Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

kasiutaka na dzień dzisiejzsy cisza........nie mogą sie dogadać........a super by było.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buduja jakies kauflandy, ogromne centra handlowe, a najważniejszego nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była u pani doktor i ona stwierdziła,że mam zapalenie krtani...........najbardziej z tego ciesza sie dzieci, bo nie moge gadać................za dużo zimnego piwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranrk30
cześć madzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Aniu , nie czekaj na mnie jutro , moja wercia dostała gorączki , byłam u lekarki mówiła ze to jakaś tzrydnówka, nie mam jak jechac , na badania kontrolne w takim stanie... nie zrobią jej tych wyników, jutro zadzwonie i umówię się na inny termin...chyba trafi mnie coś.. zaraz,, nigdy nie mogę załatwic spraw w terminie zawsze musze odkładac... i minie nas to spotkanie w realu.....:):( idę robic jej inhalacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem......zasiedzialam sie na allegro..........anaka co taka czerwona sie zrobiłaś.......ze złości.....hi,hi,hi 44 to ta nasza wspaniała pogoda tak działa..........zimne napoje,lody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka mój starszy syn tez jest alergigiem, ale jeszcze takich mocnych objawow nie ma.........kicha, smarka i bierze leki........ no to lece na film:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresko,bardzo mi przykro,że dziecko chore........ale bywa i tak....szkoda....bo planów już narobiłam......ale nic nie przepadło.....tak spotkamy się pózniej....jest czas na maski,liftingi..hi,hi,hi,hi!Werce zdrowia!!!i powiedz,że ciotka baranka-anka ma smutną minę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu....bo ręka mi się omsła,więc się zaczerwieniłam ze wstydu..hi,hi,hi,hi!madzia to nie pij tak dużo piwa to gardziołko boleć nie będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyleciały,pogadały,poleciały..........jak dzisiejsza burza......!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka......to tylko wawa Ci kochana została...hi,hi,hi!!!!!!!a Ikea jest w 2 sztukach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak dobrze ze przeczytałas co napisałam ,,martwiłam sie ze jutro na centralnym będziesz grasować Aniu..od rana... a moje plany od kilku miesięcy w łep strzeliły,,, poprostu nie mam nerwów i sił juz na to.ciekawm ile czasu teraz będe czekałą zbliza się okres urlopowy , to moze jesienią dopiero ..ahhhh, dobra dam sobie spokój z rozmyslaniami... Dobranoc ..baraneczki... moja siostra na alergie zaczęła chorować juz pod 50tkę..jest to cos okropnego ,, ostatnio i mnie bierze cos takiego , częściej sięgam po antyalergiczne,az boję sie ,ze mogłabym pojść w slady siostruni.. Ppapapa🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałam ,ze do ikei wstąpię... jak jest jeszcze w tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie to wszystkim chorującym zdrowia,chorującym dzieciom baranek też!!!!gaszę światło,dobrej nocy!!!!jutro kawę i herbatę robię dla wszystkich!!!!!do zobaczenia!!!!a może ja jutro rano..........usmażę naleśniki z serkiem waniliowym i polewą malinową????pycha.....a może wolicie koktajl truskawkowy???lub jakieś grzanki pyszne??a może jajecznicę ze szczypiorkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Ikei też możemy jechać......jest czeka i........kusi promocjami..hi,hi,hi,hi!!!!!!a niedługo wyprzedaże........więc co żywe szturmem sklep wezmie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czekam ze śniadaniem..hi,hi,hi,hi....menu napisałam,zbieram zamówienia....DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby mi się udało i jestem pierwsza? witam więc was bardzo serdecznie z rana 🌼 poproszę o kawkę i jajeczniczkę ze szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ikei to ja mogę oczywiście przyjechać to wawy, ale jak kupię coś większego to będzie problem z przewiezieniem do torunia. Z bydgoszczy byłoby na pewno łatwiej... eh co za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×