Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

hej!;-) Endo ...no bo juz i ja mialam jakies dziwne uczucia ze mozes sie rozhcorowala...ale widze e-tam! humor dopisuje mimo wszystko wlasnie co z tego ze czasem powoduje wymioty czasem trzeba \"zwymiotowac\" zeby sobie ulzyc;-);-) buziam wszystkich papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no zasypalo mnie...robota ;) i goscmi ... wlasnie wyszla kolezanka ..z dziecmi...4-letni synek ma ADHD... torrrrrnaaaadooooo! dobrej nocki kochane ludziska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdówka posyłam 😘 Zimowo mjakoś tak i nic mi się nie chce. Zrobię jakiś obiad i może poleżę, albo co...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) nie ma jak niedziela! pranie...gotowanie...sprzatanie...😠ooo nie sprzatac dzisiaj nie bede!!!:P wczoraj z dzieciorami bylismy w lesie( tak to nazywaja...;) )...czyli wyaswaltowane sciezki...vizite center...hm... ale fajnie bylo! dziatwa dotleniona wymordowana...pasc nie chciala... :O...a taaaka mialam nadzieje! ech... lete do obiadku..dzisiaj wolowonka..w musztardzie z czosnkiem duszona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i postanowilam ugotowac kapuste modra- pierwszy raz w zyciu...nawet nie jadlam prawde powiedziawszy...niogdy..;)...ale co tam sluszalam ze pychota to za neta przepisu poszukalam.....wyszla rozowa:O......boje sie sprobowac.....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Niedziela już prawie jest hyistorią. A\' propos historii to mam parę sprawdzianów do poprawienia... Wywiadówka we wtorek a ocen za mało trochę... Pozdrówka 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT, STO LAT NIECH ZYJE , ZYJE NAM ..LALAL I JESZCZE STOW I JESZCZE RAAAAZ NIEEEEECHH ZYYYYJEEEEE NAAAAAAAMMMM ❤️ MUMECZKA!!!!!❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Ja też dołączam do birmowego chóru i zaśpiewuję Mumce: NIECH CI GWIAZDA POMYŚLNOŚCI NIGDY NIE ZAGAŚNIE.... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) hahaha Mumus ...ja rzecz jasna tez ;) hihihihi nooo...coooo tak mam w kalendarzu zapisane....;) zreszta imieniny m tez...na listopad...a ma w grudniu...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieciaczki.. 😘 Co u Was? Ja nie mogę nadążyć, tak mi czas szybko płynie... Buziam, myziam i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Endo... mi czas nie plynie szybko...on zap...iernicza jak dziki!!! ktos sie tu ociaga z rozciaganiem.....;)...prosze ciagnac pozadniej!!nie ocigac sie!! ❤️ Savan❤️...macie juz wyniczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oo chyba wszyscy tacy zmeczeni jak ja...kurde normalnie zdycham...leb mi peka..i jestem taka zmeczona, ze ledwo chodze...? caluje Was mooocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi kurde ciagne ciagne i jakos ciagle i tak za malo ja tez padam na pysio ech... buziam myziam jak Endo papapty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ale dzisiaj to juz wiem NA PEWNO!!! :D ENDO KOCHANA!!! Z OKAZJI URODZIN----WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! NIECH CIIII GWIAZDKA POMYSLNOOOSCIIII...LALALALLALALAL.... 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta zyczen w liscie...co to z powodu swiat bedzie szedl tydzien ...albo dwa...zamiast trzech dni... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! 🖐️ Dzięki za pamięć. I życzenia (zwłaszcza) (!) Normalnie nie mam na nic czasu. Wczoraj wróciłam do domu po 13 godzinach. Było posiedzenie rady pedagogicznej. \"Aktywnie\" w tym posiedzeniu uczestniczyłam. hehe.... Ale mi lżej, jak \"wywaliłam, co mi leży na mojej chorej wątrobie\"... dziś niedawno wróciłam z pracy i zakupów. Oprócz jedzenia kupiłam szafkę z lustrem do łazienki (kibelka) z ceny 105 zeta utargowałam do 80. Jestem z siebie dumna. Taki mały prezencik urodzinkowy se zrobiłam, a co??? Jutro jadę na festiwal piosenki harcerskiej. Muszę jeszcze zrobić obiad na jutro. pozdrówka 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Właśnie wróciłam. Zjadłam wczorajszy obiad - makaron ze szpinakiem :-D i dzisiejszy - biały barszcz z tym samym makaronem (tym razem już bez szpinaku). :-) Na festiwalu - SUPER !!!! Wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce :-D i dostali jednakowe nagrody :-D - śpiewnik i płytę z piosenkami harcerskimi. :-D Buziam, myziam i pozdrawiam 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak ja lubie myzianie!!! moje dziecie -ta najmlodsza...wzielo sie za pisanie listu do Mikolaja...po pieciu minutach m ja podejzal...byla na jakiejs 10-tej pozycji...na 6-stej...byl...uwaga... RENIFER!!!:D:D:classic_cool:... a ja dzisiaj machnelam nalesniczki z serkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do listy doszlo...z rzeczy bardziej interesujacych,,,elf....gitara elsktryczna...mikrifon ito...z mniej..perkusja... dobrej nocy kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Pozdrówka wszystkim buziaczkom i moziolkom. Hihihi........ Biedny ten \"Mikołaj\"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT < STO LAT!!!!! niech zyje , zyje naaaaam!!!!!!!!!!! Junaczek!!!!!!!!!!!!!! z okazji urodzin...wszystkiego najlepszego:D zyczy Birmi :D 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 alez nam sie zrobilo urodzinowo;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedny...biedny,,,,ten Mikolaj Enduniu...:O...ja to tak troszku podejzewam...ze moze nie dac rady w tym roku...;)...noi ten Renifer...watpie zeby sie chcial rozstac z Mikolajem heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka ! Lepiej późno niż wcale... Też Cię wyściskuje mooocnooo... i życzę \"wszystkiego, czego chcesz...\", jak mówi stara piosenka... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×