Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

cześć dziewczynki właśnie w tej chwili skończyłam to wielkie tłumaczenie po całym tygodniu harówki do północy... nie mam dziś siły pisać więc tylko podpisuję listę, wpadnę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahha u mnie dzis..abstynencja ,, taka pogoda zaczęła się jak wóciłam z pracy,,, ze nawet psa nie ma jak wypuscic to i ja nie miałam dzis wody ani wkładki hihihi W piątek mam szkolenie i nie bedzie mnie w domku będę nocowała w pieknym hotelu bo w sobotę rano tez trzeba sie uczyc a jak wrócę biorę Werę i jade z towarzystwem z W-wy na grzyby na mazury, do pensjonatu, bedzie tez grill...ale jak tak będzie zimno to czy ja zobaczę w tym roku grzybka prawdziwego???:(:( To jednak Madziu zaczyna cos się kręcic w biznesie..oby jak najwięcej.. dobrej nocki wam i miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu słońce za oknami :):):):) kawa na pobudkę:) i śniadanie: ser żółty z dziurami, szynka miodowa, ogórki małosolne, chleb fitness..... grzyby ja już jadłam w tym roku....pamiętacie co pisałam,że panowie.....starsi panowie dwaj hi,hi,hi,hi.........byli na grzybach,dużo co prawda nie nazbierali,ale na spróbowanie w sam raz:)pyszne mniam! a grilla to ja mam zamiar do końca września robić.......30 moja córka ma imieniny.....i wtedy rodzinka na balangę grillową zaproszę.....ja lubię takie imprezy,mało pracy,a wszyscy zadowoleni:)bo każdy lubi grilla:) 1 pażdziernika córka w samolot i na studia.....hi,hi,hi,hi.....po 4 miesiącach laby pewnie ciężko jej będzie się zmobilizować;) super ta sztuka co byłam w niedzielę,koleżance też bardzo się podobała:) przyjechała razem z córką to w poniedziałek wieczorem na koncert poszłyśmy Black Eyed Peas hi,hi,hi,hi,hi,hi...........i w tłumie małolat szalałyśmy :P:P:P:P przypominjąc sobie czasy kiedy to my latałyśmy na koncerty:D:D:D:D:D ech....... no dobra lecę do zajęć :) miłego dnia 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i nie wyszło wczoraj z tą umową:(:(:( kupujący olali wszystkich i po prostu nie przyjechali, nawet nikogo nie powiadomili, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsze małżeństwo które sprzedaje mieszkanie, przyjechało aż z poza bydgoszczy, a oni tak ................a jak się do nich dzwoniło to odrzucali polączenie.............czemu ludzie są tak nie odpowiedzialni?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 🌻 🌻 🌻 Z kubasem kawy i słońcem za oknem witam Was miło:) Zaglądam i biegnę na warsztaty,dwudniowe. A starsi panowie hi,hi,hi,hi,hi.......dwaj już się na grzyby umówili w sobotę! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor normalnie nie nadążam z tym wszystkim, najpierw skończyłam to wielkie, a teraz lecę z zaległymi, też już spóźnionymi, u nas to się dopiero ruszyło w interesach, nie ma czasu nawet na siusiu :O dziś dwie osoby mi powiedziały że strasznie schudłam :) ale na diecie byłam tylko dwa dni, to przez prace nie miałam czasu na jedzenie... jeśli chodzi o grzyby to mój brat się zawziął i nas zasypał, wszędzie grzyby...ja to się w ogóle nie znam i do każdego podchodzę nieufnie. Przez całe życie twierdziłam że nie lubię grzybów, tylko pieczarki, a teraz zaczynają mi smakować... może też się wybiorę, w końcu w lesie mieszkam, będę zbierać wszystko co znajdę a w domu zrobią selekcję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam ze zmęczenia więc macham i lulu, nasprzątałam się po ekipie naprawiającej z łaską okno i elektryk poprzestawiał wszystkie meble sprawdzając wszystkie gniazda co by ustrzec sie od kucia scian i musiał poprawiać po poprzednim elektryku co nam robił prad na szybko dzień przed wprowadzeniem i zrobił zle, nie rozumiem żeby fachowiec nie umiał kabelków dobrze połączyc ale kase umiał wziąć.. i ząb mi sie dzis ukruszył:( rany oszaleć mozna:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuufffffff.................ale jestem zmęczona ! ale warto było :) a i dyplom przyjemny hi,hi,hi,hi............kolejny niedługo ściany zabraknie;) na wieszanie:P starsi dwaj już o 6 lecą na grzyby:O hi,hi,hi........po ciemku będą zbierać:P a i pogoda grillowa za oknem:) więc jutro znowu na grilla:) może jakąś wodę dzisiaj wypijemy ;) 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze aniu przy tobie to można w kompleksy wpaść ;) ale u nas było dziś pięknie na dworze, tak mogłoby być cały czas. Zuza nazywa podłapała jak na mnie wołają i zostałam teraz \"tasią\" cały czas pracuję, zero wytchnienia, moim największym marzeniem jest usiąść na kanapie, przykryć się ciepłym kocykiem i w spokoju posiedzieć... no może porobić na drutach... a jutro będą nam wymieniać drzwi wejściowe, to się będzie działo, przyjeżdżają o ósmej, ciekawe kto im otworzy :P wczoraj pies nas wystraszył nie na żarty. On teraz oczywiście zakochany i śpiewa serenady kele 5 rano :O no i nie przepuści każdej okazji, żeby się urwać. No i wczoraj wrócił wieczorem po 3 godzinach, ale zamiast walić łapami w drzwi to stał przy schodach taki niepewny, wszedl z podkulonym ogonem, położył się w kuchni i leżał i cały się trząsł, normalnie myślałam, że już po psie. Zadzwoniłyśmy z mamą po lekarza, ale on na szczęście było poza toruniem, bo kilka godzin później już sam pies nie pamiętał w jakim stanie wrócił. Musiał się strasznie czegoś po prostu wystraszyć, bo on jest taki tchórz. A nad ranem znowu spiewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madziu dzieki za tego politycznego maila, bo zadna sie nie wypowiedziała a kiepsko to wszystko wygląda...i Miller w samoobronie? no ludzie nie znają granic... w niedziele ide n Katyn...pewnie sie urycze, ale tematyka wojenna jest moja ulubioną. za to jutro przed manufakturą aktorzy Teatru dla dzieci arlekin robia jakies makiety smoków i jeszcze cos ma sie dziac to po cięzkim tygodniu chetnie sie zrelaksuję...a od tego sprzatania i polerowania podłóg siadł mi kregosłup i dzis ledwo chodzę:( no ide malego uspic bo o 22.00 kolejny odcinek o duchach na diskovery i znów bedę sie bała zgasic swiatło hi,hi to całuję miłego weekendu👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie dziś zapisalam do szkoly , tylko nie wiem na jaki kerunek, do jutra mam czas na podjęcie decyzji, chcialabym prawo i administracje albo zarządzanie i marketing...............nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na temat polityki już się nie wypowiadam bo dawno już mi ręce opadły... normalnie ludzie wstydu nie mają... w kwestii studiów to zależy czy chcesz studiować to, co lubisz, czy to co zapewni ci lepszą pracę w przyszłości... gdzieś tam kiedyś czytałam, że po prawie już wcale nie jest tak łatwo znaleźć pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dwaj już w lesie grasują;) a ja dopiero wstałam:P popijając kawę piszę do Was:) Kasiu ja uwielbiam się uczyć:) Sylwio na wybory idę,bo uważam ,że trzeba :) Madziu wybierz co Ci bardziej odpowiada:) pogoda za oknami bajka:):):):)aż chce się żyć :D:D:D:D i znowu na grilla.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurka wodna a myślalam ze poszło spróbuje troche pozniej byłam dzis z rodzinką na karate...........było super, takie odchamienie sie raz na jakis czas jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczerze superkowa i modna...tez taką chciałam ale to nie na moje niesforne szopkowate włosy. a moje poszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pierwszy mail nieudany nie miał adresu kasiutki (a domyslam sie że miał byc) tylko jakis inny troche podobny...to tak informacyjnie moze wolisz wiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio ja też mam takie włosy, uwierz mi, ale odpowiednie ścięcie i tego nie widac, nie wierzyłam fryzjerce, że da sie coś z nimi zrobić , a tu proszę............twoje zdjęcia doszły, te smoki i aktorzy ...........coś niesamowitego, inny świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kolejny dzień przed komputerem... ale zaraz idę smażyć naleśniki :) madziu fryzura suuuuper cudooo !!!!!!!!!! właśnie się dowiedziałam, że moja fryzjerka już się nie emigruje, miałam jutro do niej dzwonić, żeby się umówić, hmm może też sobie taką strzelę... nie obrazisz się jak cię spapuguję? margaretko, ach ta manufaktura :P zuza to się boi takich wielkich postaci, kiedyś wpadła w histerię jak po hipermarkecie łaził taki wielki stwór, ale musiało to być niesamowite... no już nie wspomnę o cudownym miejscu, w którym się teraz relaksuje teresa... kurczę może w przyszłym roku się tam wybiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co za pogoda!!! rano zimno, a teraz upał i jak tu nie chorować.......... dziewczyny co u was słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×