Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

no to stało się, zdarłam tapetę i teraz to dopiero tu wygląda :O po raz pierwszy (i ostatni) pozwoliłam zuzi malować po ścianach, a co tam, niech sobie poużywa :P teraz szukam sobie jakiegoś przepisu na jutrzejsze śniadanie, z tego wszystiego nie byłam na zakupach i niewiele mam a od jutra zaczynam dietę... najbardziej przeraża mnie to, że nie można pić kawy, chociaż nie rozumiem dlaczego... ale myśle, że jeżeli wytrwam pierwsze trzy dni, to potem już zacznę pić... boli mnie również, że nie będę mogła pić piwa 😭, trudno, przejdę na wino wytrawne ... dziś sobie używam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy takie kurki to można z czymś pomylić, tzn. z jakimś trującym grzybem? ja to na grzybach się nie znam i nikomu w tym względzie nie ufam, generalnie grzybów nie lubię, ale takie kurki wyglądają całkiem sympatycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu może spróbuj tego śniadania dzisiejszego :) albo omleta bez mąki z warzywami np.groszkiem ,papryką,kukurydzą :) a kurek nie można pomylić,bo są podobne tylko do siebie;) a ja kupuje od takich chłopinów co to na gazecie sprzedają i nie oszukałam się :) a ile z tych kurek można zrobić hi,hi,hi,hi......zupę,tagiatelli z kurkami ,w śmietanie,zamarynować ,fajne grzybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim dodatku do wyborczej fajne przepisy na dania grzybowe :) a i pisali,że kurki dla wegetarian dobre,substytut mięsa ;) z kawą to też nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Dzień dobry ! a co myślicie jajecznica z kurkami ;) a z kawą to można ale bez kofeiny,ale co to za kawa:O w kawie najmilsze jest ,że przyjemnie budzi do życia :) pogoda znów urwanie głowy hi,hi,hi,hi,hi.........wymyślnych fryzur nie potrzeba ,bo i tak wiatr rozwieje :P idę dzisiaj do kosmetyczki porządki po lecie zrobić ;)będą też ploteczki,bo z panią kosmetyczką długo się znamy hi,hi,hi,hi,hi i w ramach zabiegu garść niusów ;) miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :D no to zaczęłam się dietować :D tzn. staram się bo nie zrobiłam jeszcze stosownych zakupów i niewiele mam z tego co mi wolno, zjadłam więc z trzy łyżki twarożku z pomidorkiem a teraz piję kawę, bo naprawdę zupełnie nie rozumiem dlaczego jej nie wolno, a ja bez kawy nie mogę. Nie ważę w końcu 100 kg, żebym musiała tak ściśle jej przestrzegać :P ale będę się trzymać :D równo osiem lat zaczęłam jak to się mówi \"chodzić\" z moim mężem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! noo narobiłyście mi apetytu na kurki.. uwielbiam je i tylko tych grzybkow nie boje się jesc...takie apetyczne i pachnące mmmm... ja naużywałam sobie wczoraj wieczorem nalesniki z serkiem waniliowym , bita śmietana ii musem truskawkowym hahhahaa a potem juz na nic nie miałąm siły poszłam spać przed pólnoca.. a dzis ledwo wstałam , głowa boli.... oo matko z tego spania długiego jeden paznokiec mi sie odkleił hihihi a kleju nie mogłam znaleźć , bo kupiłam w razie czego a jego ani widu ani słychu.. pewnie najdzie mi kiedys pod oczy..jak juz nie bedzie potrzebny.. a to zasługa mojej latorosli hihihi musze chowac przed nia nowosci bo to takie ciekawe noi sama moze sobie ponaklejac to potem mam za swoje.. ze i tak nie wiem co gdzie jest... wczoraj z panem baranem wypiłam pifffko niskoalkoholowe bo bylismy zmotoryzowani ..ale i tak musiałam normalnym dopic w domu hihihi.. a co do diety to wczoraj w naszym lokalnym radio był gosc dnia .. dietetyczka ze szpitala naszego jednego...noi mozna tam sobie wykupowac obiady.. np. z diety na 1000 kal jak nie dam rady sama się odchudzic tak jak chcę...to pójde tam obiad koszt. 6 zł a na wieczór mozna sobie zrobic juz tylko jakąs surówkę, córka obiadowac będzie w szkole to będzie trochę łatwiej..może ... biorę się za pracę ... miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi obiadami Teresko to miałabyś wygodę :) dzień dziś zabiegany dopiero do domu dotarłam........ posiedzę pooglądam tv,może jakiś ładny film będzie,oj Teresko na piwo mi zrobiłaś smaka....raz na jakiś czas latem smakuje dobrze;) myślę sobie jesień się zbliża a potem zima garderobę trzeba przejrzeć......zastanowić się co dokupić co zostawić,jakieś żurnale przejrzeć.....hi,hi,hi,hi........może image zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! noo jakies zmiany by sie przydały ja własnie usilnie szukam nowej fryjerki az w końcu sama wczoraj sobie włosy podcięłam tzn grzywke hahah tak zeby byla okazja szybciej isc do jakiejs zeby poprawic .. no ale do tych lepszych sa zapisy na jakis termin...trzeba czekac chce dostac się do takiej co to ostatnio czesała misski na miss pieknoci swiata bo mamy tu taka w swoim miescie...tylko ze taka moze miec swoja wizje hihihi ciekawe co zrobiłaby z moimi włosami?? Koniec wakacji zbliża się szybkim krokiem ..nie lubie tego okresu... potem juz przestawie się ... juz po kawce i jogurciku....miłego dnia laski 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) jeszcze żyję :D dziś rano się zważyłam, na jednej wadze było 55 na drugiej 50, każda waga do dupy, ale muszę mieć jakąś wagę wyjściową do porównania... dziś zjadłam twarożek chudy z jogurtem, szczypiorkiem, jajkiem, papryką i ogórkiem ... zobaczymy co dalej bedzie... wczoraj dopiero się przygotowywałam do właściwej diety, zrobiłam stosowne zakupy... ale trochę sobie pofolgowałam, bo zjadłam malutki kawałek własnoręcznie robionej pizzy, ale to koniec grzechów więc jakby co to załapałam się do diety 1000 kcal :P to idę na razie, na obiad mam kurczaczka duszonego z pieczarkami i porem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kawę pije bo inaczej nie dalabym rady... ja na szczęście z włosami mam spokój po pamiętnym wyjściu do fryzjera, dobrze że odrastają... precz z fryzjerami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapisałam sie na jutro do fryzjerki na balejaż albo cus tam innego i do tej sławnej ..chociaz nie wiem czy ona osobiscie będzie robiła mi porządek na głowie czy jakas uczennica hhaha no ale moze chociaz okiem na mnie popatrzy tzn na włosy balejaz podobal mi się zawsze ii stęskniłam się za nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przecie napisałam że obie wagi do dupy, myślę że będzie z 58, jestem już po obiedzie, nawet się najadłam :D tylko gdzie tu jakieś ciasteczko na deser :P balejaż to fajna rzecz, zawsze to oryginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balejaż ja też lubię.....tylko jak się chodzi do jednego fryzjera i on prowadzi zapiski jakich farb używa.....:) bo jak przychodzi do zmian :( to czasami fajnie nie jest.. Kasiu to Ty mało ważysz :) a jakiś przekąsek słodkich w tej diecie nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 a ja dziś zrobiłam sałatkę ze śledzia mniam,i kluski z sosem szpinakowym ;) zaszalałam hihihihi.......mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrociłam z rozmowy o prace, co za kłamcy zeby to ...!!! mam wszystkiego dość, a problem sie pojawia że musze szukać pracy nie na cały etat...jak kiedyś to wszyscy tak chcieli zatrudniac, a teraz to niby 3/4 ale tyraj 12 h. Wszystko przez to ze mały jeszcze za mały moja mama niezadowolona, bo sie biedna nie wyspi a w żłobkach nie ma miejsc...:( co do meridii-tez beznadzieja, zadnych rezultatów ani skutków ubocznych ani efektów Na mnie tez zadne diety nie działają, jem naprawde o wiele mniej a waga w miejscu, no cóz moze trzeba sie pogodzić ze waga nastolatki odeszła w zapomnienie i uważajcie na te wszystkie diety, dopiero dietetyk w tv błagał kobiety żeby sie opamietały ze 90% diet robi spustoszenie w organizmie w tym sławna kopenchadzka, ja mam dość, wszystkiego sobie odmawiac raz się zyje tylko humor kobiety tracą i tyle z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🌻 kope lat....... sylwio kochanie jak dlugo bierzesz tą meridie? ja schudlam na niej 7 kg na 15 tabletkach.....przez pierwsze 4 dni nie było żadnych efektow, ale pózniej to poszło z górki, a może kilogramy ci nie ubywają , ale centymetry w pasie ;-) a co do pracy.........gdzie byłaś na rozmowie , jaka praca? ja ide w poniedziałek na rozmowe, zobaczymy jak będzie............ta praca pośrednika bardzo mi sie podoba, ale tu nie mam pewnej kasy co miesiąc...........zobaczymy co powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki w sobotę byłam z rodzinką w gdańsku:-) chcieliśmy zwiedzić trójmiasto, ale nie wyszło bo za późno się wybraliśmy i jeszcze do gorzowa musieliśmy sie dostać.........u kuzynki w gorzowie byliśmy o północy , na drugi dzień cała rodzinke trzeba było odwiedzić i do domku o północy zładowaliśmy :) znowu wszystko na hura było organizowane, opiekunkę do psa jeszcze trzeba było załatwić:-p teściowa sie zgodziła...........a poniedziałek minął tak sobie..........małego dola miałam........ale nie będe was zanudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero gdzieś czytałam że meridia źle wpływa na psychikę i na układ nerwowy... no patrz madziu to w tej bydgoszczy tyle pracy :) ja ostatnio nawet patrzyłam co u nas pod katem ewentualnej zmiany pracy, ale nic dla siebie nie znalazłam :O zresztą nawet nie wiem za bardzo co bym chciała robić, ale jak czytałam to sami przedstawiciele handlowy czy bankowi czy medyczni to ja nie chcę... mi to się marzy jakiś dyrektor, prezes cycuś takiego :D :D zjadłam właśnie kolację: sałata lodowa z pomidorkiem, ogórkiem, papryką i fetą light, oczywiście oliwa i ocet balsamiczny też teraz się zastanawiam czy łyknąć sobie czerwone winko (wytrawne) na trawienie, czy dac sobie spokój... tak teraz jest że chcą na 3/4 etatu a w rzeczywistości zapieprzasz kurna od rana do nocy, to powinno być surowo karane naprawdę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurki też jadłam - w sosie , po drodze do gdańska kupiliśmy od pani przy drodze......pychota mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja składam cv przez internet i jak są zainteresowani to sami dzwonią:) i dzisiaj miałam telefon w sprawie pracy jako fakturzyska ;) zobaczymy ile zapłacą i w jakich godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak z tym spotkaniem, trochę to skomplikowane nie :P madziu a sprzedałaś już jakieś mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak składasz? a możesz trochę bardziej szczegółowo, no wiesz jak dla przygłupa, gdzie wchodzisz, co klikasz itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie nie sprzedałam i to mnie martwi.....szefowa mówi ,że mam jeszcze troche poczekać bo to okres wakacji, czyli tzw martwy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu www.infopraca.pl , tam musisz się zarejestrować, napisać swoje cv i jak znajdziez interesującą cię ofertę to wysyłasz swoję aplikację i czekasz na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to to samo co u mnie, dlatego zaczęłam rozważać ewentualną zmianę pracy, potem jak się zwalą tłumaczenia to się nie pozbieram, ale może gdzieś czeka na mnie lepsza praca... koleżanka namawia mnie na firmę cateringową, ale ja nawet nie wiem, ile takich działa u nas w toruniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze możesz wejśc na menu osobiste i tam możesz sprawdzić stan swoich kandydatur, tzn czy zaakceptowana czy odrzucona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×