Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

:( :( :( :( ale mnie gardło boli 😭 😭 😭 teraz już z obu stron, jeszcze dzisiaj zmokłam :( teraz mi jakoś dziwnie, raz gorąco, raz zimno... i wszystko do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :O wiem jak boli angina ,kurde taki ból ,że po ścianach można chodzić :O:O:O:O ja ja jestem chora to normalnie porażka :( prawie 40 st gorączki...............i wszystko mnie boli nawet włosy :( współczuje dla mnie to koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj koniecznie idz do lekarza mnie w takiej sytuacji tylko antybiotyk pomaga.i to najchętniej mega porcja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio to byłam w takim stanie ,że modliłam się o nowe gardło :(:(:(:(:( niestety nikt mi go nie dał :O ale kurde trzymało mnie przez pierwsze trzy dni okropnie:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście to jeszcze nie angina, miałam dawno ale pamiętam co to za ból... teraz boli mnie bardzo, ale nie tak jak wtedy i oby nie bolało, bo rzeczywiście będę chodzić po ścianach :( na razie wzięłam gripex i idę się położyc... może jutro będzie lepiej... dobranoc dziewczynki :) nie lubiem lekarzy strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo a ja dopierom siadła hahhaha pazurki nowe woda w szklanie zabarwiona..... a to juz tak póxno??? no cuz ja poradze?? ze ta doba taka krótka, deszcz dzwoni o szyby fajowo będzie się spało... pa laski kasiutka wspólczuję Ci.. ja tez wiem co to znaczy taki ból gardła, niedawno tak mnie bolałao ale lekarke mam super po pierwszej dawce leku ulzyło mi...a teraz popijam nalewkę czosnkową i mam nadzieje ze zadne choróbsko sie mnie nie czepi tej jesieni i zimy,,,nie ma czasu chorowac!! 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Teresko ale z Ciebie nocny marek :):):):) Dziękuje za zdjęcia👄 Ładny balejażyk :) Kasiu mam nadzieje,że gardło nie boli 🌻 Smętny dzisiaj dzień deszczowy,pada od rana,ciemno brrrr....... tylko w łóżku się wylegiwać i frykasy podjadać :):):):): hi,hi,hi,hi,hi........... a pózniej płakać,że się pupa w nic nie mieści :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad ugotowany ... pogoda w kratke dopiero lało a juz swieci słonko.. pewnie nie długo.. idem robic se makijaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, chociaż u mnie wcale nie dobry, leje i boli, boli, boli mnie gardło :( całą noc czułam każde przełknięcie i często się budziłam... ja też mam już obiad zrobiony, dzisiaj gołąbki :) wiecie co, ja schudłam :) :) coraz luźniej mi w ciuchach :D Dietę co prawda zarzuciłam po trzech dniach stosowania, ale zaczęłam bardziej uważać na to co jem i chudnę :D główna zmiana to taka, że zmieniłam piwo na wino wytrawne, ciasteczka też zdarza mi się zjeść a tu proszę, ale się cieszę :D przynajmniej coś pozytywnego teresko dzięki za zdjęcia, fajny kolor, zawsze mówiłam, że blondynki to są ograniczone :P nie w sensie umysłowym oczywiście, tylko przez to, że niewiele mogą na tej głowie zrobić, przy ciemnych włosach zawsze jest więcej możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis rosołek , piue ziemniaczane i nuzki może wercia zje , nie chce ostatnio nic innego,, ugotuje obiad a ona pyta czy jest mleko, i płatki cini mini po kosciele wpadłam do sklepu kupic cos na surowkę to wyszłam z nwą suszarko lokówką i nie wiem czym jeszcze hahah.. a do surowki zabrakło mi tego i owego... kasiutka Orofar ...pastylki do ssania od gardła działają znieczulająco , ale bez lekarza to nie obejdziesz się..mnie tez tak było w nocy, kazde przełknięcie budziło noc koszmar...odrazu poleciałam do lekarza.. a co do dietki to sama widzisz ze \"mniej żrec\" to najlepsza dietka ale tez dla wytrwałych...🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie współczuje kasiutka bo tez mam za sobą noc koszmar...głowa bania nie chciała się zmniejszyć aż brakło tabletek nic nie spałam a jak na chwilę odpadłam to miałam koszmary po serii wieczornej na national g. chyba o 11 wrzesnia, no kurde nadal to przezywam... tak więc odsypiałam pół dnia a teraz zupełny chaos w głowie bo niby znowu spac zaraz? ale mam jeszcze sufit w przedpokoju do pomalowania to może zrobię cos pożytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu no moze mruki ale to dziwne ze nagle ludzie nie maja sobie nic do powiedzenia wiecznie gdzies sie mijają w obowiązkach i nawet tv juz razem nie ogladają, nie wyobrażam sobie zyc tak latami bez grama jakiejkolwiek bliskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 Dzień dobry! Sylwio 🌻 Największym problemem w związkach jest to ,że ludzie nie umieją okazywać sobie uczuć.A wiesz dlaczego,bo nikt ich tego nie nauczył!!!Mimo,że bardzo się kochają,to zaczynają się mijać,nie umieją ze sobą rozmawiać.W Polsce faceta chowa się raczej twardo,żadnego mazgajstwa,ma przetrwać w dżungli życia........a potem rosną z nich kaleki emocjonalne,które nie potrafią wyrazić tego co czują........ Poza tym,życie w stresie też robi swoje..... Moja droga trudno tak powiedzieć,wiesz,że są gorsze i lepsze chwile i tylko Ty wiesz,co potrzebujesz:) ,ale jesteś mądrą dziewczyną i wierzę,że Ci się uda:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się posypałam... noc nieprzespana, gardło boli, z nosa leci, zużywam tony husteczek... w tym stanie musiałam dokończyć malowanie i pracować, zresztą cały czas pracuję ... wszystko mnie boli... pogoda do d... 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniu dziękuje bardzo za katalog:):):)😘😘😘 dziewczyny mnie też wzięło choróbsko:( od rana gripex poszedł w ruch i co najgorsze stoperan, nie mam apetytu, jest mi zimno i wogóle jakoś tak, a jeździć po klientach trzeba.......................i ta pogoda za oknem była dzisiaj sobie pazurki zrobić, a w sobote fryzurę..........rozjaśniałam włosy i żółte wyszły, to moja fryzjerka pod spodem zrobiła mi jasny brąz i gdzie nie gdzie takie same pasemka, trochę skróciła i kształt włosom nadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno mnóstwo grzybów jest w lesie ............mój ślubny chyba jutro z rana pojedzie i nazbiera trochę ...........ususzy się i na święta już będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo jeszcze dzis nic nie piłam hahah a ten kotek przeszkadza w pisaniu i czytaniu... ja tez juz widzę ze jesien się zaczyna moje dziecko smarka , ma katar,, zaczyna się wszystko od nowa i wiem ze na tym sie nie skonczy , dzis jadła czosnek , witaminy ale pewnie juz za p,óxno a dopiero tydzien w szkole..ojj lecę pod prysznica i film jakas tam brzydula czy cus jwst o 22 na dójce albo jedynce pa dziewczynki...jeszcze tu zajrzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda do du.....szaro pochmurno brrrr..........właśnie mi się przypomniało , że moje dzicko nie ubrało mundurka do szkoły :( pomy,łka z tymi mundurkami.............dzieci wyglądają jak pajace z cyrku.........mój mały ubiera się na sportowo i na to musi założyć kamizelke......wygląda komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wam powiedzieć, że ja już wczoraj włączyłam ogrzewanie na godzinkę i dzisiaj rano za nim chłopaki do szkoły wstali też włączyłam, bo ja mam ogrzewanie gazowe..........całkiem inne powietrze i jak cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Madziu jak weszłąm na swietlicęto nie wiedziałąm gdzie moje dziecko bo wszystkie takie same.. ale po mału juz zaczynają ubierac sie inaczej nie wszystkie maja te mundurki.. to inne tez chca inaczej się ubrac, z jednej strony to rano nie ma probemu w co ubrac dziecko ale teraz mają tylko bluzki bawełniane taka chinszczyzna z krótkim rękawem a jest zimno i zakładają pod spód z długim w innym kolorze , bedą miec polary ja nawet jeszcze nie widziałąm jak to wyglada... eeeee ta pogoda to popieprzona naprawde rano nie mozna z łóżka się zwlec bo szaro i buro , potem trochę słońce zaświeci.. osy nie dają sokoju jak taka wpadnie do biura to szok.. czepia się mnie hahhaha a ja musze tu wojne toczyc... miłego dzionka dziewczynki...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu bardzo proszę :):):) Słońce zza chmur się przebija :) Te mundurki to chyba fajnie ,jak wszyscy podobne ,a nie każda szkoła inne.......a już jakieś kamizelki,jaki to mundurek :P Sam powinien w nim chodzić pan co to wymyślił :P:P:P:P mnie na szczęście choróbsko omija.....ale pogoda taka zdradliwa :O jak wiatr zawieje zimno :( ja też bym kaloryfer chętnie na noc włączyła.............ratuje się dwoma kołdrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane mój pech się uśpił na jakis czas odkąd remont sie zakończył az tu wczoraj kiedy zaczęło mocno wiać okazało się że jedno nowe okno to pomyłka, wieje bardziej niz w starym zupełna załamka wiec znowu walka przede mna jak oni to zrobili i to w Dawidka pokoju, ktory jest szczytowy i tak najzimniejszy... wiec jak mały przyszedł w nocy miał normalnie zmarzniętą głowę więc śledztwo co jest grane i rano katar gotowy, tak mi go szkoda marudka moja ledwo dycha ale dobrze ze to teraz wyszło a nie jak mrozy bo bym chyba wystrzelała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×