Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

jadę sobie na dzień dziecka do mojej kamilki Wrócę pod wieczór...chyba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz odpadam w biegu hahah moje rozumowanie i czytanie dostaje ode mnie PAŁKE!!! hahaha na dzien dziecka Mamuska niedopa dostaje;-) Endo sorki ja juz trzecia wlewam i dalej łepek mi spada...ponizej .....intelektualnego NEMO hha:D:D Savan... to 750 lecie bedziesz w Kraku swietowac? no w zasadzie program całoroczny ale dzis sie zaczyna... mnostwo ciekawostek (staropolskie jadło;-) a ja na dodatek lubie Rubika...malo ..kocham jego utwory.,...mam wspomnienia...i co by nie powiedziec te słowa o milosci....przy jego muzyce... i afer dookola nie chce slyszec widziec... pewnie nie wszyscy tak sie do tego \"mają\" ...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko w morkde jezyka....Smooki beda ziac ogniem ;-) 2-go czerwca nad wisla wowowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta!:D Nie było mnie parę dni bo byłam u brata (tak jakby na wsi) co by się trochę oderwać...;) Nacieszyłam się moją małą brataniczką i tak się zasiedziałam że jakoś wrócić nie mogłam...;) No ale już jestem i się melduję:) Dziękuję za troskę 🌻 wszystko u mnie w porządku a nawet lepiej...;) Przez te parę dni prawie wcale nie myślałam o chorobie i takich tam głupich myśli nie miałam, więc normalnie czuję się jak skowronek:D Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim dużo dziecięcej radości na codzień🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madzia...;-) jakze milo Cie znow widziec i to w dobrym nastroju;-) buziam❤️ a propo\'s ucichającego juz tematu... Tom i Jerry pamietacie taka pare o to byla para meska klasic!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! :D rekinki po mordkach wycalowane;)..zolwiko po brzusiach wymyziane :D fajnie bylo...ino w kolejce do wejscia kude 1,5 godzinki odstalismy...:Oale warto bylo;)..mialam nadzieje ze nie bedzie takiego tloku...bo Angliki nie swietuje ...nie wiedza co to dzien dziecka...przynajmniej dzisiaj...no i w tygodniu..jak by nie patrzec...a tu o!....no i w odatku ...nie wzielismy aparata...:( Madzia !!!no i super ..fajna taka meta ...hihihi u bata ..czyli tania;)...super ,ze odpoczelas..tak trzymac!👄...a kedy ostatnie zalewanko? bo ja sie nie moge troche polapac;)...wiesz...starosc... Endo!...no nie to se oswietujeesz jeszcze dzisiaj...hahaha...szkoda ..ze beze mnie...;) Juna...hm....Ty kochana jak moj m ...sie budzi tak mnie-wiecej trzy godziny...po wstaniu z lozka hahahahah👄 Oktawia! ale sie usmialam...hihihihih...tyle ze w/g mnie na Zwirka i Muchomorka sa dowody niezbite...spia w jednym lozku....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi- ostatnie zalewanko mam 8 czerwca:D miałam mieć 7 ale to jest boże ciało więc przenieśli o jeden dzień. 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim, Lacze juz mniej wiecrej naprawione, ale nie sztywne wiec nie moge siedziec na ompie csaly dxien bo nam firma m zbankrutuje i co qtedy poczniemy!!! Mdziu super ze odpoczelas i zle mysli przeganalas, jednak nie ma jak rodzina , choc fanem PPR nie jestem!! Juna, czytal wywiad z psychologiem w polityce, ale jakos mi nie przypadl do gusty. szczeze mowiac nie wiem dlaczego. chyba jeszcze raz przeczytam jak wroce do Krakowa i wtedy bede miala wiecrej wlasnego zdania a nie tylko impresje.Mam pewien opor z przyjmowaniempsychologicznych madrosci, moze dlatego ze 25 lat sama skonczylam psychologie, choc nigdy w tym zawodzie nie pracowallam Birmi, dobra wiadomosc podobno moje dobre dszieci zalozyly mi domu skypa, nie wiem jak dziala ale jak wroce to sie dowiem!! A tym czasem na zakonczenie caluski dla wszystkich dzieci duzych i malych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kobietki...to tylko mała próba bo nadal mi komp kuleje... cudem udało mi się zaglądnąć!! :( nie czytałam nie mam kiedy... dostałam awans w pracy lub raczej degradację jak kto woli...kasy nie ma więcej ale za to tyle kur!@#$%^& obowiązków że ja piernicze... Birmi..ty wiesz!!! ❤️ Myślę o was często i ubolewam nad tym że nie mogę zaglądać..przez ten komp domowy ale niedługo wrócę do formy... całuski 👄 zmykam zanim padnie mi znowu i się zawiesi w trakcie pisania...!! Ryjku śnił mi się Krzysiu... prosił abyś mu wybaczyła... abyś często go odwiedzała i mówiła mu o wszystkim, bo on cię słyszy...bo on cię kocha i nie zapomniał nawet na chwilkę !!! tak mi powiedział bo do mnie zadzwonił.... oczywiście w śnie... przekazuję zgodnie z wolą odwiedzącego mój sen... interpretacja wedle twojej woli... nie wiem czy powinnam to pisać...tak na forum..ale póki mogę to napiszę... a prosił żebym przekazała... to przekazuję❤️ to tyle ...i zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczek
witam. dziekuje za odpowiedz i mam jeszcze pare pytan. nie jestem zona tylko corka. mama ma raka krtani jest w trakcie chemioterapii i radioterapii po zakonczeniu leczenia chcialabym ja zabrac do siebie czyli do anglii i chcialbym wiedziec jak wyglada tam dalsze leczenie jak wygladaja badani kontrolne i jak wplywa klimat na ta chorobe. jak myslisz czy to dobre rozwiazanie zabrac mame do siebie? pozdrowienia dla calej rodzinki a szczegolnie dla meza no i gratulacje za silna wole i wytrwalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Savan super wiesci ...:D👄 Mumka!!!! 👄...wow...awanas..;) Blizniaczka...dobrze myslisz,ze po zakonczeniu terapii! przerywac terapi absolutnie sie nie powinno:)...po leczeniu moze jakis czas(dwa -mce?) kwarantanny...na dojscie do siebie...mysle ze zbyt szybka zmiana klimatu dla chorego na cokolwiek nie jest wskazana;) ale proponowalabym po prostu skonsultowac z lekarzem...on pewnie doradzi najlepiej...wiesz kazdy przypadek jest inny...:) ja nie jestem lekarzem i nie chcialabym wydawac jakis opini ...moge tylko powiedziec o swoich doswiadczeniach i odczuciach...choc i lekarz pewnie przez internet nie jest w stanie zbyt wiele o konkretnym pacjecie powiedziec:)🌻 no i zas sie dziewczyny nie wypowiedzialy...;)..ale moze doczytaja niebawem i zaczniemy dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ dziewczynki i chłopczyki 😘 jestem dumna z siebie jak nie wiem co! kupiłam kamilce puzzle 160 elementów ze Scoobim. I jeszcze je ułożyłam. Acha! Kamilka mi pomagała!! :-D Akumulatory naładowane. Nadrobię (chyba) wszystkie zaległości . :-P Buziale ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeej ! 🖐️ Gdzie was wywiało? U mnie pada...... Siano zmokło..... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie upal....hahaha Madzia..Polityka Pro Rodzinna?...chyba;) zrobilam torta...jutro beda zdjecia ;) lecimy na grillka...urodzinowego pa do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, miało być LPR oczywiscie, sorry, moja dyslekcja jest nieogarniona. A tu pada i pada i pada caly dzień, ale bylismy na wystawie młodego polsko-angielskiego wzornictwa( cos dla Birmii) i pysznym obiadku w mojej ulubionej warszawskiej knajpie \"U Kucharzy\" gdzie sami kucharze podajaądania . tylko polska kuchnia ale nietłusta, domowa i naprawde pyszna. A teraz`jak to u nas scrabble. tym razem przegralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno, Bliźniaczko witaj! Może dla Mamy Twoja obecnośc ważniejsza niz niebezpieczeństwa zmiany klimatu? Ale na pewno trzeba sie skonsultowac z lekarzami i tu czyli w Pl i tak czyli w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ A co was tak wywiało ???? :-D U nas od wczoraj jesień. Zimno i pada. :-P Co by tu zrobić z tak \"miło\" rozpoczętym dniem...? Jak minęły wczorajsze imprezki. Ja nie pojechałam, niestety... :=P Może trochę wiosny... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dooobryyy:) ja na imprezce bylam...wrocilismy...o 24.30...fajnie bylo :D..kaca nie mam :).. Savan👄..to kiedy w Grodzie Kraka zawitasz?...;)tam cyba masz sztywne lacze...:D Endo...do kosciola!niedziela jest! hihihi..ja chyba tez pojade...ulotki rozdac ;) Ryjek❤️ jak sie trzymasz...sauwasz w pracusi jak maly samochodzik dalej???..no i dobrze! wiesz podziwiam Cie! ... i myslami zawsze z Toba! M wloski odrastaja..hahah dzisiaj sie dopatraylam...zze jest LACIATY!!!!:classic_cool:...hihihihihehehehehsiwo-szatyno....-blondyn.hahah...w dodatku...z odrostami....:D....:O cos June wywialo...Juuuuunaaaaaa! Mumka jak tego komutera nie naprawisz ...zaraz...no to ja nie wiem! Magdy nasze..juz trzymam...anioly posylam...❤️ Lukasz jak idzie?:) Oktaaaaawiiiiiiaaaaa!!!!❤️ Pomarancze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Birmi chyba żartujesz!:D Twojemu M odrastają mieszane włoski...? Ło rany- już się boję...:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi, bede w Krakowie dopiero w czwartek popołudniu, Tu niestety zimno, wybieramy sie pod warszawe tak ze dopiero jutro do Was`zajrze. Juna gdzie jesteś?? Jak tam Rubik w naszym Krakówku? Ryjek, Endo Mmumka, Madzia i Pomarańczki miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...Juna ma doła sorry...opijalam wczoraj tego doła dzis boli mniem glowa heheh:D Savan;-: rany no to co ja sie tu wygłupiam jak fachowca mamy nie od parady, trzymac ja bede teraz jezyk za zebami :D:D a tak powaznie zartuje rzecz jasna;-) mysle ze faktycznie masz chlodniejsze spojrzenie ode mnie chocby z racji znajomosci rzeczy;-) szkoda ze w psychologii nie praktykujesz :D bo przydalaby mi sie teraz niezla lina ktora by mnie ciagnela ku powierzchni :D:D rzecz dotyczy faceta jak zwykle, ot tracilam tracilam....az dowod niezbity sie trafil...i bum! zycie od nowa trza zaczynac;-) tak mialo byc!!! jak tio mawia Birmi - widac ma byc lepszy!;-) Birmi zaraz poczytam chyba nawet tesknilas za mna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Savan jestesmy o jednym czasie;-) Runika koncert dla mnie byl super ale bylam glupia i nie poszlam na zywo z powodow....meskich heheh ale przynajmniej wiem ze zycie musze zaczynac od nowa bo wreszcie wszystko sie rozwiazalo.....do konca... niejako przypadkiem...ale z udzialem mojej kochanej inteligentnej gloweczki;-)- a co musze sobie poslodzic troche...przeroslam faceta ...i wpadl jak sliwka w kompot... ale coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ,ze tesknilam! :)ja za kazda tesknie ...:)mnie brakuje teraz Ryjka...oj... Junaczku co to za doly?he? ja drabine posylam!!!TTAAAAKAAA WIELGACNA!!!ja na listonosza czekam... Savan...w czwartek mowisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi upal u Ciebie ale fajnie bo u nas zimno i szaro buro brrrr zle to robi na moja i tak marna kondyche;-) mi;lego dzioneczka i pozrowka dla Łaciatka;-);-) no sorry dla M tak cchialam cós na wesolo bo mam dusze smutną:( buziam serdeczniuchno wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×