Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

kanciapka wyschnela:D..wczora z wieczora m pomalowal:D dzis z rana ja posprzatala-czyli upchnelam walizki, pudelka, paltociki i buciorki:D czyli wieszak przy dzwiach -dla gosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) aaalllllllllleeeeeeeedalam ciala!...lomatko!..zapomnialam..ze to tlusty czwartek....m zawiedziony...mowi, ze tak to jeszcze nie bylo...ze paczkow nie jedlismy...heheh no coz..kiedys musi byc ten pierwszy raz... ale..chyba bede sie mogla wytlumaczyc...z zapominalstwa, otylosci, spania permamentnego zmeczenia...czyli z lenistwa:P i nie wspomne o tepocie intelektualnej;) otoz , bylam dzisiaj u doktora..mam chora tarczyce..jeszcze nie wiem dokladnie...ale objawy sa jak przy niedoczynnosci..:O.... pobral mi doktor dzisiaj trzy flaszki krwi-w celu wykonania badan na tarczyce, cukrzuce i anemie... ...poprosze...trzymajcie kciuki za anemie.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artykul
jes jak najbardziej ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! 🖐️ Co słychać? Mi się jutro kończą ferie. A dziś idę do kina na lejdis. Pozdrówka. 😘kiss]😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Wczoraj profesor potwierdził ozdrowienie brata. Wizyta kontrolna za 3 miesiące. Film był smieszny, choć bardzo bluzgający... Pozdrówka... Buziale.... Miziale..... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ...........wylaze spod papierow, zwariowanych zajec, i inncyh dolow! pozdrawiam serdecznie i myziam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wam napisac ...nie wiem mam problemy natury chyba osobowosciowej hahahah a blizej menopauzalnej :(:( franciszka mnie za mocno dorwala chyba hihihihi, mieszkaniowe zamieszanie i takie tam z dziecmi nie jest zle ..tak sobie musialam poskaldac to i owo i pewne decyzje beda zapadac w ten weekend.... decyzje mieszkaniowe....m.in. zobaczymy jakby co nie gniewajcie sie cmook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cieplutko i posyłam buziaka👄 Birmi🌼 jak badania? uciekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie sie ferie wlasnie zaczely;) Junka! sloneczko! szybko pisz co to sie wydziewa u Ciebie!! rany julek przeprowadzasz sie?????❤️ a gniewac to za co??? Endus moja wierna towarzyszko hihihi ...przypomnial mi sie stare filmy;)..do mnie sie nikt tak nie zwracal...nie zalapalam sie hahahahah jak tam odpoczelas troszku na tych feriach?? ...tak miedzy sprawdzaniem jedych zeszytow a klasowek;)....ciemiezycielko ucisnionych uczniow:P Okti! witam serdecznie:D...a jak nasze malenstwo???he????lapeczki pewnie smigaja jak male samochodziki;)..a nozia jak?? moje wyniki sa ok!doktor mnie mowi , ze powinnam zmienic styl zycia!:D:D...ze powinnam pracowac!!!!kurde jeszcze wiecej???:O hm nic nie rozumiem...znaczy hipohondria?...no coz... wiec ja doktorowi na , ze ja owszem pracuje..tylko oststnio nie daje rady..organizm mi sie buntuje...do tego mam klopoty ze sprawami intymnymi(pamietacie jak w zeszlym roku spanikowalam?)..no coz cytologia ok , a dolegliwosci sa...no i od slowa do slowa doktor wyslal mnie na pobranie materialow na candide...no wiec sie zagleblam w temat i rzwczywiscie to moze byc to, o niebo lepiej niz niedoczynnosc!...tylko ta dieta..lomatko!!!!...ale co tam ja twarda baba jestem i sie beleczemu nie dam!;)..tylko musze wiedziec z czym mam do czynienia...jakos z wiatrakami nie mam ochoty walczyc, heheh...wolalabym konkretnie wiedziec o co chodzi- a hipohondri sobie wmowic nie dam!:P mysle, ze w Polsce -po polsku:P ze znajomym doktorem bede musiala pogadac;)...w razie czego pojde do terapelty hihihi no a jesli chodzi o ferie...hm...zapisalam dzieci na lekcje plywania..hm...i pierwsza super!!! po czym mloda zapalenie ucha zlapala...ja pierwszy dzien @...wiec siedzimy w domku...mlody sie tylko dobrze bawi;) aaaa pochwalilam sie , ze sie fitnes klubu zapisalam??..twarde mam postanowienie chodzic przynajmniej trzy razy w tyg.;)...no ! skoro place...grzech nie korzystac!!!na razie chodze..ferie tylko nie...z dziecmi trza pobyc;) pozdrawiam, buziam i w ogole!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) bc kobieta, byc kobieta.......lalalalaalal😭 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, jestem , jestem choc jakos zdołowana, aczkolwiek bez wyrażniego ( a przede wszystkim bez bezpośredniego powodu) . M dobrze sie czuje, duzo pracuje, a mnie dopadaja jakies paranoje i lęki. Może by się więcej słońca przydało ??. Wiem że mi to nie pomaga, ale niełatwo sie zyje na bombie zegarowej. Wiecej mi se na ten temat nie chce pisać, bo wystarczy że je mam doła, wię po co smutać innych Endo, jak rozumiem Twój brat zdrowy?! Jesli dobrze rozmumiem to b. sie cieszę! Juna, dobrze ze sie odezwałaś i dobrze że jestes! Może jakas kafka w Krakówku. ja teraz bywam tylko w weekendy, niesli masz czas i ochote to się odezwij! Birmi, jestes wspaniała, że masz tyle energii podziwiam Cię bezustannie. moje młodsze dziecko jest blizej Ciebie niz mnie, bo własnie spedza ferie w Londynie. Ja moze też polecę, ale najwcześniej w kwietniu. strasznie sie juz stęskniłam za Anglią, nie byłam prawie cztery lata,! Oktawia całuski, czy w Hiszpanii jest pieknie?? Do usłyszenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie pozdrawima jeszcze serdeczniej Savan odezwe sie jak po calym rozgardiaszu sie otrząsne, czyli mniej wiecej w przyszlym tygodniu w weekend moglabym sie z Toba spotkac w te sobote musze troche odsapnac ze wszystkim i i tez ze swoimi lękami ktore mnie potrafia dopaśc i nie wiem czy mnie co rozbiera całkiem fizycznie (kręsgosłupowo-wiadomo brak czasu na lekarzy) czy to jaka nerwica lękowa wlasnie niezbyt to miłe uczucie jak masz wrazenie ze poł ciala nie Twoje:( zastanawiam sie czy jak zostalam sama w Kraku (bez rodzinki) czy to ten lęk?.... poki co sytuacja sie naprawia..choc nie wiem czy nie bede musiala odwiedzic jakiego specjalisty w tym względzie.... ciesze sie ze Twoj Małz miewa sie dobrze i tak ma byc dalej;-) wiem lęk Cie moze paralizowac w koncu czasem jak stres odpadnie najgorszy - zaczyna sie myslenie ...a co... a jak a jesli... wiem ze to nie lekkie ...buzki serdeczne trzymaj sie .. Birmi nie wiec jeszcze sie nie przeprowadzam choch i to bylo brane pod uwage chwilowo spokoj nie wiem na jak dlugo... jakby co mieszkam juze sama (znaczy tylko z dziecmi, bez Mamy) i mam nadzieje ze utrzymam te swoje paredziesiat metrow.....co oznaczac bedzie gimnastyke niezlą poki co ale pod tym wzgledem mialam zawsze szczescie - jak w tym roku zwrot podatku - ulga na dzieci.. Endo gratulacje dla Brata!!! ❤️❤️❤️ w koncu walentynki amamy!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi... nie choruj nam a kysz!!!!! trzymam za zdrowko a hipohondrie to taj jakby ja tyz mam????;-);-) ech dzis to naprawde nic nie wiadomo lekarz nic nie widzi a potem : czemu Pani nie przyslza wczesniej!!!!:( badaj sie wyjasnij i w nosie opinie ze nic ci nie dolaga...trzeba byc pewnym buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to zaczynam sie martwic...Birmi...hello jak tam? Savan jak po weekendzie ? pozdrawiam zyczac sil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! jestem jestem ;) Po pierwsze! Endo! sorki ...nie zajazyłam!!!... Wysciskaj brata!! ..i oczywiscie moja blizniaczke!!!!!!❤️❤️❤️ Junka!:D:D❤️, nie jest zle!tak łatwo się mnie nie pozbedziecie:Phihihi wykryli jakies paskudztwo u mnie ;) ( jednak heheh) dostalam leki i bedzie oki;) nic strasznego sie nie dzieje👄 i prosze uprzejmnie o lista jakiego...;) Savan , kochanie...jak ja Cie rozumiem...ja tez ostatnio lape jakies doly...niby nieuzasadnione...krece sie w kolko...ten cholerny lek ...ja wiem , ze strach , cierpienie ...itd...jest czescia zycia...ale jakos mnie to paraliżuje. Ostatnio jakos nie moge ruszyc z miejsca...zblizamy sie do terminu wizyty kontrolnej...wlasnie czekam na telefon kiedy konkretnie(jutro czy za tydzien) , w zwiazku ze zmiana adresu nie mozemy sie dostac do naszej korespondencji..a jak pewnie wiesz , tutaj wzywaja pacjeta koresponencyjnie;) W ogole sie jakos zagubilam ...nie robie tego co kocham..i chyba to mnie tez dobija...zawsze mnnie moja praca wspomagala..a teraz ...od poltora roku nic!...doslownie jakbym sie bala kartki i olowka.nie wspomne o tym ze zdjecia z ostatniej kolekcji schowalam gleboko..i nikt ich jeszcze nie widzial.....nareszcie wyrzucilam to z siebie..musze sie pozbierac, zlapac wiatr w zagle.... dostalam kiedys od mamy \"Biegnaca z wilkami\"...zaczyna mnie wciagac :) tak, ze przepraszam ,ze sie czasem \"zawieszam\", jakos nastroju czasem brak ;) wlasnie odebralam telefon! wizyta kontrolna za tydzien!!trzymajcie kciuki!!!...kurde jak sie boje..m ostatnio przeziebiony byl...w ogole cos apetytu nie ma...i nawet goraczkowal...modle sie o przeziebienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz doktor mnie podlamal....zawsze mowil, ze jak pierwszy rok nie bedzie wznowy -bedzie ok! dzisiaj ...ze jak ktos sie chce martwic...to trzy lata...bo m mial zaawansowana zz...i jak tu nie ryczec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus rycz cholerka jasna jak potrzebujesz.... ale potem w garsc....❤️ tylko jeszcze mi wyjasnij,....rozmawialas teraz z doktorem? rany doly a kysz.... mnie przyjaciel od sduszy przypisal \"depresyjke ...\" kurcze wezmy sie wiec tu jakos ....wzajemnie i nie dajmy sie wiecie co!!! do licha swiatla, slonca!!!! solarka albo co wlasciwie to czy nie widzicie ze zima w tym roku do kitu bez slonca!!! moze dlatego nie mozemy sie pozbierac???? Birmus pisz co tam??? Savan jak u Ciebie Endo pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus napisze jak...sie do konca pouklada na razie mam dni rozniaste staram sie wyjsc jakos poza schematy dolowe... rany ludzie ja potrzebuje slonca i usmiechu!!! wiosna wiosna wiosna ach to TY... juz tuz tuz bIEGNACA ....TAK mialam sobie wypozyczyc i do dzis mi to nie wyszlo i w koncu zapomnialam dobra ponoc narka buziam serdecznosci i sily posylam chocbym miala te ostatnie wam oddac!;-) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Birmi Tobie potrzebne Anioly.... co to skrzydła uniosa .... pokazą jak sie lata... no to juz ...probujemy... moze choc troszke sie uniosły?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...Ryjek?????? heloo..helooo gdzies TY? pzodroweczka pamietam o Tobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi kochanie, przytulam Cie mocno, wiem aż za dobrze jak to jest. Mój M ma morfologie teraz co dwa tygodnie robiona bo ma za niskie erytrocyty i jest okropny stress za każdym razem. Tak to choroba staje się częscia naszego zycia. Nie łatwe to, ale jesteśmy dorosłe i trzeba się z tym zmierzyć po dorosłemu.... U nas powazny problem: znalazł się dawca szpiku niespokrewniony, tzw perfekcyjny dawca, czyli jak brat. Nie bedę się rozpisywać o szczególach ale sa powazne argumenty za przeszczepem i równie powazne obawy przeciwko. Zadne decyzje jeszcze nie zapadły, ale mamy o czym myśleć. Póki co M czuje się świetnie, własnie pojechał na dwa dni do warszawy ale ja sie obijam w Krakowie. Ale co bedzie dalej i ile jeszcze przed nami??? Juna całuski mocne, odezwij się w wolnej chwili, mam nadziję że masz jeszcze moja komórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junaczku❤️sto uśmiechów dla Ciebie!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D: nie dawajmy sie dolom!! ..moje skrzydełka zamrowilo;)...moze drgną:)...drgną! muszą..I Twoje też!...tylko jeszcze musze troszkę nad swiomi popracowac:) A Biegnącą POLECAM!!!....dodaje skrzydeł..przedewszystkim pomaga pewne rzeczy zrozumieć...a to skrzydeł dodaje;) Savan❤️❤️❤️...trzymam kciuki za właściwą decyzję, jaka by nie była...kierujcie sercem..ono jest chyba najlepszym doradcą:) jetem z Wami całym serduchem...i uściskuję wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedł m i mi zakłócił pisanie ...hihihi, straciłam wątek ;) Endo❤️ Ryjku❤️...oczywiscie , że Cię pamietamy!!! buziole dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowka Savan macie ciezki orzech do zgryzienia..... Twoj phfonik mam buziaki Birmi skrzydla otwarte do unoszenia....lekkiego choc?... buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) sie nie moglm wejsc dzisiaj na kafe:( Endo a Ty gdzie??? ja tu tesknie!❤️ Juna...sie zbieram ;) do lotu!...tylko nie wiem jak dlugo to jeszcze potrwa hihi Savan❤️ pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miala baba klopotu ...kupila se zmyware hahahah walcze z podlaczenem bez przerabiania instalacji...ciekawe co z tego bedzie...w obi nie maja przedluznika do baterii hehehe !!kiedy bedzie ?z nastepna dostawa...a kiedy nastepna dostawa ? jak przyejdzie samochod a kiedy przyjedzie? jak przyjedzie ...s;lyszal kto co takiego w dzisiejszych czasach????? ...to tak zeby bylo ku przypomnieniu zapadlych czasow;-) Savan ok....trzymaj sie poko co Birmi cmok skrzydla podnos podnos ...jeszcze troszke moje tez cosik ciezkie ....czasem za ciezkie...sie olejem ciezkim namoczyly czy ki pieron???:-) buziam myziam Endo cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×