Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImKzA

Golenie cipki

Polecane posty

"krem krem i jeszcze raz rem ja kupuje dla skory wrażliwej wcale nie wiodących firm czy marek taki już za 12 zl na przykład nakładam po kilku minutach letni prysznic i gabka i po sprawie na koniec używam odrobinkę oliwki dla dzieci i jest ok zero podrażnień i krostek a do tego bezboleśnie i jak wygodnie jedyny warunek to przeczytać opis kremu na kartoniku czy jest dla skory wrażliwej """" Jakich konkretnie kremów używasz? Pomóż bo mam już dość eksperymentów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadomaa
A jak wygląda ten paseczek? W sumie golę się regularnie i czasem dość fantazyjnie (np w serduszko), ale paseczka jeszcze nie... Jak on ma wyglądać? Tzn zostawione przez środek włoski? Dajcie znać kobitki! Albo znajdźcie mi jakieś zdjęcie, bo nie umiem namierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula4
ja tez zostawiam paseczek oczywiście że na środku albo i czasem trójkącik a raz tylko udało mi się w kształcie literki v zajefajnie to wyglądało no ale na zero też często gole.Co do krostek to czasem są ale zauważyłam że zależy to od typu golarki.Nie używam typowo dla kobiet kupuje męskie i jest ok do tego dużo pianki i zero podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psita ma być gładka jak lodowisko do hokeja. Innych nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cipeczki
Witam piękne panie. kocham wasze mokre cipeczki. mam 16 lat i chciałbym z wami popisac na ten temat zostawiam tu swopje gg 10264669 liczne ze sięktos odezwie. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna 109
ja pipusie gole na lyso:) moj facet ciagle tam siedzi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taajednaxd
wspolczuje Wam ze musicie robic to maszynką. wygląda to okropnie. w zyciu nie pokazalabym sie w takim stanie mojemu facetowi. wstyd..zaczelam jak miałam 15 lat kremami potem depilatorem teraz poszlam pod laser i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra. Ja sobie golę całe łono kremem ale nie wiem co robic z tymi włoskami "tam w środku" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebeq
hej... ja wole jak moja mala ma na lysko cipke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia17
ja golę zawsze moja siostra też tak lepiej jest, a faceci to lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie baby jak mozna golić sobie cipkę? Mój maż uwielbia gąszcz .Piękna jest taka zarośnięta CIPA. Mniam kundle za mną biegają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajussiaxx344
Uwielbiamm Ja gdy jest cala ogolona do tego posmaruje po goleniu balsamem jest wtedy taka gladziutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaa1
niech wam wasz facet pipunie ogoli, mi moj chlopak czasem goli mala i jest super mamy duzo smiechu ale mojego skarbka bardzo to tez podnieca mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaa1
a po co zebami? Maszynka do golenia i pianka lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona zona zostawia nad muszelka trujkącik ja gole sobie wszystko kolo penisa i jest to najlepszy sex potem jaki moze tylko byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej opalić,będzie gładko i szybko nie odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golę cały zarost raz w tygodniu. Okolice bikini po goleniu smaruje balsamem nawilżającym, a okolice intymne provag żelem, żel łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie, dodatkowo chroni przed patogenami, więc nie martwię się że po goleniu coś mi się przypląta. Mój partner również się goli, nam taki układ pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rozumiem ludzi ; kobiet a zwlaszcza facetow,ktorzy wogole nie gola takich intymnych miejsc jak krocze, a zwlaszcza facetow ktorzy maja porost jak u swieteo mikolaja a pozniej sie dziwia,że kobieta nie chce mu oblizać, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perezino
Perełke to mają księżniczki ty masz poprostu cipsko. A więc kładziesz Warsa na cipsko, potem jedziesz bobra jakąś jednorazówką, która była używana 15 razy. Jak masz faceta to pewnie goli ryja taką 30 razy to możesz mu podbierać, oszczędniej. Potem też od faceta na ogoloną już cipe walisz tak solidnie brutala lub bonda- polecam brutala bo tańszy i piździsko tak wyżre że jakiekolwiek wypryski poprostu nie mają szans. P.S; Brutal w połączniu z Warsem z***biście niwelują smród rozkładającej się flądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak golicie te wloski tam glebiej, mnie jest trudni tak wszystkie usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy balsam po depilacji i żaden problem ze swędzeniem.Fakt ja napisała jedna Pań lizanko aż miło.Po drugie też sobie depiluje bo moja Pani nie lubić pluć włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ww końcu jeden i to facet .kobiety czytajcie co kupujecie kremów do bólu kwestia jak Adam napisał dobór do cery i odpowiedni balsam po i zadnych problemów.kapiel po oliwka lub balsam do ciała .pinceta golarki dajcie sobie spokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej rozpalić ognisko i stanąć w rozkroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najladniej wyglada trojkacik nad c**ka jest super jak taki widze az mi sie chce a nie mowie juz o kolczyku tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×