Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Birmi, tak bym chciala się zobaczyc z Toba ( z Wami) ale naprawde na razie nic nie moge powiedzic , czy bedzie to mozliwe. M ciagle w domu, jutro punkcja, we wtorek, srode i czwartek trzy wlewy. Jak bedzie w jako takiej formie to go znowu puszcza na kika dni do domu, czuje sie Ok, wczoraj nawet bylismy ze znajomymi na kolacji w naszej ulubionej restauracji. Bardzoo bylo milo, ale niestety jutro szpital znowu. A tu upał i upal. Ja nawet lubie, ale dzis troche mialam dośc trymajcie sie wszystkie kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Witajcie w baaaardzo upalny poniedziałkowy ranek... :D Spotkanko super :D:D:D Birmuś myślałam że coś napiszesz mi w mailiku co gdzie i jak... kurde wczoraj wieczorem było tak, że ja na skype byłam dostępna ale żeby coś zrobic na kompie to ni chu chu.... cóż ten h..owy komp mnie wykończy...:(:(:( 😭 Savan trzymam kciukaski za was.. za wasze zdrówko... Endo a jak ty kochana się czujesz... i jak braciszek.. ?? Szwagierkowi ostatnia chemia spłynęła w czwartek teraz czekamy na wyniki TK za dwa tyg... i od tego zależy czy będzie naświetlany czy nie... Ale ja mówię że nie!! a co będzie to się okaże...ale wiem że będzie po mojej myśli... !!!:D:D:D Ryjek ..👄 Junka.. 👄 Madzia 👄 ja nadal ci wiszę zdięcia... ;) uciekam do pracy... ale napisz mi Izuniu kiedy co i jak... co to za nocleg ? czy mają jakąś stronkę inernetową... kto będzie i wogóle... co to za mieścina... bo ja nie pamiętam ... zresztą w stanie migrenowej śpiączki wczoraj to raczej bym nie wiele zapamiętała ... !! byłam umierająca z powodu bólu głowy i wogóle taka oklapła ...a tu niedziela była i piękna pogoda... :( ale żyję dziś... i to nawet nie jest tak źle.. !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Niedziela była super !!! Dziś też niczego sobie... Po - zdrówka 😘 Jakby co , to ja jadę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) u mnie slonko...czyli co drugi dzien....hahaha wszelkich info udziele pozniej...jak wroce do domku...teraz bede latac...hurtownia , bank itd;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Melduję się:) Wakacje kapitalnie, siedziałam u krowów i kurów a teraz kilka dni na Mazurach to mogę chwilkę napisać bo rodzinka ma neta:) Szaleję jak nigdy, dzisiaj to przegłam nawet lekko. Ale wszystk ow ramach zdrowego rozsądku af korz. W środę na wieś wracam i zostaję do końca lipca jakoś to w sierpniu też machnę Wam że żyję :) Może podczytujecie to wiecie, że wyściskałam Kapuczonka osobiście i nie raz:D:D:D Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Znów się zapowiada piekny dzień. :-D Tymczasem 😍 wszystkim... 🖐️ Po - zdrówka ! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wczoraj probowalam sie wpisac...TRZY razy!!!!!...kurna i mnie kasowalo upierdliwie:O...teraz probuje..moze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie :D ciekawe czy jeszcze raz ;) kregoslop odmowil mi posluszenstwa na calej linii, wczoraj dogorywalam ...:O:O...mamy kolege mazsazyste..to mnie ratuje... a dzisiaj placki...wiec se zaaplokowalam kilo tabletek...terza mnie optocz kregoslupa...boli zoladek ...:O Agatka :D:D:D no! sie prsze meldowac czesciej ;)❤️ jutro[ostanowilam sie nie bolec ;)...wiec dam rade zalatwic co trzeba...teraz juz musze sie polozyc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Łukasz, no cudnie po prostu... :-D Birmi, mniej cudnie, jak widzę... :-O Inne dziewuszki... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z upalnego Krakowa, Łukaszku, bardzo sie ciesze, teraz mozesz naprawde odpoczywac i cieszyc się wakacjami. Zasłuzyłes sobie jak mało kto!!! M po wczorajszym pierwszym wlewie, czuje sie w miarę dobrze, dzis drugi wlew, troche sie obawiam bo zeszłym razem ten drugi był najgorszy, ale jak wszystko bedzie dobrze na weekend wyjdzie na przepustkę. Mumka, Birmi ( moja bliźniaczko!), Endo, Agatko, Ryjku caluski wielkie i tzrymajcie kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Juna gdzie jestes , brakuje mi Twojego ciepla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom chyba uslyszalam wołanie;-) melduje sie i grze-sz-nie odpowiadam...;-) Junka dogorywala dwa dni bo znow ja cosik przytrulo, cosik za czesto sie to zdarza ale na karb upalow to biore i mowi sie trudno rany kazdy cm skory mnie bolal z wyrka sie nie moglam sciagnac w glowie wirowalo a nie wspomne o calej \"normalnej\" reszcie zatruciowej brrr! Savan cichutko mam nadzieje ze M drugi wlew zniesie jak i pierwszy albo lepiej i eee co tam - tak będzie i juz całuski serdeczne załaczam Savance i trzymam rowniez kciukasy za jej zdrowko i wytrzymalosc w kazdym calu... Birmus jeju..nie choruj nam tu, nie choruj...tyle sie olatasz, ostoisz obiegaszze wszystkim...troszke moze zwolnij tempa na ilesie da rzecz jasna choc wiem ze trudno Łukasz no prosze ! jak mialo byc tak jest z zalozenia i ani troche w \"bok\" tak trzymac;-):D:D ciesze sie niezmiernie za kazde dobre wiesci Endo ;-) po-zdrowka;-) Agatka hurra macha nam i nie tylko;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan...czekamy na dwa słowka choc...buziole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Birmus Ty to choc masz masazyste hahaha ja wczoraj tez chcialam byc masowana ale mi tylko odpowiedz smsowa przyszla cobym nie kusila hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zas o Mumeczce zabyłam Juna ty niedobra istoto!:D:D juze bład naprawiam i Mumeczka pozdrawiam i ...a co tez mysle ze ma byc jak Mumka mowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mnie cosik pobolewa tu i owdzie moze z głoda jak to powiedziala moja corucha: mama Ty sie nie przejmuj najwyzej schudniesz :D:D:D i zacz to prawda:D:D moze na tego głoda danio? nie nie mleczne produkty w te upaly chyba mi juz nie leza ide sobie w zwiazkuz tym juz do lozeczka... zycze spokojnej nocy ...Savan i innym rowniez Savan ❤️ ktos podeslal mi taki maly wierszyk (moze fragment:) ks.Twardowskiego \"patrz z obłokow spływaja małe i duze nieszczescia ....potrzebne do szczescia...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo cięzko, mam nadziee że jutro bedzie lepiej... Juna dobrze ze jesteś, Birmi odpoczywaj i dbaj o siebie prosze...padam do łozka, napisze jutro , ma m nadzije . Dobranoc dzieczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Savan ❤️.... wszystkim dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Noooooo ! To mi sie podoba ! Nie było mnie półtora dnia i jaki ruch w interesie... Byłam w Poznaniu na zalewanku (12) brata. Dodali mu jeszcze 4. lekarz przebakuje, że to zamiast ewentualnych solarek. Zobaczymy, jak wróci profesor... Ja sobie załatwiłam zaświadczenie o zdolności do powrotu do pracy po urlopie zdrowotnym. Taaaa... Se lekarz namieszał... Kiedys napisał że nie mogę pracować to teraz musiał odszczekać !!!! hehehe... Po - zdrówka wszystkim 😘😘😘😘😘 Kciukaski - potrzebującym 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmoojjjjjjj!!! Birmus 11 sierpnia to bedzie długo weekend o ranyscie.... bedzie tłok na drogach... hm duzo odwagi musze chyba znalezc zeby sie wybrac autem kurcaki i jeszcze jak mam jechac bez Sląsk to pewne ze wyjazdy autostradowe pomkiełbasze :( jako pilot kurcaki ciagle nam sie zjazdy myliły a co dopiero jak bede samotnym kierowcą? kurcaki przydalby sie jaki towarzysz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo Twoj brat musi byc niesamowicie dzielny pozdrawiam i posyłam cieplutkie mysli (od serca) ale z chłodnym dodatkiem:-) coby upał jeszcze bardziej nie dokuczał... Savan tez Tobie i M ....sił ...pozytywne mysli posyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka! 😘 Dzielny - mówisz.... hmmmm........ może biedny to on jest co drugi tydzień w środę i czwartek.... Potem rozum go opuszcza... Rzuca się w wir pracy... Jakby jutro miał byc koniec świata... Zresztą , każdy ma swoje racje... On pewnie też... Może chce pokazać (komus, sobie, chorobie???), że nie jest z nim najgorzej... Ale to temat rzeka, co tam rzeka - ocean... A co do tego zjazdu to juz termin ustalony i wszystko inne bo nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) to ja wasza wyrodna...siostra przelozona(blizniaczka niekiedy ;) ) wiec tak termin jest 11 sierpien -sobota miejsce jest Zajazd Jambol Lask -Kolumna ul. Armii Ludowej 46 tel.0 43 675 43 88 haslo \"spotkanie topikowe\" cena noclegu 40zl od osoby za pokoj dwuosobowy...byc moze w pkojach wiekszych taniej ;) dojazd jset prosty polozony ow zajaz jest na trasie Lodz-Wroclaw jest tez bliziutko do stacji kolejowej w samej Kolumnie , lub Karsznice , Zdunska Wola, lun Pabianice...z tych miejc spokojnie odbiore samochodem i dostarcze gdzie trzeba, jak bede w Polsce i sie dorwe do kompa z netem gdzies podam nomer komorki tymcczasowy -moj :D:D:D NO TO SIE WIDZIMY!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUnka!!! jak Cie widze ..to jakos lepiej mi na serduszku 👄 Savan❤️..blizniaczko...i niech sie twoj M nie wyglupia bo tyle bab sie za niego modli...ze muuuuusiiii sie czuc dzisiaj dobrze ;) Endo...specjalne ucalowania dla ...mojej blizniaczki ;)...ona to musi miec sily!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...przeczytałam o spotkaniu i zycze radochy i wspomnijcie ryjka...ja niestety nie dam rady...wlasnie kolejna dziewczyna zaszla u mnie w ciaze ....wydaje zalgle urlopy ...sama mam juz 26 nadgodzin i na wolne nie mam co liczyc i chyba jeszcze nie jestem gotowa na takie spotkania ...moze w przyszlym roku powtorzycie to ...i moze juz wtedy bede w stanie .... PRZEPRASZAM i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ! 😘 A gdzie zapisy? Dzwonic do zajazdu czy do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kciuki i modlitwy, pomogło dziś było całkiem znośnie. A jutro może do domu na kilka dni, Co do wyjazdu, to ja bym bardzo chciała ale naprawdę nie wiem czy to możliwe. Jeśli tak to musiałabym zdecydować naprawdę w ostatniej chwili. M będzie jeszcze na pewno w trakcie lecznia, ale trudno dziś przewidzieć na jakim etapie.Wiec co będzie to będzie... całski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam...uf... pobładzilam w moim szalonym miescie al ew koncu trafilam gdzie trzeba wykursowalam sie troche i zaraz sie wyloze...jeszczem cosik slaba... a jesc nie wiele jeszcze jadam, wiec brak enerdżi Savan...ciesze sie ze lepsze wiesci i tak dalej trzymac, moc serc] przesylam wiec;) ❤️❤️❤️ Endo tak juz jakos bywa...ze znajduje sie cel ktory bedzie nas trzymal wewnetrznie i oddalal od niepotrzebnych mysli,,,, to taka ucieczka...i to pomaga;-) ale rzecz jasna wszystko winno byc w granicach by nie przeforsowac organizmu trzymajcie sie cieplutko Bimrus.. no to moze ja pociagiem? pom,ysle ;-) o tym jutro jak Scarlett hahaha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Birmus to kogo ja wezme ze soba hahaha? serwujesz mi pokoj dwuosobowy hahaha:D:D:D (koszt 80 rozumiem?) nie masz jakiego kuzyna hahahaha zartuje rzecz jasna;-) hm myslalam coby nawet kolege wziac co jest tez po \"przejsciach\" - no zdrowotnych ...wlasnie sie do mnie odezwal bedzie w czestochowie w tym czasie wiec po drodze... no ale nie smiem prosic a i hm hahahah nie nie cos \"blizszego cialu by sie zdalo \" hahaha no moze raczej duszy..choc dusza jego mi bliska zawsze pomaga w potrzebie zjawia sie jak aniol;-) i dobre mysli przesyla jak tym razem tez;-) bo choc znam go od dziecka ....to za tak bliski mi nie jest hahaha coby w tym pokoju hihihihihih kurcaki Juna Ty sie uspokoj!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×