Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

kolor jakis taki mieniący się :) a mój ślubny lata za młodą więc nic nie widzi :P czy wy też macie kylie z boku która wam zachodzi na ekran jak najedziecie? strasznie mnie to wnerwia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do osiemnastek to juz dwie przeżyłam ,, ćórki zrobiłam w domu w rodzinnym gronie bo ona z grudnia i przed swiętami , a synek w zeszłym roku mówił ze nie robi imprezy hahahha a jak co do czego to tez za miastem wynajął jakąs ,remizę ,a ze on z lutego sniegu nawalło nie mozna było dojechac jeszcze spychacza trzeba było prosic kupił jednorazówych sztućców , ja narobiłam kanapek z 10 chlebów bo tak zażyczył , paluszki chipsy a ja w nocy musiałam to wszystko zwieźć, i jeszcze na drugi dzień posprzątac,,oczywiscie pomógł mi .. ale miał tak jak sam wymyslił,,,ja nie w gowie miałam osiemnastki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niecały tydzień a już 41 stron tak lekko poszło ... to co będzie za miesiąc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten film (durny zresztą strasznie) już leciał wiele razy, jak to oglądam (o ile można to tak nazwać bo dziś niewiele z tego wiem) na TVN style serial uwaga faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo ja tez przeleciałam po kanałach zatrzymałąm sie na TVN ii niby fajna obsada ale tez nie dla mnie ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kobiecie piszącej książki o problemach w związkach, która przenosi się z Nowego Jorku na Alaskę (swoją`drogą sama bym się tam przeniosła :)) no i ma róóóżne przygody :) z tego odcinka niewiele wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja lecę porobic sobie maseczki ..depilacje i do porzadku siebie doprowadzić po tym sprzątaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kylie też ciągle lata i powoli mnie wnerwia , coś teraz więcej tych reklam :( niestety tę 18-tkę musze jakoś przetrwać ... Aha - i moja córcia to Madzia :) i jak zdążyłam poczytac jest tu kilka palaczek jak i ja niestety :( i walczacych z kilogramami też. Ja teraz już zwalczyłam 5 kg w 3 tygodnie i walczę nadal . I nie poddam się ... o nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no głupi ten film, ale nic innego nie ma...........zresztą ja z wami siedze a nie filmy mi w głowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chwilowo wynajmuję mieszkanie i tu nie ma tvn style i ubolewam bo to jedyny fajny kanał gdzie jest wiele fajnych programów a co do allegro jeszcze coś dodam od siebie to na zblzeniu na metki patrze czy nie zniszczone i od super sprzedawców nie ma ryzyka. Małemu na wigilię koszulę kupiłam bo to i tak dzieci nie zniszczą bo na codzień nie noszą a tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny był ten odcinek jak w samolocie otworzyła laptopa a tam zobaczyła zdjęcia swojego lubego z inną ,,i tak wyszło ze pomagała rozwiązywac czyjeś problemy a sama rozstała się ze swoim...facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diarra opowiadaj jak jak to zrobiłaś....te kilogramy.........ja też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tv w drugim pokoju, więc nie mogę podglądac tak jak wy :( a dzisiaj postanowiłam niczym się nie denerwowac, jem truskawki i kalarepę i nawet durne filmu mnie nie wnerwiają . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kiedyś paliłam i odchudzałam się, i było mi o wiele łatwiej schudnąć niż rzucić palenie a teraz od 5 lat nie palę a schudnąć jakoś nie mogę kurka wodna :( Diarra jak ci się udało? prwnie nie lubisz słodyczy... bo to one mnie gubią buu.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jadłam to samo-truskawki i kalarepe a dziś to poszło w cholere i pochłonelam pudełko lodów buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam nigdy problemu z papierochami......na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam w tym pokoju TV i juz nic nie obejrze chyba ze jak pójdę spać to włącze i rano wyłącze hihihi🌼 Diarra ja tez niedawno mieszkałam w takiej odległosci od olsztyna a teraz blizej warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kylie robi fajną fatamorganę jak się pędzi szybko w dół a ona nie nadąża ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie utyłam jak rzuciłam palenie, a nawet schudłam :P byłam\\po imprezie strasznie przepalona jak zwykle i nie mogłam patrzeć na fajki pierwszego dnia a przez kolejne trzy miałam tak ogromne tłumaczenie (bo ja tak sobie tłumaczę zawodowo :)), że siedziałam przy kompie dniami i nocami i nie miałam czasu palić więc po pięciu dniach nie wiedziałam co to fajki :D ale te cholerne słodycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę ukrywać , że wspomogła mnie niestety chemia , ale musiałam najpierw wspomóc się nią żeby ścisnąć żołądek i przypomnieć sobie, że z mniejsza ilością jedzenia można wytrzymać. Moim problemem jest nieregularne jedzenie i to teraz staram sie zmienić, małe porcje ale np. 4-5 razy i nie później jak do 18.00 . Podstawa to sniadanie (ciemne pieczywo) jogurt z musli a jeszcze dodaje otręby owocowe, na obiad jesli mięso albo ryba to tylko z surówkami. Zero słodyczy, białego pieczywa i zoemniaków . Duże ilości niegazowanej wody. I sama musze się pilnować. I jakoś idzie. Co mnie bardzo cieszy , ale nie jest łatwo. Chemię brałam przez 10 dni , teraz już nie i nie mam efektu jojo . Ale pokus mnóstwo dookoła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie tabletki bralaś?..........ja też mam nieregularne posiłki i chyba sie wezmę za twoją dietke....mam nadzieje,że pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemu słodyczy, bo nic co słodkie nie biorę praktycznie do ust , jedyna słodkośc to ta z owoców i może ze 2 rzy w miesiącu jakiś kawałek domowego ciasta. I nie jem nic tłustego ( bo też nie lubię), ale mam problemy z tarczycą i od zawsze łatwość tycia. Jako dziecko byłam tłuściutka i teraz tego efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zuciłam palenie ..to najpierw doszło 2 kg ale to jeszcze nie widac ,, w następnym miesiącu następne 2 i tak dalej hahha , potem odchudziłam sie bo byłam młoda ,, a teraz juz jednak nie ten wiek,,nie mozna juz tak pozwolic sobie na rózne dietki,, chodząc na aerobic mozna jajo zniesc tłuszcz zamienia sie w mięsnie , waga nie spada ,tylko moze bardziej rozruszany a po powrocie do domu jesc się chce jak cholera, zwłaszcza po basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś zna jakąś dietę słodyczową? :P kiedyś jak byłam młoda i głupia to brałam tabletki, tzn. chodzi mi o to że bez żadnego porozumienia z lekarzem zdobywałam po znajomości recepty i łykałam bez opamiętania tablety, bardzo poniekąd szkodliwe dla zdrowia, ale wtedy chciałam schudnąć i rzeczywiście schudłam ponad 10 kg w niecały miesiąc. Teraz się zastanawiam czy poniosę kiedyś tego konsekwencje.., może się starzeję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam zelixę, ale niestety te prochy maja jak wszystkie tego typu działające na mózg ( hamuja łaknienie) duzo skutków ubocznych więc nie biorę ich więcej zeby sobie nie szkodzić. Ja palę bardzo niewiele , czasami jeden dziennie, czasami z 5 ( i wtedy czuje się już przepalona). Ja nie paliłam 10 lat i od ok. 3 lat palę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×