Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

no upal :)...od dnia dziecka! :D...wczesniej deszcz...deszcz...deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus napisze jak troche sie poskladam....oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus....dzieki za drabine:-) przyda sie oj przyda... do0 biusta tez mogem sie tulac;-) i jak dzis u Ciebieu M nastroj ? i jka poszukiwania, a jak twoja nowa firma?;-)ulotki czytam juz zrobione:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juneczko, jeszcze jestem, tamat faceta, jesli bedziesz chciala oczywiscie, omówimy na mailu albo po moim powrocie, przy piwku. W kazdym razie zalecam rade mojego taty: \"Nie je sie takie gorące jak sie gotuje\" Czasem trzeba facetowi odpuscic, ale jak tego niewarty to odpuścic faceta.Ale czasami, to fakt , nie jest łatwo to odróżnić. ale jesli nie poszlas na rubika, to sprawa`widze powazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia...sie nie martw...darmowy baleage..czy cus..hehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi karta?koniec abo moj telefon znow sie wzial i padl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie karta...chiba komp ma przesilenie ...wiosenne...heheheh Trzymaj sie Junaczku!!i pamietaj...cos lepszego;)...czasem trza zrobic miejsce na nowe ;) Z Twoja dojrzaloscia...doswiadczeniem...ja nie wiem co sie bedzie dzialo!!!...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus lece teraz cos do obiadu obaczyc, a moze nawet jeszcze co kupic:( bo wczoraj nie bylam w stanie myslec o codziennosci... ale dzieki za usmiech,.,,,super bylo, i mi lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia moze masz reakcje alergiczna na chemie,,,moj maz mial takie objawy...od...5-tej chemi...chyba;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no listonosz do Was iiiidziiiieeeee;)....ja zolw...bo ma taaakaaa cieeeezkaaaa tobe!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi- z tym baleyagem to było dobre:D A na chemię raczej uczulenia nie mam bo wyszło wczoraj, a chemię miałam 10 dni temu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Madzia ...mze tez byc Pantera....a pan potem ;) chcialam jeszce jakie zgiecie poslac...i cus sie popsulo znowu...:(...pozniej sprobuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi- normalnie kopara mi opadła jak zobaczyłam te Twoje specjały!🌻 Ty zakładasz restaurację, czy co...? Bo ja się cały czas nie mogę połapać o co chodzi z tym Twoim pichceniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo! nareszcie się objawiłay, gwiazdy jedne. :-P A ja ja w Leroy Merlin byłam. Płytki na schody seśmy kupiliśmy....:-D A co ! Hehe... Brrmi ! Pozdrówka dla MILKI Twojej domorosłej... Dla mnie on bedzie MILKIEM - pycha!!!!!!!!!!! Mniam mniam... Obejrzyj sobie Radosława Sadowskiego (taki aktor - Samo Życie, taniec z gwiazdami 4) Też z takim balejażem, z tym,że zapłaconym...hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endoo kurcaki ale mi ta gwiazda podpasowala ...ja tez siemoge podpiac? heheh:D:D pozdroweczka zasylam i ide w teren;-) ach Birmi...odjazdowa z tymi psecjalami uf mniam mniam mnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ! niedziela udana! poprane ;)..posprztane...poprasowane...heheheh madzia narazie robimy na zamowienie ...ale pozniej..ktoz to wie! trzymam kciuki...za jutro ..oprcz piatku rzecz jasna! no to dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wszystkim dnia z samymi dobrymi wiesciami:-)... Brimus mialas mi podac stronke.....znalazlam cosik (chce takie sukienki buuuuu;-)...ale nie weim czy to to... ciekawska Juneczka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :( moj syn ma zapalenie...uszu!obu! buuuuuu...zwariuje ..jak nic zwariuje!!!! Junka to pewnie bedzie\\to...srobne moze pozniej ..tera lete placki piec;) acha m poszedl do pracy starej...wjechal im na ambicje...cut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi ! 😘 super !!! Usciskaj czekoladka... :-P :-D a synkowi zabawki daj i do łóżeczka... Junka ! 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Bedzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie dzis ciasta serwujemy? Birmi ? ja robiłam obiad, mięso w połowie \"wyparowało\" z garnka za sprawą G. Nie doczekał i zjadł z sałatą. Ziemniaków juz nie gotuje dziś, bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam aż \"dojdzie\" reszta mięsa i też zjem z sałatą... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zdrowei Endo;-) 😘;-) Birmi...no to nie mailas samych dobrych wiesci...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×