Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka789

Czy tipsy podobaja się facetom??

Polecane posty

Gość Malutka789

Hm...zastanawiam sie od dluzszego czasu,czy tipsy podobaja sie facetom...czy lubia cos w kobiecie co jest sztuczne!Zamierzam sobie zalozyc tipsy...choc mam watpliwosci...swoje paznokcie mam lamliwe i rozdwajaja sie...uzywamroznych odzywek i bez skutku...nadal sa takie same.A kobieta musi miec ladne dlonie jak i paznokcie zadbane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze własne krótkie niż
plastikowe.. bleh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego wy chcecie za wszelką
cene przypodobac się facetom? :O Jak Tobie się podobają to sobie zrób, jak nie i chcesz to robić tylko żeby spodobać sie facetom to daj sobie spokój. Oni dla nas się az tak nie poświęcają, żeby nosić plastik na paznokciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Tu nie chodzi tak do konca zeby facetomsie podobalo... ;-) Ale swoje pazurki mam nie ladne...zawsze krotkie,rozdwojone.... ble :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mam mała rade nie rob długich szponiastych z brokatem i gwiazdkami czy czym tam jak będziesz chciała zaszaleć to zawsze możesz na nie cos nakleić pomalować fantazyjnie to nie jest strasznie trudne jak cos to poprosisz koleżankę :P proponuje naturalne nie za długie frencz ogólnie jeśli będą naturalne to spoko:) a zapomniała bym tipsy jeszcze zwiększy łamliwość twoich paznokci proponuje odzywki one naprawdę działają wtedy będziesz mogła zapuścić naturalne:P ale skoro tipsy ci się podobają to oczywiście odrobina szaleństwa zawsze jest ok:) a co do pytania jestem kobieta faceci których znam nie lubią tipsów i im się nie podobają ale nie znam wszystkich facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a naturalne mialam na mysli zeby dlugosc tipsa byla naturalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Dzia za rade...moze ktos jeszcze sie wypowie na ten temat... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście, że tak...jak najdłuższe, jak najbardziej kolorowe i obsypane hologramami... żaden technoboy ani gimnazjalista nie przejdzie obok Ciebie obojętnie;) a tak serio- facetom podobaja sie zadbane pazurki;)- zadbane tz. ładnie opiłowane, czyste, pomalowane...-nawet bezbarwnym lakierem:) jednak niektóre kobiety mają problemy z pazurkami, np. moja siostra...dlatego nałożyła delikatne, naturale akryle- jednak nawet nie wystają po za opuszek palca....i wygląda to OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet80
nie nie podobaja sie nie chcialbym zeby cos takiego mi po plecach przejechalo naturalne zadbane najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja wlasnie zapuszczam i musze powiedziec , ze jak narazie idzie mi swietnie , maluje je takim preparatem utwardzajacym , ktory zawiera magnes i zelazo , i to chyba pomaga , bo rosna i sie nie lamia , i nie rozdwajaja sie :) oraz dwa razy w tygodniu maluje odzywka z wapnem :) mam nadzieje , ze bede miala swoje ladne paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odżywki nail tek
i paznokcie są rewelacyjne. cenowo jak założenie tipsów - ok 100zł. ale jaki efekt.. warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×