Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fish

jaki prezent od chrzestnejmatki na pierwsza komunie dla chlopca

Polecane posty

Gość fish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od zasobności
Twojego portfela:) myślę,że zawsze na czasie jest klasyczny ponadczasowy zegarek taki z chronografami http://www.allegro.pl/item191931114_nowosc_chronograf_casio_ef_507d_nowy_ss_poleca.html#photo http://www.allegro.pl/item192375923_timex_nowosc_chronograf_nowy_elegancki_3l_gw.html#photo oczywiście można poszukać tańszych:) albo zestaw rolki+kask+ochraniacze (ale z tego wyrośnie, a zegarek to jak by nie patrzeć pamiątka na lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish
ja zastanawiam sie nad rowerem, ale chcialam dowiedziec jaki prezent moze kopic chrzestnamama dla chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish
Mitula ja tez mysle zapytac jego mame co mu moge kupic. Aczy Laptop nie jest za powaznym prezentem dla dziecka z drugiej Klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaba
Amoze jednak jakis zloty lancuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish
no Kochani - pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa
Co prawda nie jestem chrzestną, ale kupuję mojej małej kuzynce Pismo Święte. Uważam że dobrym pomyślem jest też dobre, markowe pióro - np Parker, Waterman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish
Pismo Swiete juz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na laptop napewno nie jest za
maly. moj chrzesniak idzie za rok do komunii i juz sie boje. Rolki ma, lancuszek ma, rower ma, komputer i laptop tez pod dostatkiem bo brat zajmuje sie sprzedaza takiego asortymentu. Ja chyba postawie na pieniadze i bratowa juz bedzie wiedziala co z tym zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak najbardziej PRZECIW dawaniu pieniedzy na komunie. No bo co to - swietko komerycjne czy co? Placi sie za uczestnictwo w obiedzie pokomunijnym? Bez przesady. Jesli jest sie \"aktywna\" matka chrzestna, to zna sie swojego chrzesniaka, wie, czym sie interesuje, o czym marzy. I nie musi to byc prezent kosztowny. Jesli dziecko regularnie dostaje prezenty od chrzestnych na urodziny, imieniny i inne dzieciece okazje, to nie trzeba nadrabiac finansowo za cale poprzednie 8 lat. Moj chrzesniak szedl w tym roku do komunii. To dziecko, ktore ma wszystko - najnowszy sprzet elektroniczny, mnostwo ksiazek, ma tez Pismo Sw. itd.. Ale wiedzialam, ze marzy o zegarku, wiec go kupilam. Dziecko zadowolone i to najwazniejsze. I nie byl to zegarek za 3000 zl, nie byl tez bazarowy badziew. Kupilam sprawdzona firme, nie narazajac jednoczesnie swojego domowego budzetu na bankructwo. I moim zdaniem takie rozwiazania sa najbardziej sluszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na laptop napewno nie jest za
ja niestety jak to ujelas nie jestem aktywna matka chrzesna. Moj chrzesniak mieszka za granica. Widuje go raz na dwa lata. Ma wszystko, a to o czym marzy kupuja mu od razu rodzice. Zawsze przy okazjach urodzin, swiat itp dostaje pieniazki ktore sam wydaje wedlug potrzeb. A nie jest to dziecko ktore wydaje na lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish
Zadzwonilam do mamy od mojego chrzesniaka bo jakos nie moglam sie zdecydowac co mu kupic a po drugie balam sie zebysmy z ojcem chrzestnym nie kupili takiego samego prezentu, dzisiaj mam sie dowiedziec co chcialby dostac moj chrzestny.Oprocz normalnego prezetu chce mu kupic swiety obrazek z Aniolem Strurzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×