Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

to i ja jestem zmuszona wyłączyć mój odzyskany, ukochany komputer, madzia przegnała burzę z bydgoszczy i ta teraz nadciąga nad toruń :O ale mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej (mam na myśli nasz topik :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa wypita,, poczta sprawdzona...noo zajrzałam tu a teraz mogę zacząc pracowac🌼 buziaczki i miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D no to kontynuuję remontowanie :O i znowu syf wokół... a to dopiero początek, jeszcze zdzieranie starej tapety... o rany czy ja upadłam na główkę... no ale trudno, jakoś to zniosę... z godnością :) mój mąż wyjął drzwi od łazienki więc nawet wysikać się nie mogę... muszę latać na piętro, ale może schudnę... idę dalej... zastanawiam się w co najpierw rączki włożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie wczoraj była taka burza że zabłysnął telewizor i zgasł, no myslałam ze juz po nim... a dzis mi mama mówi że u niej było to samo:D ale na szczęscie wszystko działa, ale burza była niezła teresko dostałam zdjecia, bardzo fajne🌻 kasiu ja nie wiem z tymi pokojami ale jak zuza podrośnie to będzie Was denerwowac taki przejsciowy pokój, to była nasza najwieksza bolączka a Ty masz wybór a my do jasnej...nie mozemy stolarza znaleźć, albo terminy dwa miesiące czekania a ostatnio przyszła firma zrobiła pomiar, mieli zadzwonić za dwa dni z wyceną i cisza tydzień...to jest traktowanie, a ja mam juz taka nauczkę że jak tylko cos nie tak to dziekuję, nie wchodze w to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany wiecie co! jadę na wesele !!!!! :D :D :D mój kuzyn się żeni na początku października :D no wreszcie będzie okazja żeby się odstawić, jakąś super kieckę i szpile kupić :D no i motywacja dobra do schudnięcia :D już czuję te tory, te ciasta :D u nas też straszna duchota, byłam na cmentarzu, niby słońca nie widać, a duszno, byłam cała mokra :O co do pokoi to jak zuza podrośnie to dostanie swój własny osobny pokój, teraz dla wygody jak najbliżej mnie ;) może jej dam ten duży od północy a my z tych dwóch zrobimy sobie dużą sypialnię, w końcu i tak gości przyjmujemy w salonie na dole a nie tutaj jak kiedyś... zobaczymy...na razie rzeczywiście będą dwa, niby będzie z nami, ale jednak za ścianą ;) idę odkurzać... w ten upał :O muszę popatrzeć na allegro jakie kiecki mają :) ale jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś humor mam do bani :O idę film obejrzę Poszukiwana,poszukiwany możemi się poprawi....... Teresko dziękuje za zdjęcia i przepis na nalewkę 🌻 a może kolejkę w ambasadzie Ci zająć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌻 kasiu tak sobie myśle, żebyś zuzy tak lisko siebie pokoju nie robila, żeby sie nie przyzwyczaiła że mama pod ręką i w nocy do wyrka można szybko wskoczyć.......to tylko takie moje myśli u nas też pogoda do bani :(upał niesamowity i duchota no to dziewczyny kiedy spotkanie?????:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresko eliksir otrzymałam............jak mąż mi spirytu nie wytrąbi:P to sobie zrobię i będę czekać na efekty :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawód pośrednika jest super, nie jestem uwiązana godzinami pracy, jak mi pasuje to umawiam się z klientem, ale.............no właśnie mam stracha że nic nie zarobie i co wtedy?ciężko będzie, ale.............jak sprzedam mieszkanie to kasa będzie duuuuuuuża!!!! to taki los na loterii, albo znajdzie sie klient albo nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to będe tu siedział, ale będzie kiepsko to ruszę na poszukiwanie pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty aniu, ja myślałam, że zły nastrój jest ci nieznany, ty zawsze taka radosna, uśmiechnieta, zadowolona z życia... ale nawet przy gorszym humorze jak zwykle skora do pomocy, normalnie szok, nic tylko brać z ciebie przykład ! madziu ja też tak mam, mogę zarobić bardzo dużo, a mogę i nic, jeżeli nie ma tłumaczeń :O teraz tak mam bo wszyscy na urlopach, do połowy miesiąca siedziałam całymi wieczorami, a teraz na urlopie przymusowym jestem... życie... laski znalazłam na allegro sukienkę wymarzoną, ale kurna cena!!! normalnie rozbój w biały dzień :O oto ona, mam nadzieję, że sie dobrze wklei http://www.allegro.pl/item226112990_queen_of_the_night_orange_suknia_od_apart_36.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu suknia bajka!!!!!!!coś niesamowitego jak coś jeszcze znajdziesz to daj linka lubie oglądać take cacka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu i tak jest :) ale jak to w życiu bywa możesz rozwiązać problemy wszystkich tylko nie swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nic mi się nie chce....chyba tylko spac kasiutka kiecki fajne i sama weszłam na allegro popatrzec haha a ja zacznę szukac niedługo i będe tak do maja:):):):) z synem mam pogadac na skypie a tez nie mam siły i nie chce mi się nawet gęby otwierac... dobranoc laski jutro moze będzie lepiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kawka i miły uśmiech :) burza w nocy okropna była,spać nie można była ,duchota straszna....................a grzmiało i były błyski jak na gwiezdnych wojnach:O a teraz znowu upał.................. ten kryzys to pewnie z pogodą związany jak jeżdżę po mieście to widzę jakoś strasznie dużo wypadków i to w takich głupich miejscach....... a i ogólnie jakoś tak nic się nie chce.......................... ale idę dzisiaj z koleżanką na kawę ,to sobie poplotkujemy :) ona psycholożka może coś doradzi;) ściskam was dziewczyny miłego dnia 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez waliło i błyskało az do werci poszłam spać ale ona i tak nie wiedziała co się dzieje i całe szczęście bo ja się boje aaa ona jeszcze bardziej... teraz wentylator mnie ochładza,,, ale marne sa skutki chłodzenia... myslę jak tu wyrwac się dzis wczesniej przy piatku z pracy..ale nie ma nikogo:(:( .. musze ja byc na warcie hahahha muszę wyskoczyc do fryzjera moze ciuteczke podciac włosy ale znając życie opitoli pewnie znowu na krótko i myslę o zmianie zakładu miłego dnia dziewczynki👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) co za noc! ale lało, normalnie takimi falami, jak już myślałam, że przestało padać to przychodzila kolejna fala, nie mogłam spać, gorąco na szczęście nie było bo w tym pokoju od północy naprawde super się śpi, tak chłodno jest. Dziś myślałam, że będzie chłodniej a tu dupa znowu duchota :O remontu ciąg dalszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×