Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

hi,hi,hi,hi, ;P;P;P to zuza pewnie stwierdziła,że to jakaś marsjanka..... nie dość,że na nocnik,to i gada,albo,że może jakaś lalka ;P;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu wczoraj odpadłam, poszłam położyć zuzę spać i jak zasnęło wyszłam z pokoju, nieświadoma tego, że to nie 22 tylko 23 i spałam godzinę :D :D no to wróciłam do wyrka u nas dziś brzydko, pochmurno i wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMM!!! Pogoda jakas jesienna czy cuś....zimno , wieje , gwizdze, spac siem chce... nie ma do kogo mordki otworzyc..;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do domu .... moze wieczorem będe .. teraz cos zjem i kładę się a w nocy znowu będę buszować hihihi miłego popołudnia laseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z zakupów, postawiłam autko pod drzewkiem, zamknęłam, dałam buzi na pożegnanie i niech sobie teraz postoi 😭 do dziś mam ważny dowód rejestracyjny 😭 na szczęście dziś przyjeżdża mój brat, zobaczymy co się jutro uda załatwić... kupiłam zuzi dwie pary butów, zobaczymy czy będzie nosić... przy okazji dowiedziałam się że ma nr 23, a ja ciągle byłam przekonana że 21 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też dopiero wróciłam do domu........jestem padnięta........pogoda jesienna :-(......a ja nie lubie takiej........jak ja się ciesze ze zrobilam to prawko:-).............mąż teraz w pracy a ja mogę spokojnie zakupy robić i kolezanki odwiedzać..........ide sobie kawke zrobić .......taka słaba bo ja wogóle nie pije kawy, ale ta pogoda...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co jest z Wami?? wszystkie zmęczone......koleżanki to lato już nie wiosna.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sympatycznie słońce zachodzi........ normalnie koleżanki jakaś miłostka by się przydała,albo wzdychulec jaki......napewno byście odżyły hi,hi,hi,hi,hi,hi :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę bez migania listę trzeba podpisać :) o coś Sylwia się zapodziała.....pewne w dziale dom&wnętrze :) a reszta koleżanek miło dzień spędziła? ja jak zwykle latająco dziwne,że jeszcze w nagrodę miotły mi nikt nie kupił,wię kochane moje,kupcie mi na urodziny hi,hi,hi,hi 40-te(!!!! o cholera)miotłę,a ja obiecuję,że do tego czasu piękną brodawę,wielką i dorodną wychoduje na nosie do kompletu :D:D:D:D:D:D zmienie ksywkę na anka(jędza)baranka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a już niedługo też będzie można o mnie mówić samotnie pisząca hi,hi,hi,hi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam dziewczynki parę zdjęć z urodzin zuzi, nawet ja w kuchni w trakcie ostatnich przygotowań :P jak która nie chce to niech wyrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zdjęcia...........kasiu na jednym to ty taka biedna zapracowana jesteś:-p...........a zuzka jest super ..........podobna do mamy...........moi tez tak sie brudzili w tym wieku..........zresztą teraz są nie lepsi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu a za oknem na termometrze mam 10 stopni.............wieje okropny wiatr i pada deszcz:-(...........więc lata u mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide kolacyjke upichcic dla meża i brata angola......zaraz wracam.......bede zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierś z indyka sie smaży,woda na ryż gotuje...............a ja zaraz po męża do pracy bedę smigać:-)........bo teraz to ja więcej autem jezdze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×