Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trtr

amerykańskie placki z syropem, jak zrobić?

Polecane posty

Gość trtr

Mówi się i widuje w tv takie ich kultowe danie. Wygląda to jak duże placki, serwowane poukładane jeden na drugim, chyba z syropem klonowym. Czy wiecie co to jest? Czy znacie (lub wiecie gdzie znaleźć) przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrop klonowy widziałam ju.ż w wielu hipermaketach. Są tam teraz częśto stoiska z zagraniczną żywnościa, A możesz też kupić np na allegro albo w sklepach ze zdrpową żywnościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
No tak, wiem że u nas tłumaczy się to na naleśniki ale bardziej pasowało mi placki, miałam nadzieję że tak nazwane ktoś lepiej skojarzy... Bardzo, bardzo dziękuję. Już powinnam sobie poradzić. A smaczne to jest? Bo wygląda niesamowicie apetycznie... A syrop klonowy można dostać w niektórych sklepach np w marketach Bomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
link odsyła do ogolnej strony (bo "zla nazwa") a gdy wpisuje "pancake" wyskakuje kilkaset podstron, na przerozne dania, nie tylkona slodko... a jak to nazwac zeby znalezc na Czarnej Oliwce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Okokokokokokoko, zabita, bardzo, bardzo wam dziękuję! Zatem przepisy już mam (te z Love To Know też) to teraz trzeba je wypróbować. Jak zrobię, dam znać! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×