Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiaczek81

a ja chce tylko 4-5 kilo mniej

Polecane posty

a co to dziewczynki dzieje się? gdzie wy się podziewacie? Zielonooka zgłoś sie i zdaj relacje jak tam twoja dieta? :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowałam z diety od której nie chudłam...Poczekam aż schudnę samoistne...Nadal ćwiczę, jem mniej niż zwykle.Co ciekawe..dzisiaj zjadłam bitkę wołową , trochę fasoli szparagowej,sałatę z rzodkiewką plus jogurt naturalny do tego i muszę przyznać że się obżarłam.Chyba skurczyłam sobie żąłądek przez tę dietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka nie poddawaj się!!!! To ty mi mówiłaś że trzeba mieć silną wolę!!! co to była za dieta? na jakich produktach opierała się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie chodzi o silną wolę...moglabym dalej to ciągnąć gdybym widziała efekty...Ta dieta to była chyba jakaś zmodyfikowana dieta kapuściana.Gotuje się zupę z kapusty, papryki, cebuli i selera.Rzekomo im więcej zjesz tym więcej schudniesz.Każdego dnia do zupy jesz co innego.Pierwszego dnia tylko owoce, drugiego tylko warzywa,trzeciego i owoce i warzywa, czwartego mleko i banany itd...Widocznie mojemu organizmowi to się nie spodobało, dlatego bronił się nieźle ;).Myślę że nadrobię dużą ilością ruchu.Zero siedzenia na dupie.Przed kompem też tylko po troszku, sprawdzić wiadomości ;)...Nio to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny schudłam :), nie wiem jak to się stało, zmierzyłam się dzisiaj iiiiiiiiiiiii 2 cm mniej w talii i 1 cm mniej w biodrach hula, hula, dieta zadziałała z opoźnionym zapłonem czy cio ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam swoją stopkę, nie wiem jak jest z wagą bo nie mam na czym się zważyć.Sprawdzę czy sąsiadka ma ale potem bo teraz muszę posprzątać mieszkanko, ale jestem happy :)...Kilka razy przykladałam centymetr, żeby się upewnić czy napewno dobrze mierzę...Teraz to dopiero mam motywację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
Przez pierwsze 2–3 dni jesz warzywa i owoce (surowe lub gotowane) i pijesz samodzielnie wyciśnięte soki owocowe i/lub warzywne. Od 4. dnia włączasz do diety 1/2 l dziennie fermentowanych produktów mlecznych (kefir, jogurt naturalny, maślanka). Od 6. dnia dodatkowo możesz jeść grube kasze, ryż dziki, płatki, otręby, 8. dodajesz chudy biały ser (10 dag), 10. – porcję ryby gotowanej (najlepiej na parze) lub pieczonej (20 dag). Od 12. dnia zamiast ryby jesz chude mięso drobiowe, np. piersi kurczaka, indyka, albo cielęcinę (10 dag). Dieta powinna trwać 10–14 dni. Hej ja mam zamiar taką dietkę zastosować, na moje oko jest dobra na lato gdzyż zawiera wiele witamin, ja licze na jakieś 2 kg a bardziej na oczyszczenie organizmu, czy zaczyna ktoś ze mną? a lbo ma ktoś jakieś doświadczenie z podobną dietą? A i dodam do tego rano kawkę z mleczkiem bo jestem niskociśnieniowcem i muszę!Co sądzicie o tej dietce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej ja jestem na 4 dniu, właśnie wrzucam do menu kefir, dla mnie jest super, wypróżniam sie regularnie, na razie nie wiem czy schudłam, w sumie nie zależy mi na tym tylko na oczyszczeniu organizmu, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dziś obżarłam:( byłam w restauracji wegetariańskiej i zjadłam tarte brokułową, i dwie sałatki. niby to same warzywa ale tak się objadłam że mam wielkie wyrzuty sumienia.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku ;-) Nie wiem czy ktoras mnie pamietam,ale na dwoch pierwszych stronkach bylam....a zniknelam,poniewaz zrobilam sobie wypad tygodniowy na morze(mieszkam na slasku) Kasiaczek....moze Ty mnie pamietasz?? Powiem szczerze,ze wyjazd udal sie super i co mnie milo zaskoczylo schudlam w ciagu 10 dni 3,5 kg.....i dzisiaj sie pomierzylam i cm tez zlecialy ;-) Jak sie ciesze.....ale fakt,faktem...od okolo 2 tygodni ostro cwicze..a nad morzem biegalam wzdluz brzegu codziennie rano 1,5 godziny i wieczorem 1,5 godziny...odzywialam sie bez jakiej s specjalnej diety...bo jadlam sobie caly czas rybki wszelkiego rodzaju...hehe...ale jestem zadowolona z tych 3,5 kg...jeszcze ze 3 i bedzie idealnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jarzębinko:) pamiętam pamiętam świetnie, że udoło ci się zrzucić te kg, ja nadal walczę tzn tak naprawde nie mam czasu ostatnio na ćwiczenia bo w pracy zapieprz (koniec roku zbliża się) ale myśle że w wakacje sama od siebie schudne...jade z dzieciaczkami na kolonie a więc bedę wciąż w trasie, nie będzie czasu na jedzenie no i wiecej ruchu automatycznie (bo przy dzieciach trzeba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×