Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

eeeeeccccchhhhhhh,życie jak bajka,w sklepie nawet pomysł na obiad można kupić....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHA ..POłOZYłAM SIę NA CHWILę A ONE JAK NAPISAłY AZ PRAWIE STRONE dziewczyny wiecie co teraz mam małe mieszkanie dlatego wiecznie w nim bałagan a jak jeszcze teraz wercia z babcią w nim urzęduje toooo ohohoho ....nie wiem jak ja utrzymywalam porządek w wielkim domu i ogrodzie zawsze dziwiłam się męża siostrze która ma mieszkanie z 2 pokojami , myslałam ze trafi mnie cos jak ona mówiła o sprzątaniu hihihihi...teraz w zupełności ją rozumiem....kurzy si,e potwornie , rzeczy przewracają się eeeetamm i tak nie sprzatałam hahhaa tylko połozyłam się ...będe późniejpapapa tez widziałam te żrące roślinki....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam świadectwo !! jestem szczęśliwa synek zdał bez amnestii zasłużył ja siem chyba dzis napije.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ale jaja, już jakiś czas temu stwierdziłam, że muszę wymienić mój warsztat pracy czyli słowniki, bo są w opłakanym stanie, a z najważniejszych zostały tylko środki. I jakoś ciągle się to odwlekało. Ponieważ przyszło dość duże tłumaczenie to stwierdziłam, że dość tego, trzeba się za to zabrać. No i pojechałam dziś do miasta, obeszłam wszystkie księgarnie i co? w żadnej nie było podstawowego, dwutomowego słownika francusko-polskiego. No normalnie ręce i biust opadły mi z szelestem... Co za wieśniackie miasto, zadupie jedno, a niby studenckie...zła byłam tak, że wymusiłam pierwszeństwo na skrzyżowaniu, o mało mnie nie skasował palant jeden :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja też lubię czynny wypoczynek. Jak pojechałam ostatnio (czytaj 3 lata temu) nad morze, to na plaży spędziłam tylko godzinę a tak to gdańsk, sopot, gdynia, przeszliśmy plażą z gdańska do sopotu i z powrotem... tyle że na potem zatrułam się surówką z hipermarketu (zawsze mnie kręcą te wszystkie sałatki) i strasznie się rozchorowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlaśnie z aktywności wróciłam hi,hi,hi..... tym eazem ćwiczenia ze sztangą :P Kasia ja myślałam,że Ty z angielskiego :) coraz gorzej z pamięcią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta,a może wspólnie jakieś winko,piwko,co tam która ma za sukces syna Tereski,ho,ho,teraz zdać maturę trudno :):):):):):) Teresko serdecznie gratuluje i cieszę się razem z Tobą:):):) to kochana zdrowie Twojego syna!!!!!!!!!OBY TAK DALEJ TAK MU FAJNIE SIĘ W ŻYCIU UKŁADAŁO :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z aktywności wróciłam..........z miotłą i mopem tańczyłam hi,hi,hi..........dzieci z dworu wróciły i 100kg piachu wniosły.........teresko pogratuluj synowi sukcesu, a dla ciebie gratulacje za super syna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja biłe wino wyciągnłam i zdrowie Tereski i Syna piję!! Wszystkiego dobrego :) NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kwiatki przesadziłam i nie moge się doczekać az moje dzieci się wykąpią i pójda spac.........jutro to juz o 20 je zawołam, to może do mojego wyjścia zdążą się wykąpać.........bo ja jutro do pracy na 22:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowilam z jakiego jezyka tlumacze :P pomyslalas o angielskim pewnie dlatego ze to najbardziej popularny jezyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia pojechała na wycieczkę,dinozaury zobaczyć :) Kasia będzie kwiatki sadzić :) Tereska pewnie będzie sprzątać :P Sylwia po Ikei napewno biega,i ukrywa się przed anką-baranką :P a ja...???? teraz poleżę sobie w łóżku......z Matyldziochem...... a potem polecę na śniadanio-obiad plotkarski z koleżanusiami długimi jęzorami :P:P:P:P będziemy jadły piły i dobrze się bawiły hi,hi,hi,hi :D:D:D:D słońce świeci,piękna pogoda,ech fajowo..... pazury trzeba maznąć na kolor,coby dobrze wyglądały w bucie hi,hi,hi no i może po sklepiorach się przelecimy,ostatnim rzutem na taśme cuś kupić! a wieczorkiem,jakaś imprezka w ogrodach........ całuję mocno,ściskam...zaglądam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niestety wycieczka się nie udala :-(.........jak zwykle pogoda..........myślalam,że się przejaśni a tu nici........trzeba sobie jakieś zajęcie na dzisiaj znalezć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jak sie uda to bedziemy jutro, nie zrobilabym tego cichaczem skoro juz wiedzialas ze sie wybieram, no jak możesz? gdzie wiec lepiej wysiasc? madziu ja pisalam o tych dinusiach jak zdjecia arboretum slalam wam bo to obok i tez fajnie do chodzenia, my tam z wałokwa i piknik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja i obraz mało wytrzymujemy........ Sylwio,czekam,czekam cieszę się jak wariat!!!!!!!!! rano koło 8.30 przy kompie będę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu napisz na maila numer komórki bo ja w tej chwili nie wiem jaki peron a rano o 8 jestem juz na dworcu pare mintu przed 11 na centralnym, no chyba żeby lało to odpada. Mam nadzieje ze to przeczytasz bo rano nie pogadamy, jeszcze małego trzeba odstawić do dziadków więc wypad przed 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli juz poszłaś spać to ja ci prześlę numer ale jak ty wcześniej pisałaś taksówka czeka to ja fatalnie sie z tym czuję, poczatek w realu i takie wykorzystywanie? buu będę się musiała odwdzięczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×