zabieg Titan, moja przyjaciółka zdecydowała się na dermamed we wrocławiu, bo słyszała, że znają się na rzeczy. problem miała z obwislą skórą na brzuchu, po ciąży. efekty spektakularne, jakby jej wycięli kawałek, tyle, że bez skalpela ;) sama nie korzystałam, ale po tym co widzę u niej polecam każdemu, kto potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety...
Lecicie z reklamą, że aż mdli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowite!
Foksu, Titan, Thermage, Fraxel .... to tylko REKLAMA,REKLAMA,REKLAMA....! I nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaiet
do niesamowite! irytujący komentarz, widzę go co jakiś czas, jaki sens miałoby to forum bez takich szczegółów?? dla mnie to pewna wiedza, laików, ale jednak.. a ty czego tutaj szukasz?? bo chyba nie opinii dzieczyn ktore wyprobowały z sukcesem lub nie jakiejs metody.. hm??? pozdrawiam wszystkie prawdziwe forumowiczki :-) moje chomiki na buzi dawno pożegnalam jednym zabiegu falami, więc polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falami?
ha, ha chyba bałtyckim, albo wogóle ich nie miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokomota
A może tej 'quaiet' dała sobie zrobić falę na głowie i pomyliła zabiegi estetyczne z fryzjerskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×