Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

witam i zyczę milego dnia i duzo energii bo pogoda smetna przynajmniej u mnie a co do obchodzenia Anny to tak ma na imie moja mama i wyprawia razem z urodzinami ktore sa dwa dni wczesniej takze ja bym aniu nie dala rady... i sory ze ciagle zjadam zmiekczenia, ale duzo pisze do kolezanki do stanow i musze bez tych znakow i weszlo mi to w nawyk...to papatki do wieczorka p.s. film byl super 👄 [🌼 lece na spotkanie z facetem od remontów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zyczę milego dnia i duzo energii bo pogoda smetna przynajmniej u mnie a co do obchodzenia Anny to tak ma na imie moja mama i wyprawia razem z urodzinami ktore sa dwa dni wczesniej takze ja bym aniu nie dala rady... i sory ze ciagle zjadam zmiekczenia, ale duzo pisze do kolezanki do stanow i musze bez tych znakow i weszlo mi to w nawyk...to papatki do wieczorka p.s. film byl super 👄 [🌼 lece na spotkanie z facetem od remontów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki-baranki,dzień dobry!!!!!!! smętnie u mnie również,pogoda cós się popsuła,remonty,za oknem remonty,każdy coś przerabia........... smętnie jak patrzę w okno...... no ale ja nie mam zamiaru dostosować się,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!!!! dzisiaj mam pauzę w bieganiu,więc leżę w łóżku,piję kawkę i pisze do WAS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a WAS moje drogie jak zwykle brak.......... sunia moja rzuciła się na jedzenie!!!!zeżarła mega porcję mięcha!!!!!a teraz leży w łóżku rozwalona.....jej to dobrze.....wszyscy ją kochamy,karmimy,wyprowadzamy!!!!!ta to ma życie!!!!!hi,hi,hi,hi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 u nas tysz smętnie, ale ponoć dusznawo. Aniu strasznie ci zazdroszczę tego wylegiwania się, ja jeszcze do jutra intensywnie pracuję, potem może będzie luźniej. To do później 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smętnie , ja miałam pobudkę jak zwykle po 6tej ale na drugi boczek..iiiiiiii wstałam o 7:30 a do pracy na 8mą... Spóźniłam się jak codzień hahaha szef wie ze to norma kawka juz wypita i mozna zacząc pracować... miłego dnia dziewczynki...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki🌼...........ja mam dziś szczęśliwy dzień, mimi tej smetnej pogody..........bo u mnie też sie zjawiła.........rano mialam egzamin.........i za 10 dni odbieram prawko!!!!! :-D:-D:-D............kochane to jest nie do opisania, co teraz czuje:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo!Brawo!Brawo!!!!!!!!! madzia :):):):):):):) swietnie, widzisz jak umiesz tzn ze umiesz jeździć... wieczorem siem chyba napiję za Ciebie hihihihi do wieczorka dziewczynki spadam do domku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia gratulacje :D ale patrzcie cicho siedziała, słowem nie wspomniała że coś się szykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze sie wam przyznac,że tym razem łyknęłam relanium dwójeczke i nóżki już się nię trzęsły......hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki miły wieczór....słońce wyjrzało...... wróciłam z ćwiczeń....super... zmęczyłam się...spociłam ale zadowolona.....wyrzutów sumienia.....brak po wczorajszym obżarstwie... ale humorek mam dzisiaj wyśmienity,luz blues.... lubię takie dni.....spokojne leniwe.....wyciszone.... ale nie za często hi,hi,hi,hi!!!! czasami potrzebuję złapać oddech..... madzia szkoda,mogłabyś dzisiaj świętować........bo pózniej sama wiesz.......samochód.....zobowiązuje....ale z tego co pamiętam to chyba za alkoholem nie przepadasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mozeroni 🌼, bardzo serdecznie zapraszamy do naszej małej rodzinki;-) anula jaką ty masz pamięć:-)......alkochol w bardzo malych ilościach i to naprade musi być, żebym wypiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co powiem
ale tu baranow, o rety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie teraz na siłownie zapisze........autko mam to będzie szybko i sprawnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia,ale Ty to detektyw jesteś,ledwo koleżanka nas odwiedziła,a Ty już wyśledziłaś,że z Piły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×