Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

hura jestem znowu z wami :) jak spedziliscie swieta???:) sluchajcie... bylam z chlopakiem 2 lata zerwalam z nim, minelo juz 10 miesiacy, przez ostatni tydzien jestesmy caly czas w kontakcie, piszemy ze soba, w srode sie spotkalismy, napisal ze ladnie wygladalam pozniej jak wrocilism y do domu, wczoraj napisal znowu ze bardzo ladnie wygladam, ciagle jestesmy w kontakcie, zaproponowal spotkanie na dzisiaj, spotkam sie z nim. on studiuje w warszawie, boje sie ze spotyka sie ze mna teraz bo nie ma co robic w domu a jak pojedzie do warszawey to bedzie mial mnie w d... idzie do wawy na sylwka bnoje sie ze kogos pozna i juz calkowice bedzie mial mnie w d... myslicie ze on chce do mnie wrocic? czy po prostu chce odswierzyc znajomosc? w sweita duzo razy podejmowal sie rozmowy o nas, jak to bylo, wspominal mile chwile, w srode tez weszlismy na temat nasz ale szybko zmienilismy temat. mam troche dylemat nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na moj gust jest poprostu uprzejmy. A ty sobie wyobrazasz znajomosc na odleglosc? DObrze bys sie z tym czula? Wim, teraz mi nakopiesz. Poza tym cie caluje krejzol 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
Tak, zwiazek na odleglosc to lipa. Ja bylam z kims 3 lata i potem wyjechal. Zaczelo sie rozpadac po 8 miesiacach nie widzenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja znim bylam na odleglosc przez 2 lata, i bylo fajnie. on mieszka niedaleko mnie, co weekend sie widujemy a jak mocno zatesknil to i przyjezdzal w tygodniu, na 1h z warszawy, zeby mnie zobaczyc. myslicie ze on cos planuje wiecej niz tylko kolezenstwo? zaznaczam ze jestesmy w stalym kontakcie (sms, gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
Ale mi gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
...zjadła bym jakiegoś ptysia;),albo coś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
a ja ptysia..ptysia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolka i miś
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
antyfande--->wiemy,ale stul już pysk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
Asasello ... może ptysia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
I po co sie podszywasz pode mnie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to moja siora tak za chipami saleje, no ale ja tez lubie, tyle ze slodycze bardziej :p No zahaslowalam bo jak widac pustakow nie brakuje, ale to chyba wiadomo od poczatku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacz niech sie wypowie :p Ja tych postow nie pisalam hehehhe ale nazarlam sie chipsow i cukierkow czekoladowych :D No i kupilam juz alko na sylwka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolka i miś
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DianaH----->...wczoraj piłem bro.... i dziś głowa mi pęka,nie przedawkuj jak ja:(.Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, wspolczuje kaca :) Ja na kaca pije kawe z cytryna. Wiem, ze gadam w kolko o tym samym...hmm.. moze to jaies zaburzenie... ale w koncu dzies zjem tego cholernego sledzia! piwa tez bym sie napila... ale nie mam... Ale wodka bylaby lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy Miler skłamał, Ile Kwach obietnic złamał Ile Beger owsa zjadła Ile Kalisz nosi sadła Ile Pęczak wziął na boku Tyle szczęścia w Nowym Roku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×