Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Czy któraś z Was stosowała przed zajściem w ciążę i w pierwszym trymestrze kwas foliowy? Pytam, bo w tej chwili prowadzę w gimnazjum Program Profilaktyki Wad Cewy Nerwowej, którego mysl przewodnia to: Już teraz mogę zadbać o zdrowie swego przyszłego dziecka. Jednym z celów tego programu jest upowszechnienie przyjmowania kwasu foliowego. A jak to wyglada u naszych mamusiek na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeczytalas...
przyjmowalam kwas foliowy 3 miesiace przed zajsciem w ciaze i 2 miesiace jak juz bylam w ciazy pozniej mialam anemie i lekarz przypisal mi kwas foliowy razem z zelazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W programie któy prowadzę , w materiałąch zawarte są informacje , ze kwas foliowy mogą spokojnie przyjmować wszytskie kobiety w wieku rozordczym juz od 14 do 45 roku życia. a przeczytalas- odczuwałas jakies skutki uboczne przyjmowania kwasu foliowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeczytalas...
nie zadnych ... dolegliwosci nie mialam... na ulotce kwasu foliowago tez tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przejrzałam sobie topici o kwasie foliowym na tym forum. Okazuje sie, ze sporo juz tego bylo. Chyba zaraz poczytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeczytalas...
:) bo teraz kazda kobieta planujaca ciaze lub w niej bedoca zazywa kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeczytalas...
będąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtka
Lempiro, z tego co widzę na forach, to większość dziewczyn (albo i wszystkie), które chcą/planują zajść w ciążę wiedzą, że należy przyjmować kwas foliowy przed i na początku ciąży. Ja zaszłam w 1 ciaze pare lat temu i o kw. foliowym uslyszalam wtedy po raz 1. od gina i zaczelam brac zaraz na pocz. ciazy. Teraz jestem bardziej uswiadomiona i bralam pare mies. przed zajsciem - i teraz-w pierwszych mies. Mam nadzieje,ze w czyms Ci pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtka
Lempiro, z tego co widzę na forach, to większość dziewczyn (albo i wszystkie), które chcą/planują zajść w ciążę wiedzą, że należy przyjmować kwas foliowy przed i na początku ciąży. Ja zaszłam w 1 ciaze pare lat temu i o kw. foliowym uslyszalam wtedy po raz 1. od gina i zaczelam brac zaraz na pocz. ciazy. Teraz jestem bardziej uswiadomiona i bralam pare mies. przed zajsciem - i teraz-w pierwszych mies. Mam nadzieje,ze w czyms Ci pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×