Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sisi16

KOREKTA MAŁŻOWIN USZNYCH!! ODSTAJĄCE USZY!!

Polecane posty

Gość Sisi16

Mam 16 lat i odstające uszy, mama chciała nawet zgodzić się na operację, ale ponoć jest bardzo droga:( Czy któraś z Was miała taką operację lub wie coś więcej na ten temat? Poza tym mama bardzo się o mnie boi, nie chce, żeby w szpitalu zakazili mnie czymś [wiadomo, jakie warunki sanitarne panują w naszych szpitalach:(]. Bardzo zależy mi na tym zabiegu, ponieważ chodzę od kilku lat w rozpuszczonych włosach, miałam ogromne kompleksy i straszne przezwisko w podstawówce to tkwi we mnie do dzisiaj, nigdy nie miałam chłopaka:( Poza tym jestem całkiem ładna,ale te uszy mnie szpecą... ładnie byłoby mi spiętych włosach...Ale nie mogę tak wyjść, bo osobom z klasy przypomni się moje przezwisko. Moje uszy na dodatek strasznie się czerwienią i jest to dla mnie sytaucja niekomfortowa chodzić latem w rozpuszczonych włosach... Proszę o jakieś porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1995
Witaj Jeśli chodzi o operację małżowin usznych to jak poczytasz to forum to znajdziesz dużo tematów dotyczących tego zabiegu. Powiem ci tak jeśli jest to twój koszmar to rób ten zabieg i nie zastanawiaj się nawet.Jezeli boisz się , ze cię czymś zarażą to wcześniej zaszczep się na żółtaczkę. Jeśli chodzi o cenę to są one bardzo zróżnicowane ale w Warszawie średnio od 2300 do 3000.Ja płaciłam 2500 ale czytałam że niektórzy płacili po 1600 ale tak jak mówię zależy to od miasta , w którym bedziesz to robiła. Sam zabieg jest zupełnie bezbolesny ale po zabiegu troszkę się człowiek męczy ale uwierz mi warto mieć ten komfort. Poszkaj w necie strony o rankingu najlepszych lekarzy chirurgów plastyków i mam nadzieję,że wybierzesz sobie klinikę i lekarza. Jak coś będziesz jeszcze chciała wiedzieć na ten temat to pisz ja odpowiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamiaa
Hej! czy ktoś może mi powiedzieć coś na temet dr Siwczyka z Lublina?Czy warto u niego robić uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_l_e_n_k_a
Siti ja mam zabieg 3 czerwca w warszawie...jak juz bede po to napisze!! a poza tym poczytaj sobie tu na forum..ja tak zrobilam i zdecydowalam sie na zabieg! 3majcie kciuki za mnie!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_l_e_n_k_a
Sorry Sisi nie Siti hyhhyhyhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Miałam bardzo odstajace uszy i zrobiłam korektę uszu, zabieg nie trwa długo , a dzięki niemu mogłam poprawić swój wyglad na lepsze. Zabieg robiła mi dr Aldona Stachura  i polecam bardzo dobrze się na tym zna. Teraz mam ładne i przyległe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Ja byłam z synem w Krakowie u dr Pabiańczyka. Synek miał prawe ucho mocno odstające a u chłopca ciążko to włosami zasłonić. Więc postanowiliśmy z mężem że trzeba się tym zająć. Zabieg nie wydawał się skomplikowany, a efekt zadziwiający, teraz ma uszka właściwie nie do odróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×