Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

🌼🌼 Aniu dzieki za katalog:):) zzzimno!! rano gorąco mi ubieram się lekko ale w pracy jak siedze to rączki mam lodowate...i mysle co tu trzeba do szafy wleźć..ale wieczorem mam lenia....i rano zakładam to co nie trzeba prasowac bo nie ma czasu hahhaha ...i tak w kółko...ehhh miłego dnia baranki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ledwo żywa... wszystko sie posrało brzydko mówiąc, ja chora, zaraziłam zuzę i teraz biedna cierpi, noce nieprzespane i na dodatek tlumaczenie na 70 stron... aniu dziękuję za katalog :) dostałam wczoraj i leży czekając aż będę wreszcie mogła go obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ..a ja od 20tej ide do łazienki,, i zawsze cos wyskoczy twarz zmyłam , nogi wymoczyłam i chciałam pod prysznica a tu jeden zadzwoni , dzieciaki w necie odezwa sie albo kto znajomy.. kolezanka zadzwoniła i 1.5 godz, nadawałysmy tel..szok Wercia moja tez juz kaszle dzis byłam u lekarki dała cała torbę syropów, jak nie spi to nono stpo hrycha juz mam dość ..usnęłą to narazie spokój... winko pije z woda bojuz tak przyzwyczaiłam się ze bez niej mi nie idzie ale bierze chociaz mało procenta.. cały wieczór szukałąm korkociąga choroba chyba bacia gdzies wsadzilaale bałąm się jej pytac gdzie lezy... znalazłam inny gorszej jakosci ale butelke otworzyłam hahha wiecie dzis spod szkoły policja jedną matkę zabrała i to chłopca z klasy werci, zauwazyli ludzieze codziennie nawalona przyjezdza po dziecko , wczoraj trzymała się sciany i samochodem nie mogła wyjechac z bramy , zadzwonili po polce ale chyba nie złapali to dzis powtórka , akurat przyjechałam po were a ją wiezli wniebieskim samochodzie..szok dzieci widziały to wszystko..dyrektorka dziecko wzieła sama odwieźć do dziadków.. a chłopczyk niepełnosprwany,, ciekawe dlaczego tak robiła pewnie miała jakies kłopoty,,ale nie posłuchala jak woźne inni rodzxice i nauczyciele prosili zeby nie jechala.. jutro pewnie w miescie sensacja bęzie krązyła... kolezanka przysla mi kawały nieobraźcie się za brak cenzury. .Lekcja w szkole muzycznej. - Dzi? będziemy omawiać utwory Beethovena. Ale żeby było ciekawiej to jedno z was namaluje na tablicy obrazek, a reszta będzie zgadywać jaki to utwór Beethovena. Do tablicy podchodzi Marysia i rysuje wielki księżyc. Dzieci krzyczš: Wiemy, wiemy - to \"Sonata księżycowa\". - Brawo!! - mówi pani. Następnie do tablicy podchodzi Zosia i rysuje wielki pastorał. Dzieci krzyczš - wiemy, wiemy - to \"Symfonia pastoralna\". - ?wietnie!! - mówi pani. Następnie do tablicy podchodzi Jasio i maluje wielkieeeeeeego penisa. W klasie cisza. Pani: Jasiu, co to ma znaczyć? Przecież to nie ma nic wspólnego z utworami Beethovena. Na to Jasio z pretensja w glosie: - \"Dla Elizy\"?! Listonosz przechodzi na emeryturę. Wszyscy z okolicznych domów postanowili, że będzie on po raz ostatni chodził od domu do domu i tym razem tylko odbierał prezenty za swojš wieloletniš pracę. Puka do pierwszych drzwi...dostaje wspaniałe wyposażenie wędkarskie...promienieje z rado?ci. Puka do drugich drzwi...otrzymuje bilet na Hawaje...cieszy sie nasz listonosz ogromnie. Puka do trzecich drzwi...otwiera mu wspaniała blondynka...mrugajšc oczętami zaprasza go do swojego łoża i spełnia przez całš noc najskrytsze marzenia sexualne listonosza. Rano podaje mu do łóżka wspaniałe ?niadanie. Listonosz jest wniebowzięty... Gdy urocza blondynka nalewa mu do szklanki kawę, listonosz zauważa ukrytego pod szklaneczkš dolara, zaciekawiony pyta: - Noc byla wspaniała, ?niadanie tez, ale dlaczego ten dolar? Na to blondynka przewracajšc oczami: - Wczoraj wieczorem zapytałam mojego męża, co mam Ci dać za Twojš wieloletniš służbę. Odpowiedział mi: Pierdol go, daj mu dolara. ?niadanie było moim pomysłem. buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! 🌻 Dziewczynki pogoda nie rozpieszcza,ale nie dajmy się ! :) Kawa dla Was 🌻 a i śniadanie na dobry humor : trzy rodzaje sera żółtego, sałatka z kraba, bułki z ziarnami :) :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo nareszcie sniadanko , Ania nie próznuje,, dzieki pycha ,,,chociaz ja chyba nie jadlam sałatki z krabapoprostu nie miałąm okazji..👄 matka tego dziecka miała 4,14 promila szokkk sam rzecznik prasowy w radio mówił.. miłego dnia laski... nie dajmy się tej pogodzie..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie szok co się z tymi kobietami dzieje,wszystko jest dla ludzi,alkohol też......ale,żeby po dziecko po pijaku jeżdzić :O:O:O:O zgroza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sałatka z kraba prosta: 2 opakowania paluszków krabowych, 2 jajka na twardo, 1 awocado, szczypiorek, majonez, siekamy,mieszamy,wcinamy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barany
sa głupie -ale nie zwierzeta tylko ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mam tyle roboty, ze nie wiem w co ręce włożyć, robię 2 tłumaczenia jednocześnie a za oknem tak pięknie, jak już będę miała czas to się zrobi zima :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dzieki za przepis juz mi slinka cieknie, jutro se zrobiię te sałątkę. , kasiutka odpocznij troszeczkę, ja dzis byłąm na zebraniu w szkole,, oczywiscie dalam się namówic do trójki klasowej hahaha te młode mamuski nie garnęły sie a ja i taka druga co ma tez dzieci dorosłe dwoje a teraz jeszcze dwoje w Iszej i zerówce..jest lepsza odemnie hahha ...o matko w tej podstawówce jacy młodzi ludzie szok tzn rodzice tych dzieci... afera wyszła z tą matką zbierają opinię o niej grozi jej zabranie praw rodzicielskich,,prawka nie zabrali bo nie złapali jej przy samochodzie.. A ja dzis załatwiałam sprawy w miescie zanioslam buty do szewca coby fleki zmienił ,, mówi do mnie idzie pani na spacer zaraz zrobię,,zaszłam do Rossmana forsy zostawiłam trochę , bo to czy tamtow promocji, zachodze po buty a on ze nic dzis odemnie nie weźmie bo ma dobry humor zawsze brał 5 zl za zmianę fleków fabrycznych, sama bym to zrobiła ale nie mogłam tych metali wyciągnąć, noi miałąm do odbioru nowe prawko,, po zmianie adresu inie wiedziałam czy czekac do jutra bo tak przy 13tym ..ale pomyslałam sobie ze zrobie na przekór i odbiorę ..noi wzięłam ,, oczywiscie w biurze dyskusja ze jeszcze odebrałąm po 13tej ale .. tak juz jest ,, co ma byc to będzie. hihihii znowu pisze na pól stronki a miałam tylko jedno wpisac zdanie...miłej nocki dziewczynki pa {usta]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa:) świąteczna ;) i śniadanie wykwintne :):):):):) bliny z kawiorem i kwaśną śmietaną i oczywiście szampan :):):):) a co raz się żyje;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka przyjeżdża do Warszawy i chciała iść do teatru,prosiła,żebym coś wybrała.W niedzielę premiera w teatrze Montownia ,to taki niszowy teatr,pojechałam po bilety,a pani w kasie mówi nie ma:( wróciłam do domu zaglądam do internetu na stronę e-bilet i bilety są :) i jak to rozumieć ? kupiłam ,mam do odbioru przed spektaklem hi,hi,hi,hi........mam nadzieje,że to nie będzie tak:wystroimy się pojedziemy,biletów nie ma:O:O:O to moje pierwsze wstyd się przyznać zakupy przez internet:):):):) same rozumiecie,że troszkę dziwnie się czuje,mam wirtualny bilet do teatru ;)sztuka podobno niezła Pomroczność jasna. ale okaże się w niedzielę............... dziewczynki bardzo się cieszę,że zaglądacie rzadko,bo rzadko ale zawsze miło jak któraś coś skrobnie :):):):) oby tak dalej!!!!!!!! Miłego dnia dla Was uśmiechu,słońca........i wszystkiego,wszystkiego naj..........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo kawiorek nam sie trafił od swieta hihihi... jak weszłam do biura to stał szampan na biurku ...;);) oczywiscie dla mnie zostało tylko sprzatnąc to.. Aniu zażyjesz kultury z kolezanką a te zakupy przez internet biletu to fajna rzecz, syn jak idzie na lotnisko to tez ma tylko bilet wirtualny i do odprawy nie jestesmy pewni na 100% ale jeszcze nie zawiódł się do tej pory... temat Nr1 w moim miescie to alkohol noi dowiedziałam sie ze jak tygodniowo wypije się 6 piw , czy 6 lampek wina.nie mówiac o czystym alkoholu. to juz .....sygnał:(:(:( do tego ze siem naduzywa.....(non comment) To juz 4 miesiace mhmhmhm... przetrwamy długo.. tylko ,że na początku było nas sporo i tak sie wykruszyło... a nowi nie zabardzo w temacie i tez juz nie moga się utrzymac w towarzystwie.. wieczorem lampka winka .... miłego dnia...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! witam się i zmykam do pracy :O ale wieczorem będę świętować kolejny miesiąc winkiem wytrawnym bo innego nie pijam odkąd schudłam :) chociaż właściwie to nie wiem, bo z tego co napisała tereska, to ja mam poważny problem z alkoholem :P buziaczki, będę zerkać :) nadal choruję, zuza też strasznie zakatarzona, ale na szczęście nic poza tym, jak to mówią katar trzeba przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze, strasznie się cieszę, że nasz topik nadal istnieje, czasami nie piszemy wcale, ale zawsze jest ta świadomość, że jest i można tu \"wejść\", zbliżają się długie jesienno-zimowe wieczory (brrr) to myslę, że będziemy się częściej \"spotykać\" :D no nic spadam do roboty, na szczęście daleko nie mam :D :D :D tylko inny dokument w pasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) hi,hi,hi,hi...........mam dwa szampany wytrawne:):) jak święto to święto ;) dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i siedzę dziewczynki i na Was z toastem czekam :):):):) to i poczekam, w końcu kiedyś może razem go wypijemy ,nie tylko wirtualnie ;) mam taką nadzieje!!!!!! ściskam Was baaaarrrrdzo mocno😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×