Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

co do kremów to nie zaobserwowałam efektów po żadnym, raczej polecam np. na cellulit masaże, mój szwagier jest masazystą i pointruował męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ćwiczeniami łykam l-karnitynke na czczo..........ale to chyba nie pomaga:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz to czasami na psychę nieżle robi,przyjemnie pachnie i takie.......tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi kremami i chemią..... to zalezy od organizmu.......moja koleżanka bierze zelixe... czy jakoś tak...drugie opakowanie i straciła tylko 2kg, a ajk dobrze pamiętam to któras baranka na tym ladnie schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaczynam.................kobita koło 40-chy,lekko wyłysiała,ma córkę terrorystkę,co po nocach nie śpi,i...uwielbia wszystko co faceci kochają,i........ma ta zw.....micheliny popularni pneumatiki-opony.........ups!!!!!!!!a teraz ty a pózzniej tak na serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o sobie ja o kaśiutce............ale miało jajcarsko być,a teraz Wy o mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się pomerdało margerytka to o tobie,puszczaj wodze wyobrażni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej się dowiedziałam ze dziecko płec zmieniło...bo reszte juz wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama pisałaś,że córka kocha auta...i przejazd śmieciary....no nie obrażaj się...miało być zjajem,przymróż oko margaretka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam 29 lat,ale moze sie wkrece? czas leci tak szybko,ze zaraz sie dopasuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie wtrące:-O......to kasiutka pisała o corci.........margaretka nie gniewaj sie :-O......ja też nie pamietam wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agais:-O.........zapraszamy serdecznie.........opowiadaj skąd piszesz i ile dzieciów posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×