Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

piszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzze dobrej nocy wszystkim:) i idem sobie spac;) bo sie zaraz zapałki złamia pod ciezarem moich powiek.... w taka paskudna pogode przytulam tak bardzo cieplutko... i mam nadzieje ze u Was jest lepsza.... 🌻 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie deszczowo i deszczowo :( i smutaśnie wpadłam na chwilę poprzytulać ... i zostawiam cieplutkie tulaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też mógłby ktoś przytulić, choć na krótką chwilkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popodnoszę :)aby nam nie zginął i dla spragnionych przytulasów:) miłych ,kolorowych i tulasowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
mnie tez poprosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdżone kto pozwolił doła łapać :)tak beze mnie ...niewskazane ...razem zawsze raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ osobka ..;) przytule potrzebujacych ..;) i osobka ma racje ..gwiazda ..spadnij z nieba ..ii.... USMIECHNIJ SIE ..:D:D {TULAS} dla Ciebie specjalny ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobka do przytulenia ..;) zmykam stad ..przytulasy zostawiajam..:) a szmragdowa przywitam, a zarazem pozegnam milo z tulasem ..:D sie zabije jaki ja mily bywam czasem ..hehhe:P 🖐️ ps ..gwiazda jak sie nie pojawisz to ..wrrrr.. a co ja bede sie produkowal ..masz byc ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobka sam nie wierze ..;) ale dzis juz zmiana ..wiec tylko ..tulas .. bo tak trzeba tu ..i 🖐️ .\\ ps..gwiazda ..rozumim wszystko ..ale to juz przegiecie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×