Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ona to myślała o obsłudze bankietów, czyli przygotowanie żarcia, dekoracja sali i takie tam pierdoły, ale można też o ile znajdzie sie klienta robić kanapki czy inne żarełka do biura. Kiedyś chciałyśmy prowadzić bar na uczelni, ale niestety dyrekcja się zmieniła i zmieniła zdanie, do tej pory nic tam nie ma, szkoda, fajnie by było, lubię siedzieć w kuchni i czasami mam dość tej umysłowej, intensywnej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem..........kasiu to w sumie niezły pomysł tylko trzeba mieć jakiąś wiedze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam pobieżnie oferty na infopracy, w toruniu kicha, no w bydgoszczy to o wiele więcej, ale jeżeli chodzi o tłumaczy to ani tu, ani tu, najbliżej to w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze właśnie oglądam francuski pocałunek na dwójce, nie dość że moja ukochana meg ryan to jeszcze moja pierwsza wymarzona fryzurka... ech życie, tak mnie też pewnie nikt nie obetnie, nie ufam fryzjerom 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam obejrzec film ..ale jak siadłam do ostatecznego wypełaniania dokumentów do ambasady i rozmawiac z synem to do tej pory od 8mej o zgrozo!! ale jeszcze wpracy musze dokończyc, syn juz przyleci rano do W-wy ale spotkamy sie dopiero w piatek... Uciekła dzis nam papuga wercia jeszce nie zorientowałą się .. nie wiem co to będzie jak w koncu zauwazy...szkod mi jej bo.. dawno nie latała , to pewnie daleko nie poleciaął i inne ptaszyska ją chyba zamęczyły .. biedaczka moja mała...:(:(:( Idę spac rano do roboty .. noi jeszcze musze do fryzjera i na piątek wolne znowu hahah ciekawe co szef na to?? miłych snów... buziaczki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D wpadłam na kawkę a tu pusto :O idę więc... ale wiecie co, czuję się jakoś szczuplej :D nie taka napęczniała :D dziś będę tapetować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jak ta dieta działa to pisz nam codziennie co jadłaś to będziemy miały swoją własną dietę ;) sprawdzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresko znaczy do Warszawy jutro przyjeżdżasz hi,hi,hi,hi,hi,hi.............może kolejkę Ci zająć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem zadowolona... byłam u tej co to czesała misski świata w zeszłym roku.. weszłam jakis chłopak chodzi a on zaprasza mnie na fotel... szło wszystko ekspressowo sama szefowa wzięła sie za mnie on tylko przygotowywał i pomagał...bardzo miła atmosfera ..swojska kawka do oglądania albumy ze zdjęciami z wyborów miss, własy kolor koniakowy bo miałam zbyt ciemne ale do koloru oczu zielonych,, nic prawie nie obcinała bo domyśliła się ze chcę miec dłuższe czuje sie dobrze ..tylko jak spojrze w lustro ..to szok bo trochę inaczej wyglądam ale wszystko ok mam fryzurke jak kiedys jeszcze , dzis synek przyjechał do domu ..miał do jutra zostac u kolegi w warszawie ale jest w domu rano jedziemy do stolicy na 8:30 ma swoją kolejkę, przywiózł mi z bezcłowego sklepu z lotniska perfumy KENZO JUNGLE popryskałam się i znowu jestem kilka lat do tyłu.....wspomnienie z przed moze 10 lat....ten zapach chociaz teraz za mocny dla mnie ale upajam się nim wercia krzyczy zeby rozcienczyc z wodą bo mocny hahhaha aha zaraz będe pic wodę z wkładką co jeszcze ..aha... przecedziłam czosnek za dwa dni zaczynam kurację odmadzającą hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam dla synka sałatkę z tuńczyka bo bardzo lubi a. a córcia jarzynową chce noi juz zaczyna wszystko obierac...musze zobaczyc czy nie kroi za grubo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ teresko mam nadzieje, ,ze jakieś zdjęcia z nową fryzurką będą???? ja ide do fryzjera za tydzień włosy pofarbować, a 12 do innego fryzjera jakoś je obciąć, czy jakoś tak, po porostu coś z nimi zrobić ;-) dzisiaj na grilu byliśmy.......zakończenie wakacji.........jestem niesamowicie najedzona i jakaś taka pelna, ale spoko jakoś to zgubimy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia sesję zdjęciową mi urządziła może cos wyszło to wyslę , któregoś spokojnego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 kawa :) Tereska już do Warszawy napewno dojeżdża :) to trzymam kciuki,żeby wszystko się udało :) Madziu ja to chyba sezon zakończę w weekend i zrobimy mega jedzenie:) może śniadanie: kanapka z pieczonym kurczakiem, ogórek małosolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przegladam te ogłoszenia i wychodzi ze jestem stara skoro na asystentke prezesa bez żadnych wymagan chca do 25 lat?! Fajne ogłoszenie chyba tylko o nogi do szyi chodzi...a tak poza tym w Łodzi to głównie sklepy w galeriach, ale jak sie dowiedziałam ze np. w Rossmanie na noce przychodza tonowe dostawy wypakowywac to juz całkiem humor straciłam...zupełnie jak w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu to na ciebie naprawde zadzialały te tabletki! Fajnie masz...ja dzis łykam dwa tygodnie, nic nawet nie czuje sie lzejsza, tylko twarz mi obsypało ze zalamka musze zaczac smarowac tylko nie wiem co tu pomoze jutro rano się zważe i zmierzę to zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idziemy na slub do znajomych a w zaproszeniach wyraźnie zeby zadnych kwiatów ani nic innego tylko artykuły pismienne dla potrzebujacych...niby szczytny cel, ale teraz wszędzie w hiperach mozna oddać a na slubie to jakoś dziwnie...czlowiek by chciał jakoś zaznaczyc ze to ich dzień a tu takie wymogi, ale jej rodzina ma o sobie wysokie mniemanie zawsze mówiłam że to tacy Dulscy to moze dlatego mnie razi jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu! kup gazetę wyborczą bedziesz mieć katalog ikei. Nie ma to jak taki papierowy, wziąc do ręki i poogladać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki no i moja dieta poszła w ... niby czuję się lżej, no i pewnie tak jest, w końcu nie jadłam prawie nic, bo nie miałam czasu na przygotowywanie posiłków, ale ponieważ waga nie drgnęła, miarka też mniej nie wskazuje, a poza tym ciągle mi było słabo i czasami zakręciło się we łbie to zarzuciłam chwilowo dietę :O ale myślę że od jutra znowu zacznę... bo ja już taka durna jestem, no nie mogę nijak sobie wbić do łba, że to nie ma sensu... a w jaki dzień ta wyborcza z ikeą? u nas też żadnych ciekawych ofert, albo przedstawiciel handlowy, albo sprzedawca w sklepie, to nie się gryzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×