Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

widzisz tyle że one same nie chcą wychodzić bo im gorąco a młoda to lezie do tego ogrodu i nie patrzy na nic, ja nie wiem jak może jej to nie przeszkadzać :O wlaśnie słyszę rumor u gory, to znaczy że już się obudziła, o matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasieńka głowa do góry......będzie dobrze........mój starszy synek do pół roku jadł, po pół godzinki spał,a reszte czsu ryczał........to byl koszmar.........jak juz zasnał to w domu na paluszkach,nie wiedzialam jak mam nadrobic zaległości w sprzataniu,żeby go nie obudzic.........pózniej usypianie wygladało jak u ciebie.......ja prędzej zasnęlam, niż moj synuś...........do dzisiaj nie lubi spać, pózno zasypia i wcześnie jest już na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...ja wczoraj zaglądałam ale nic sie nie dzialo to sobie film właczylismy bo w tv zaczynaja karmic powtorkami... a dzisiejszy rekord to my nie spimy od 4.oo, więc prze południem padłam razem z dziecięciem moim... u nas duchota przed-burzowa czarno od rana i na tym koniec=zdychota, ale czas zdjąć pranie z balkonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a jak ci sie ma humor poprawic to zaraz wsiadam w pociag i przyjade do ikei a przy okazji podtrzymamy topik w realu, co ty na to? ide robic piernika z orzechami jakos wszyscy lubia najbardziej a senek wstal kiedys w srodku nocy jak poczul zapach swiezo upieczonego tak lubi hi, hi. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam właśnie w piekarniku ciasto z trzaskawkami :) ale błagam margaretko o przepis na piernik, uwieeeellbiaaaam piernik w każdej postaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak na możliwości mojego dziecka to się chyba po raz pierwszy \"obżarła\" młodymi ziemniaczkami i bogosikiem z młodej kapustki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam się przyznawać, ale wczoraj robiłam to samo, co chwilę zerkałam czy coś się \"u nas\" dzieje, ale że nic się nie działo to przeglądałam burdy :O a wystarczyło żeby jedna się ujawniła :) :P zuza cwana lata z gołym tyłkiem, ale jak chce sikać to przybiega do mnie z pieluchą i każe sobie założyć :O a nocnik stoi ... o już wlazła pod stół, to oznacza coś grubszego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz do mnie dotarło, od 4 rano?! no nie, jednak moje dziecko o tej porze niew wstaje, przynajmniej jakaś korzyść z jej późnego chodzenia spać to to, że rzadko budzi się przed ósmą :) dziś rano otwieram oczy, jednym łypię na zegar, jest kele 8.30 a drugim probuję ogarnąć pokój. I co widzę? Młoda wisi tzn. siedzi nade mną i mnie obserwuje. Jak tylko zobaczyła, że się obudziłam to zaraz szeroki uśmiech pojawił się zza smoka i usłyszałam \"hej\" (to kolejne nowe słowo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie trzeba było pisać a nie... teraz muszę obiadek robić ale później obicuję napisać przepisik. Wszyscy chwala ze pieknie zawsze wyrosnie aż dziurki widac...i pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie lecz nie często jest jak sie uda do 6.30, a chodzi spać coraz później, niestety nie ma to przełożenia na wstawanie... dziś no cóż chyba mnie usłyszał jak smarkam ze tak brzydko powiem, bo miałam atak do zwariowania a jak sie rozbudziłam to było mi juz wszystko jedno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to najbardziej zapach piernika urzeka mnie w Wigilię. a moja prosba moze macie przepis na drożdzowe ale łatwe jakies bo mi nie wychodzi a lubie...to dzieki i spadam... a dziecie bajkę auta oglada i uszczęsliwone że wchodzi w tv!!! A zuza i tak madra ze daje pampersa mój leje gdzie stoi i nic nie kuma chyba jeszcze za wcześnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza wczoraj też zsikała się w gacie, ale zupełnie się tym nie przejęła tylko latała w mokrych :) ja mam przepis na dobrą drożdżówkę, zawsze wychodzila mi pyszna, jak chcesz to poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to młoda jest teraz na etapie bebe lily i od rana prawie do nocy każe sobie włączać :O terroryzuje wszystkich, nie można nic obejrzeć :O o już czuć zapach ciasta, idę zobaczyć czy się aby nie przypieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę później dziewczynki zaraz będzie u mnie kolezanka netowa poznałysmy się 2 lata temu ona mieszka na drugim koncu polski ale tu ma swoją mamę to przy okazji jak jest to i mnie odwiedza,, piffko juz siem chłodzi w lodówce my będziemy pic a jaj mąz będzie sie przyglądał,, jak nie chce z nami hihihihihihi a u kogo to padało ? czyżby u Ani?? moje miasto to chyba sami grzesznicy bo deszczomija szerokim łukiem nas... 👄 ja mam biszkpota z bitą smietaną i truskawkami a ten piernik to ja tez chcę przepisa...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dziś robię za abstynentkę, czasami by wypadało :P chociaż do wieczora jeszcze daleko, może zmienię zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo widzisz kasiutka .. nie ma tak dobrze...jak się chce deszcza to nie ma albo na odwrót... u mnie tez straszyło iii ..nic dalej duszno. kolezanka była u mnie ale to mozna było sie spodziewac .. jak z męzem to jak powode hahha ale po piffku się wypiło tak naprawde nie mogę znaleźć sobie miejsca jak syn wyjechał , chociaz został u mnie jeszcze jego kolega i przychodzą do mnie koledzy z kolezankami.. serce mi się kraje.. ale nie mozemy ich trzymac przy sobie całe zycie.. tak ze margaretka i kasiutka za 17 latzapomnicie co to takie maluszki niejadki i jadki hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli że ten deszcz poszedł w drugą stronę, bo u nas ani kropelki... a zuza jeszcze wariuje, obejrzała wszystko na minimini aż skończył się program, potem nanię na tvnie a teraz wesele na jedynce :) pokłada się na podłodze ale spać nie pójdzie :O jeszcze z godzinkę muszę ją przetrzymać bo inaczej zaraz się obudzi i d... blada, ze spokojnego wieczoru nici margaretka a juz zjadłaś pierniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie bez polewy, wiec tak jak robię: 3/4 kaśki 3 jaja 1,5 szklanki cukru (w cukiernicy trzymam laske wanilii więc ładnie pachnie) 3 szklanki mąki 4 płaskie lyzeczki proszku do pieczenia (daje cala torebeczke Oetkera) 1 szklanka mocnej kawy z fusami 3 łyżki kakao Decomorreno (jest najmocniejsze) przyprawa do piernika+cynamon to daje na oko i węch zeby pachniało, tego do piernika troche mniej bo nie przepadam za gałka muszkatołową, za to polecam mieszankę do jabłecznika, są am goxdziki i tez cynamon i swietnie sie sprawdza, tak z pół łyzki, ale to wg uznania paczkę orzechów włoskich (posiekać i wsypac do srodka ale troche zostawiam na wierzch i delikatnie tylko zakrywam). Lekko ciepłe chrupie+ te orzeszki=niebo w gębie 1)margaryne utrzec z jajami, potem cukier. 2)Mąke póki nie bedzie za cięzko dodawać, a potem podlewać ostudzona kawą bez fusów+proszek do pieczenia. Potem przyprawy, kakao, 3)forme wysmarować tłuszczem i piec około godziny to tez na oko srednia temperatura, ja patrze zeby płomień nie był duzy to chyba wszystko S M A C Z N E G O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrabiam aż są bąble dopiero na koniec orzechy! Masa musi wyjść dość gęsta, taka ciężko ciągnąca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam mniam muszę zrobić, ale tak z marszu to się nie da, bo nie mam tych przypraw wszystkich... jeden maly problem, ja mam elektryczny piekarnik więc mogę głowę całą tam włożyć a płomienia nijak nie dojrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×