Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ElektraB

tiger i inne napoje energetyczne

Polecane posty

Gość Alicja Kudowa
dziękujemy, że się z nami podzieliłeś tą wiedzą, dzięki temu moje życie z dnia na dzień staje się piękniejsze. a tak szczerze to wiadomo, że każdy chce się z domu wyrwać, ja to już marzę o zakończeniu remontu mojej kuchni, ale jeszcze czekam aż pan kafelkarz położy fugi i wtedy rozpocznie się akcja wielkie sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmionzik
Ale jak masz tylko jedno pomieszczenie do ogarnięcia to tragedii wielkiej nie ma, dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrizzy
tak sie tylko mowi, a potem nawet po jednym pomieszczeniu jest co ogarniac. Jak w ubieglym roku remontowalam lazienke to pylu bylo strasznie duzo, ale tak to jest jak trzeba skuc sciany i potem kafelkowac, fugowac itd od poczatku. w sumie to juz po nocach sprzatalam i blacka pilam bo nie dawalam rady. kiedy wracalam z pracy bylo pelno pylo, a godzinka czy dwie za duzo nie daja, wiec meczylam sie po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaSZUKA
A nie prościej było wybrać sobie trochę urlopu? Przynajmniej nie musiałabyś po nocach ze szczotką zapinkalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonon81
ja poki co remontowac nic nie musze, tylko sie relaksuje i korzystam z fajnej pogody. rowerek i te sprawy, a na wieczor zimny browarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaSOUL
cóż zimny browar to jest chyba lekiem na wszelkie dolegliwości i druga połówka mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaubelique
Może nie każdego? Od alkoholi to tylko brzuch rośnie, więc lepiej się ogarnąć i poćwiczyć, mohito podczas ćwiczeń fizycznych wypić, a potem sok z buraków i pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plyvvak
tyy, ale mohito to czasem nie jest drink na bazie alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plyvvak
nie wiedzialem :D ale przynajmniej sie dowiedzialem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0DIE
Ojj koleżko mohito to jest energetyk, a nie drink. Po co by dziewczyna miała popijać drinka podczas ćwiczeń? Raczej większego sensu by to nie miało prawda? Swoją drogą energetyk dobry bo kwaskowaty, a mi takie smaki bardzo odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiUSZATEK
widzisz ile mozna nowych rzeczy z internetu sie dowiedziec, normalnie jedna wielka skarbnica wiedzy. jakby nie patrzec to te wszystkie technologie sie rozwijaja, moja chrzesnica teraz miala komunie i dostala xboxa z jakim urzadzonkiem do gry w ruc*****a to w glebokim szoku bylem, ze do tej calej gry nie trzeba zadnego innego urzadzenia tylko sie wszystkim steruje za pomoca dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjusz90
technologia idzie na przód, a kinect fajna opcja chociaż ja i tak jestem emocjonalnie zwiazany ze starym dobrym playem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typiiara
Taa a ludzie kiedyś grali na pegazusie i też nie narzekali, contra to moja ulubiona gra z czasów dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol lol
ja pamietam taka gre w ktorej biegalo dwoch komandosow i strzelalo do jakis kosmicznym statkow, a oni caly czas biegli i biegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celya
chyba ci chodzi o contre, spoko gierka, ale i tak tank czy bomber man to najfajniejsze gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrka
ja pijam czasem chillout wild drink power i myślę ze z tych wszystkich napojów tego rodzaju maja najlepszy skład. jakoś lepiej mi się skoncentrowac po nich..nie pijam ich dużo, czasem jak mam spadek energii...ale wiem ze ma witaminy i guaranę...czasem można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piję tylko red bull i od tego nie można się uzależnić. Sprawdź sobie w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije ale nie powiedział bym że jestem uzależniony. Pije bo lubie i pomaganie spać. Ja tam wole mniej znany energetyk chwdp, zamawiam sobie cały zapas przez neta i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolanda
Pijam :) Ostatnio polubiłam napój HWDP energy drink :) Bardzo klasyk w smaku. Co prawda nie piję dużo bo naprawdę silne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanta
Ja lubie sobie wypić od czasu do czasu chillout wild drink power w skrócie chwdp. Jestem drobna więc może dlatego akurat mi daje takiego "kopa" ale naprawdę mnie bardzo pobudza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno uzależnić można się od wszystkiego. Ja pije od czasu do czasu tego chwdp jednak nie zauważyłam jakiś objawów uzależnienia. Według mnie ciężko się od tego uzaleznić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwdp hahahha jaka "ciekawa" nazwa. Mnie to trochę śmieszy ale chyba spróbuje tylko za to że mieli odwage go tak nazwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganka888
Pijam napoje energetyzujące bo dobrze mi robią kiedy mam zły dzien. Próbowałam wielu smaków i producentów a od jakiegoś czasu zasmakował mi CHWDP. W smaku bardzo ciekawy a działa rewela! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwielbiam chillout wild drink power bo tak brzmi pełna nazwa energetyka chwdp. Ale chyba jednak skrót jest lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat po Tigerze źle się czułam - często mnie mdliło i bolał brzuch. jednak ostatnio podczas sesji znajoma podsunęła mi CHWDP - bardzo fajny energetyk który działa naprawdę długo i naprawdę swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też niedawno znajomy pokazał tego chwdp. Muszę przyznać ze w smaku jest świetny a nie sam cukier jak w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilski92
Ja stosuje napój Veroni Energy, z dodatkiem kofeiny. Swietnie pobudza, i w smaku dobry. Nie ma sztucznych konserwantów ani innych specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×