Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

czesc dziewczynki, dzieki wszystkim za dobre slowa. poki co pomogly, bo M na przepusce w domu!!! Do poniedzialku. Nispodziewanie rano zadzownil zebym po niego przyjechala. Wiec ide obiad gotowac, bo myslalam ze bedziena szpitalnym wikcie i nic nie ma!!! Czuje sie w miare, troche oslabiony, ale poza tym OK. madziu, trzymam kcuki za scan!! Juna tak sie ciesze że wpadlas, Birmi !!! - moja bliźniaczko, Endo posylam usmiech cieply i kojący ( jesli taki umiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan....:-);-) to nutka optymizmu niech pociagnie za soba cała melodię;-) dzieki za cieplutkie słowa;-) Madzia ❤️ Birmi palcek jakowys w kabelek przepchaj;-) buziam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Endo...❤️, Grzgorza przytulamy...Ciebie tulimy do biusta... Savan! no!! blizniaczko:D..tak trzymac!!!...powiedz m..ze w zyciu tyle kobiet na raz sie za Niego nie modlila heheheheh ❤️ Juna...no widze niejako poprawe...powoli sie gramolisz z tego dolka...ale ciesze sie tym co mam ❤️..biuscim moj chiba coraz wiekszy....;) Madzia!! no to prosze sie do zdjec ladnie przygotowac...fryzjer , kosmetyczka...itd...co bys nam tam ladnie wypadla!!!❤️ Agata!! norrrmalnie slow mi brakuje!! ...TY w zajeciach z przygotowania do zycia w rodzinie nie uczestniczylas!!!!:P:P:P No jak masz juz cos....ja tu czekam....:) Ryjek❤️ reszte caluje w czubeczek noska...i torcika w kabelki wpycham...tym razem na biezmowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Fajnie dziewuszki, że u Was lepiej... :-D U nas taki lekki półsen czy coś w tym rodzaju... Nie do końca prawda dociera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham lapka na dobranoc 🖐️ padam lekkona pysku...ale torcika orzechowo czekoladowgo w kabelki wcisnelam;) Endo ...kiedys dotrze ..ale to dobrze..ze nie zbyt \"agresywnie\" dociera :)❤️ w poniedzialek bede chyba siedziec przy kompie caly dzien...moze ktos mi potowazyszy? :) bede robic katalog..i musze logo doszlifowac..choc nie wim czy sama nazwa mi sie podoba...ale co tam nie jest najgorsza...sklada sie z pierwszych liter imon mojego , kolezanki i naszych mezow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...i nie napisalam....hahahah a ciekawa opini bylam....hihihi CATI... moze byc?...choc ja sama nic lepszego nie wymyslilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi, 😘 a może ITAC mi się kojarzy historycznie z Itaką, że się do niej wraca mimo wszystko, choć czasem długo :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pycha torty? A czemu w kwadraty? Może posłać okrągłą foremkę, albo o serduszku??????? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ! :) Endo...zgadlas hihihihi...nie mozemy tutaj kupic.....jedyna jaka udalo mi sie nabyc....to 21cm...ale rozmawialam ze szwagiereczka....jej corka do nas jedzie w przyszlym tyg...ciutke nam przywiezie tortownic i rekaw do dekoracji ;)...serduszko powiadasz....niezla mysl!..musze zagadac :D widzialam tez torcik w formie motyla;) ...dla dzieciakow jak raz! udanej niedzieli kochani!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi- CATI brzmi całkiem fajnie:) Rozumiem że u Was to się będzie czytać przez \"k\" więc całkiem całkiem...:) A co do kształtu tortów, to też właśnie miałam pytać...:) Bo wszystkie w kwadracik jak narazie. A ten motyl to w sumie fajna sprawa...:) No i tradycyjne kółeczko oczywiście... Ale dziwne żeby tam mieli tylko kwadratowe tortownice...ja nie wiem, jakiś dziwny kraj...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) heej.. Endo ...jeszcze raz dzieki Ci wielkie za niespodzianke dla mnie:D... wlasnie wrocilismy od Mlodych;)...ogladalismy zdjecia..i film...dobrze , ze bylam przygotowana na te wrwzenia...bo bym sie chyba zaplakala na smierc...z tego wzruszenia.... Madzia...oj dziwny dziwny....powiem wiecej...wcale nie maja tortownic..;) mysmy zadaoptowaly blachy do pieczenia ..eee indyka...;)...hihihihihi ja dzisiaj zastrajkowalam...moje zycie kreci sie ostatnio glownie w kuchni...mam dosc zmywania(bleeee..jak ja nie cierpie zmywac.!!!..)...i gotowania...a wlasciwie pieczenia...wiec namowilam m na chinska knajpe:D pojechalismy se w szosteczke:D..faaajnie bylo...bez zmywania..hihihih dzieciakom najbardziej sie podobala czekoladowa fontanna...;) caluje wszystkich moooocnooo👄 dobrej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien sobie sokojnie minął. Na cztaniu, jedzeniu ( tak, tak z jedzieniem lepiej), siedzeniu na ganku wśród pelarganii. jutro jednak juz szpiatalne klimaty.... Birmi, CATI, brzmi fajnie, choć proponwałabym skonsultowac z Aglikiem/ Angielką, czy nie ma jakiś niespodziewanych skojarzeń. Mnie sie nie kojarzy z niczym, ale w slangu nie jestem zbyt mocna. tak , dziwny to kraj, pamietam widzialam kiedys tort ( na urodziny dla chlopca) w ksztalcie i dekoracji pilkarskiego boiska. Ksztalty mozna by im darowac,ale smak orginalnego angielskiego tortu jest naprawde ohydny. Ale czasamo mi sie teskni za naszymi londyńskimi czasami... caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ale mi sie nic nie chce!!!!:O dom moj przemienil sie w Syflandie...pojecie ludzkie ..przechodzi.....samo siebie..:O a mi sie nic nie chce....chyba musze odpoczac...len mnie dopadl...:O chyba mi troche emocje puszczaja...nerwy dygocza..;)hihihihihi wiecie co...wlasciwie to wszysstko dzieje sie na raz...i niemam czasu sie tym ucieszyc ...tak do konca...ja nie wiem...chyba dzisiaj poleze:P:Phihihi ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Slonce nie omija nikogo. Nie ominie i ciebie, chyba,zebys sie skryl w cieniu.\" Phil Bosmans ❤️ \"Kiedy pomnazaja sie twoje cierpienia -pomnaza sie tez sila ich niesienia\" Johann Kaspar Lavater ❤️ \"Wspil sie wyzej, kto doznal cierpien\" Friedrich Holderin ❤️ \"Cierpienia powinny uszlachetniac, w przeciwnym razie nic nie daja.\" Jean Poul ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Najwieksza chluba nie jest to, aby nigdy sie nie potknac, ale to, aby po kazdym upadku dzwignac sie i stanac na nogi\" przyslowie chinskie ❤️ \"Gleboki upadek prowadzi czesto do wielkiego szczescia\" Johann Wolfgang Goethe ❤️ \"Rzeczywiste trudnosci mozna pokonac, tylko wyimaginowane sa nie do pokonania!\" Gerd Vespermann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ \"Swiat jest pelen ozieblosci, poniewaz ludzie nie maja odwagi byc tak serdeczni, jakimi sa naprawde\" Albert Schweitzer ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkalo mnie dzisiaj cos bardzo...batdzo,,batdzo milego.... pewna kobietka ...mila memu sercu ...pprzyslala mi ksiazeczke z cytatami... ostatni jakos pierwszy wpadl mi w oko;) Mumka❤️...zas mam problem z oczami!!!!!hahahahhahahahah...co ja sie biedna ostatnio uwyje! heheheheh ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalyscie kiedys kwiaty od obcego faceta:P... ja dostalam :D::D...margaretki...z klorowego czegos ...se moge poprzylklejac...hihihi i umalowac!! mam nowy blyszczyk!! ale numer! zajzalam do kperty raz jeszcze....:):):):D Mumka!!! ja Cie kiedys udusze!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka❤️....czekam tutaj z utesknieniem....masz juz te wyniki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooo!!! I Agatka ma wyniki i modestka i baybe... SUPEROWE!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i dobrywieczór... Birmiś kochana...to za wcześnie ciut za wcześnie...ale cóż tak z tą pocztą bywa...albo idzie biały serek tak długo że sie prawie nie nadaje do jedzenia albo tak szybko idą kwiaty że jak byśmy świeże włożyli to by nie zdążyły zwiędnąć... hihhi ja ciebie też ...❤️ i ty o tym wiesz... :D a mnie się podoba ten o tym upadku... z chińskiego... Endo co u ciebie jak samopoczucie i emocje... ❤️ mam nadzieje że najgorsze za tobą... przyznam się ze nie wiem bo nie czytałam topiku... Junka co u ciebie ...jak tam buszowanie samochodzikiem... ?? Madziu... mam ci do wysłania zaległe zdięcia...ale przez mojego zawirusowanego kompa to nic nie idzie co ma za dużo MB także się odeślę jak sie to wyprostuje wkońcu ... a jak samopoczucie... ?? Savanka.?? a co u ciebie kurde ja tak dawno nie czytałam ze nic nie wiem..aż mi głupio poprostu...ale w pracy tak zapier...niczam że hoho i nie wiem czasem jak sie nazywam... :( uciekam spać ...dobranoc... kobietki.. ryjeczku ?? a ty?? co u ciebie ,,,, jak serduszko... odwiedzasz Krzysia zgodnie z tym co ci pisałam... ?? Całuski dla wszystkich 👄 i czmychnęłam jak kotek nie ma mnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata!!! ja wiedzialam, ze tak bedzie!!!!❤️❤️❤️:P nie wiem czy modestka i baybe zaglada do nas ale,,,❤️❤️❤️❤️ach jaki ja dzisiaj piekny dzien mam:D:D:D Endo, Mumka, Savan, Juna, Ryjek, Madzia,Lukasz, Reszta ❤️ Savan:)jak dobrze ze nie ma komplikacji❤️ dobrej nocy kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Witam w ten piekny dzień, (piekno jest rzeczą dyskusyjną) hihi... :-P Deszcz też bywa piękny przecież... Zwłaszcza podczas upałów i suszy :-P U mnie powoli zaczyna sie klarować sytuacja i idzie nowe ... Buziale 😘😘😘 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie będe wyników opisywać bo wiecie już conieco. Wpadłam tylko podziękować :* Buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczka witam Agatko nie dotarlam do oryginalu wiesci ciesze sie ze wyniki dobre z tegoco kolezanki pisza Bormi caluskam Endo hejka🌻 Savan ❤️ Mumka witaj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) ja dzisiaj zalatana troszku...;) jutro obiecuje poprawe .... dobrej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile, Aatko, bbbb sie ciesze. Jestes dzielna dziewczynka!!! Juna , lepeij??? birmi caluski mamka nie przepracuj sie z bardzo, A mojego M wypuscili na chwile, wiec mamy wieczr w domu. czuje sie na razie Ok dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Ale mnie łeb nap....la!! :-P Trudno powiedzieć że boli. Może mi kawa pomoże? Może to przez ten halny w \"wielkiej polsce\" :-P Buziale wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×