Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Ktos chce nam temata podbic :) Nie wiedziec czemu zreszta ;) A moj malz to nigdzie nie wyjezdzal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiadka,otwieram......a tam nikogo,ładnie to ak pukać i............uciekać!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie opowiadaj Ala opowiadaj .Pozazdroscimy troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro Wam opowiem, bo dziś nie ma co opowiadać, wrócił o 6 rano a ja do pracy wychodzę o 6:10:) jedenastka - ale teraz jakie witanko bedzie:) ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiadka matko kochana,toż ja na pielgrzymkę na kolanach bym poleciała.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj wczoraj dzwonil i powiedzial, ze tym razem zostaje w domu przez tydzien, nie jak zwykle tylko weekend.I w sumie to nie wiem czy sie cieszyc czy nie, bo juz sie przyzwyczailam do tego ze w tygodniu jestem sama.I nawet to polubilam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A toscioe sie nawitali Ala hi hi hi -ale dzisiejszej nocy to juz zazdroszcze :) U mnie bedzie posucha ,bo moj dzis na jakies spotkanie idzie po pracy i sie pewnie ulula jakoscik .Ale kto wie ,moze sie wtedy w nim zwierz erotyczny obudzi :D:D:D Sasiadka a u Ciebie to dopiero sie bedzie dzialo .A ze dzialo to armata to bedzie sie armacilo :) Dobrze bedzie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczynki, ide pokrecic sie po domu troche.Ale potem zajrze ! :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...ja właśnie na topik wskoczyłam tytuł,nadęci warszawiacy i krew mnie zalała,po cholerę takie dyskusje,i każdy ekspert w tym temacie,wszyscy tę biedną wa-we opluwają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojo!!!!!!!!ale pózno się zrobiło,dziewczynki trzeba się wyfiokować i do pracki lecieć.....do zobaczenia wkrótce...pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to dziwi ze jeszcze tematy takie zakladaja .Po co? Przeciez i w Warszawie i w Pcimiu dolnym ,sa rozni ludzie ...Echh To chyba wszystko z nudow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak .Trzeba ruszyc dooooopke w koncu:) To i ja smigam do swoich tworczych zajec ,ale bede zagladac :) Narazie Baraneczki 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i ruszyły się dupki do robotkii🌼, ja mam troche dzis pracy.. ale sledzę.. sledzę... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim! tylko zaznaczam swoją obecność żeby pokazać, że nie zniknęłam i lecę pozałatwiać wszystkie sprawy (a trochę się ich nazbierało). Wrócę tu później. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam się tylko przywitać a już zajrzałam czy coś się nie dzieje... własnie zakładają mi nową antenę TV na dachu i straszny tu hałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam sie polozyc na kilka minut.Nie , nie zaciazylam , ja sie poprostu nie nadaje do alkoholu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalogowiec sie melduje :D:D:D:D Jak tam co tam ? Sasiadka to ile zes Ty wciagnela wczoraj tych drinow? Zrob sobie cos goracego do picia wez witamine c i aspiryne ... Ala co siedzisz cichutko ? Toz Ty w pracy to smigaj tu .My to zajete mocno tymi obowiazkami domowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kasiutka ... Jeszcze nie mialysmy okazji poklikac ,bo ja awaryjna bylam wczoraj ;) Milo poznac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko parcuje:) ale zaglądam tu czasami:) no własnie sąsiadka - albo cytryna Ci powinna pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba zaczynam dochodzic do siebie.Dobrze ze te mdlosci juz sobie odeszly. Co porabiacie? Bo ja sie obijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiadka - obijasz się o ściany:) to nie masz dzis lekko:) żartowałam, ja jeszcze usiłuje popracowac do 15 sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane🖐️ Jeden dzień mnie nie było, a Wy tyle stronek nastukałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiadko nie czytałam wszystkiego, ale wywnioskowałam, ze na imprezce byłaś:-)....ja zaraz do pracy sie szykuje wskoczyłam na topik żebyście nie pomyślały że zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×