Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

cześć dziewczynki kurcze i znowu się rozchorowałam, gardło mnie boli i telepie strasznie, szlag by to wszystko trafił :( teresko jak tam na wyjeździe było? rzeczywiście tak tam ślicznie jak na tych zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Było swietnie na wypoczynku, pogoda sliczna wiaterek ani drgnął, na grillu siedzielismy do nocy, a jak napalili w kominku to szok....tak było gorąco ze musiałam korale zdjąc bo myslałam zestopia się na mnie...grzybów duzo nie zebrałam bo wercia bała się ze zgubimy hahaha kręciłysmy się blisko domków i w koncu sama orientację straciłam ale i tak warto było.. Tak tam jest tak slicznie, atmosfera swojska są tylko 3 domki i jeszcze w takim małym pensjonacie pokoje do wynajęcia.. plac zabaw, siatkówka , grill. lezaki , garnki , naczynia , , z Wercią miałam taka prawdziwa sypialnię z szerokim łożem... nie sposób opisac , tylko nie wiem ile to kosztuje byłam zaproszona;);) wydaje mi się ze cena przystępna,. Z ta kolezanką wypiłysmy dwa wina i nic nam nie było...:):):) Faceci to napili sie tak zachłysnęli się swiezym powietrzem hihihi. Wczoraj byłam na aerobiku, na takim niby spokojniejszym na sam początek,po d ługiej przerwie, ale dala nam wycisk...dzis jeszcze w miarę ale jutro chyba nie rusze się...zaczynam czuc kazdy mięsien...ale to taki przyjemny ból hahha biorę się za robotę , miłego dzionka...👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Baranki my chyba nie zapadamy w sen zimowy;););) Mgła okropniasta ,, swiata nie widac jak w listopadzie.... Pracowac sie nie chce , sprzatac tez nie,,, , córka wraca za tydzien , na wejscie musze ogarnąć mieszkanie.. potem to moze ona juz przejmie odemnie te obowiązki...chociaz długo nie posiedzi... najgorsze to bedzie ze wzrosnie u mnie zuzywalnośc wody.. ona jest mistrzyną w tym względzie,, .Teraz jak sama popracowała moze będzie wiedziała , ze nie warto nadarmo puszczac tych hektolitrów , chociaz bede musiałą jej napewno przypomniec.... Denerwujace było strasznie jak wracała z pracy to oczywiste myła się cała i włosy ...bo masazystka to wiadomo , nigdzie nie wychodziła i rano znowu głowę myc...czesac, ... szok . i tak w kólko.. mam nadzieję ze wydoroslała ..... Miłego dzionka dziewczynki...Ania...zostanie sama ze swoim , to nie ma takiego problemu, kasiutka ma to jeszcze przed soba.. a madzia i margaretka na szczescie maja chłopaków to tyle na swoje włosy nie zużyja;););).... Ojjj poruszyłam problem hahhahahah 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) dziewczyny takie tam........ mój kolega kiedyś bardzo dobry ma urodziny,pojechałam z kwiatami ,i co nawet nie oddzwonił :( przykro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jeszcze żyję chociaż jak zmierzyłam temperaturę to wyszło mi 35,4, to chyba niedobrze... dietę odłożyłam na parę dni... pracy przybywa... niby powinnam się cieszyć, ale normalnie sikać za przeproszeniem nie mam czasu... ja to miałam kiedyś przyjaciela, choć mówią, że to niemożliwe między kobietą i mężczyzną, jednak miałam, potem jakoś tak się nam drogi na chwilę rozeszły i nie udało się tego uratować, a teraz udaje że mnie nie widzi jak czasami się mijamy w mieście. Kiedyś go zatrzymałam, obiecał że zadzwoni i nic, minęły już od tej pory chyba z 3 lata... dałam sobie spokój, ale przykro jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry właśnie otrzymałam komunikat od mojego komputera, że ma problem z systemem chłodzenia i mam wymienić wentylator, no super. Blady strach na mnie padł, bo jak zawiozę do serwisu to nie wiadomo ile to potrwa, a ja go przecież potrzebuję. Na drugim komputerze nie mam wszystkich słowników i innych pomocy niezbędnych do pracy. Normalnie strach się bać. A za oknem tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Noo widzicie jak jest z tymi przyjaźniami..damsko-męskimi... .Wczoraj Pan baran wział mnie na basen.. do mnie mówi ze mam nie chudnąć ani grama hahha a sam jest dosc szczupły.. pływa , jeździ rowerem w domu siłownia...dba o kondycję a ja mam byc jak torba:(:(:(: Dzis na dokładke zjawił sie klient w firmie.. czekając na szefa robiłam mu herbatke,, zaczął gadkę ze tak cały dzien na obcasach chodzę to pewnie nózki bolą .. a ja na to ze tak zawsze chodze bo lubie i ze bozia poskąpiła mi wzrostu...to ... facio wygadał się ze lubi takie jak ja hahahhhaaa,jestem w jego typie itd..i ze jakby był moim facetem to postawilby mnie na wagę i nie pozwolił ani grama zżucic...czy to normalne..??? Teraz wydzwania do firmy pod byle pretekstem.. w koncu powiedział ze załuje ze wszedł dzis do biura bo cały czas o mnie mysli..strach się bac!! z drugiej strony to miłe hhahha i dzien inaczej mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie nic nowego, zycie z dnia na dzień... jakos tak byle jak... a dzis : Tomasz Lis poprowadził program inernetowo -ach ta technika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane witam was z samego ranka-nocy..........jest ciemno, zimno i pada:( teresko tylko pozazdrościć :-D takie adorowanie jest bardzo miłe, podnosi na duchu i tak wogóle lepiej na serduchu sie robi :) dzieczyny nie wiem co mam zrobić.........z jednej strony bardzo podoba mi się praca agenta nieruchomości, ale z drugiej.........martwi mnie to że nie mam co miesiąc stałej wypłaty, przyzwyczaiłam sie do tego, bo w starym zakładzie do 10 każdego miesiąca była już kasa, z tym że o wiele mniejsza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj znowu na rozmowie .........jako przedstawiciel orange dla klientów biznesowych..........tak ładnie pan opowiadał o tej pracy, o zarobkach...........pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie-okres próbny, a pózniej jak się sprawdze forma zatrudnienia dowolna ..........prowizja też nie jest zła , bo może nawet wynieść 1000zł, za jeden telefon sprzedany, ale najlepsze jest to ,że trzeba dzwonić po ludziach - biznesmenach i ich namawiać chociaż na spotkanie a pózniej na telefon albo nowy abonament :-O.........praca bez ograniczenia czasowego, można telefony nawet wykonywać z domu..........nie wiem co zrobić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra laseczki idę dalej lulu, nie będę od samego rana was zanudzać.........miłego dzionka wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to faktycznie masz o czym myśleć , ja nie wiem co Ci poradzić:( Sama kiedyś bardzo dawno temu pracowałam w dziale sprzedaży,mam miłe wspomnienia :) a i pensja była dobra i auto służbowe......no i jak premia raz na kwartał wpadła to nie powiem :) ale to stare dzieje,teraz to każdy zatrudnia i płaci od tego co sprzedawca sprzeda,żeby koszty obniżyć.......a ciężko tak bez stałej pensji...nie wiadomo jak się rządzić przez cały miesiąc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Madziu ..trudno powiedziec jak z ta pracą,,, przez to zawsze potrzebują nowych pracowników bo nie kazdy sie nadaje, przyzwyczajeni jestesmy do tego ze kasa jest raz w miesiącu..i to dobre. A te prowizje i rozmowy tel. to wiadomo jak sie konczą, biznesmeni jak cos to telefony juz mają i nie chca gadac a ten kto chce jakis nowy tel. to nie dostanie bo nie jest biznesmenem.. My barany niby jestesmy przebojowi,, nadajemy sie na kierownicze stanowiska itd.... ale w zyciu to roznie bywa...niekiedy znak mija si e z daną osobowoscią..ale wiadomo ze to nie tylko od zodiaku zalezy... Ja tez niekiedy miałąm chęć zmienic pracę,, ale jak miałąm dzwonic albo chodzic po ludziach to rezygnowalam.Nawet jak do firmy dzwonia codziennie z czyms nowym jak nie reklama to z telefonem zawze się odmawia , niekiedy zrobi się komus nadzieje ,, ale jak co do czego człowiek się zastanowi ,ze jednak to niepotrzebny wydatek...Podziwiam tych ludzi co mają taka prace .. Normalnie wiecie co dalam się wczoraj namówic na kawę i lampkę wina z jak się okazało wspólpracownikiem szefa , przyjechał cabrioletem facet 60 lat,, nie wygląda na tyle noi całe szczescie ze wolny (nie robie krzywdy nikomu)kulturalny...głupio mi trochę było...ale..miło spedziłam 2 godzinki w srodku tygodnia. .Dziewczyny nie chwale sie ..ale tylko Wam mogę o tym powiedziec... Miłego dnia.. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresko i tak trzymaj na co kochana masz czekać , w końcu od życia Ci się coś należy,a jak zapraszają i facet miły i wolny to tym bardziej fajnie:):):) a i miło czas spędziłaś :):) eechch.....nie powiem troszkę zazdroszczę............ja bym też na małą kawkę wyskoczyła z jakimś przystojniakiem :P a może to te kropelki już działają ??? kurcze jak tak to zaraz lecę nastawiać :P a tak wogóle fajnie,że już weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziękuje za odpowiedż...........dziś dostałam następną propozycje...........szczerze wam powiem mam juz tego dosyć.............aha i wpadła jeszcze dziś kolejna kasa za następne mieszkanko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresko tak jak anula mówi..........korzystaj do bólu!!!! pobaw sie , odpocznij..........i niczym sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu kochana to jednak z tymi mieszkaniami się coś kręci :) to jak w tym się dobrze czujesz to może warto dalej w tym działać :) i pózniej doświadczenie większe i klientów więcej :) a zapomniałam pochwalić Twoją nową fryzurę bardzo ładnie wyglądasz:) a najlepiej to na spokojnie z mężem porozmawiaj,jeśli on daje radę na podstawowe rzeczy zarobić , to może Ty masz czas, żeby spróbować ? a jakby co to z tego co piszesz ofert dużo,więc jest jakiś pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki na winko wieczorne chciałam zaprosić i na plotki :) dawno się nie pisałyśmy ;) razem i ogólnie jakoś tak się mijamy :( ale mam nadzieje,że w sen zimowy nie zapadacie :P ja jak zwykle latam,teraz ciut więcej,bo córkę wyprawiam ,kurdę znowu tęsknić za nią będę...................ale co takie życie ! a i co tam mogę więcej napisać......wiecie jak to jest........ciągle w biegu :) człowiek stara się jak umie :) 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Was ! do jutra jakieś śniadanie dla Was zrobię,może z przyjemnością zjecie :) więc do jutra :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ja dzis lece na poszukiwanie nowej lodówki bo ta juz całkiem sie sypie.. przy tym znowu bałagan bo kąty trzeba przygotowac hahaha...szfy na przyjazd córki i znowu przekładanie szaf,, szlag w tym małym mieszkaniu mnie trafia .. i te małe szafy.. zostawiłam garderoby w domu hihihi a teraz marudze....buziaczki i do miłego..... 🌼🌼 chyba musze alkomat sobie sprawic.. nie wiem ile mam stezenia alkoholu w sobie po tych kropelkach,, juz bym je wylała ale... jak pomysle ze mam byc zdrowsza i młodsza...to dalej sie katuje i najwazniejsze ze nie czuc odoru czosnku,, bo dawno juz na to machnęła...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! no i nawaliłam ze sniadaniem ;) teraz mogę lunche zaproponować :) piękny dzień dzisiaj słonce , liście pod nogami nic tylko na spacer lub........hi,hi,hi,hi,hi...........grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzień zleciał :) bardzo miło ! wogóle fajne są takie ostatnie dni lata :) takie małe wakacje przed jesienną pluchą ;) a co u Was dziewczyny jak mija weekend ? ja jutro znowu na grilla ,tym razem rodzinnego imieninowego :) pogodę zapowiadają piękną :) mięso się marynuje, alkohole chłodzą ,będzie fajnie :) takie niby pożegnanie córki przed następnym rokiem studiów , i jej imieniny razem :) rodzina sama o grilla prosiła hi,hi,hi,hi..................chyba stajemy się sentymentalni :) bo wszyscy pamiętają jeszcze te szalone czasy z numerem pierwszym i grille do samego rana ;) i z drugim też ,więc taki mały powrót do przeszłości :) ja też się cieszę,ostatnio coraz rzadziej się spotykamy , bo tempo życia szalone , same rozumiecie okazja ,żeby się spotkać i miło czas spędzić :) o i takie tam :):):):):):) powiem Wam szczerze ,że chętnie i Was bym zaprosiła :):):):) hi,hi,hi,hi,hi..........miałybyśmy okazję się poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniu dziękuje bardzo.........ja dziś też bardzo miło spędziłam wieczór......na plotach z dawno niewidzianymi koleżankami przy kolorowych drinkach w świetnym pubie :):) ja dziewczyny jestem cały czas za spotkaniem :) a teraz życzę wam spokojnej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×