Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

no tak!!! w tym ponagleniu brakło slowa dziś!!! ale tak szybko włączyłam kompa zeby natychmiast sie podzielic ze myslałam ze to oczywiste że lec i kup ale moze kasiu jeszcze rano cos w kioskach zostanie? to swiatła nie gasze i do miłego...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ okropny dzień dzisiaj dzień dobry🌻 zkubkiem kawy głowa od rana pęka niesamowicie i te czarne chmury za oknem:-( kochane mąz do pracy poszedł więc dostęp do kompa mam :) a po tą gazetkę dzisiaj sie wybiorę może jeszcze dostanę :-O do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko symbolicznego kwiatka też możecie kupić :) my tak zrobiliśmy kpiliśmy maskotki jedną śliczną róże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to klops.........nie ma już gazety z katalogiem:( jakoś będe musiala wytrzymać :( żartuje, spoko nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pada........nic się nie chce w taka pogode.........moje dziecko od 15 min odkurza pokój........... aż w końcu spali mi odkurzacz wiecie co ........zapisuje sie do szkoły, tylko nie wiem czy na marketing i zarządzanie czy prawo i administracje ...........do poniedziałku mam czas na zastanowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadne pózniej bo musze jeszcze książki kupić chłopakom do szkoły :)...........jakoś tak nam te wakacje minęły że nie zdążyliśmy z wyprawką.........ale od poniedziałku do szkoły i trochę ciszy i spokoju w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejj!! jestem.. byłam w stolicy wczoraj szybko wróciłam po 12tej juz w domku.. potem przygotowania polskiego jadła dla syna i córki ..o 19tej położyłam się i tak w opakowaniu do 2giejw nocy męczyłam się ... syn nie dostał wizy.. bo za mało związany z polska hahha nie dowiódł ze jedzie tam sie uczyc... ale nie rozpacza ..ja tez... Ojciec jest bardzo zawiedziony a ja mówię ze musi ponieśc karę za to że zostawił a sam nie przyjeżdza..., ja nie jestem msciwa hahhah ale niech ON poniesie za to karę,, myslał ze zobaczy syna .. a tu taki zawód... Jadę jeszcze po zakupy upiekę ciasto , bo syn znowu na W-we dzizs uderza i do kumpla a rano o 4tej na lotnisko... w poniedziałek do szkoły z wercią.. i znowu zacznie się.. miłego dzionka laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) u nas też pochmurno i pewnie zaraz będzie padać a zuzia miała z babcią jechać do ogrodu zoologicznego :( ostatnio była i strasznie jej się podobało, miałabym wreszcie trochę spokoju i mogłabym skończyć tłumaczenie a tak pewnie będzie mi siedzieć na plecach :O no u mnie od poniedziałku nic się nie zmieni.,.. ale już za rok przedszkole la la la :D :D ja też katalogu pewnie nie dostanę ale to nic, sprawdzę sobie w internecie, też wolę papier, no ale lepsza wersja elektroniczna niż nic :P oczywiście wróciłam do dietowania, no więc dzisiaj zjadłam twarożek turek light bleee, nienawidzę takich papek jak na sernik, wolę z grudkami, ale trudno, no więc ten twarożek z jajkiem, ogórkiem świeżym i cebulką. Teraz obowiązkowo kawa :) to wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam czasami ochotę pójść do jakiejś szkoły, ale ja to już chyba za stara na to jestem :O a najbardziej jak widzę te wszystkie artykuły papiernicze w sklepie, uwielbiam te wszystkie zeszyty, ołówki, długopisy itp. mogłabym w takim dziale cały dzień siedziec :P teresko widzisz ja całkiem niedawno pisałam, że wierzę że sprawiedliwość jest i wszystko sie w końcu wyrównuje, jeżeli nie jesteś zła że tak wyszło, to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najszybciej to moze w empiku, bo tam nie odaja tak szybko co zostaje... a takie działy tez zawsze lubiłam sobie cos kolorowego sprezentować az sie chce uczyć tylko jak wczoraj poszlismy do hipera to myslałam że za ok. 50 zł. to z torba wyjdę a tu prawie nie widac ze zakupy jakieś, bo przecież nie kupie zeszytów tone wiec szukalismy coś fajnego, jakies farby, modeline i tak dycha to dycha tamto...zdałam sobie sprawe ile kosztuje pełna wyprawka do szkoły...szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak chcecie katalog Ikei to napiszcie na maila adresy pojadę do Ikeii wezmę i Wam wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam szczerze dziewczyny nigdy nie jest za póżno na naukę,a każda złotówka zinwestowana w siebie naprawdęma sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOO koniec trzydniowej gonitwy ...dzis w nocy od 2:30 do 6tej rano miałam wycieczkę do stolicy znowu, syna odtransportowałam na lotnisko ,, własnie wstałam teraz a on napisał ze dotarłna miejsce i idzie spac... Warszawa noca piękna hhahha właściwie nad ranem.. wczoraj napiekłam się na gotowałam nawet pierogi ruskie dla zięcia robiłam,, bo córcia nie naumiała się jeszcze hihihi a ciasto drożdzowe to cudem mi się udało najpierw drożdze nie urosły bo okazało się ze swieze mleko po podgrzaniu zkawsniało, potem nie wiem czemu druga część nie urosła , w koncu po nową paczkę drożdzy dziecko wysłałam ii jakos tam.urosły. chociaz przypiekłam spód ale zjadliwe... teraz trzeba dziecko do Iszej klasy przygotowac...:):):):) Witaj podstawówko nowych czasów hahaha ciekawe jak ja sobie dam rade?? z ta nauką to ja tez miewam napady na chęć nauki... i tak ostatnio było z angielskim...rok czasu jakos poedukowałam się i w głowie cos nie cos zostało chociaz zasady...tego języka... miłego dzionka ... laski ja tez podam aniu swój adres jak wysyłac to wszystkim...:(:(:( bez wyjątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pytałam wczoraj o gazetę wyborczą piątkową to ludzie patrzyli na mnie ze zdziwieniem ,, nawet na lotnisku spoglądałam .. tam tyle było gazet ale tej tez ..juz nie było..🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 🌻 🌻 🌻 Kawa :) Adresy mam skoczę dzisiaj do Ikei i na pocztę :) Szkoda Teresko,że nie dałaś znać ,nad ranem kawę byśmy wypiły hi,hi,hi,hi........w końcu mało to knajp czynnych 24 h na dobę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Rok szkolny rozpoczęty... teraz tylko zapisac na swietlicę, obiadów narazie nie chce tam jesc, kupic zwykłe dwie granatowe podkoszulki (chińskie) zamiast mundurka a w połowie miesiąca będamundurki hahaha polary..szok...zobaczymy jak długo to wytrzyma wszystko.. Aniu niespodziewanie pojechałam do W-wy syn miał jechac sam z kolegą pociągiem ale jak pomyslałam ze ma jechac znowu sam w nocy z Bielan na lotnisko to zawiozłam go sama na miejsce i wszystko OK... Mam nadzieje ,że będzie jeszcze niejedna okazja do spotkania , za miesiąc będę jechac po córkę na lotnisko i tak będe krążyc...krążyc, ze w koncu spotkamy sie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresko to Ty krążowniczka szosowa jesteś ;) Byłam w Ikei nowe katalogi będa w sklepie 10 września :) dziewczyny musicie poczekać. dzisiaj pierwszy dzień szkoły i mam wrażenie ,że życia taki tumult i zamieszanie wszędzie korki,ścisk,szaleństwo w oczach.......warszawa rozkopana ,niektórzy to nie poznają po wyjezdzie.....te objazdy,i ogólnie zamęt okropny....teraz pomyślałam sobie,że na pierwszy tydzień września trzeba brać urlop...;) nawet ładna pogoda dzisiaj się zrobiła ,bo rano chmurzyska były.... biegnę dalej ściskam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sszystkie zajęte na naszym topiku cisza mam nadziej,że nie przed burzą ;) a u mnie deszczowo:O nie lubię takiej pogody :( ale upaly też nie dla mnie :( bądz tu mądra ;) niedługo znowu porządki w szafie trzeba zrobić ubrania na jesienno-zimowe trzeba wymienić,i rozejrzeć się za uzupełnieniem garderoby ;) przeglądałam gazety i jakoś mi ta moda nie odpowiada powrót poduszek ble,wielkie swetry ble,kolor kobaltowy ble..........i dalej szkoda pisania :O i znowu szary i czarny :O klasyka powrót sycylijskiej wdowy :P wiecie nawet pomysłu mi brakuje co nowego mogłaby dokupić :O więc w starociach będę chodzić :P i jak się w końcu spotkamy to ja będę jak skansen ;) :P hi,hi,hi,hi,hi,hi.............zabytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jestem padnięta dzis... u mnie tez miasto rozkopane całe wakacje ale teraz co się dzieje na ulicach w szczycie to szok,zeby dojechac gdzies to trzeba kombinowac hahah i niekiedy wjedzie się z deszczu pod rynnę Ja to nie wiem co modne teraz ,, noszę co mam jak składam cos sezonowego to myslę ze napewno to wyrzucę .. a jak przyjdzie czas to wyjmuje z szafy i noszę..następny sezon hihihihi.. pogoda jesienna werka to chciała dziś wyjmowac rękawice ,, nie mogłam przetłumaczyc jej ze jest jeszcze lato... buziaki dziewczynki...do jutra...:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! 🌻 kawa i :) Znowu brzydka pogoda ,mam ochotę kurtkę puchową wyciągnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam katalogi hi,hi,hi, jutro pójde na pocztę i wysyłam do Was :) na weekend będziecie miały zajęcie :) nic w tej telewizji nie ma :( niby nowa ramówka , a zmian niewiele :O piffko mam dla Was zimne,może się skusicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :) z kubkiem kawy od samego rana witam rok szkolny rozpoczęty.........moje dzieciaczki cały tydzień na rano będą chodzić :) dlatego ja już na nogach w poniedziałek u nas cały dzień lało :( smuty okropne, ale wczoraj słoneczko wyszło na całego :)......dzisiaj jest na razie 9 stopni brrrrr zobaczymy co będzie dalej aniu musieli na ciebie w ikei dziwnie patrzeć jak tyle katalogów zwinęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Madziu dzień dobry👄 Kawa :) pisałam,że w sklepie dopiero od 10-tego będą mieli,a mi do domu wczoraj przynieśli hi,hi,hi,hi........akurat pana co roznosił spotkałam ,dał więcej ;) a pogoda dzisiaj okropna od rana leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! dawno mnie nie było, ale mialam zapieprz :O, najpierw to tłumaczenie na weekend, potem szybko dalsze tapetowanie, co by się klej od stania nie zepsuł :P normalnie szok, dopiero odetchnęłam... teraz się wybieram na zakupy, może jakiś płaszczyk sztruksowy letnio-wczesnojesienny sobie sprawię... np. różowy :P może jakie spodnie czy buty na obcasie... tak dawno nic sobie nie kupowałam... na razie świeci słoneczko, zobaczymy co dalej będzie... spóźniłam się z tą ikeą co.... trudno, może przy innej okazji... mój brat zajęty swoją miłością już zapomniał co mi obiecał, trudno, i tak nie mam teraz czasu... odezwę się jak wrócę ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×