Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Malpeczka i Katarina - postarajcie się, może razem wam sie uda. Bedziemy trzymać kciuki z całej siły! Mala fu - spójrz do naszej tabelki, tam wpisałyśmy skąd jesteśmy. Lula mój tata jest w rejsie na statku, więc nie mamy kontaktu codziennego. W dodatku pływa między Stanami i Japonia, więc ciężko sie dodzwonic na komórkę. Wysłałam mu maila, zreszta mama też. Oj strasznie się cieszymy cały czas. I synek tez się cieszy. Zwołal zebranie swoich znajomych, żeby wszystkim oznajmić. Jeszcze nie wrócił, więc nie wiem jak to przebiegło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też już uciekam...pierwszy dzień całkowitej abstynencji nikotynowej mam za sobą...niepowiem troszke jestem z siebie dumna:)Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam kolorowych snów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka ja tez jestem z ciebie dumna!!Trzymam kciuki by kolejne dni sie udawały powiem ci ze im dalej tym lepiej juz po 4 dniach nie chce ci sie tak palic...Mi rowniez mozecie sie zalic bo ja sama to przezywam wiec wiem co czujecie! Katarina ty równiez spróbuje nie daj sie nałogowi wkoncu to tylko zwykły papieros... Dobranoc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka, my od 7 na nogach, zaraz jedziemy z małym do babci, bo mężuś załapał dodatkowy kursik do poznania a ja jestem tak podekscytowana - dziś mam usg połówkowe, że hej... szkoda, ze mąż nie będzie mógł, a dr nie nagrywa na płytki :( dziś śniła mi się córcia, a jakiś tydzień temu synek :), ze względu na męża, chciałabym córcię, bo jemu strasznie się marzy, bo nie miał siostry tylko 3 braci, co do kurtki to dostałam w pierwszej ciązy płaszczyk od kolezanki, bo rodziłam w styczniu i nie mialam w czym chodzic, nie powiem, zeby byl w moim stylu, ale w nim sie zapne :D chyba brzucho mi urosl, wczoraj wydawal mi sie strasznie wielgachny, chociaż wagowo to tylko 200-300g pozdrawiam i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana !! dzisiaj do pracy na 11, więc jeszcze trochę czasu :), czujemy się z maleństwem świetnie, ale coraz częściej łapią mnie bóle pleców, ja jestem drobna, a brzuszek rośnie, podejrzewam, żę ciężko mi dźwigać brzuszeczek. Ciekawe na ile sprawdzają się pory czuwania maleństwa potem , ponieważ wydaje mi się , że moje kopie b. często, tak jak by miał króciutkie drzemki, pokopie, przyśnie, pokopie, i tak cały dzień. co u was mamusie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Do tych wszystkich, które rzucają palenie (a wręcz muszą rzucić). ZRÓBCIE TO NATYCHMIAST. Ja też paliłam, ale jak zobaczyłam dwie kreseczki od razu odstawiłam papierosy. Owszem mam takie sytuacje, że do papierosów mnie ciągnie ale zdrowy rozsądek wygrywa. Za to mnie bardzo ciągnie do piwka. Zawsze mi smakowało a teraz chyba świadomość, że mi nei wolno potęguje to znacznie. I też nie daje się. :D Choć z tym nawet ciężej bywa. Wczoraj wróciłam do domku po 1,5 h stania w korku. Przyjechałam tak wściekła, z bólem głowy, głodna. Pewno możecie same sobie wyobrazić jak się jest w pewnym momencie w ciąży zsrustrowanym i jak bradzo nerwy puszczają, Zjadłam, położyłam sie i zasnęłam tuż po 19:00....pałam do samego rana czyli do 7:00. Niezły wynik...:/ Dziś powtórka z rozrywki z korkami rano (?? z niewiadomo jakich przyczyn). Coraz bardziej zastanawiam się nad L4 od 1 listoapda. Względy zdrowotne swoją drogą, ale to stanei w korkach kiedy Wrocław ma tyle remontów jest ponad moje siły. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dzisiaj wrócił mi na dobre apetyt. To chyba oznaka powrotu do zdrowia. I od rana ochota na czekoladę :) Własnie zajadam. Anted ja ostatnio mam wrażenie, że moja dzidzia wcale nie śpi, bo ciągle fika. Angelika - ja tez mam ochote na piwo. Ale u mnie jest to o tyle dziwne, że ja nie lubię. Zastanawia mnie to czy to organizm nie potrzebuje jakichs składników, ale w piwie chyba wielu nie ma? I zdarzyło mi się wypić dwa malutkie łyczki. A wracając do ciepłej odzieży to mam gdzieś głęboko w szafie płaszcz, który kupiłam sobie jak byłam w ciąży z synkiem. Nie ciążowy, ale fason mocno rozkloszowany. No i w moim ulubionym kolorze zielonym. Zostawiłam go, bo był bardzo dobrej jakości. I nawet się ucieszyłam, bo zobaczyłam, że na ten sezon zimowy zapowiadaja powrót takich szerokich płaszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piwa.....No ni eujmujmy piwku aż tak dużo. Dużo witaminek z grupy B, witamina C, filtrowanie nerek....A juz jak pomyślę o tym sprezdawanym u nas na rynku w Spiżu...Naturanie robione, nie pasteryzowane....Po prostu miód...Koniec marzeń...Ja też kilka łyków pociągnełam od męża z kufla.....ak widział mnie z jaką miną przełknęłam ten łyk to smiał sie, że chyba jak skończę karmić to wyląduje w pierwszej kolejności własie n atym piwku. :) A co do płaszczy....Kupiłam sobie taki rozkloszowany,,,,W sam raz na ciąże,. Nic specjalnego ale jest. W końcu do tylko do końca stycznia w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeśli piwko ma tyle dobrych składników to możemy pic bezalkoholowe :) Tylko, że ja nie wypije całej butelki, a mój mąż takiego nie uznaje. Zmieniłam sobie stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko, ale doszłam do wniosku, że przy kolorowych oznaczeniach bedzie nam łatwiej zobaczyc ile mamy dziewczynek a ilu chłopców :D Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec 🌻 Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05.......... 05.02 dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper 🌻 oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka ❤️Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk 🌻 Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ......12.02 ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka ❤️ mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia ❤️ katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.....13.05....17.02..Synuś-Filipek 🌻 panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 nikita27........27....zachodniopomorskie....14.05....... ....19.02 Anna-Szn.......32.........Szczecin..............16.05... .......20.02 natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 Sylwia72........35......Gdynia..............18.05. . ..22.02. dziewczynka ❤️ wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05...........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........28..........Siedlce.................22.25 .... .....29.02 betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 mamba9.........27.........Szczecin/Dublin......16.05.... ....23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05.......... 05.02 / Kamilka dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ......12.02 ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.....13.05....17.02..Synuś-Filipek panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 nikita27........27....zachodniopomorskie....14.05....... ....19.02 Anna-Szn.......32.........Szczecin..............16.05... .......20.02 natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 Sylwia72........35......Gdynia..............18.05. . ..22.02. dziewczynka wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05...........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........28..........Siedlce.................22.25 .... .....29.02 betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 mamba9.........27.........Szczecin/Dublin......16.05.... ....23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, nie przejmuj się. Widocznie tak byłoby za każdym razem, że sie nie kopiuje. Szkoda, bo fajnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁAŚNIE TEŻ TO ZAUWAŻYŁAM....:) DUŻ WIĘKSZOŚĆ DZIEWUSZEK - A MÓJ MĄŻ WCIĄŻ CAŁY CZAS NAIWNIE MYŚLI, ŻE JEDNAK CHŁOPCZYK BĘDZIE. ZACZĘŁAM ROBIĆ SWTERRKI DLA MALEŃSTWA (OCZYWIŚCIE NA OKOŁO 8 M-CY WZWYŻ) I ŻEBY GO NIE DENRWOWAĆ WYBIERAM KOLORY NEUTRALNE. WYCHODZĄ MAŁE CUDEŃKA. TAKIE SŁODKIE. CIEKAWE CZY MALEŃSTWO POBIJE MAMUSIE W ILOŚCI SWETERKÓW W SZAFIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robisz je na drutach? Ja w pierwszej ciąży nauczyłam się robic na drutach, taka byłam zmotywowana. Ale nie miałam ich w ręku juz kilka lat. Postanowiałm sobie, że pod koniec ciązy jak będe juz w domu to coś zrobię dla mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja dzisiaj nie w pracy cala noc pobolewal mnie brzuch a teraz czuje sie strasznie slabo i niedobrze mi nie wiem czy to jakies przeziebienie czy co ale strasznie mi zle caly dzien bede lezec w lozku bo jutro to juz musze do pracy isc wiec musze sie wykurowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika - ta fajnie. Mi tez sie chce porobic coś dla dziecka, coś innego niż w sklepach. Ale na razie nie mam czasu. Katarina wiem, że leżeć w łózku nie jest łatwo, bo też jeszcze nie jestem zdrowa, a mi sie nie chce. Ale dbaj o siebie. Mój gin powiedział, że muszę się oszczędzać, więc teraz tez aktywnośc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!:) Właśnie gotuję obiadek, córka przyszła ze szkoły i czeka. Dziś wątróbka drobiowa, za którą przepadam, ale moja córka jej nie lubi. Muszę pojeść wątróbkę, bo krew mi się wyjaławia. Za małą hemoglobinę i hematokryt mam. Na tym etapie ciąży nasze dzieciaczki ciągną z nas składniki odżywcze i minerały najintensywniej:) Do Małpeczki81, Luli53 i innych walczących z fajkami: Każdy ginekolog pozna w trakcie porodu, czy kobieta paliła. Nie da rady ich okłamać, bo łożysko wszystko powie. Już kiedyś pisałam wam, że łożysko niepalącej mamy jest duże, jędrne, krwistoczerwone i natlenione, a łożysko palaczki wygląda jak usmażona, brudna i zadymiona skwarka. Pępowiny też się różnią - o tym też pisałam. Nie da rady okłamać lekarzy, bo podczas porodu wszystko się wyda. Wiem, że wam ciężko rozstać się z nałogiem, w pierwszej ciąży też ze sobą walczyłam i przestałam palić dopiero w 4 miesiącu ciąży. Teraz miałam farta, bo z dnia na dzień mnie odstawiło od fajek, jak tylko mdłości dostałam (około 6 tygodnia). Cieszę się, bo martwiłam się, że tym razem też będę walczyć i jednocześnie będę miała wyrzuty sumienia, że truję dziecko i jestem wredną egoistką. Życzę wam z całego serca rzucenia palenia, niech te ostatnie miesiące będą zdrowe dla dzieciaczków, niech mają większe szanse na zdrowe rośnięcie pod naszymi sercami i na zdrowy początek:) Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! co do piwka, to racja, ma sporo witaminek, dobrze filtruje nerki, tylko od namiaru brzuchy rosną , hihi, ja lubie tak pól piweczka wypic, ale w czasie ciąży odpuściłam sobie. dziewczyny jak długo powinno się wozić dzieci w głebokich wózkach ? dzisiaj w pracy znowu dopadł mnie ból kręgosłupa, ale tak już chyba będzie do końca, trochę musimy się pomęczyć:( katarina dbaj o siebie, Sylwia , fajnie , że już doszłaś do siebie mój mąz jest w trakcie rzucania palenia, on wcześniej nie palił, od półtora roku wciągnął się w pracy, i teraz rzuca, ale ciężko mu to idzie, i jak mu powiedziałam, żę niektóre z nas palą, to dopiero ma wytłumaczenie , że to nie takie łatwe, ponieważ nawet ciąża nie pomaga, i żałuje że mu powiedziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AnnaSzn ja rzuciłam w 7 tyg i nie palę!!! Byłam dziś na wynikach ;) Ogólnie dobre, piłam tą okropną glukozę fuu, a że lekarz dał mi skierowanie odrazu na 75 g,to 50 g mnie ominęło ;) a różnica polega na tym, że przy 50 g pobiera się krew przed wypiciem i godz po wypiciu a przy 75 godz przed, godz po i drugą godzinę po, czyli 3 razy ;) glukoza mi wyszła 132 i 131 więc w normie bo norma do 140 ;) no i mam to z głowy... Zaszłam do pracy, nie mogli się nachwalic mojego brzusia ;) zatęskniłam za nimi...ehh.. no a teraz relaksuję się po ciężkim dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula, super , że masz już to badanie za sobą i to z dobrymi wynikami :) miło słyszeć takie komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jestem dzis nie do zycia połozyłam sie o 15.00 i dopiero wstałam, maz mi obiad szykuje :) Sylwia gratuluje cókci dziewczyny trzymam kciuki za rzucenie palenia, powodzenia, mój brat palił od 18 roku zycia i rzucił jakies 3 lata temu, ma tat 31, takze mozna tez był strasznym nałogowcem ;) Mnie glukoza dopiero czeka oby byla oki ciesze sie ze wy macie dobre wyniki a dzieci w gondolach jezdzą dopóki nie zaczną ładnie siedziec mysle ze tak chyba z 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy wiecie jaka ja na tej glukozie byłam głodna ;) siedziałam 2 godziny bo czekałam na te pobrania i myślałam że nie dam rady... :) a to co sie nie rozpusciło musiałam zjeśc łyżeczką... no ale czego sie dla maleństwa nie robi ... miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×