Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

ciagle pada asfalt ulic jest juz sliski jak brzuch ryby! no i gdzie to lato?gdzie?;( pzodrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka- lato będzie podobno już w niedzielę:D ma być 30 stopni:D Buziam😘 wszystkie bez wyjątku i cały czas was podczytuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jutro postaram sie zajrzec tutaj i moze uda mi sie troszke nadrobic całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sie melduje szybko i konkretnie... :D wasza mumka kurde Ryjek ... ten sen był niesamowity...niesamowity... miłego dnia kochane potem zaglądnę...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Nic nowego... :-P Kaszel gruźlicowy... :-O Mówić mi sie nie chce... Po - zdrówka ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja tez chce sloneczko!! ja tez!! 😭 dostalam komplet mebli ogrodowych :D:D:D....na urodziny ;)...stol z parasolem , 4 krzesla..iiiii dwa lezaki!!!:D:D....ale se niemoge polezec.. :O lece do pracy na razie , ale moze dzisiaj po poludniu nagryzmole co wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo..powiedz wprost...\" nie chce Ci sie z nami gadac\" ;)..hihihihi..ja tak twierdzilam przy zapaleniu krtani....heheheh...a co niektozy natomiast...ze wogule nie rozumieja co ja do nich mowie....;) Ryjek nareszcie!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku....rza twarz opisalam sie jak głupia i mi zeżarło:(..:-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem..moze troszke potem znów znikne ale pamietam o was cały czas.... lato jak nie lato ,ale mi akurat w tym roku ta pogoda bardzo pasuje,jakos tak pasuje do mojego nastroju.... w sobote KRZYS miałby urodziny ...zaniosłam MU kwiatka i swiatełko ...ale było mi tam na cmentarzu cieżko..... byłam tam dopiero 2 raz od pogrzebu ....nie potrafie...nie wiem moze dlatego ze nie byłam blisko grobu kiedy ON tam znikał...nie widziałam tego...nie widziałam GO w trumnie...moze własnie dlatego czuje ze blizej niego jestem tutaj w domu ...przy JEGO zdjeciu ...swieczce zapalonej przy zdjeciu ...która pali sie cały ..cały czas....kurcze brakuje mi GO tak cholernie bardzo bardzo i coraz bardziej..... tak sobie zyje z dnia na dzien i dni nie roznia sie od siebie ...sa nijakie ...bez emocji ...duzo pracuje ...w jakims filmie padlo stwierdzenie ,ze jesli ktos nie ma dla kogo zyc to zyje praca ...to prawda ...została mi Marta i praca...ale przeciez zycie dla Martusi to całkiem inna bajka niz zycie dla Krzysia ...brak mi tego ... z dobrych wiadomosci ..to od 1 lipca jestem pierwszym zastepca kierownika ...wyzsza pensja ...po 2 miesiecznym ostrym zasowaniu w pracy tez uzbierało sie troche nadgodzin i wypłata była niezła (w kazdym razie dla mnie ,bo wielu powiedziałoby ze to mało .1450 zł do reki)tak ze zainwestowałam w nowy monitor ...marta sie bardzo cieszy http://images30.fotosik.pl/22/ac5db165032b998a.jpg naroznik służy nam ekstra ....czesto sie zdaza ze nawet go nie składamy na dzien i tak sie byczymy przed telewizorem... i tak sobie zyje ....praca....dom...naroznik.... całuski dla Was wszystkich dzielnych kobietek😍 i osobne 😍 dla Mumki która wie za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no i ni mom czasu dalej...:O Ryjek!!👄 alez sie za Toba stesknilam!....:) Junka...piracie drogowy!!! Endo!❤️ Savan{serce]...jestem z Wami calym sercem! w tych trudnych chwilach...:) Mumus 👄 Madzia👄...dzielna dziewczynko! Lukaszek:)❤️ reszta❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie moje kobietki .... słonka w Gliwicach dziś zaświeciło... :D Birmuś... kur...na ... u nas z tym czasem to wogóle kiepsko...] jeszcze na dodatek mój Synuś poszedł z gorączką do przedszkola bo nie mam co z nim zrobić...:( katastrofa... Ale buziuniam wszystkie 👄i uciekam robić zestawienia sprzedaży.. i magazyn papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Nic mi się nie chce. :-P Idę zrobić jakiś obiad i potem może zakupy. Po - zdrówka ! 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, słoneczko swieci, M. w domku, czuje sie dobrze, na razie czekamy na jeden z leków więc przerwa z procedurze. chwila wytchienia. wyniki po 1 rundzie chemi doszly do normy,infekcja znikla, jedyne straty to trzy zęby ( !!) i 4 kilogramy na wadze, ale mam nadziejee ze to nadrobimy. Jutro moze punkcja , jak sie lek znajdzie, a kolejne wlewy w przyszlym tygodniu. I tak. Ryjku gratulacje,czy teraz trzeba sie do Ciebie zwracac Pani kierowniczo, czy Pani Kierownik (he he) Fajnie ze wiecej kasy, to zawsze cieszy magda trzymaj się, Juna, Birmi, Mumka, Endo: caluski wielkie i dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan..w pracy dziewczyny mowia do mnie pani prezes :)oczywiscie z pelna sympatia.....ale tutaj jestem malym ryjkiem i niech tak zostanie. to ze awansowalam to nie znaczy ze siedze za biurkiem i maluje pazury ...nie taki typ ze mnie ...zrobie w biurze co trzeba i zasowam na sklep pomagac dziewczynom.. wiecie ja teraz czesciej bede chyba na drugim topiku ....wybaczcie ..ale pojawila sie tam Berta ...ma chorego tate ...i widze ze przechodzi to co ja ...chce pomoc w miare moaliwosci ....choc przezywam to mocno ....wszystko wraca na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Nooo pani prezes!!oj spodobalo mi sie! strasznie sie ciesze!!(wlasnie doczytalam;) ) dziewczyny...ale jaja....udzielalam wywiadu do gazety...hahahah w zwiazku z plackami...:D...normalnie jak zadzwonili ...myslalam ze padne!!hahahahahah..jutro beda nam zdjecia robili ;)hihihihi...chyba sobie nowa chustecze na glowe sprawieheheheheheh a lokalu dalej nie mamy...:O...ale widac najpierw musze pojechac do Polski:D Savan ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak sprawozdaje sie...sorry;-) ale czytam same lepsze wiesci... gratulacje Ryjku Birmi -kurde w morde jeza ale ...jazda super!:D:D Savan....❤️ oj choc troche zeszło mi kamyków z serducha uf.... Endo - nie leniuchuj.hahah ja tez leniwa ale polrocze minelo to robota pali sie a ja sie wtedy czuje superowo!;D no i kursik...dzis drugie zajecia.. buziam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Matko Mumka .....!!:D:D rzecz jasna buziam tyż i co to za gorączki ....asio asio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Noooooooo ! Same gwiazdy tu..... :-o Niech żyją naaaaam prezesiiiiiiii, przez szereg dłuuugich laaaaaaaat.... A towarzyyyystwo prosiiiiiii o litra aalbo dwaaaaaaaa.... Po - zdrówka... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo :D dla wszystkich po flaszeczce:P...hihihih padam na pysku...a jutro znowu placki...wywiady...zdjecia heheheheh Juna...wakacje sa a Ty sie za robote biezesz?????lomatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek Birmus dziendoberek wszystkim a tak tak cosik trzeba z dusza robic to i sie za cos trzeba wziac;-);-) nawet mi sie urlopowac poki co nie chce hihihi kursik ciekawy wiec i glowa zajeta czyms pozytecznym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo i Birmik jak tam wywiady...??? zadowolniona?:D:D obiektywy dobre byly?:D:D ooo na flaszeczke jeszcze dla mnie sie zalapalam?ide zaraz sobie cosik zapodac a co!weekend w koncu nie?;-) Ryje ❤️ Savan 😘 Endo no tak za dwa literki rany to Juna juz od samej aury dwoch literkow padla oprocentopwana;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUNKA pozdrawiam Cie cieplutko Birmi całuski dla wszystkich bywajacych🌻😍🌻😍🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ..byly byly ajparaty ...obiektywy..sztuk kilka...plus jeden pan reporter;) jutro mam wolne sie rozpisze mocniej;)...dzis juz padam dobrej nocki kochani👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ No ! Kurrrrcze... COŚ mnie wczoraj odłączyło od neta. Jak poczytam to może napiszę ... A, jak przygotowania do ZJADZU w ŚRODKOWEJ POLSCE ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)... dupa mnie boliiiii.....buuuuuuuuu😭... chyba moj kregoslup...mowi \"dosc\"..czas odpoczac...:)...zas mnie rwa dopadla...a tak sie staram...nie dzwigam i w ogole...:P caluje👄...ajk mi troche przejdzie...zajze do was:D... Endo..ja zas zadzialam numery telefonow...:O...ale poszukam jutro;)...jak mi troszku przejdzie...wiadomo jak wolne..i slonko wytesknione...mnie musi cus byc...albo dzieciom...albo cus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi, poleguj, poleguj... U nas dalej przerwa. Dopiero w poniedzialek punkcja, a potem w kolejne trzy dni dni trzy wlewy. A potem może znowu do domu. na razie staram sie go odkarmic, male spacerki, kawa na ganku, czytanie i oczywiście scrabble! trzymajcie sie wszystkie!!, a o z Lukaszkiem naszym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Witam : Niedzielnie........ Słonecznie............. Upalnie............ Gorąco.......... Ściskam też : Niedzielnie........ Słonecznie............. Upalnie............ Gorąco.......... Po - zdrówka ! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Laaaaaaaaatoooooooooo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) spotkanie nasze ...odbedzie sie ..11sierpnia!...postaram sie podac wiecej szczegolow jutro....negocjuje cene noclegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×