Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieeeeeeeeeeeeee

jak odnaleźć swój styl

Polecane posty

Gość nieeeeeeeeeeeeee

mam jeszcze takie pytanie kupuje rzeczy w sklepie a po przyjsciu do domu nic mi nie pasuje do niczego z szafy lub stwierdzam ze jednak nie do twarzy mi w tym a tym kolorze. Poradzcie mi w jakich kolorach powinnam sie ubieraz zeby wygladac dobrze? chybamusze sie ograniczyc do kilku bo mam w szafie wszystkie kolory teczy powiem wam jak wygladam: 160cm wzrostu waze ok 50 kg, raczej kształty okragłe - ale jestem szczupła to chyba moge pozwolic sobie na np jasne spodnie? włosy mam brazowe, farbuje na ciemny braz lub braz, oczy mam brazowe, szybko sie opalam ale twarz zawsze mam jakas bladą, blade usta, ciemne brwi, nie umie stwierdzic jaka pora roku jestembo bym coos poczytała na wizazu, chyba zimą, coć sama nie wiem czy nie jestenia, poradzcie dziewczyny w co mam sie ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko wyobrazic sobie, jak wygladasz po samym opisie ale wydaje mi sie, ze powinnac wybierac raczej zywe kolory- soczysta zielen, czerwien, itp. Bron boze biel, bo jak jestes blada i masz okragle ksztalty to chyba nie bedzie to zbyt ladnie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeee
mie pokaze fotki bo jeszcze mnie tu jakis znajomy ktos wyczai, moge cos wiecej o sobie napisac , pytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×