Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

dziewczynki,jakie pustki:O ja już po ćwiczeniach......spocona na maxa!!!!!!!!!! zamierzam napić się białego wina z wodą...... jeśli macie chęć zpraszam....... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jak fajnie że już wieczór :) po całym dniu przy kompie z przerwą na zrobienie zupki z młodych jarzynek i makaronu z truskawkami (oba dania zlekceważone przez zuzę :O) i wyprawie z 3 ciągnącymi psami w upale do weterynarza (trwało to godzinę bo spory kawałek) a następnie zakupach w hipermarkecie (bo okazało się że skończyło się mleko młodej) jestem WYPOMPOWANA. Ale zaraz otworzę sobie piwko to mi się zrobi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:-D..........ja niestety nie mam weekendu........jutro normalnie do pracy:-(............ja w ciązy przytyłam 30 kg i wyglądalam jak słonica, a teraz musze jeszcze 10 zgubić........kasiutka ja tez jestem wypompowana, nie mam już siły na tą prace........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będe miała pełną chate i aż do soboty........mojej siostry blizniaki przyjeżdżają........11 lat i na dodatek chłopaki.........ale dam rade w końcu baran jestem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ide kompu kompu, jak dam rade to jeszcze wpadne 🌻.............asiu fajnie, ze z nami zostałaś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam wolnego weekendu, zresztą tzw. długi weekend też mnie nigdy nie obejmował, zawsze pracowałam i pracuję tyle że w domu. Teraz też pracuję :) ja to chcę schudnąć jakieś 5 kg, teraz mam rozmiar 36 i właśnie sobie uświadomiłam, że przed ciążą to musiałam mieć chyba 34, chociaż wtedy też uważałam, że jestem za gruba... a zuza lata teraz ze skakanką i udaje że to mikrofon i wydziera się do niego że aż uszy bolą, skąd ona ma tyle siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak źle, mam na czym siedzieć no i ten bebzun :P dlatego muszę kręcić tym hula-hopem, ale nie mam czasu a jak mam, to nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zwykle ja sama na topiku straszę...... już omamy nocne mam,anka-baranka TOPIK!!!!!!!!! dziewuszki kochane to już spać pora!!!!! do jutra,gaszę światlo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Aniu my takie wszystkie baranki to nie spiące chyba ale wiadomo jak nie było nikogo to trzeba swiatło gasic.. My będziemy w piątek w W-wie na lotnisku odlatuje dopiero o 21:30 tak że Aniu nie zawracaj sobie nami główki🌼 przyjedziemy jakims tam pociągiem og 18tej nie sprawdzałam jeszcze :)ale cos tam będzie...lotnisko juz poznałam przez internet hahah i dojazd autobusem,, bo taksówkarze na takich z prowincjii to sobie zarabiaja woża po całym miescie a potem każa słono płacic hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🌼 pobudka........słoneczko już wyjrzało a wy jeszcze śpicie......hi,hi,hi........a tak na serio to z pracy właśnie wróciłam i jak wcześniej pisałam moja siora dzieci mi przywiozła, więc chyba sobie nie pośpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą piękny dzionek się zapowiada i szkoda go przespać....hi,hi,hi........dzieci właśnie szykują się do wyjścia z pieskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o odchudzanie to.........kupiłam sobie tabletki spalające tłuszcz:-D.......zobaczymy jak działają...........będe was na bierząco informować o efektach......no i oczywiście fitness albo siłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki [ cześć] właśnie zaczęłam służbę :( będe tu sie meczyc do 19 wiec mam nadzieję że z kimś sobie pogadam :) głowa mnie boli , jestem po nocnej rozmowie z moim przyjacielem , mam mętlik w głowie i wogóle dzień do d... :( pozdrawiam was gorąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) madziu,ojojojo!!!!!!bliżniaki i chłopaki................to masz urwanie głowy!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka,herbatka odchudzająca..........tościki?szynka miodowa i ser z dziurami,chleb ciemny tostowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×