Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

noo ja winko dokanczam... moze to ostatnia butla ?? ale dzis swietuję, piszę w rękawicach gumowych hihihi, zachciało mi siem znowu odkurzac,, nie smiejcie siem ale u mnie znowu bałagan:(:(:( tak ze swietuje i sprzatam jutro bede odpoczywaxc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! chciałam tez wysłac cos fajnego ale załącznik nie wysłal sie i puste listy do was poszły , ale moze póxniej mi sie uda nademną czarne chmury chciałam dzis do miasta i nie wiadomo jak w taka pogode,, narazie miego dzionka ,, pappapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) Dzień dobry🌻 Kawa na początek:) i śniadanie jak wczoraj poalowałyśmy to dzisiaj jajecznica na kaca;) zawsze najlepsza :P Sylwio dziękuje za film :) zerkam za okno i słońce wygląda :):):):) takie małe babie lato :D hi,hi,hi,hi,hi.............a dzisiaj z rana dwaj moi mężowie pojechali na grzyby :P:P:P:P o szóstej :O ciekawe co przywiozą,pewnie jednego wielkiego grzyba ;) Teresko Ty to jednak szalona jesteś:D:D:D:D:D:D jak możesz w rękawicach pisać? wyobraziłam sobie takie wielkie gumowe hi,hi,hi,hi,hi.............i mała klawiatura!!!!! uważam za duży sukces nasz wspólny,że się trzymamy:):):):):) oby tak dalej 😍 😍 😍 😍 Miłego dnia!!!! Sylwio jak poszukiwania pracy,napisz? Madziu a jak Tobie idzie? Kasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide po wino,, znowu okazja...23 lata temu brałam slub zastanowie się co bedę obchodziła rocznicę slubu czy 8ma rocznicę ze sama obchodze tę rocznicę....ale zawsze to okazja..;););) pogoda taka paskudna , deszcz pada a za chwilę słonce swieci..i niebo czysto, a potem znowu nie wiadomo skad chmury czarne nadejdą... Tiramisu w lodówce za 12 godzin będzie mozna dopiero jesc hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 😘 witam was kochane serdecznie długo sie nie odzywałam, bo jakos tak nie za bardzo sie czułam:(...........ale już po malu dochodzę do siebie :) i wiecie co .................wczoraj sprzedałam mieszkanie :-D:-D:-D:-D..............tzn doszło do podpisania umowy przedwstępnej , a za około 2 tygodnie pierwsza kasa :-D:-D:-D także okazja do świętowania podwójna 🌻 winkiem pysznym częstuje :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślalam żeby zmienic pracę....pójść do większej firmy, ale teraz mam dylemat.........u nas w biurze są dwie osoby które zajmują się mieszkaniami i nie konkurencji, wzajemnie sobie sobie pomagamy.........natomiast w tej drugiej firmie jest ich 10 i zastanawiam się jak oni się dzelą klientami :-O tam dostałam bym 600 zl podstawy, 300 na paliwo , ale prowizja byłaby mniejsza i szansa sprzedania mieszkania jest 1 do 10, a tu nie mam nic, za to prowizja jest pól na poł i większa szansa sprzedania mieszkania.................dziewczyny co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze na dodatek dzwoniła dziś do mnie pani z jaiejś firmy, gdzie przez infoprace miesiąc temu skladałam aplikacje i zaprosiła mnie na rozmowę aż do torunia :-O, ale tam w ofercie niby minimalna pensja miesięczna to 3000 netto!!!! praca jako przedstawiciel handlowy na województwo kujawsko-pomorskie i co mam zrobić..........nie ma pracy zle, za dużo ofert tez zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"aż do Torunia\" :D przeciez to rzut beretem :) ja tam bym sprawdziła wszystkie oferty i wybrała najlepszą, żebym potem nie miała wyrzutów sumienia, myśle teraz o tym toruniu, ja bym to sprawdzila... bo inaczej ciągle bym się zastanawiala co to mogło być... wakacje się skończyły to pewnie będzie większy ruch w branży mieszkaniowej... ja osobiście pracuję w małej firmie i wcale nie tęsknię za więszą, nie muszą walczyć o tłumaczenia, nie mam konkurencji, jest inne podejście do pracownika, jestem bardziej partnerem niż pracownikiem :) no ale jest ryzyko, jak nie ma tlumaczeń to i nie ma kasy... no ale jednak o tłumaczenie łatwiej niż o sprzedaż mieszkania... ale osobiscie nie zmieniłabym mniejszej firmy na większą o tym samym profilu... nie wiem czy mnie rozumiecie, jestem po drugiej lampce wina :D :D jutro się okaże, że powypisywałam same bzdury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo wlasnie..ale przedstawiciel handlowy to nie mieszka w domu chociaz jak się ustawi to czemu nie iii stawka jest niczego sobie, warto zobaczyc co to jest.. ja tez po lampce wina hhha buziaki do jutra dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo myslałam ze poczytam sobie.... po niedzieli..a tu pustki... Witam dziewczynki.. w piekny słoneczny i zimny poniedziałek... Kawka juz zaparzona🌼 ze sniadaniem poczekam , może Ania coś wymysli... miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane 🌻 a u nas bardzo ciepło dzisiaj, wiec wypusciłam małego na słoneczko mając nadzieję ze sie nie rozłozy...a okno nadal nie naprawione bo nic nie idzie łatwo. a wczoraj nagle wyłaczył sie tv i sie okazało ze nie ma prądu w tym gniazdku i o dziwo w kuchni przy lodówce wiec czeka mnie kucie ściany żeby znależć to połączenie...ogólnie mam tego wszystkiego dosyć... Madziu ja tez jak Kasia jak bym nie poszła na rozmowę to potem trułabym co straciłam...i ciesz sie ze masz takie oferty, mnie sie potwierdza ze Łódź to jedno z najgorszych miast jesli chodzi o pracę...mam tez do ciebie pytanie czy meridie kupowałaś w aptece czy przez internet bo one sie ponoc róznią więc i działanie a zastanawia mnie ze tak szybko na ciebie podziałaała? Ja własnie skończyłam opakowanie i musze zrobic przerwe bo skutek uboczny widoczny na twarzy absolutnie mnie dobija, juz mnie skóra boli i na ulice wstyd wychodzic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te wszystkie korektory, podkłady i pudry to o kant d...jak potrzebaa naprawdę efektu... powiedzcie kochane czy idziecie na wybory w tym zakichanym kraju bo zawsze wszystkich goniłam ze to obowiazek ale cos straciłam wiare i sama nie wiem komu powierzyc mój głos...podzielcie się swoimi zdaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to prawda z tymi podkładami , wypróbowałam juz duzo tego ale najbardziej podpasował mi Pierre Rene z taka pompką ten kryje niedoskonałosci cery, teraz kupiłam w2w1 pędzelek z sypkim w jednym z oriflama matujący, i w koncu jestem zadowolona ze geba mi sie nie swieci To nie dobre masz te skutki uboczne .. trzeba zrezygnowac,, ja jak kiedys piłam samą wode mineralną chciałąm oczyscic organizm to szok miałam twarz jak nastolatka wysypaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki za rady 🌻 ale niestety nie mogę iść - jechać na rozmowe, bo moje młodsze dziecko się rozłożyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem pojechaliśmy do szpitala bo mial gorączke 40 stopni i okazalo się że ma ostre zapalenie gardła i migdałków:( a dwa tygodnie temu skończył brac antybiotyk :( mam już dosyć tych chorób a do tego jeszcze starszy od samego rana na stoperanie siedzi a jutro do biskupina na wycieczkę z klasą jedzie :(:(:( koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także laseczki nici z rozmowy i pracy za 3000 :( zresztą nie wiem czy dała bym rade jako przedstawiciel na całe województwo, a dzieci ??? bardziej pasowało by mi na bydgoszcz.......... trudno sie mówi, a co kochane u was :) słoneczko dziś ładnie świeciło ......22 stopnie aż urosly na termometrze :) wiecie co zajęłam się sprzedawaniem ciuchów na allegro i chyba mi idzie, na razie są male zarobki ;-)ale jest ok .........stasznie wciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! Madziu ja tez sprzedawałam syna rzeczy na allegro a teraz nazbierałam po córce amerykanskie i angielskie dobre rzeczy niektóre prawie nie noszone i mam zamiar sprzedac .. chociaz za parę zł. bo i tak muszę jej kupic a tez czesto na allegro..ludzie wystawiaja wszystko,, często tez badziewie jak oni nie wstydza się nie mogę zebrac sie zeby zdjecia porobic... Wiecie ja piję te krople czosnkowe ale zanim je skoncze to chyba w nałog wtórny wpadnę teraz po 25 kropli 3 razy dziennie a konca nie widac w pojemniku.. mam ochote przerwac ale trzym mnie swiadomosc odmłodzonego organizmu.. po kuracji pójde porobic sobie wyniki, chociaz do tej pory nie były złe. Dzis wybieram sie z wercia na kurs tanca zapisałam ja do grupy tanecznej na taniec nowoczesny juz czas najwyzszy.coś robic.... a sama na aerobik do tego samego klubu,, bo kosci mi juz trzeszczą...zmieniam klub do cwiczen moze tu bedą lepsze efekty.. Poprzedni wspóldziała z Kwadransowymi grubasami i nawet ja byłam kiedys w TV hahha ale siebie nie widziałam bo program nie wiem kiedy nadają Miłego dnia laski.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki? pogoda do bani, a wy co porabiacie? sylwio🌻 meridie załatwiła mi koleżanka i nawet nie pytałam jej skąd, ważne że schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na 21 jade podpisać umowe na następne mieszkanko...........jak tak dalej będzie szło to ja będe wniebowzięta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 zaglądam wieczorem :) może wodę z wkładką ;) rano piękne słońce,a teraz brrrr......zimnica i leje okropnie :( Madziu super🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×